Když píšu příběh, někdy se zamotá a ztratí směr. Ať dělám, co dělám, nakonec kopu jen hlubší díru. Když se to stane, jedinou možností je celou věc smazat a začít znovu. To je dobrá metafora pro to, co se ve Spojených státech vydává za vládu.

Plýtvání a korupce trvají již tak dlouho, že soukromá korporace UNITED STATES OF AMERICA CORPORATION (podle St. Louis Fed a dalších) má nefinancované závazky v hodnotě zhruba 250 bilionů dolarů nad rámec dluhu 31,5 bilionu dolarů, o kterém se nyní píše v novinových titulcích. Vzhledem k tomu, že HDP USA činí 23 bilionů dolarů, je to jako kdyby někdo, kdo vydělává 23 000 dolarů ročně, měl dluh 280 000 dolarů. Takový člověk je na mizině, protože se musí zadlužovat stále více, jen aby mohl splácet úroky.

Navzdory tomu dělá rodina Rockefellerů a jejich falešná vláda „Joe Bidena“ vše pro to, aby opět zničila tuto zemi. To je přesně to, co Číňané chtějí, protože to bude znamenat, že se USA ještě více zadluží a už nikdy se nestanou jejich soupeřem.

Abychom pochopili, jak nefunkční je americká vláda, podívejme se na Pentagon, jak ho popsal plukovník Douglas MacGregor:

V současné době máme v aktivní službě 44 čtyřhvězdičkových důstojníků při počtu necelých 1,1 milionu. Za 2. světové války jsme měli 12,2 milionu mužů a 7 čtyřhvězdiček. Nejprofesionálnější lidé jsou na nižších úrovních, nejméně profesionální jsou na nejvyšších. To je součást hniloby, korupce, plýtvání. Celé ministerstvo je katastrofa, nelze ho ani podrobit auditu. Peníze jdou z ministerstva financí do Kongresu k různým dodavatelům obrany a pak se zase objeví v podobě darů. USA jsou řízeny dárci.

Letadlové lodě jsou příkladem toho, jak se těmito penězi plýtvá. USA mají 11 skupin letadlových lodí. Před 75 lety byly nejmodernější, ale dnes jsou z nich bílí sloni. Čínská armáda právě provedla 20 válečných her, při nichž dospěla k závěru, že by mohla zničit nejmodernější skupinu amerických letadlových lodí pouhými 24 hypersonickými střelami.

To znamená, že skupiny letadlových lodí jsou nyní jen parazity, kteří oslabují USA tím, že odčerpávají jejich finance ve výši 26 miliard dolarů ročně.

Dalším parazitem je NASA (Not A Space Agency), která není ničím jiným než filmovým studiem s rozpočtem 32 miliard dolarů ročně.

Peníze by se daly využít lépe, například na vytvoření ponorek, které by mohly také létat (na což Němci přišli na konci druhé světové války).

Tento druh plýtvání a špatného směřování se týká celého spektra americké vlády. Například v USA je 50 států, z nichž každý má vlastní byrokracii a může blokovat celý stát jako federaci.

Návrh Společnosti bílého draka počítá s omezením tohoto počtu na pět správních oblastí pro Spojené státy severoamerické:

  1. Země hippies na západním pobřeží od Aljašky po severní Kalifornii.
  2. Větší Texaco od jižní Kalifornie po Texas.
  3. Dixieland od Louisiany po Virginii.
  4. Východní pobřeží od Marylandu po Ontario (se zvláštní autonomií pro francouzsky mluvící Quebec).
  5. Středozápad začíná v Arkansasu a zahrnuje Albertu, Saskatchewan a Manitobu.

To je jen ochutnávka toho, co by bylo možné, kdyby zločinecká, soukromě vlastněná společnost USA Inc zbankrotovala a byla znovu založena jako Republika Spojených států severoamerických.

Američané a Kanaďané jsou bezpochyby znechuceni současným loutkovým režimem chazarské mafie (ChM).

Dvě třetiny (67 %) všech Američanů tvrdí, že Bidenovo (Rockefellerovo) další vítězství by podle průzkumu CNN znamenalo pro zemi buď neúspěch nebo katastrofu.

Na videu níže je vidět, jak „Joe Biden“ mizí v Bílém domě se dvěma dětmi. Není tu nic k vidění, přátelé. „Jen falešný maskovaný pedofil Joe dělá svou práci.“

Další zkrabacenou masku „Bidena“ najdete zde: ODKAZ

Bidenovu show řídí Rockefellerův mediální režim, který 59 % Američanů považuje za „skutečného nepřítele lidu“. TK dne 29.5.2023 uveřejnilo výsledky průzkumu, podle kterého 42% dotázaných není spokojeno s fungováním demokracie v ČR, 27 procent respondentů uvedlo, že s fungováním demokracie není ani spokojeno, ani nespokojeno – pozn. př.)

Chcete-li zjistit, proč jsou média nepřítelem lidu, podívejte se na toto krátké video na Twitteru. ODKAZ

Také v Kanadě je falešný Castro-Tudeau tak nenáviděn, že se nemůže objevit na veřejnosti, aniž by ho někdo nepopudil. Klobouk dolů před tímto Kanaďanem, který dává Castrudeauovi co proto. Říká to tak, jak to je. Jen tak dál.

Navzdory odporu obyvatelstva k jejich vládě bojuje chazarská mafie zuby nehty za udržení své korporace nad vodou. Vydírání a úplatkářství se jim vyplatilo.

Například se zdálo, že donutili Al-Gora, aby řekl: „Emise skleníkových plynů se každý den rovnají 600 000 jaderných bomb velikosti Hirošimy a vaří oceány a dělají z nás rasisty.“

A co víc, zdálo se, že se jim podařilo přimět předsedu Sněmovny reprezentantů Kevina McCarthyho, aby souhlasil s plány na „zvýšení dluhového limitu“.

Jakákoli dohoda by znamenala, že v zákulisí použili kombinaci jaderného vydírání a extravagantních slibů, aby získali další finanční prostředky od věřitelů, jako je Čína. Například Rockefellerův podržtaška Heinz Kissinger podle zdrojů z Asijských tajných společností dokonce nabídl, že výměnou za více peněz nahradí angličtinu čínštinou jako úřední jazyk Spojených států.

Masový vrah Kissinger nyní také rozehrál svou partii a odhalil strategii vydírání, kterou spolu s dalšími otroky ChM vymyslel na nedávném setkání Bilderbergu.

„Americké řeči o jaderné válce jsou stále hlasitější a nějak se mísí s řečmi o tom, že jsou tu mimozemšťané… jako by plánovali nějakou masivní oběť negativní energie,“ varuje zdroj z FSB.

FSB rovněž uvedla, že Kissinger sdělil Rusku, že se chystá v říjnu odjet na Ukrajinu, aby nahradil Vladimira Zelenského novou loutkou. Tato loutka by pak nabídla řešení typu Severní a Jižní Koreje, aby se hranice zmrazila a západní Evropa zůstala pod kontrolou ChM.

Zelenský musí odejít, protože je všeobecně známo, že spolupracoval s Jevgenijem Prigožinem z ruské soukromé vojenské skupiny Wagner na vyvraždění statisíců ukrajinských mužů. Ukrajinští vojáci zemřeli do 4 hodin po příjezdu do Bahmutu, protože Zelenský předal přesné dělostřelecké souřadnice svým kolegům z ChM ve společnosti Wagner, potvrzují zdroje FSB.

Na znamení genocidní mentality otrockých politiků ChM označil republikánský senátor USA Lindsey Graham během setkání se Zelenským smrt Rusů a Ukrajinců za „nejlepší peníze, jaké jsme kdy utratili“.

To se nyní zastavuje. Wagner dostal rozkaz opustit Bachmut a předat kontrolu ruské armádě do 1. června. Je to výsledek společné rusko-anglické dohody o zastavení genocidy ChM na Ukrajině.

Vyhozený Prigožin v záchvatu vzteku varuje, že Rusko může čelit „revoluci“ a prohrát válku na Ukrajině, pokud se „elity“ země plně nezapojí do boje a nepřepnou zemi do „severokorejského režimu“ s válečným stavem, aby dosáhly výsledků na frontové linii. Místo toho se dozvídáme, že Prigožin bude odstraněn, pokud se tak již nestalo.

S Avatarem Zelenským také rozhodně není něco v pořádku. Vypadá, že je zfetovaný nebo že je nefunkční. Podívejte se mu do očí.

V každém případě je takzvaná ukrajinská válka především výprodejem zásob zbraní ze strany obchodní společnosti USA Inc., aby získaly více času. Tři čtvrtiny materiálu zaslaného ze Západu na Ukrajinu byly přesměrovány do Kosova a Albánie, aby zásobovaly jiná operační bojiště na Blízkém východě a v Sahelu.

Srbské jednotky nyní vstupují do Kosova, aby zastavily nelegální obchod se zbraněmi, otroky a drogami, který tam probíhá. Proto srbský prezident Aleksandar Vučič v pátek prohlásil, že jeho země přešla kvůli situaci v severním Kosovu na válečnou půdu.

V každém případě byla válka pro americký zbrojní průmysl „PíAr“ katastrofou. Ruské letectvo ukázalo, že nejmodernější americký zbraňový systém Patriot může být kdykoli zničen – což je vážná rána pro marketing výrobního podniku a obecně pro vojensko-průmyslový komplex, poznamenávají polské zpravodajské zdroje.

Nyní je pravděpodobné, že prodej stíhaček F-16 ještě více potvrdí špatnou pověst amerických zbraní. „Máme stíhačky Su-35, které jsou schopny na velkou vzdálenost sestřelit modernější letouny než F-16 (včetně „létajících krocanů“ F-35). Naši piloti je navíc mohou odhalit dlouho předtím, než je objeví. Máme také účinné protiletadlové raketové systémy schopné sestřelovat nepřátelské cíle na velkou vzdálenost,“ poznamenává ruský zbrojní expert.

Vzhledem k tomu, že jejich konvenční zbraně selhávají, provádí ChM také rozsáhlou falešnou operaci jaderného vydírání, do níž je zapojeno Bělorusko. K jejímu provedení byl běloruský prezident Alexandr Lukašenko zasažen „stejnou elektromagnetickou zbraní, jakou zasáhli tureckého prezidenta Recepa Erdogana a mexického prezidenta Lopeze Obradora“, jak uvádějí zdroje Mossadu. Následoval pokus o využití falešného Lukašenka, který říkal věci jako „Země by měly vstoupit do svazku Běloruska s Ruskem, to je vše: budou tam jaderné zbraně pro všechny“. Všimněte si, že článek deníku „Pravda“, kde to říká, se objevil na ukrajinském internetu (.ua) a není z Ruska.

Na to navazuje propagandistický web Mossadu Debka, který cituje ruského exprezidenta Dmitrije Medveděva, který řekl: „Pokud dojde na jaderné zbraně, bude muset být proveden preventivní úder.“

Ačkoli byly z internetu vymazány, viděli jsme fotografie, na nichž Medveděv dělá satanské znamení rukou. Zdá se, že nyní dostal rozkaz pokusit se zahájit jejich dlouho očekávaný Armageddon jaderným útokem ChM, který by svedl na „Ruskem ovládané Bělorusko“.

Jde o dezinformaci ChM a žádný jaderný útok se z Běloruska nechystá, potvrzují naše zdroje z FSB.

Jinými slovy, jedná se o jaderné vydírání, jehož cílem je vynutit si financování korporace USA. Je to jen blaf, protože ChM dobře ví, že pokud se pokusí rozpoutat jadernou válku, první megabomby dopadnou na jejich ústředí v Ženevě, New Yorku a Tel Avivu.

Slyšeli jsme také, že v Rusku probíhá velká čistka v ChM. Proto ruský ministr obrany Sergej Šojgu prohlásil: „Dnes čelíme kolektivnímu Západu, který v podstatě vede nevyhlášenou válku proti našim zemím“.

Zdá se, že novým faktickým vůdcem této země je ruský premiér Michail Mišustin. Právě vedl ruskou delegaci na vysoké úrovni, která jednala s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem a čínským premiérem Li Čchiangem. (S tím se nedá souhlasit, faktickým vůdcem je pravý putin z druhého povrchu Země – pozn. př.)

Jednou z věcí, o které se určitě hovořilo, bylo, jak říká maďarský premiér Viktor Orbán, „že musí být uzavřena nová evropská bezpečnostní dohoda s Ruskem“.

Většina Evropanů souhlasí. Nejnověji se to projevilo tisícovkami protiválečných protestů v Sofii a dalších bulharských městech, které požadovaly neutralitu své země, neúčast v ozbrojených konfliktech a uzavření základen NATO.

Mimochodem, pokud si nemyslíte, že současnou EU řídí satanisté, podívejte se, co se objeví, když složíte jejich nové bankovky.

Boj proti satanistům zuří i jinde. Například vláda islámského Ázerbájdžánu zastavila spiknutí ChM, které je mělo oklamat a přimět k boji proti křesťanské Arménii. Nyní jejich vláda podle íránských zdrojů prohlašuje, že nedovolí sionistickým režimům zaútočit na Írán ze svého území.

V Turecku získal prezident Erdogan dalších pět let u moci. Zdá se, že turečtí nacionalisté nahradili zavražděného Erdogana avatarem, který pracuje pro Turecko, a nikoli pro ChM. Rozhodně vypadá mladší.

„Vítězství Erdogana je jasným důkazem podpory tureckého lidu vašemu úsilí o posílení státní suverenity a provádění nezávislé zahraniční politiky,“ prohlásil podle kremelského webu ruský prezident Vladimir Putin.

V Izraeli se mezitím v několika městech již 21. týden v řadě hrnuly desetitisíce lidí do ulic na protest proti krajně pravicovému kabinetu izraelského premiéra Benjamina Netanjahua a jeho extremistické politice.

Když se podíváme do jiných částí světa, zjistíme, že Jihoafrická republika se potýká s výpadky proudu, organizovanými gangy, které útočí na železniční infrastrukturu spojující nejbohatší provincii země s nejvýznamnějším kontejnerovým přístavem, a dalšími problémy, které by mohly znamenat, že se země stane „zhrouceným státem“.

V Pákistánu je mezitím bývalý premiér Imran Chán držen v domácím vězení armádou, protože v zemi platí nevyhlášené stanné právo.

Když už mluvíme o stanném právu, američtí vojáci se brzy vylodí v Peru, kde armáda na začátku letošního roku provedla rozsáhlé útoky proti demonstrantům s „mimosoudními popravami“ a „rozsáhlým použitím smrtící munice“, zatímco se snažila potlačit masové protesty, které začaly v prosinci 2022. Jedná se o holé Rockefellerovo uchvácení zdrojů na úkor peruánského lidu.

Když už mluvíme o Rockefellerech, jejich teroristický zaměstnanec Tedros ze Světové zdravotnické organizace (WHO) opět šíří pornografii strachu, když vyhrožuje nemocí „smrtelnější než Covid“. Tyto hrozby „přicházejí ze všech stran, protože ChM je v panice,“ poznamenává zdroj z Mossadu.

Mimochodem, Rockefellerova nadace se veřejně přihlásila k tomu, že je napojena na WHO:

ŽENEVA, 23. května 2023 /PRNewswire/ – Rockefellerova nadace a Světová zdravotnická organizace oznámily nové partnerství, jehož cílem je posílit centrum WHO pro zpravodajství o pandemiích a epidemiích.

Zde je shrnutí, které nám zaslala polská rozvědka:

Masky začínají padat! „Čínská biologická laboratoř ve Wuhanu je součástí společnosti GlaxoSmithKline, která (shodou okolností) patří společnosti Pfizer!“ (té, která vyrábí vakcínu proti viru, která byla (náhodou) spuštěna v biologické laboratoři ve Wuhanu a byla (náhodou) financována doktorem Faucim, který (náhodou) dělá reklamu vakcíně! „GlaxoSmithKline“ (náhodou) řídí finanční oddělení společnosti Black Rock, která (náhodou) spravuje finance společnosti Open Foundation (Sorosova nadace), která (náhodou) řídí francouzskou AXA! Soros shodou okolností vlastní německou společnost Winterthur, která (shodou okolností) vybudovala čínskou laboratoř ve Wuhanu a byla koupena německou aliancí, jejímž akcionářem je (shodou okolností) Vanguard, který je (shodou okolností) akcionářem společnosti Black Rock, která (shodou okolností) ovládá centrální banky a spravuje přibližně třetinu světového investičního kapitálu. Black Rock je také (ve skutečnosti) hlavním akcionářem společnosti MICROSOFT, kterou vlastní Bill Gates, jenž je (shodou okolností) akcionářem společnosti Pfizer. (který – vzpomínáte? Prodává zázračnou vakcínu) a (shodou okolností) je nyní prvním sponzorem WHO! Teď už chápete, jak mrtvý netopýr prodávaný na tržišti v Číně nakazil CELOU PLANETU!“

Tytéž zdroje nám sdělují, že „analýza prachu z terasového stolu v Berlíně po podezřelých deštích, jako byly nedávno v Polsku… Nejde o pyl stromů, ale o kovy a jedy“.

Jak říká chorvatský europoslanec Mislav Kolakušić o plandemické smlouvě WHO: „Pro lidstvo by bylo zdravější a bezpečnější podepsat dohodu s kolumbijským drogovým kartelem.“

Kdyby pátrali trochu hlouběji, brzy by odhalili síť nadací, které Rockefellerové využívají k ovládání celého tohoto svinstva.

Stojí také za celou LGBTQ atd. atd., která se snaží ukončit reprodukční sex mezi muži a ženami.

Nejnovějším příkladem je Rockefellery ovládaná Americká lékařská asociace, která tvrdí, že pohlaví dítěte by se v rodném listě nemělo uvádět, protože se neví, jaké je pohlaví, dokud si ho dítě později nezvolí.

Rusové a země Blízkého východu každopádně usilují o to, aby Rockefellerovi přišli o kontrolu nad ropou a energetickými trhy. Proto Saúdská Arábie odebírá miliony barelů ruské nafty, které Evropa již nepovoluje, a současně posílá své vlastní dodávky zpět odběratelům v Evropě.

Evropané také zavírají oči před tím, že jim Indie přeprodává ruskou ropu.

Dalším důkazem toho, jak moc Rockefellerova kontrola nad energií vrátila lidský pokrok zpět, je právě představený tryskáč, který dokáže letět rychlostí Mach 5 pouhým nabíráním vodíku ze vzduchu.

Podívejme se tedy na nejnovější informace o provozu modrého paprsku (Blue Beam).

1. UFO nad Thajskem:

2. UFO nad Roswellem, Nové Mexiko, USA, 2023:

3. UFO nad letištěm:

4. UFO nad Ruskem:

5. UFO nad horami Kalifornie v USA:

7. Četné lodě s plazmovou energií nad Oregonem, USA, 12.5.2023:

8. Červené slunce nad Calgary kvůli rozsáhlým požárům v Albertě:

9. Podobné červené slunce v New Yorku:

10. Anomálie ledovce Mendenhall na Aljašce z roku 2019:

Pokud USA příští týden konečně zbankrotují, možná pravda o tom všem vyjde najevo. Držte si palce, aby USA Inc. nakonec zbankrotovaly, a vysušte si střelný prach pro případ, že by se tak nestalo.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/proc-musi-usa-vyhlasit-bankrot-podle-kapitoly-11/