V USA bylo vzneseno více než 222 000 obvinění proti globálním elitám a proběhlo již více než 3 000 000 zatčeni na celém světě. Vidíme, že německá policie a americká armáda spolupracují. Vše v Evropě je koordinovaná akce vedená generálem Flynnem, který řídí řadu vojenských jednotek z různých států v rámci očistné operace proti satanským zločincům Deep State!
http://knihya.cz/osud-vudcu-chazarske-mafie-je-zrejme-zpeceten/

Asi před rokem byla německá armáda (Europe Defender 2020) USA zbavena těžkých zbraní a přinucena v rámci SHAEF plnit rozkazy americké armády. Americké vybavení z tohoto cvičení se do USA nikdy nevrátilo, čeká na akce. Do Antverp dorazilo spoustu armádního vybavení, které bude zřejmě použito na eliminaci kanceláří EU v Bruselu během zatýkání.

Sledujme v pozadí, že masové zatýkání je v plném proudu…  Deep State, vlády Bilderbergů po celém světě jsou zatýkány… s cílem osvobodit obyvatelstvo planety a zastavit genocidu… viz prohlášení Vladimira Putina na WEF.

Aliance nad Cabalou výrazně vítězí...
Všechny zkorumpované vlády drží světovou populaci jako rukojmí téměř rok… ve strachu uvěznili lidí na podrobení se a nošení masek, psychologicky nutí k vakcinaci. Jsme trpěliví, vše se pohybuje v pozadí, uvidíme a zažijeme okamžiky, kdy bude vše pro obyvatelstvo bezpečné.

Přátelé, celé dny sleduji intenzivní přelety vrtulníků přes naše území, kolem hranice se Švýcarskem … Co to znamená? Všímáte si také pohybu vojsk? zdroj

 


Politici byli přinuceni při získávání vyšších pozic, aby obětovali své prvorozené potomky. Podle satanistů je to nejvyšší oběť pro satana. To vysvětluje, proč prezident John F. Kennedy po narození – následovala fiktivní úmrtí – skryl dvě své děti – prvorozenou Arabellu a posledního Patricka, který se narodil 3 měsíce před jeho “vraždou”. Pravidlo platí i pro hollywoodské hvězdy – buď nabídnou svého prvorozeného potomka Satanovi, nebo musí svým dětem změnit pohlaví. Většina známých hvězd byla nucena změnit své pohlaví, aby zůstaly v povědomí!!!

Nejznámější hollywoodské herečky jsou ve skutečnosti muži, kteří po změně pohlaví berou spoustu hormonů. Rodinnému páru Billa a Hillary Clintonovým nebyla udělena žádná výjimka. Seznamte se s touto blondýnkou z videa níže. To není zrzavá Chelsea, kterou vidíme… jejich prvorození potomci  byli obětováni, aby se dostali do špičky politické hierarchie. zdroj

Dokumentární video o záchraně dětí ze 4-kilometrového tunelu pod Central Parkem na Manhattanu, spojené s ústředím nadace “Bill and Hillary Clintonových” v přístavu v New York. Tato operace se začala 29. března 2020, odhalil ji osobně prezident Trump a připravila půdu pro největší vojenskou operaci v historii lidstva, která byla určena na záchranu dětí ze všech podzemních vojenských tunelu používanými v satanských rituálech politické elity.

.Od začátku karantény v březnu 2020. V New Yorku bylo dosud zachráněno 200 000 dětí. Zahynulo šest vyšších důstojníků zabitých elektromagnetickými pulzními – laserovými paprsky. Obrátili se doslova v prach. V australském Melbourne bylo zachráněno 300 000 dětí a milion v celé Austrálii. 22 000 dětí denně zemřelo v “bolestném utrpení”. Při této světové operaci bylo zabito asi 100 vojáků speciálních sil. Nejtěžší a nejvíce podnětný je princip této historie s lidmi, kteří vládli světu, bankám, médiím a církvi. Měli neomezenou moc.

Barmský vojenský vůdce Min Aung Hlaing tvrdí, že armáda musela zakročit, aby převzala kontrolu nad vládou, která převzala moc díky manipulaci voleb. Armáda opět zajistila skutečný demokratický volební postup a eliminovala zahraniční síly, které manipulovaly s demokracií nejen v Myanmaru, ale na celém světě, jak ukázaly volby v USA v roce 2020. zdroj

Vatikánské strašidelné tajemství!

Právě ve Vatikánu probíhá nejvýznamnější zasvěcení členů zednářských lóží a tajných satanských společností. Iniciují zároveň složení přísahy satanskému “novému světovému řádu”. Nejtajnější satanské rituály pořádají velekněží sil temna s obêtmi malých dětí. Ne nadarmo si řada badatelů esoteriky je jistá, že Vatikán v žádném případě není centrem katalytického náboženství, ale rezidencí dvanácti veleknězů satanských egregorů:  Amuna – Setiho – Yahweho -Jehovy –

Na napojení síly těchto egregorů se používají krvavé lidské oběti. Při průchodu a prohlídce těchto chrámů si budete “utírat oči” … na mnoha chrámech a v interiérech uvidíte zednářské a satanské symboly. Všechny tyto tajné okultní a náboženské společnosti slouží jednomu vládci, který nemá nic společného se Stvořitelem. zdroj

Stadiony slouží jako centra pro nasávání energie. Všechny stadiony NFL na obrázku jsou ve tvaru vševidoucího oka. Představte si je plné povzbuzujících lidí vysílajících kolosální množství soutěživé, zbožňující energie a vibrací přes tyto oči. Po celé zemi, v jednom čase a vysílající tuto energii do vesmíru… Je to satanistický rituál.
Elon Musk možno skončí ako vedúci 4+ 500miliardových spoločností naraz v relatívne mladom veku. Čo chcem naozaj pochopiť je: Ako to robí? Ako dokáže prepnúť medzi kontextami? Ako navrhuje svoje organizácie? Toľko otázok.
Elon: Som mimozemšťan

Qanon dostal priestor dokonca v RTVS, samozrejme je to sekta ? link

Vedeli ste, že M. Zuckerbergovo skutočné meno je Jacob Greenberg? Je vnukom Davida Rockefellera. Zuckerberg = hora cukru (nem.), ich tajné meno pre FB. Bezpochýb: hora informácií, z ktorých môžu vyťažiť miliardy. Rotschildovci vlastnia takmer 10% všetkých FB akcií a FB bol založený s 500,000,000 dolármi z banky vlastnenej CIA – nie je to tajomstvom. Stále si myslíte, že FB bol založený unudeným nenzámym študentom?

Ilúzia možnosti výberu

1.Luxusné značky sú vlastnené troma gigantmi. 2. V roku 1983 bolo 90% amerických médií vlastnených 50timi spoločnosťami. V roku 2011 tých 90% kontroluje 6 spoločností.
Vlastníci menších značiek
182 spoločností vlastnených 7 spoločnosťami

Tak toto mi zamotalo hlavu ??

Ja jen dodam, ze tech Kennedyu bylo 17 ?

Příběh spočíval v tom, že letadlo „našlo“ JFK, JR kolem 19:00 a bylo umístěno na torpédoborec USS BRISCOE. V té době byla všechna tři těla té noci „zpopelněna“ na palubě Briscoe. Má někdo nějaké informace o kremačních zařízeních na palubách lodí amerického námořnictva? Neobalujeme stále těla vlajkami a neházíme je do moře?
.

Ale v tomto příběhu byly její ostatky poté předány jinému torpédoborci, USS GRASP, kde celá rodina Kennedyů pohodlně a řádně čekala a jejich popel byl hozen přes bok. Kennedyovi jsou samozřejmě zarytí katolíci, kteří na kremaci vůbec nevěří! Jon-Jonova vůle výslovně uvedla, že bude pohřben vedle svého otce na Arlingtonském národním hřbitově. Nyní je vedle Věčného plamene JFK staršího památník, který vypadá jako hlavní město Q. Proč? Q je klasifikace inteligence pro všechno přísně tajné.
.

Například prezident má povolení Q-8. Pro přístup do oblasti 51 je vyžadováno alespoň povolení Q-16.
O několik let později jsem pracoval s mužem spojeným s Britským konzulátem v Los Angeles, který pro mě za měsíčního svitu provedl nějaké úpravy. Byl také průkopníkem v propojování fotografií, takže můžete podniknout „360stupňovou prohlídku“ domu nebo dokonce krajinu MARS, kterou mi ukázal.
.

Byl také plnokrevníkem z MI-6. Chtěl jsem tedy vědět dvě věci: co se stalo JFK JR a princezně Dianě?
Podal mi velmi podrobný popis operace Lady DI, až jsem si myslel, že s tím má něco společného.
Neměl o Jon-Jonovi žádné skutečné informace, kromě toho, že se chystá vstoupit do politiky a že on a Trump jednoho dne budou kandidovat na prezidenta a viceprezidenta.

Na otázku, zda k tomu někdy dojde, Jon-Jon poznamenal: „No, kdyby Trump někdy kandidoval, byl bych rád, kdybych byl jeho průkopníkem.“ V tu chvíli můj tajný agent otevřel obrazovku, na které bylo logo MI-6 a tajné služby Jejího Veličenstva. Pokaždé, když se snažil získat informace o Dianě nebo Kennedym Jr., byla vytvořena klasifikace PROJECT: GAIA.
.

„Toto je naše verze programu ochrany svědků WITSEC,“ řekl. „Pokud se James Bond chystá odejít do důchodu, nemůže se toho jen tak vzdát, aniž by do něj Blofeld strčil kulku. Předstíráme smrt jeho a jeho rodiny a zaparkujeme je někde na rajském ostrově. “ „Takže mi říkáš, že Kennedy a Diana jsou stále naživu?“ „Díváš se na obrazovku stejně jako já, kámo … věř, co chceš …“
.

V obou případech nikdo neviděl tělo a vsadím se, že Dianina rakev je plná ozdobných kamenů …
Věř tomu nebo ne! Ale tímto příběhem začaly živé pověsti JFK Jr.
(Google prekladac) zdroj

Nová berlínská základna

Zatímco bylo Německo poraženo, výběr vojáků a vědců uprchl ze země, když spojenecké jednotky prošly přes kontinentální Evropu a usadili se na tajné základně na antarktickém kontinentu, odkud pokračovali v rozvoji svého pokroku. Letecká technologie, technologie skalárních zbraní a hanebné programy kontroly mysli pro masy.

Nový Berlín je obrovské podzemní město, které má jakési sousedství, kde žije většina negativních mimozemšťanů, které chrání Cabalu a řídí povrchový a sublunárny prostor, jako jsou Dracos, Zeta Reticulanos, Reptilians, Homem de Proto (klony-androidi)), a další

Poskytli technologie Cabale z některých velmi pokročilých letadel, z nichž některé jsou schopny opustit zemskou atmosféru. Prostřednictvím nich byly vytvořeny určité tajné vesmírné programy ve sluneční soustavě, programy, které jsou nyní pod kontrolou skupiny Chimera, zadruhé, její všeobecná frakce Draco, a pak Draco klony separatistických iluminátskeho komplexu (IBC), který je hlavní, primární frakcí na udržení Matrixu na povrchu, na utajení vesmírných programů a na udržení pozitivní armády světla dál od Cabaly…
.

Základna se údajně nachází na okraji jezera Vostok. Hnutí odporu vyčistilo základnu Nového Berlína a její pobočky v Antarktidě. Síly temnoty jsou nyní bez svého největšího útočiště na povrchu, čímž se dostáváme blíže k Událost a konci Cabaly vážení…

Assulus Sentinel zdroj


V Kongresu je nyní tolik klonů a dvojníků, že byste těžko hledali “skutečná” těla! Mnoho mužů a žen Kongresu v současnosti pouze “plní svou úlohu”. “Originály” už byli souzeni a odsouzeni; zatím se to nemůže zveřejnit. Jsme v poslední “scéně velké hry” a začíná se “finále”!
https://amg-news.com/archives/10052

Vím, že to bylo pro mnoho z vás těžké, zvlášť když celosvětová situace způsobila narušení v tolika vztazích. Tento stav však nepotrvá dlouho, na co upozornili mnozí Patrioti jako Juan O’Savin. Všichni, kteří ještě nevidí Světlo, se rozhodnete jej vidět jasně a velmi brzy… aby bylo možné vztahy napravit a abychom se všichni spojili a vytvořili úžasný nový svět s neomezenými možnostmi! zdroj

Dámy a pánové, pravdou je, že existují 2 typy mimozemšťanů. Mírumilovní a ti,  kteří jsou násilničtí. Bohužel, ti špatní okupovali naši planetu … pojídají lidské bytosti. Oni jsou skutečným původcem lidských obětí pro adrenochrom. Brzy zjistíte pravý účel Vesmírných sil.

O čem vlastně Q mluví…. Jaké jsou zločiny proti lidskosti? Elity a vlády kryli a kryjí “lidské mrzačení”, protože tajně s mimozemšťany obchodují, směňují děti za jejich technologie. Zašlo to hodně daleko. Jsem si jistý, že Galaktická federace je naštvaná… a všechna pravda se zveřejní.

Oko – jinak známé jako vševidoucí oko, jsou mimozemšťané z Orionu, kteří vládli našemu světu zlem a tmou tisíce let.
zdroj

Ionosféru manipulujú americkí vládni vedci pomocou aljašského vysielača s názvom HAARP (High-Frequency Active Auroral Research Program), ktorý vysiela zameranú vyžarovanú energiu na zahriatie častí ionosféry, ktorá ju opäť odráža. Vlny ELF vyrobené z HAARP, keď sú zacielené na vybrané oblasti, môžu vytvoriť počasie a vytvoriť zmeny nálad ovplyvňujúce milióny ľudí. Zamýšľaný príkon je 1 700 miliárd wattov energie.

Celý systém GWEN sa skladá (podľa zdroja údajov) od 58 do 300 plánovaných vysielačov rozmiestnených po USA, každý s vežou vysokou 299 – 500 stôp. Medené drôty s veľkosťou 300 stôp v tvare lúčov lúčov vychádzajú zo základne systému v podzemí a interagujú so zemou ako tenký vodič so škrupinami, ktorý vyžaruje energiu rádiových vĺn na veľmi veľké vzdialenosti cez zem.

USA sa kúpe v tomto magnetickom poli, ktoré môže stúpať od zeme až do výšky 500 stôp, ale zostupuje aj do suterénov, takže môžu byť ovplyvnení a ovládaní všetci. Celá umelá prízemná vlna sa šíri po celých USA ako pavučina. Ľahšie je ovládať myseľ a hypnotizovať ľudí kúpajúcich sa v umelej elektromagnetickej vlne.

Vysielače GWEN majú veľa rôznych funkcií vrátane:

  1. riadenia počasia,
  2. ovládania mysle,
  3. kontroly správania a nálady a
  4. zasielania syntetickej telepatie ako infrazvuku obetiam pomocou amerických vládnych implantátov na kontrolu mysle.

GWEN pracuje v spojení s HAARP a ruským vysielačom ďateľ, ktorý je podobný HAARP. zdroj

………….


Mohutná válka pod zemí začala před mnoha lety v podzemí zapojením VŠECH poboček americké armády a 22 dalších členů Aliance. Existují galaktické síly, které vedou 50% podpovrchové války. Z nedávných zpravodajských informací asi 70% až 80% podzemních tunelů a D.U.M.B. základen je v rukou Aliance.

-) Všechny země podobně jako Myanmar nechají vojenskou moc převzít velení, dokud se neproběhnou spravedlivé a čestné volby… teprve potom předají vládnutí novým čestným státníkům. Každý politik může sloužit maximálně po dobu 8 let. Toto bude přijato na celém světě – všechny země budou mít nové volby.

-) Všechny komunistické země změní systém a stanou se republikami. Dojde k rozsáhlým povstáním a protestům, až se veřejnost dozví pravdu.

-) Budou odhaleny pravdivé dějiny lidské rasy. Bude se vyučovat skutečná matematika, fyzika a přírodovědné předměty, všechny knihy ve škole budou přepsány.

http://knihya.cz/nova-chronologie-dejin-komu-vyhovuje-lhat-o-historii/

-) Cabala bude ze společnosti do poslední kapky odstraněna.

-) Hojnost na zemi bude pro každého.

-) Hollywood už nefunguje. Všechny filmy, které nyní vidíte, byly natočeny předtím, než byl zastaven.

-) Disney končí.

-) Současný západní zdravotnický systém bude odstraněn.

-) Budou k dispozici MedBeds, neuvěříte dokud neuvidíte.

-) Bitcoin vytvořil centrální bankovní systém DS, nekupujte ho, padne.

-) Nezbavujte se svých peněz dokud nedojde k oficiální výměně za QFS.

-) Aktivní QFS bude největším převodem bohatství vůbec. zdroj

Okultnosť medzinárodných letísk zdroj
V r1955 Crest bola prvá zubná pasta s fluoridom. Fluorid zvápenaťuje epifýzu tzv. tretie oko. Je taký toxický, že Agentúra pre ochranu životného prostredia ho považuje za toxický odpad. Hitler fluóroval vodu v koncentračných táboroch – sedatívne účinky. Fluorid je ingredienciou v jede na potkany a tiež v lieku Prozac.
(A teraz je takmer vo všetkých zubných pastách)
Epifýza – Bežne býva biela. Fluorid spôsobuje jej dekalcifikovanie.
p. Burns inšpirovaný podľa Jacoba Rotschilda
Simpsonovci predpovedali pizzagate
2 dny po útocích 11. září byl Donald v epicentru se stovkami pracovníků, které zaplatil z vlastní kapsy, aby pomohli najít a identifikovat oběti. To bylo mnoho let předtím než by vůbec pomyslel na kandidaturu na prezidenta. Podporuje Ameriku jak ji miluje celá desetiletí, – ale toto se v liberálních médiích nedočtete.
.
Ghost Ezra: Obecné informace utichly z důležitého důvodu –  bezpečnosti. Když dojde k velkým událostem, NEBUDE žádné varování. Kdyby tam bylo předchozí varování, varovalo by to DEEP State. Upozorňují spojenci nepřítele dříve, než udeří ve válečné situaci? Jsme ve skutečné a velké válce za osvobození lidstva.
.
Je možné, že internet na několik dní vypadne. Pokud ztratíme globální připojení, nezoufejte. Pamatujte, že jste na tuto misi trénovali během mnoha životů. My bojovníci světla jsme pomohli i jiným civilizacím postoupit. Proto můžeme říci:, TOTO zvládneme … …
.
Zůstaňte úzce spojeni s vaším Vyšším Já. Vaše srdce vás povede. Vaše duše je ve vašem srdci, takže pokud budete pozorně poslouchat své srdce, budete úplně v pořádku.
Světlo JIŽ vyhrálo !
Bůh žehnej prezidentu trampovi a Alianci.
Kam jde jeden, jdeme všichni – WWG1WGA – všichni za jednoho
Láska a světlo
Zpracoval:

https://qanon.sk/suhrn-starsich-sprav-19-08-2021/