6. června 1944 přistály sjednocené demokracie v Normandii, aby osvobodily Francii a poté svět od nacistického jha 3. říše. Stejně tak v červnu 2021 přistávaly demokratické síly Ameriky a Francie v Evropě a poté ve zbytku světa, aby osvobodily lidstvo z područí 4. říše. V následujících dnech budete vědět, kdo jsou vlastenci a odbojáři, kteří bojují za Boha a lidstvo a kdo jsou zrádci, kteří vás podváděli a lhali.

Do konce tohoto roku budete znát zločiny těch, kteří si říkali vaši přátelé nebo vaši političtí služebníci.

Pro ty, kteří sledují novinky letošního léta, jsou odhalení, která jsou jednou provždy, v plném proudu a potvrzují, co Q a další launchery článků ohlásily dlouho předem. Doufám, že jste si koupili zásoby popcornu? Je jen otázkou dní, než Q Force ohlásí Trumpovo vítězství, velmi brzy.

Četné e-maily od společnosti Fauci, oznámení CDC a oficiální oznámení o falešné globální epidemii Covid-19 Senátem USA před 15. červnem 2021 šlo jako bomba. Je to ekvivalent první sloky, kterou spojenci použili k oznámení vylodění v Normandii 5. června 1944 „Dlouhé vzlyky podzimních houslí mi poranily srdce monotónním malátností“.

.

Všechna jeho odhalení se stovkami nevyvratitelných soudních důkazů předložená Senátu jasně a jednoznačně naznačují, že falešná pandemie Covid-19 je aktem planetární války a terorismu, který zorganizovaly přímo vlády Macrona (Francie), Xi (Čína) a Merkelové (Německo), vše pod záštitou Obamy (který je antikristem této doby).

https://rumble.com/vih4w1-le-snat-amricain-explose-le-narratif-du-covid.html

https://www.documentcloud.org/documents/20793561-leopold-nih-foia-anthony-fauci-emails

https://truthcomestolight.com/in-response-to-freedom-of-information-act-requests-cdc-admits-there-is-no-gold-standard-for-the-isolation-of-any-virus /.

Ve skutečnosti dnes již není tajemstvím, že laboratoř Wuhan, vedená francouzsko-čínským partnerstvím, vytvořila před osmi lety vojenský virus ptačí chřipky, který může infikovat lidi.

4. říše (nesprávně nazývaná Nový světový řád) požádala vlády Macrona (Francie) a Xi (Čína), aby kontaminovaly svět ptačí chřipkou tím, že jej budou vydávat jako variantu (Covid-19) koronaviru SARS 2. Virus Covid-19 proto nikdy neexistoval a byl podvodem 4. říše.

Aby podkopali Trumpovo předsednictví, neváhali zničit americkou ekonomiku ničením světa skrze planetární izolaci. Toto uvěznění rovněž umožnilo cenzuru výbušných odhalení Trumpovy administrativy ve 4. říši a jejích pedosatanistických sítích, jakož i zatýkání a probíhající procesy ve Spojených státech.

Politika cenzury

V Izraeli je iluminátský předseda vlády Benyamin Netanjahu odstraněn z moci. Nahrazen Naftali Bennettem, ultranacionalistickým a náboženským právem, dalším iluminátem stáje Rothschildů. Ve funkci zůstane pouze asi 8 až 12 měsíců. Poté se Izrael vymaní z Nového světového řádu v roce 2022, jako Amerika a Francie v roce 2021.

Ve Francii skončila operace Lafayette Storm .

Několik iluminátů bylo propuštěno, zatímco čekali na zatčení za velezradu a za jejich satanistické zločiny, které budou souzeny a budou popraveny.

Náčelník štábu francouzské armády, který je ve službě čtyři roky, generál François Lecointre byl „propuštěn“, zatímco čekal na rozsudek francouzské justice v rámci obžalob.

Nahrazen je současným náčelníkem štábu armády generálem Thierry Burkhardem, mužem činu a cti. Velí francouzským silám, které již vyhrávají boje proti pedosatanistům a teroristům.

Rada všem politikům: není třeba se schovávat ve vašich tunelech, snadno vás vystopuje. Díky tříměsíční zkušenosti v této oblasti od začátku roku nebude mít problém vás najít.

.

Emmanuel Macron už není. Jeho smrt bude nadále utajována, pravděpodobně až do poloviny října nebo do konce října. Předčasnou prezidentskou kampaň zorganizuje předseda Senátu. Logicky by se v prezidentských volbách v listopadu měla objevit kandidatura Marine Le Penové.

Někteří autentičtí francouzští jasnovidci, aniž by podrobně pochopili, co „cítí“ k Macronovi, správně potvrdili jeho politické a pedosatanistické zločiny i jeho smrtelné onemocnění AIDS (od září 2020). Určili také, aniž by o tom věděli podrobnosti, jeho tajnou hospitalizaci ve vojenské nemocnici pro Velitelství zvláštních operací (COS) na Korsice. Přes utajování a bez znalosti přesného data úmrtí oznámili jeho pravděpodobnou smrt.

Ačkoli datum a skutečné okolnosti Macronovy smrti Francouzi odhalí až počátkem roku 2023, země se o jeho smrti dozví oficiálně v říjnu, který bude předběžně určen měsícem úmrtí.

Ve skutečnosti Macronovi v noci z 3. na 4. května selhaly orgány a zemřel v uvedené tajné vojenské nemocnici v noci z 28. na 29. května 2021.

Jeho tělo bylo diskrétně zpopelněno 31. května 2021 po katolické bohoslužbě vojenským kaplanem speciálních sil. Zúčastnila se Macronova manželka, jeho zeť a jeho dcera, stejně jako baron de Rothschild, který je blízkým přítelem a blízkým přítelem rodiny Macronů.

Od 4. května 2021 je dvojníkem Macrona, aktivní poddůstojník, který místo něj plní prezidentské povinnosti. Naverbován zaměstnanci COS bude hrát svoji roli až do příštích předčasných prezidentských voleb v listopadu.

Stejně jako ve Spojených státech francouzská prozatímní vojenská vláda i nadále nechává Macronovu vládu, aby provedla svůj kriminální plán a přijala fašistické, nezákonné a protiústavní zákony, které plánovaly ve svém spiknutí přijmout do října, aby Francouzi pochopili skutečnou povahu vládních vůdců.

Všechna uzávěrová opatření budou zrušena počátkem července. Vidíme, že se to pomalu začíná dít..

Odhalení bitvy o Élysée v březnu 2021, kdy francouzské a americké speciální síly znovu získaly kontrolu nad francouzskou vládou, bude odhaleno v roce 2023.

http://clearlook.unblog.fr/2021/03/30/la-bataille-de-lelysee-a-t-elle-eu-lieu/

Jak jsme vysvětlili, plánovaná zatčení asi 3,4 milionu Iluminátů vinných za posledních 50 let velezrad, spiknutí, terorismu a dalších – adrenochromových spiknutí, vraždění dětí, obchod s lidmi a dalších hrůz se uskuteční pravděpodobně až od druhé poloviny roku 2022.

Vyšetřování a odsouzení jejich zločinů až po vynesení trestů smrti je spousta práce a času.

To bude možné začít až po hlasování o nové ústavě 6. republiky, které proběhne na zasedání kongresu ve Versailles před koncem prvního čtvrtletí roku 2022.

Z těchto 3,4 milionu obžalovaných v budoucnosti bude přibližně 1,2 milionu (tolik jako v USA!) dle předpokladu odsouzeno gilotině vojenskými soudy ( v příštích šesti letech). Závažnost jejich politických zločinů a počet vražd těmto pedosatanistům přinese u soudů jediný již dnes známý verdikt.
.

Kromě toho velmi brzy očekávejte rozsáhlý ekonomický krach, ohlášený a organizovaný Obamou a Gatesem, který vážně zasáhne Spojené státy a některé evropské země.

S vědomím, že jsou ztraceni, Obama a Gates (nový Soros) vynesou svou poslední kartu s Ilumináty Evropské unie tím, že zničí světovou ekonomiku a doufají, že se zachrání planetárním chaosem. Tento krach může trvat téměř 8 měsíců a v roce 2022 náhle skončí, když Trump znovu nastolí zlatý standard, jak jsme opakovaně vysvětlili na blogu.

Tato havárie bude následovat bezprostředním odhalením Senátu a vojenského soudnictví o skutečných výsledcích voleb 3. listopadu. Mluvíme o drtivém vítězství Trumpa s více než 72% křesel v obou komorách. K tomu se přidá odhalení Bidenova zatčení v lednu 2021, jeho vojenského soudu v Guantánamu od 6. do 11. dubna 2021. Na druhé straně bude ohromený svět informován o Bidenově popravě smrtící injekcí na Guantánamu počátkem května 2021. Současný Biden je najatý herec.

http://clearlook.unblog.fr/2021/05/05/feu-vert/

Svět si uvědomí, že hrozba koronaviru SARS 2 Covid-19 neexistuje. A zjistí, že ve skutečnosti šlo o vojenskou adaptaci viru ptačí chřipky, aby se stala přenosnou na člověka. Tento virus chřipky bez velkého nebezpečí byl představen jako extrémně nebezpečný koronavirus, aby mohl uvalit globální izolaci vedoucí ke kolapsu ekonomik, aby satanisti mohli svrhnout americkou moc.

Jedná se o největší spiknutí v historii, které má zabránit Trumpovi ve zvolení a zničit USA, stejně jako zničit všechny světové demokracie, aby byla dokončena 4. říše.

V roce 2022 pak americká, francouzská a britská vláda nastolí politický, sociální a ekonomický „zlatý věk“ obnovením pravidel hospodářské ochrany mezi zeměmi a odstraněním jakékoli možnosti nelegálních spekulací.

Zůstaňte naladěni na to nejlepší, co teprve přijde!
.

Ve Spojených státech budou Capitol a Bílý dům dočasně používány až po dokončení výtvoření nového Capitolu a nového sídla prezidenta v Houstonu (pravděpodobně).

Bude oznámena nová ústava podepsaná novými zakladateli Ameriky a nový oficiální název Spojených států amerických. Nakonec bude americký lid po všech svých útrapách znovu sjednocen pod jednou vlajkou.

Washingtonský kapitol, dočasně znovu otevřený od 15. května 2021, zavře své brány trvale počátkem ledna 2022. Následně bude používán jako administrativní budova a regionální parlament ve Washingtonském okrese (District of Columbia zmizí s aplikací nové ústavy USA ze dne 19. srpna 2020).

Spojené státy americké budou nahrazeny Spojeným státem americkým.

http://clearlook.unblog.fr/2021/05/01/le-fantome-de-lopera/
Užijete si humor amerických zakladatelů. Ve skutečnosti v roce 1780 změnili Esquires (Benjamin Franklin a jeho frakce hybridů plazů mezi otci zakladateli) slova americké ústavy, aby se Amerika stala nadvládou anglické koruny … Trump zase změní znění ve prospěch lidu nahrazením států v množném čísle státem v jednotném čísle.

Od tohoto léta budou všechny státy USA „regiony“ Spojených států amerických, podobně jako regiony ve Francii.

Každý region bude mít parlament. Například stát Pensylvánie (Pensylvánie) se stane „regionálním státem Pensylvánie“ s „Washingtonským okresem“ jako regionálním hlavním městem, kde bude sídlit jeho regionální parlament a administrativa.

.

Pro zbytek světa, po oznámení Trumpova vítězství velmi brzy a během příštích osmi měsíců tohoto globálního krachu, můžeme očekávat několik útoků a zemětřesení. Možná útok na obří nákladní loď blokující Panamský průplav. Možná krvavý islamistický útok na Londýn.

Možná gigantické zemětřesení v San Francisku (satanistické město) se zničením jeho největšího mostu. Toto drama způsobí tisíce úmrtí, zranění a vzniknou desítky tisíc bezdomovců.

.

Amerika a Izrael mezitím zpřísní svou politiku vůči Íránu a zničí některá jejich jaderná zařízení. A konečně, problémy v Čínském moři s bojem mezi čínským a americkým námořnictvem. Pevnost ČKS nakonec padne.

 

Zdroj: http://clearlook.unblog.fr/2021/06/19/armageddon/