Odboj bílých klobouků vás informuje… Všem digitálním vojákům: Toto vše se děje bez vašeho vědomí, utajené mainstreamových médií a diskrétní, aby nevznikla panika mezi obyvatelstvem pod mediální hypnózou falešné pandemie korony. Na celé planetě probíhá rozsáhlá vojenská operace pod vedením americké armády.

Hlavním velitelem operace je americký prezident Donald Trump jako vrchní velitel Nové globální aliance, kterou vedou ruský prezident Vladimir Putin, čínský prezident Si Ťin-pching a indický premiér Narendra Modi.

V Evropě se operace koná pod záštitou NATO a oficiálně ve formě vojenského cvičení DEFENDER 21, na kterém se účastní 28 000 vojáků ze 16 zemí. Evropské velitelství americké armády v Evropě sídlí v německém Stuttgartu a velitelské centrum americké armády se nachází na základně Wiesbaden.

Oficiálně se to začalo v únoru a v současnosti probíhá vyvrcholení v 27 zemích. V únoru největší americká válečná loď ENDURANCE dopravila do řeckého přístavu Alexandroupoli obrovské množství vojenské techniky – vrtulníky, tanky a další mobilní techniku, jakož i několik tisíc vojáků.Dne 7. května dorazila do přístavu Alexandroupolis přímo z New Yorku loď LIBERTY, která přivezla další vojenské vybavení a vojáky. V Maďarsku americké a maďarské speciální jednotky nedávno uskutečnily operaci na řece Dunaj s názvem “Černá labuť”.

Touto událostí Bílé klobouky vydali kód pro zahájení Velké akce.Před několika lety Pentagon vytvořil skupinu 60 000 vojáků, kteří byli speciálně vycvičeni a pracovali v utajení. Tato skupina provádí zatýkání v rámci globální vojenské operace. Dosud bylo na celém světě zatčeno 120 000 osob. Vše bude oznámeno po ukončení operace.

V současnosti média informují o zatýkání a popravách politických a ekonomických náboženských vůdců z falešných důvodů, o rezignaci, rozvodech, úmrtích na koronavirus, falešných pohřbech, počítačem vytvořených obrazech a používání dvojníky, aby nevznikla panika v davu.Americké vítězství je vítězstvím celého světa. Armáda odvádí v zákulisí obrovskou práci.

Ti, kteří se dopustili zločinů proti lidskosti, budou po vojenských soudech za mřížemi, popraveni nebo uvězněni na doživotí. Věznice Guantánamo výrazně rozšířila své prostory.Pod oceány se nacházejí podzemní zařízení nepřístupná pro lidi. Jsou tam genetické laboratoře, kde se dělaly strašné experimenty, o kterých vám zatím nemůžeme říct.Spojují to se silnými zemětřeseními v oceánech, například v Japonsku. Jsme v závěrečném dějství operace. Události začaly!

Po velkých událostech, které dále budou následovat, s tím, co zažíváme, lidé již nikdy nedovolí, aby Deep State opět převzal kontrolu a vládu nad lidstvem.Temno se stále snaží zvítězit a pokračovat ve svém programu, ale už se mu to nepodaří. Po všem, co prováděli, budou lidé schopni vidět, kdo ve skutečnosti jsou – nedělají nic pro dobro lidí, pouze to, co slouží jejich zájmům!

Celá tato situace trvala tak dlouho, protože davy podmíněné “falešnými pravdami médií a učení” budou tvrdohlavě odmítat vidět pravdu, způsobí to psychologické šoky a fenomén kognitivní disonance. Po této poslední epizodě se náš život konečně změní k lepšímu.

V některých případech nebudete moci lidem říci pravdu, ale musíte je nechat, aby ji viděli na vlastní oči. Pravda o podvodech na voličích bude odhalena v Arizoně. Po Arizoně bude všechno padat jako domino. Aliance má vše pod kontrolou, odpočítávání je spuštěno.

Nemáte ani ponětí o tom, jaká je podstata globální operace a jaké břemeno odpovědnosti nesou Bílé klobouky, vojáci, anonymní informátoři a vlastenci. Celkově se mělo vyčistit 10 000 podzemních zařízení po celém světě, včetně 1 800 v Americe. Není jednoduché toto všechno vyčistit. Probíhá skutečná válka. Je mnoho zemí, kterým je třeba věnovat zvláštní pozornost a přistupovat k nim – lidé, děti, zbraně, chemikálie, genové laboratoře, továrny na klony.

Ti, kteří jsou s námi ve válce, jsou skvělí vojáci s velkými možnostmi, bohužel je zde mnoho nástrah. Ve všech zemích musí bílé klobouky bojovat proti tajným službám, zkorumpované policii, řízení států, nelegálním vojenským formacím. Rovněž musí bojovat s armádou temna, bojovat v podzemních zařízeních.

Nepřátele tvoří zkorumpovaní lékaři, mainstreamová média, soudní struktury, vědci, státní představitelé, farmaceutické společnosti …
Kolem nás je několik vojsk rozdělených do proti sobě stojících táborů, z nichž mnohé pronikly do temné sítě elity.

Je to obrovská a nepochopitelná operace pro mnoho neprobuzených lidí… vzpomeňte si na své okolí…  kdo i z vaší rodiny a vašich přátel, se běží dát očkovat, jen aby zůstali v normě a zachovaly si svůj malý komfort – cestování a třeba jen chození do restaurace…

Všechno toto má jen jeden cíl: Dobro a osvobození lidstva

 

Zdroj:  https://elishean777.com/la-resistance-des-chapeaux-blancs-vous-informe/