Nedostatek tlachů Deep State, které hovoří o konci prezidenta Donalda J. Trumpa, přiměl Bílé klobouky k posílení bezpečnosti prezidenta, jeho rodiny a jeho majetku, a to jen několik dní před první prezidentskou debatou, která se bude konat ve studiu CNN v Atlantě a kterou budou moderovat hlásné trouby Deep State Jake Tapper a Dana Bushová.

V běžných dnech za posledních sedm let velitelství kybernetické obrany americké armády a velitelství kybernetického prostoru námořní pěchoty odposlechlo, dešifrovalo a přečetlo desítky hrozeb, věrohodných i nevěrohodných, týkajících se prezidentova života. Tyto předvídavé výroky často pocházely ze sálů Kongresu nebo z budovy J. Edgara Hoovera ve Washingtonu a kolovaly mezi jejich politickými a vojenskými spojenci. Bílé klobouky, jak sdělil zdroj z ARCYBERu serveru Real Raw News, vyvinuly systém, jak rozlišit věrohodné hrozby od bludných blábolů Deep State. Například v únoru 2024 alkoholička Kamala Harrisová ve dvě hodiny ráno náhodně zatelefonovala Alexandrii Ocasio Cortezové a omámeně řekla: “Myslím, že dnes zabiju Donalda Trumpa. Chceš mi pomoct?” Harrisová byla tehdy hluboce opilá, nedokázala dát dohromady dvě slova, komolila řeč a hystericky se smála.

“Harrisová by ráda viděla Trumpa mrtvého, ale my jsme věděli, že to je jen její opilecké blábolení. Nikdo tu mrchu nemá rád, ale kdyby lidé věděli, že je vzteklá alkoholička, nenáviděli by ji ještě víc. Jiné výhrůžky bereme vážněji,” uvedl zdroj.

RRN informoval o několika zmařených pokusech o ukončení Trumpova života, které provedli mezinárodní atentátníci, pochybní prostředníci, a dokonce i Tajná služba Spojených států, subjekt pověřený ochranou prezidentova života, což dokazuje, že rozsah zrady sahá do všech agentur.

Zdroje tvrdí, že Bílé klobouky od roku 2016 reagovaly na více než 300 narážek na atentát a zmařily 19 potenciálních úderů proti prezidentu Trumpovi nebo jeho rodině, včetně jednoho obzvláště hanebného plánu na vraždu jeho nejmladšího syna Barrona. Jiné alternativní zpravodajské zdroje uvádějí toto číslo blíže k šedesáti, ačkoli RRN nemohl nezávisle zjistit pravdivost těchto tvrzení.

“Jediný člověk na světě, který kdy přežil více pokusů o atentát než prezident Trump, je Vladimir Putin,” uvedl náš zdroj. “Šuškanda o odstranění Trumpa exponenciálně vzrostla, jakmile bylo jasné, že bude republikánským kandidátem, a ještě hlasitěji se rozhořela, jakmile se zavázal k debatě se zločincem Josephem Bidenem na nepřátelském území. Za jediný den jsme jich vyšetřili 27. Některé byly skryté výhrůžky, jiné zcela zjevné. Děláme práci tajných služeb, protože jsou součástí Deep State, který se snaží prezidenta Trumpa zabít. Minulý týden pak všechny diskuse o zastřelení, otrávení, infarktu a utopení Trumpa náhle ustaly. Všechny kanály se odmlčely.”

“Nemyslíme si, že je to proto, že by věděli, že je posloucháme,” pokračoval zdroj. “A my víme, že to vědí, protože často mění svůj kódovaný slovník, jako když kdysi použili slovo pizza pro obchod s dětmi. Když to vyšlo najevo, změnili to. Minulý měsíc byla fráze “hltat RedBull” kódem pro zabití Trumpa. Když je slyšíme, téměř intuitivně tušíme, které řeči máme brát vážně a které můžeme vyřadit. Tím, že neslyšíme vůbec nic, vzniklo vakuum ticha, a to je alarmující. Jejich náhlé mlčení by mohlo naznačovat, že plánují něco velkého, nebo také vůbec nic. A právě to jsme řekli generálu Smithovi.”

Zdroj z kanceláře generála Smithe potvrdil prohlášení zdroje ARCYBER a uvedl, že generál Smith opět zdvojnásobil počet amerických speciálních sil a operativců Delta Force, kteří dohlížejí na Trumpovi a jejich majetek.

“Generál Smith a prezident Trump spolu hovořili a jsou ve shodě, i když prezident nevěří, že se ho Deep State pokusí zabít před čtvrteční debatou. Přesto budeme sledovat a čekat.”

Na závěr zdroj z ARCYBERu uvedl, že jeho nadřízení budou debatu pečlivě sledovat, pokud režim vyšle místo Bidena klona nebo pilně vycvičeného dvojníka.

https://realrawnews.com/2024/06/sudden-lack-of-deep-state-chatter-about-killing-trump-worries-white-hats/