Globální aliance Bílých klobouků dosáhla minulý týden významných vítězství v probíhající tajné bitvě o planetu Zemi. Podle Pascala Najadiho, syna spoluzakladatele Světového ekonomického fóra, který tvrdí, že se na tom přímo podílí, byli na Guantánamu popraveni Klaus Schwab Rothschild, Battenbergové (členové britské královské rodiny), Hillary Clinton Rockefellerová, Barack Obama Hitler, Bill Gates a Dr. Anthony Fauci (ODKAZ).

Nezávisle na tom jsme si u MI6 ověřili, že Schwab je pryč, a víme, že všichni ostatní uvedení byli zařazeni na seznam popravených.

Zdroje Mossadu potvrdily, že byli zabiti i členové britské královské rodiny. Proto se po Londýně prohánějí koně bez jezdců – jeden z nich je natřen červenou barvou, aby vypadal jako zakrvácený. Ve Zjevení 6,2 Jan popisuje, že viděl čtyři jezdce apokalypsy, a popisuje, jak “pohlédl, a hle, bledý kůň, a jméno toho, kdo na něm seděl, bylo Smrt a peklo šlo s ním”.

Stalo se tak poté, co kvůli neúspěchu akce pod falešnou vlajkou v Gaze ze 7. října rezignoval šéf izraelské rozvědky generálmajor Aharon Haliva. Jeho rezignace vyvolala “plošné tsunami neboli vyklizení generálních ředitelů vojenských zpravodajských služeb po celém světě… všichni jsou pryč,” říká šéf MI6. (Že by to mělo spojitost i s odvoláním ředitele českého vojenského zpravodajství? – Pozn. př.)

Další důkaz: izraelský ministr národní bezpečnosti Ben Gvir se při odjezdu z Ramaly stal účastníkem děsivé dopravní nehody.

Další – Otec izraelského ministra Haima Bitona byl vážně zraněn při autonehodě v Jeruzalémě.

Mezinárodní trestní soud nyní vydal zatykač na Benjamina Netanjahua a další izraelské představitele.

Víme také, že přeživší členové rodiny Rothschildů souhlasili se spoluprací s aliancí. To znamená, že jedna poslední velká bitva proti Hitlerově / Rockefellerově pokrevní linii by měla ukončit tuto válku a osvobodit lidstvo.

Přeživší Rockefellerové pod vedením Davida Rockefellera mladšího jsou nyní rozhodně zoufalí a nebezpečné šelmy zahnané do kouta.

To platí zejména nyní, když se Rockefellerův státní tajemník (ministr zahraničí) Anthony Blinken minulý týden vrátil domů s prázdnýma rukama ze své prosebné mise do Číny. Podívejte se na jeho výraz, když pózuje s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem, a uvidíte, že je hluboce zklamaný a vyděšený.

Blinken zahájil schůzku podbízením se Číně: “Spojené státy neusilují o novou studenou válku, neusilují o změnu čínského systému, neusilují o potlačení čínského rozvoje, neusilují o obnovení spojenectví proti Číně a nemají v úmyslu vést s Čínou konflikt.”

Si na to reagoval slovy: “Místo toho, abyste říkali jedno, ale dělali druhé, ctěte slova činy… Dnes, jak to vidím já, by si obyvatelé stejné planety měli navzájem pomáhat. Žijeme ve vzájemně závislém světě a společně stoupáme i klesáme. Všechny země, jejichž zájmy jsou hluboce provázány, musí dosáhnout maximálního konsensu, aby výsledky byly výhodné pro všechny. To je základní východisko pro čínský pohled na svět a čínsko-americké vztahy,” řekl Si.

V zákulisí Blinken žádal o půjčky v hodnotě bilionů dolarů výměnou za sliby boje proti “klimatickým změnám” a zároveň vyhrožoval, že zaútočí na Čínu zbraněmi na boj s počasím, tvrdí zdroje z Asijské tajné společnosti.

Číňané mu řekli, aby si šel, a schůzka byla přerušena, jak ukazuje toto video:

Si Ťin-pching: “Kdy odjede Blinken?”

Asistent: “Dnes večer odjíždí.”

Proto Blinken na tiskové konferenci po skončení jednání otevřeně pohrozil Pekingu kvůli tomu, co Washington označuje za čínskou podporu ruské armádě.

Od té doby, co odešel s prázdnýma rukama, Rockefellerově frakci rozhodně rychle docházejí peníze. Připomeňme, že v roce 2007, těsně předtím, než USA během “šoku banky Lehman” zkrachovaly a byly zachráněny Čínou, byl státní dluh USA nižší než 10 bilionů dolarů, rozpočtový deficit činil asi 160 miliard dolarů a splátky úroků přibližně 400 miliard dolarů. Nyní dluh přesáhl 34 bilionů, každých sto dní roste o 1 bilion dolarů a náklady na obsluhu dluhu přesáhly 1 bilion dolarů.

Určitě se vás budou snažit okrást o peníze, aby se udrželi na trhu. Finanční správapoužívá umělou inteligenci k přístupu k bankovním účtům amerických občanů bez jakéhokoli soudního příkazu… mají přístup ke každému bankovnímu účtu. Jedná se o zjevné porušení čtvrtého dodatku; Tato administrativa je nezákonná!”

Lidem už ukradli tolik, že 17 milionů amerických domácností trpí nedostatkem potravin.

Výsledkem je zhroucení společenského řádu v USA. Množství lidí, kteří uvedli, že se stali obětí trestného činu, vzrostlo v letech 2021-2022 o 42 %. Falešná Bidenova administrativa se snaží tvrdit, že kriminalita klesla o 2 %, protože lidé přestali volat policii, která není schopna reagovat.

Bývalý předseda Federálního rezervního systému Alan Greenspan kdysi řekl: “Spojené státy mohou splatit jakýkoli dluh, protože k tomu můžeme kdykoli vytisknout peníze. Pravděpodobnost platební neschopnosti je nulová.”

Pochopili jste to? Nabízí se otázka, proč platíme daně, když si mohou peníze jen tak natisknout? Faktem je, že zbytek světa přestal přijímat jejich směšné peníze, a tak se z toho nemohou vyvléknout tiskem dalších papírků.

Rockefellerovi si koupili čas podvodem s kryptoměnami a krádeží ruského majetku. Možná také vylákali peníze ze Spojených arabských emirátů. Ty byly 16. dubna za necelý den zahrnuty zhruba ročním deštěm a podle francouzských zpravodajských zdrojů nyní SAE zřejmě došly peníze.

Bez ohledu na to je nepravděpodobné, že by Rockefellerovi zůstali na trhu i po červnu. To znamená, že můžeme očekávat, že zinscenují nějaké významné akce, aby se pokusili zakrýt svůj bankrot a zhroucení systémů.

Možná proto systém ubytování AirBnB podle nově získaného e-mailu očekává, že 6. června 2024 začnou rozsáhlá vládní opatření a výluky.

AirBnB: očekávejte, že vlády omezí cestování po 6. červnu 2024:

  • Z jejich e-mailu vyplývá, že v červnu očekávají:
  • Vyhlášené mimořádné situace v oblasti veřejného zdraví a epidemie.
  • Vládní omezení cestování.
  • Vojenské akce a jiné nepřátelské akce.
  • Rozsáhlé výpadky základních veřejných služeb.
  • Přírodní katastrofy.

Níže uvedené video ukazuje 25 způsobů, jak tito lidé ničí USA:

Více se tomu budeme věnovat níže, ale nejprve bychom chtěli mluvit o rozsáhlé tajné bitvě, která zuří v Japonsku. Německá větev chazarské mafie se pokusila zabít japonskou císařskou rodinu tím, že předstírala, že král Karel je stále naživu, a využila ho k pozvání královské rodiny na červnovou návštěvu Anglie. MI6 císařskourodinu varovala, že jde o past, kterou nastražili šéf britské státní služby Simon Case a bývalý šéf MI6 John Scarlett. Zdroj blízký císařské rodině uvedl, že věděli, že jde o past, a neplánovali tam jet.

Toto pozvání přišlo po významném vítězství Bílých klobouků v boji o kontrolu nad Bank of Japan (BoJ). Japonská měna nyní klesá na několikaletá minima, protože Rothschildové vědí, že BoJ bude znárodněna. Dokud se tak nestane, budou tisknout jeny, jako by nebylo zítřka (pro ně pravda), a pak je prát ze země prostřednictvím akciového trhu.

Znárodnění BoJ je na spadnutí, protože Bílé klobouky v Japonsku odstranily frakci ovládanou ChM v čele s některými členy císařské rodiny a některými členy tajného Spolku třínohých vran. Tito lidé se přiznali, že stojí za nedávnou masovou vraždou více než 500 000 Japonců pomocí toxických vakcín. Řekli, že měli rozkaz z dob prezidenta Roosevelta snížit počet obyvatel Japonska na takovou úroveň (70 milionů lidí), aby již nikdy nemohlo představovat hrozbu pro moc USA. Na rozdíl od Němců, kteří byli rovnou vyvražděni (po skončení druhé světové války jich bylo zabito 37 milionů), Japoncům bylo umožněno postupně snižovat počet obyvatel. Proto jsou ženy indoktrinovány, aby neměly děti, a výrobky denní potřeby, jako je šampon a kosmetika, jsou nasyceny sterilizujícími chemikáliemi.

Odstranění zrádců, kteří s tím souhlasili, znamená, že Japonsko je nyní de facto osvobozeno.

Severokorejci souhlasí: “Proamerické lokaje čeká smrt a zkáza, protože zcela zaprodali lidi a všechny cennosti země.”

Před dokončením převzetí BoJ zbývá vyřešit jen některé boje mezi severními a jižními císařskými klany.

Společnost Bílého draka doporučuje rozdělení moci mezi Severní klan, který je nyní formálně v pozici, a Jižní klan, který je podporován Asijskými tajnými společnostmi. V tomto plánu by Severní klan, který má rovněž habsburskou krev, měl na starosti diplomatické vztahy, zatímco Jižní klan by měl na starosti domácí záležitosti. V budoucnu by se obě pokrevní linie sjednotily prostřednictvím sňatku.

Bez ohledu na boj se obě frakce staví proti ChM. Proto nyní tisíce japonských občanů společně pochodují na protest proti smrtícím pokusným zabodávačkám a smlouvě o pandemii WHO (tzv. pandemická úmluva).

Dohoda mezi Východem a Západem, kterou královna Alžběta vyjednala s Asiaty před svou vraždou, bude v každém případě pokračovat. V této dohodě se základní cíl posunul od “změny klimatu” ke zvýšení množství a rozmanitosti života, včetně lidského. To budou provádět různé budoucí plánovací organizace, které se nyní zakládají spolu s organizací nahrazující OSN. Brzy dojde k oficiálnějšímu oznámení.

Dobrá, teď se vraťme ke stále zuřící bitvě o osvobození USA a Kanady.

První věc, kterou si lidé musí vzít do hlavy, je, že vrchní velitel Donald Trump není Trump, kterého vidíte na většině obrazovek. Proto tento zpravodaj nevěnuje pozornost všem soudním divadlům, která se točí kolem falešného Donalda Trumpa.

V roce 2019 udělal falešný Trump z narozenin hlavy kultu smrti Chabad rabína Menachema Mendela Schneersona svátek.

Ukazuje se také, že až 20 % masa prodávaného v supermarketech je lidské (většinou v klobásách, hamburgerech a omáčkách na špagety). Dnes ráno jsem viděl článek, podle kterého se jeden z amerických států chystá přijmout zákon zakazující kanibalismus, což znamená, že je v současné době legální. Odkaz byl nyní zřejmě z internetu odstraněn. Důkazy jsou však zdrcující. Zdroje ruské FSB potvrzují, že z potratů se vyrábí spousta produktů včetně kosmetiky a vakcín.

Přibývá také důkazů, že mučí a zabíjejí děti, aby jim odebrali orgány a adrenochrom. Zde je několik nedávných příkladů:

Mluvčí palestinského ministerstva zdravotnictví Ašraf al-Kudra v pondělí uvedl, že desítky těl vykopané z masových hrobů v Gaze byly bez hlav a byly jim odstraněny orgány a kůže, o čemž informují státní tiskové agentury, jako je například IRNA (Iran Republic News Agency).

Tento nález je jen špičkou ledovce. “Víme, že za šest měsíců bylo v Gaze zabito více dětí, než ve všech konfliktech na celém světě za poslední čtyři roky,” říká Philippe Lazzarini, generální komisař Agentury OSN pro pomoc a práci v Palestině.

To se děje už nějakou dobu. Již během syrské občanské války byly Bílé přilby (Syrská civilní obrana) obviněny Ruskem před OSN ze stejného obchodu s lidskými orgány.

Také v Rusku obvinila mluvčí ministerstva zahraničí Marija Zacharovová Ukrajinu, další protektorát NATO, ze stejného mrazivého byznysu. Ruští vojáci objevili hrůznou továrnu na chov dětí pro prostituci a odběr orgánů.

Nejnovější zprávy z USA: Satanisté z MS13 byli v Houstonu přistiženi při únosu a obětování mladých dívek.

To vše souvisí se satanistickou Hitlerovou a Rockefellerovou pokrevní linií. Důstojník Pentagonu potvrdil, že ukrajinský prezident Vladimir Zelenskyj a miliardář a filantrop George Soros jsou bratranci.

Podle našich vlastních zdrojů jsou oba příbuzní Adolfa Hitlera, stejně jako Hillary Clintonová a Barack Obama. Možná proto pořádají v ukrajinském Žytomyru (150 km západně od Kyjeva) nacistické heavymetalové koncerty.

To je také pravděpodobně důvod, proč 46-letý bývalý hlavní politický poradce Obamovy administrativy byl obviněn z několika sexuálních trestných činů na dětech.

V dalším projevu satanského nacistického vedení Evropský soudní dvůr rozhodl, že členské státy mohou nutit lidi, aby si nechali aplikovat neověřené vakcíny měnící geny.

Také v Kanadě satanistická Trudeauova vláda stále hraje podle příručky ChM. Otrokyně ChM Chrystia Freelandová vypouští další bláboly, jako například: “Dnešní a budoucí pracovní místa závisí na silném plánu v oblasti klimatu.”

A co hůř, Trudeau oznámil, že po vzoru Číny zavede v zemi systém sociálního kreditu.

Snaží se také donutit lidi, aby si při návštěvě a opuštění oblastí pořizovali QR kódy. To již začalo na ostrově Madeleine v Quebecu, kde vám bude uložena pokuta, pokud si QR kódy nezískáte, abyste mohli opustit oblast.

Jedná se o součást zoufalého uchopení moci ze strany ChM na poslední chvíli. Bílý dům “nyní zvažuje vyhlášení stavu nouze v oblasti klimatu”, což by Bidenovi dalo “pravomoci podobné v době Covidu“. Právě o to v podvodu s klimatickou krizí jde – o moc a kontrolu.

Mimochodem, od klimatického Armageddonu nás dělí „8-9 let už posledních 50 let“.

Větrné mlýny jsou příkladem škod způsobených falešným klimatickým narativem. Polské zpravodajské služby nás informují:

Větrný mlýn potřebuje 30 tun maziva z fosilních paliv, zabíjí ptáky, vyvolává nízkofrekvenční zvuky, které způsobují útěk života v okolí (pokud vůbec někde je – pokud je v blízkosti větrného mlýna uzavřená nádrž, ryby hynou a ostatní živočichové z oblasti prchají). Polská akademie věd uvádí, že slyšitelný hluk, infrazvuk, blikání světla, elektromagnetické pole, vibrace a padající části turbíny ohrožují lidi v oblasti do tří kilometrů kolem větrné turbíny.

Narušují činnost orgánů zodpovědných za pohyb, sluch, zrak, rovnováhu a vnímání polohy, což vede k syndromu ‚větrné turbíny‘. Po několikaletém působení větrných turbín trpí lidé úpornými infekcemi dýchacích orgánů, alergiemi, oslabením imunitního systému, srdečními patologiemi (ztížená činnost srdce a kardiostimulátoru), epilepsií, bolestmi páteře, bolestmi na hrudi, onemocněními trávicího systému a dalšími život ohrožujícími nemocemi. A nejen to, – jsou velmi drahé (do samotných základů se musí nalít několik set tun betonu) – a vyrábějí elektřinu, která stojí téměř čtyřikrát více než elektřina vyrobená v uhelné elektrárně.

Taková fakta nezastaví tyto lidi před snahou prosadit svou agendu.

Chystají se nám říct: “Změna klimatu vytváří nové viry, které neúměrně postihují menšiny a LGBTQ lidi, takže si všichni musíte vzít vakcíny a platit klimatické daně.”

Když už mluvíme o „transkách“, mysleli jste si, že Michelle Obamová je transka? Mysleli jste si, že Macronova manželka je transka? Tohle je manželka německého kancléře Olafa Scholze. Co si o tom myslíte?

Toto jsou některé z nesmyslů, které tito propagandisté vypouštějí:

Podle nové studie Kalifornské univerzity v Los Angeles jsou páry stejného pohlaví vystaveny většímu “riziku nepříznivých účinků změny klimatu” než heterosexuální páry.

Podle nové studie může rasová diskriminace zvyšovat riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění u mladých černochů.

Sorosovy a Rockefellerovy nadace platí masové protesty na amerických vysokých školách, aby spustily stanné právo a prosadily tento nesmysl.

Ukázalo se, že téměř polovina propalestinských demonstrantů, kteří byli tento týden zatčeni na Texaské univerzitě v Austinu, nebyla spojena s univerzitou. Jinými slovy, jde o ty samé staré provokatéry z Black Lives Matter, kteří jen čtou nový scénář. Mnoho z těchto “studentských demonstrantů” jsou nelegální cizinci.

Zrádce Mike Johnson chce teď najednou povolat Národní gardu, aby potlačila propalestinské protesty. Následovali ho senátoři Josh Hawley a Tom Cottons.

Pod falešnou záminkou “bezpečnosti” také ChM ničí svobodu slova po celém světě. Sionisté z ChM potřebují zabránit tomu, aby se pravda dostala k většímu počtu lidí, aby mohli pokračovat ve svých plánech na totální vládní kontrolu.

Na institucionální úrovni se Nejvyšší soud rozhodně chystá na falešnou Bidenovu vládu:

Soudce Kavanaugh se ptá právníka ministerstva spravedlnosti, zda by měl být Barack Obama stíhán za používání úderů bezpilotních letounů proti civilistům.

Bojuje se také proti pedofilům. Okresní soudce v Louisianě nařídil 54letému muži kromě trestu také fyzickou kastraci, která je součástí přiznání viny za znásilnění 14leté dívky, které vyústilo v těhotenství.

Mimo Západ je pro ChM již konec hry. “Amerika… se postavila na stranu zla a podpořila fašismus… svým rozhodnutím místní politici fakticky odsoudili k zániku celý stát,” říká ruský velvyslanec v USA Anatolij Antonov.

“Hegemonie Západu selhala… dala světu válku, chaos, nepokoje a zničené ekonomiky… musí být zničena,” prohlásil ve čtvrtek maďarský premiér Viktor Orbán. “Letos se je pokusíme vyhnat,” slibuje.

Tento proces již ve východní Evropě probíhá. Ukrajinskému prezidentovi Zelenskému v březnu vypršel mandát a ukrajinské úřady ho odvolávají z funkce, uvedl tiskový tajemník ruského prezidenta Dmitrij Peskov. Peskov dodává, že “na ukrajinské straně fronty roste panika”.

Až skončí, vzniknou nové země a některé staré zaniknou. Jako příklad lze uvést šéfku moldavského autonomního regionu Gagauzie Jevgeniji Gutsulovou a prezidenta Republiky srbské (Bosna a Hercegovina) Milorada Dodika, kteří minulý týden na bezpečnostní schůzce v Moskvě diskutovali o nové mapě Evropy, která se v současnosti připravuje.

Na mezinárodním poli byla ChM poražena na právě probíhajícím zasedání WHO ve Švýcarsku, kde byla nucena vzdát se svého pokusu o převzetí moci nad pandemií a nyní říká, že její “doporučení budou nezávazná”. Rovněž byl potlačen pokus o odstranění uznání “důstojnosti, lidských práv a základních svobod” lidských bytostí.

“Tedros je možná na útěku nebo byl již zatčen a zadržen Vojenskou aliancí Bílých klobouků,” tvrdí zdroj ze CIA.

Africké země byly pro porážku WHO klíčové. Afrika se “stále více prosazuje jako vlivný hráč v globální politice a jedno z center utvářejícího se multipolárního světového řádu”. Řekl náměstek ruského ministra zahraničí Michail Bogdanov.

Afričané vykopli ChM z většiny zemí v regionu – nedávným příkladem jsou Niger a Togo.

Nyní přechází do ofenzivy na Západě. Právníci zastupující Kongo napsali dopis generálnímu řediteli společnosti Apple Timu Cookovi, ve kterém požadují odpovědi na otázky týkající se zdrojů nerostných surovin používaných k výrobě produktů společnosti. Tvrzení společnosti Apple, že ověřuje původ minerálů používaných při výrobě svých produktů, “se nezdá být založeno na konkrétních, ověřitelných důkazech”.

“Světové ekonomiky… zvyšují poptávku po vzácných nerostných surovinách ve východním Kongu – a svět nechává zločinecké organizace tyto nerostné suroviny krást a prodávat brutálním násilím vůči mému lidu,” říká Pétronille Vaweka, konžský mírový zprostředkovatel. Říká: Konžská demokratická republika je poseta průmyslovými i řemeslnými doly, které střeží ozbrojené milice a v nichž pracují statisíce mužů, žen a dětí, kteří jsou fakticky zotročeni. V pěti nejvýchodnějších provinciích KDR bojuje o území, doly nebo jiné zdroje více než 250 místních a 14 zahraničních ozbrojených skupin, včetně o přibližně 70 % známých světových zásob kobaltu, který je důležitou součástí lithium-iontových baterií.

Jakmile budou Apple a další společnosti nuceny platit za komodity z Afriky světové tržní ceny, změní to pravidla hry. Rozhodně další důvod pro shortování akcií Applu a Tesly.

Čína pomáhá tím, že odepisuje africké dluhy. Právě odpustila Zimbabwe všechny dluhy v odhadované výši 10 miliard dolarů.

Planetární osvobození je blízko.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/posledni-bitva-a-rockefellerova-a-hitlerova-vetev-chazarske-mafie-padne/