lehPondělí:

Proč vláda USA financuje islámské teroristy, kteří vraždí křesťany? – Většina Američanů jsou křesťané. Ale jen málo z nich ví, že akce Americké vlády vedou v mnoha zemích k persekucím křesťanů.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/869-proc-vlada-usa-financuje-islamske-teroristy-kteri-vrazdi-krestany

Protest proti chystané válce v Sýrii – 7 tisíc protestujících proti chystané válce v Sýrii se sešlo v Town Hall, Sydney.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/872-protest-proti-chystane-valce-v-syrii

Úterý:

Kniha NACISTICKÉ KOŘENY ‚BRUSELSKÉ EU‘ v češtině! – Kdo považuje zde zobrazenou titulní stránku knihy za urážející, svůj názor po jejím přečtení zaručeně změní. Váha důkazů je natolik drtivá, že o oprávněnosti hákového kříže na tomto místě nemůže být sebemenší pochyby.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/873-nacisticke-koreny-bruselske-eu

Sikhský střelec je bývalým vojákem z psychologických operací a aktivit Národní aliance spojených s FBI – Domnělý střelec ze střelby ze sikhského chrámu ve Wisconsinu je bývalým vojákem, který pracoval ve vojenských psychologických operacích, jak tvrdí korporátní média.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/875-sikhsky-strelec-je-byvalym-vojakem-z-psychologickych-operaci-a-aktivit-narodni-aliance-spojenych-s-fbi

Americké banky se připravují na rozpad eurozóny – Americké banky se připravují na rozpad eurozóny a snaží se ochránit své investice do EU, mj. právními metody. „Banky z Wall Street se připravují na eventuální výstup skupiny zemí z eurozóny“, píše list.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/876-americke-banky-se-pripravuji-na-rozpad-eurozony

Středa:

Vzestup zločinné finanční elity – Dvě tváře policejního státu: Krytí daňových únikářů, finančních podvodníků a praček peněz za policejního dohledu nad občany
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/878-vzestup-zlocinne-financni-elity

Čtvrtek:

Cesta na Teherán vede přes Damašek – Co může rozpoutat všeobecnou hysterii a zvrat v dosavadním vývoji jsou chemické zbraně, které Svobodná syrská armáda údajně získala od libyjských džihádistů (viz: ZDE). Budou-li povstalci zatlačeni do úzkých s vidinou válečné prohry, mohou tyto zbraně použít jako poslední „triumf“. Nepochybujme o tom, že použití chemických zbraní by bylo okamžitě připsáno vládě Bašára Asada, jehož pozice by se tak stala neudržitelnou a přispěla k urychlení jeho pádu.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/880-cesta-na-teheran-vede-pres-damasek

Syrští povstalci ustupují z Aleppa – Jednotky syrských povstalců opustily 9. srpna odpoledne většinu čtvrtí v obvodu Salahuddín a na jihozápadě Aleppa. Jak oznámil blízkovýchodní blog novin The Guardian, potvrdili tuto informaci nejen zahraniční novináři v tomto městě, ale také sami povstalci.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/882-syrsti-povstalci-ustupuji-z-aleppa

“Pekingská konference:” Podívejte, jak Čína potichoučku přebírá Afriku – Afrika byla následně vyrabovaná, vyplundrovaná a na mnoha místech ponechána smrti. Dokud ale potichu nedošlo k tomu, čemu jsme dali přezdívku „Pekingská konference“, a k čemu byl přizván jedině Goldman Sachs, který potichu, zato však agresivně, v Africe expanduje.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/883-pekingska-konference-podivejte-jak-cina-potichoucku-prebira-afriku

Francie vyslala vojáky k Sýrii – Francie vyslala své vojáky k syrské hranici s Jordánskem, reaguje tak na eskalaci zahraniční podpory povstalců proti vládě syrského prezidenta Bašára Asada.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/884-francie-vyslala-vojaky-k-syrii

Pátek:

Afghánistán, drogový džihád a tajná mapa Pentagonu – Poprvé byl výskyt těchto nerostných surovin byl neoficiálně uznán již v roce 2010, když ministerstvo nerostných surovin Afghánistánu odhadlo cenu zdrojů v zemi na bilion dolarů.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/885-afghanistan-drogovy-dzihad-a-tajna-mapa-pentagonu

Přichází perfektní okamžik k zabití dolaru? – Jak bude ten kolaps opravdu vypadat?
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/887-prichazi-perfektni-okamzik-k-zabiti-dolaru

Rostoucí dluh umožňoval spotřebu produkce, které je přebytek – Současná světová výroba je schopna produkovat dostatek výrobků pro celý svět. Současné zemědělství dokáže produkovat naprostý dostatek potravin pro všechny. I surovin je naprostý dostatek. Přesto jsou média plná informací o ekonomické krizi.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/886-rostouci-dluh-umoznoval-spotrebu-produkce-ktere-je-prebytek

Amnesty International: Nástroj válečné propagandy? – Amnesty se hodně odchýlila od svých vznosných, při zakládání stanovených cílů.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/888-amnesty-international-nastroj-valecne-propagandy

Sobota:

FED dělá první audit svého zlata, neví zda je pravé – Americký FED (Federální rezervní banka) se chystá na svůj první audit v historii svých zásob zlata. Otázka zní, zda jsou zlaté americké rezervy skutečně zlaté.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/889-fed-dela-prvni-audit-sveho-zlata-nevi-zda-je-prave

Izrael chce zaútočit na Írán ještě před prezidentskými volbami v USA – Izraelský premiér Benjamin Netanjahu a ministr obrany Ehud Barak uvedli, že izraelská armáda provede úder na jaderná zařízení v Íránu. V brzké době má být předložen a schválen plán k provedení operace, ačkoliv se potýká s odporem administrativy USA.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/890-izrael-chce-zautocit-na-iran-jeste-pred-prezidentskymi-volbami-v-usa

Neděle:

Pozemšťané se blíží odhalení tajemství Rudé planety – Pozemšťané zkoumají fotografie poskytnuté americkým roverem Curiosity po přistání na Marsu. Zájem o fotografie z kosmu je obrovský. Stěhují z jednoho blogu do dalšího a aktivně je posuzují na Internetu.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/891-pozemstane-se-blizi-odhaleni-tajemstvi-rude-planety

Jak odpovědět na požadavek BBC World Service – Bojkotujte je a distancujte se od nich – jejich legitimitu a prominentní postavení jsme jim udělili my lid a jsme schopni jim ho i odebrat.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/892-jak-odpovedet-na-pozadavek-bbc-world-service

WIKILEAKS: Kamery po celé zemi jsou používány obří špionážní sítí – Tak tohle je velké: „Bývalí vysoce postavení agenti zpravodajských služeb vytvořili detailní pozorovací systém, který je přesnější než moderní technologie na rozpoznávání obličejů – a nainstalovali ho napříč Spojenými státy bez vědomí většiny Američanů“ – alespoň podle e-mailů hacklých Anonymous.
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/893-wikileaks-kamery-po-cele-zemi-jsou-pouzivany-obri-spionazni-siti

Dotažení metodiky „barevných revolucí“ k dokonalosti – Slogan „barevných revolucí“ zavléká zpět do dětského vidění; to, na čem záleží je svržení hlavy státu bez úvah o důsledcích … „Nestarej se o budoucnost. Washington se pro tebe o všechno postará.“ Do té doby, než lidé procitnou, je už příliš pozdě; vládu si uzurpovali jednotlivci, které si nevybrali. Na počátku jsou pokřiky „Pryč se Ševarnadzem!“ nebo „Bene Ali, táhni!“ Poslední verze byla stanovena na třetí konferenci „Přátel“ Sýrie 6. července v Paříži: „Bašár musí jít!“
http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/894-dotazeni-metodiky-barevnych-revoluci-k-dokonalosti

Vaše AC24.cz