Nejlepším způsobem, jak lze odstranit nádor je, aby byl v kontaktu s roztokem hydrogenuhličitanu sodného, tak přesně, jak je to možné, tj použití perorálním podáním pro léčbu zažívacího traktu, klystýry pro léčbu konečníku, stříkáním pro léčbu vagíny či dělohy, intravenózně pro léčbu plic a mozku, inhalací pro horní cesty dýchací.Prsa, lymfatické uzliny a podkožní boule mohou být léčeny lokální perfuzí – injekcí do nádoru či jeho okolí

Vnitřní orgány je možné nechat reagovat s roztokem hydrogenuhličitanu sodného, umístěním vhodného katétru v tepnách (jater, slinivky břišní, prostaty, a končetin), nebo v dutinách (pleury nebo pobřišnice).

Je důležité, aby se s každým typem rakoviny pracovalo ve správných dávkách.Pro intravenózní aplikaci je 500 ml roztoku o koncentraci 5% nebo 8,4% dostačující, pro externí nebo perorální aplikaci, obvykle stačí ochutnat, jestli je roztok slaný. Někdy je rozumné kombinovat různé způsoby .

Množství roztoku, nebo jeho koncentraci je možné měnit o cca 20% ( +, – ) v závislosti na váze léčené osoby. Průměrná váha dospělého muže je cca 80 kg.

Pro každé ošetření je třeba vzít v úvahu, že nádorové kolonie ustoupí mezi třetím a čtvrtým dnem, kolabují mezi čtvrtým a pátým dnem, takže šestidenní cyklus podávání roztoku je dostatečný. První podávání je možné prodloužit bez přerušení na 7 – 8 dní.

Kompletní, efektivní cyklus se skládá ze šesti léčebných dnů, a šest dní volna, opakuje se čtyřikrát. . První dávku je možné prodloužit bez přerušení na 7 – 8 dní. Nejdůležitějšími vedlejší účinky tohoto způsobu léčby jsou žízeň a slabost.

Dr. Simoncini

Foto: Pixabay

http://www.curenaturalicancro.com/en/simoncini-therapy/

http://www.curenaturalicancro.com/en/cdc/

http://svobodnenoviny.eu/silnejsi-nez-chemoterapie-bylinka-na-rakovinu-ktera-vam-roste-primo-pod-nosem/