Národ se dnes přiblížil jadernému Armagedonu víc než od kubánské raketové krize v roce 1962.

Když ministerstvo zahraničí C-32 – upravený Boeing 757 – údajně vezoucí Nancy Pelosiovou se skřípěním zamířilo k tchajwanské identifikační zóně protivzdušné obrany (ADIZ,) čtyři čínské stíhačky Chengdu J-20 5. generace z letecké základny Huian se snažily vetřelce zadržet, údajně s rozkazem zničit C-32, jakmile byla provedena pozitivní vizuální identifikace. Zatímco letouny J-20 svištěly k Tchajwanské úžině, americké F-35 Lightning II z USS Ronald Reagan, které J-20 zachytily, je odvrátily v naději, že čínské stíhačky zachytí dřív, než stihnou odstartovat na C-32, což byl provokativní čin, který mohl vyvolat termonukleární konflikt.

Protivníkům zbývalo pár minut do střetnutí na noční obloze nad Tchaj-wanem. Nemyslitelné se zdálo nevyhnutelné.

Ale v Palm Beach na Floridě prezident Donald J. Trump, který psal svůj klíčový projev pro víkendovou konferenci CPAC v Dallasu, vstoupil do svého „Válečného sálu“ v Mar-a-Lago poté, co se dozvěděl, že se na druhé straně světa odehrává potenciální bitva. Jak RRN informovala již dříve, Trumpovo floridské velící středisko napodobuje technologické možnosti Situačního sálu Bílého domu: satelity vysílají data v reálném čase do terminálů monitorovaných Trumpem osobně vybraným štábem a šifrované rádiové přenosy zachycují a dešifrují White Hats, kteří přísahali, že budou dodržovat ústavu.

Trump netypicky vyzval štáb, aby Si Ťin-pchinga dostal na linku.

„Potřebuji mluvit s prezidentem Si hned teď, ne za jednu sekundu,“ řekl Trump údajně.

Zdroj z Mar-a-Lago obeznámený s krizí řekl RRN, že opatrný Si Ťin-pching přijal Trumpův hovor.

„Americké a čínské stíhačky byly necelou minutu od spojení, když Trump naléhal na Ťin-pchinga, aby ustoupil od svého nařízení. Prezident Trump řekl, že dokáže situaci zklidnit, deeskalovat, aniž by vstoupil do války. Ťin-pching hovořil o tom, jak varoval USA, že Čína považuje Pelosiovou za válečného zločince, ale dal Trumpovi šanci to vysvětlit a nařídil jeho letadlům, aby se odklonila od bojové oblasti,“ řekl náš zdroj.

Trump dal Si Ťin-pchingovi  pár informačních pecek, dodal. Trump tvrdil, že má důkaz, který později poskytne Ťin-pchingovi, že osoba na palubě letounu C-32 nebyla ve skutečnosti Nancy Pelosiová, ale dvojník, kterého za ni poslal Hlubinný stát. Prezident Trump navíc prezidentu Si řekl, že i kdyby skutečná Nancy Pelosiová byla na palubě letadla, neměla absolutně žádnou pravomoc jednat s Tchaj-wanem jménem Spojených států. Trump neochotně připustil, že jeho odvolání na zákon o povstání z roku 1807 zbavilo Pelosiovou a její spojence z Hlubinného státu moci. Jediným důvodem, proč se zdálo, že Bidenův režim má moc nad světovými záležitostmi, byl podle Trumpa fakt, že jim dala moc zkorumpovaná média hlavního proudu.

„To je obrovské. Měli jsme mnoho neshod, ale neměňme svět v popel kvůli nějaké mrše, která se snaží předstírat, že je stále relevantní. Postarám se o to, abyste získali důkaz, že to, co říkám, je pravda. Biden se možná snaží rozpoutat válku. Nedopusťme, aby se to stalo,“ řekl Trump Ťin-pchingovi.

Si Ťin-pching, řekl náš zdroj, souhlasil s tím, že svět nemusí skončit kvůli aroganci amerického Deep State. Odvolal své stíhačky a letoun C-32 převážející dvojníka Pelosiové bezpečně přistál v Tchaj-peji.

„Mezikontinentální balistické střely mohly být vypuštěny, ale neletí. Ať nikdo neříká, že Donaldu Trumpovi nezáleží na přežití a prosperitě Spojených států a světa,“ řekl náš zdroj.

https://realrawnews.com/2022/08/president-trump-averts-world-war-iii/