Článek vás velmi potěší. Na celé planetě se odehrávají velké události. Neříkejte, že nic nevidíte a neslyšíte. Dle slibu Q byla odstartována GIGA událost. Měli jste sledovat vodu, že ano? Výbuch sopky, který výbuchem sopky nebyl. Energetická zbraň způsobila výbuch jako atomová bomba. Pozorně čtěte.

***** **** ***** ****

Právě teď se Deep State snaží opět vyvolat světovou válku, aby vytvořil zmatek a vytlačil vojenské zpravodajství do jiných směrů, ale už je pozdě.

Události bílých klobouků a odhalení začínají.

Připoutejte se a vyrazte do bouře. Jedinou cestou je armáda. Nic nemůže zastavit to, co přichází.

Poznámka Judy: Trump je vrchní velitel a ovládá Bidena.

Nadcházející události, které spustí globální reset měny a obnovení republiky: Je nutná událost, která vyděsí Rusko a Čínu. Narušení dodavatelského řetězce. Přerušení internetového kabelu. Válka s počasím. Spuštění tektonických zbraní.

**  Falešné vlajky se množí zprávami o tom, že Rusko v pátek 14. ledna propašovalo jadernou ponorku těsně u východního pobřeží USA.

**  Čistokrevní jsou ve válce od doby, kdy globalistický Covid démonický plán zaútočil toxickými vakcínami.

**  Vakcína je Výstřel, o kterém slyšel celý svět, a zabíjí dospělé i děti kvůli SPIKE PROTEINŮM. Pfizer přiznává, že vakcíny způsobují vylučování.

**  Omicron činí povinnou vakcínu zastaralou. Na pozadí čtvrtečního rozhodnutí Nejvyššího soudu USA nové údaje naznačují, že varianta Omicron činí povinné očkování zastaralým a zbytečným. Více informací z Washingtonu přináší Chanel Rionová, hlavní zpravodajka One America v Bílém domě. https://rumble.com/vsnr6a-omicron-makes-vaccine-mandates-obsolete.html.

**  Sopečná činnost bez seismického varování je nemožná. Tohle byla detonace. Prudká erupce sopky Hunga Tonga v jižním Pacifiku v sobotu 15. ledna je z meteorologického hlediska dost neuvěřitelná. Rychlost blesků z erupce přesahuje 10.000 úderů za hodinu nebo šílených více než 167 úderů za sekundu. https://twitter.com/US_Stormwatch/status/1481775019281707010.

A. Sobota 15.1.: Od bílých klobouků: Vakcína VÝSTŘEL, který slyšel celý svět, byl nutný ke svržení Deep State, který ovládal falešný proud informací v MSM ve všech zemích. Bílé klobouky musely nechat rozpoutat plán Deep State Cabal a musely zaznamenat probíhající zločin v reálném čase. Byl to jediný způsob, jak mohla vojenská rozvědka sledovat peníze, hráče, zkompromitované instituce lékaře, vědce, Deep State armádu, banky a další, a zaznamenávat všechny jejich zločiny. Byl to zločin století a muselo to tak být. Odhalení se blíží, a to celosvětově. Vojsko zaujme pozice po celém světě a pak nastane ve velkých zemích vojenské stanné právo.

Vojsko zatkne všechny, kdo se spikli s fake pandemií (pozn. překladatele: jsou to i hlasatelé a reportéři v médiích, koupení policisté a části vojska. Mají jejich jména.Nikdo se neukryje, podíleli se na vyvraždění obyvatelstva). Miliony lidí budou zatčeny po celém světě, včetně 3000 nejvyšších elit, které ovládají světové banky, zdravotnictví, zpravodajské technologie a vytvářejí světové války. Toto byl Výstřel, který zazněl po celém světě. Tato Událost je spojena s Vojenskou rozvědkou ve 32 zemích, které spolupracují. Největší vojenská operace na světě.

B. POZOR na Smrtící vakcínu: Dr. Sucharit Bhakdi, patolog a jeho kolega potvrdili, že i u lidí, kteří zemřeli po očkování vakcínou proti Covidu a kde jejich smrt nebyla přičítána nežádoucím účinkům očkování, téměř ve všech případech zemřeli v důsledku očkování.

Věděli jsme již o krevních sraženinách z působení SPIKE PROTEINU a byli jsme si vědomi autoimunitního útoku na vlastní tkáně, na který byly naše zabijácké lymfocyty připraveny.

Novinkou je odhalení, že buňky lymfatických uzlin jsou rovněž napadány látkami na bázi genů a označují JE K AUTODESTRUKCI. Když zničíte tuto část imunitního systému, kterou volně nazýváme „imunitní dohled“, explodují nekontrolovaně všechny druhy nepříjemných latentních infekcí způsobených viry a také bakteriemi. Stovky milionů lidí zemřou na nezvládnutou tuberkulózu, na Epstein Barre virus, toxoplazmózu atd. Ustane každodenní eliminace rakovinných buněk, které jsou obvykle rychle odstraňovány imunitním dohledem dříve, než se stihnou rozdělit.

C. Pátek 14.1.2022 Brusel a Vancouver: Soud je odsoudil za genocidu a zakázal injekce.

Mezinárodní common law soudní dvůr zasadil úder covid korporatokracii, když odsoudil vrcholné představitele společností Pfizer, Glaxo Smith Kline, Číny a Vatikánu za zločiny proti lidskosti. Soudní verdikt odsoudil sedmdesát pět osob k doživotnímu trestu odnětí svobody, zabavil jejich majetek a zrušil jejich korporace a pravomocně zakázal další výrobu, prodej nebo používání jejich vakcín COVID jako „produktů lékařské genocidy a masového vraždění“ (Problém ICLCJ soudu je asi ten, že nemá jak vynutit právo, pozn. př.). 

Podle Úřadu pro styk s veřejností Soudního dvora „se tento případ týká obludného mezigeneračního zločinu a jeho stejně masivního krytí. Nejvyšší představitelé církve, státu a korporací po léta osobně schvalovali a profitovali ze systematického mučení, obchodování a vraždění dětí v rámci smrtících experimentů s testováním léků na výrobu covid ‚vakcíny‘, což bylo součástí zločinného spiknutí s cílem zredukovat lidstvo a uvrhnout je do otroctví. Toto spiknutí vraždí nevinné, obchoduje se zbraněmi, drogami, dětmi a lidskými orgány a umlčuje nebo likviduje ty, kteří hrozí jeho odhalením.

D. Videa a reportáže, které je nutné zhlédnout:

Ward, Mel K, Parkes: Deset dní temnoty, Ward, Mel K, Parkes: Bude existovat událost pod falešnou vlajkou – invaze mimozemšťanů? Deset dní temnoty se Simonem Parkesem, Melem K a Charliem Wardem.

Plán na zničení střední třídy: ODKAZ

„QFS, EBS, americká armáda a Trump jsou připraveni ke startu“

E. Předběžný harmonogram akcí od neděle. 2022:

Země po celém světě se připravovaly na bezprostřední výpadek proudu v důsledku kybernetických útoků.

Banky v Severní Americe včetně Kanady, USA a Mexika přestaly vyměňovat zahraniční peníze, pokud nebyly zaslány digitálně a nebyly ze sledovaného účtu.

Ve čtvrtek 13. ledna OSN oznámila, že v novém kurzu dináru Irák zaplatil Kuvajtu to, co mu dlužil za válku, což byl požadavek předtím, než mohl být uvolněn globální reset měny.

Klíčový bod Globálního měnového resetu – nový mezinárodní kurz iráckého dináru – měl být oznámen v sobotu 15. ledna a následující den, v neděli, se s ním mělo začít obchodovat na Forexu. Zaměstnancům Redemption Center bylo sděleno, že začnou pracovat na plný úvazek v neděli 16. ledna.

Od čtvrtka 13.1. byla budova Nejvyššího soudu USA ve Washingtonu DC až do odvolání uzavřena pro veřejnost.

V pátek 14.1. vláda USA uzavřela na zhruba týden školy po celé zemi.

Ne. 16.1.  Zveřejněno Trumpovo prezidentství.

Po. 17.1: JF Kennedy Jr. očekával odhalení, že je Q, žije a on i jeho rodina žili v programu na ochranu svědků.

St 19. 1: Pan Pool i Trump naznačili, že Trump se vrátí jako 19. prezident republiky.

Do čt 20.1.: Příručka válečného práva 11.3 vyzývala k aktivaci stanného práva. Rovněž měl být zahájen Kvantový finanční systém využívající nový satelitní internet Starlink pro širokou veřejnost.

So 22.1. Den svobody, vítězství, oslava světového míru: Q+, Diana, JFK Jr, Carolyn, Elvis, Michael Jackson a mnoho dalších se vrací.

Po. 21.2. Zahájení sociálních médií prezidenta Trumpa Truth Social.

F. Protesty proti povinnému očkování v Jižní Koreji, Paříži ve Francii, Ausburgu, Düsseldorfu, Cottbusu a Gunzenhavdenu v Německu, Valencii ve Španělsku, Polsku, Švýcarsku, Miláně, Římě, Solothanu a Janově v Itálii, Skotsku, Velké Británii, Groningenu v Nizozemsku, Buenos Aires a Perthu v Austrálii.

CBS: „Očkovat se nechávají ovce, které jsou vedeny na porážku, a mainstreamová média to vědí.

Ignorantští lidé dobrovolně přijímají znamení šelmy z hloupých důvodů s každou „posilovací“ dávkou. Je opravdu jedno, co si myslíte, je to SKUTEČNOST!! Všichni byli varováni. Ať se vám to líbí, nebo ne, oxid grafenu komunikuje s 5G sítí a chytrými zařízeními, genová terapie mRNA přetaví tuto informaci do vaší DNA, čímž se DNA stane syntetickou, a luciferáza vás označí čárovým kódem, abyste byli označeni jako ovce nebo kus vepřového živého inventáře na farmě. Ovce plní rozkazy a je nebezpečné následovat ovce, protože se všechny zabijí. NIKDY se jimi neřiďte! …Trump + Q Velké probuzení

V pátek 14. ledna 2022 došlo k významným vojenským přesunům Ruska. Nejenže propašovali jadernou ponorku těsně u východního pobřeží USA, ale zároveň Rusko vyslalo obojživelné útočné lodě ke švédskému pobřeží.

(pozn. př.: z našich zdrojů víme, že u pobřeží USA do 100 km jsou ruské ponorky po dobu pěti let v neviditelném módu a mohou ameriku zničit do pěti minut. Po měsíci se postupně mění.)

Ruská jaderná ponorka s deseti hlavicemi MIR Ved byla odhalena u pobřeží USA. ODKAZ

Pilot přiznává, že očkovaní piloti nejsou způsobilí k létání – Telegram kanál https://t.me/TRUTHSocial_TMTG 

(Redakčně zkráceno)

Vybral a přeložil carsten | zdroj ZDE

Převzato:

https://tadesco.org/bleskovka-carstena-s-meeeeega-boooom-jak-slibil-q-velka-udalost-je-tady-mega-deje-v-plnem-proudu-konecne-vse-viditelne-zacalo/