Vladimir Putin minulý týden nařídil hromadnou popravu 450 zločinců COVID-19, které ruská armáda zajala a uvěznila podle Putinova ediktu z března 2023 zakazujícího očkování sraženinou a výzkum vakcín na ruské půdě.

Agent FSB Andrej Zacharov řekl Real Raw News, že bezpočet zdravotnických profesionálů a výzkumníků v Rusku se rozhodlo ignorovat Putinovy ​​příkazy tajným prosazováním nových vakcín i poté, co ministerstvo věd dokázalo, že inokulace pošpiněné jedem způsobily vylučování vakcín, infarkty a získané vakcíny. syndrom imunitní nedostatečnosti.

Mezi dalšími misemi ruské armády byla poslední rok shromažďování zrádců a jejich uvěznění v trestanecké kolonii IK-3 severně od polárního kruhu, ve stejném gulagu, kde zemřel Putinův nejvýznamnější domácí nepřítel Alexej Navalnyj. Na seznamu hostů internačního tábora, řekl Zacharov, bylo několik politiků, kteří se vyhnuli Putinovu mandátu a darovali peníze na programy výzkumu vakcíny COVID-19.

„Mysleli si, že se to prezident Putin nedozví. A mýlili se,“ řekl Zacharov.

Putin zjistil, že bohatý člen Státní dumy, dolní komory Federálního shromáždění Ruska, přispěl 184 331 797 rubly (přibližně 2 000 000 USD) na podzemní organizaci pro šíření vakcín s vazbami na WHO. Když armáda zaútočila na politika se zatykačem, byla nucena zabít jeho 16letého syna, který měl na obranu svého otce pistole s dvojitým ovládáním. Plačícího rodiče odvlekli a vyslýchali, řekli mu, že i on bude zastřelen – pokud neuvede své spoluspiklence.

“Dal nám cenné informace – 16 jmen.” Samozřejmě jsme je zatkli a museli jsme samozřejmě popravit i muže ze Státní dumy. Nejen, že to byl zlatokop, ale také zrádce,“ řekl Zacharov.

Armáda, dodal, vytáhla odsouzené z jejich cel najednou po 25, přivázala zločince ke kmenům zabodnutým do země a zavázala jim oči. Nedostali žádná ospravedlnění, poslední jídla, poslední obřady ani závěrečná slova. Popravčí četa je poučila o důsledcích aplikací smrtelné vakcíny.

Armáda se neobtěžovala odstranit mrtvoly, než se seřadilo dalších 25 zločinců; prostě nechali mrtvá těla padnout na zem a přinutili další skupinu, aby byla svědkem nevyhnutelného osudu, který je čeká, za jejich lehkomyslnost.

„Protože byli komunitou zrádců, sdíleli společný hrob – velkou díru v zemi,“ řekl Zacharov.

https://realrawnews.com/2024/04/putin-mass-executes-covid-19-criminals/