Federální úřad pro vyšetřování, ozbrojená složka zločinného režimu, v pondělí zahájil nezákonnou, překvapivou razii na dům prezidenta Donalda J. Trumpa v Mar-a-Lagu s tvrzením, že neodevzdal tajné dokumenty, které patřily do Národního archivu. Jako roj rozzuřených sršňů vyplenil sídlo, zadržel hosty, a dokonce se nabouralo do prezidentova osobního sejfu.

Ačkoli FBI tvrdila, že byla poslána, aby získala tajné informace, které si Trump údajně vzal s sebou z Bílého domu do svého letoviska v Palm Beach v lednu 2021, zdroje z Mar-a-Lago se domnívají, že agenti tam pod vedením Merricka Garlanda a ředitele FBI Christophera Wraye hledali něco úplně jiného: zapečetěná obvinění sabotérů z Deep State, jejichž autorem byl Trump po ukradených volbách; důkaz, že se Trump odvolal na zákon o povstání z roku 1807, který předává prozatímní kontrolu nad národem americké armádě; a údajně i Trumpův nevyvratitelný důkaz, že Biden volby ukradl.

Z obvinění náš zdroj uvedl, že žádné takové dokumenty se v Mar-a-Lago neuchovávají, protože Trump je po odchodu z Bílého domu předal vojenským velitelům White Hatu, stejně jako dokumenty týkající se zákona o povstání.

Do konce razie FBI odvezla 15 krabic papírů, které, jak zdroje uvedly, agentura bez rozdílu odnesla, aniž by vůbec prozkoumala, jaké papíry ukradla.

Není divu, že razie proběhla v době, kdy byl Trump v New Yorku.

„Ti zbabělci by se mu nikdy osobně nepostavili,“ řekl zdroj z Mar-a-Lago.

Prezident Trump se o chystaném zátahu poprvé dozvěděl od jednoho ze šesti příslušníků Navy SEAL, kteří měli chránit jeho floridské velitelské středisko. Zatímco se agenti FBI v taktické výstroji shromažďovali u vstupní brány, Seal telefonoval Trumpovi o instrukce. „Jsme připraveni vetřelce odrazit,“ řekl údajně SEAL, ale Trump, který se chtěl vyhnout krveprolití, zejména proto, že na pozemku byli civilní hosté, SEAL požádal, aby se stáhli.

V pondělí večer Trump vydal prohlášení na své platformě sociálních médií Truth Social, v němž uvedl: „Pro národ nastaly temné časy…“ a vyslovil názor, že politicky motivovaný vpád je jen další taktikou Deep State, jejímž cílem je odradit ho od kandidatury v roce 2024.

Deep State, řekl zdroj, rozhodně pocítil tíseň. Zatýkání a popravy oslabily režim a oni házejí propustky Hail Marry, aby se pokusili destabilizovat válku Bílých klobouků. Vniknutí do Trumpova domu nastavuje federálům nové dno – je to poprvé, co ministerstvo spravedlnosti provedlo razii v domě prezidenta.

„Tihle šmejdi se zoufale snaží zabránit Trumpovi, muži, kterému na této zemi záleží, aby se oficiálně vrátil k moci. Myslí si, že jejich zločiny ho oslabují, ale to jen posiluje jeho odhodlání,“ řekl náš zdroj. „Trump kvůli tomu nesedí v klidu.“

Jiný zdroj z Mar-a-Lago, který v úterý ráno hovořil s RRN, řekl: „Mohla by to být odveta za zatýkání Deep State. Pokud pátrali po obžalobách, chtějí vědět, kdo půjde ke dnu příště. Prezident Trump vyhlásil federálům válku.“

Na závěr se útok na Trumpův dům časově shodoval s operací speciálních jednotek s cílem zabavit zásilku zbraní IRS. Trump otevřeně projevil touhu po svém oficiálním návratu do úřadu IRS vymýtit.

Trump mi řekl: „Všechno je spuštěno,“ odhalil zdroj.

Zdroj: https://realrawnews.com/2022/08/president-trump-declares-war-on-federal-government/