…..po celá dlouhá léta jsem se snažil lidem ukázat cestu a správný směr. Dělám to nejen já, dnes mohu říci celý tým tadesca. Je to tak, když se najdou stejně myslící a smýšlející lidé s velkým rozhledem a znalostmi v mnoha oborech. Jak zajisté dnes už všichni víte, jakékoliv školy byly dokonalým vymytím mozku všech obyvatel Hotelu Země a zlomení jejich charakterů a intuice. Zároveň byly krysaři zavedeni do slepé ulice. Proto říkám dokola, používejte svůj mozek a svoji mysl držte čistou od jakýchkoliv MSM. Jsme ve WWIII, která se úspěšně blíží do konečné fáze vítězství lidstva nad zločinci všech vlád a usurpátorů pod taktovkou temných sil….

23.7.     00:54

Dnes bude zajímavý den.

Odpočítávání běží. Dnes (asi v brzkých raních hodinách) by mělo být zveřejněno zhruba přes 32 Terabite dat od McAffee. Počítače politiků po celém světě byly monitorovány a data nahrávána. A nejen politiků. Nikdo neví, kde jsou servery skryty. Nikdo nedokáže zveřejnění zastavit. Jeho dům byl vyhozen do povětří. Servery tam ale nebyly. Zbytek přisluhovačů DEEPSTATE je v panice a hrůze co bude odhaleno,

Německo

Voda je zajímavý živel. Proto o ní Prezident trump neustále hovořil? Voda zahladí a schová poklady, a jiné „poklady odkryje“.

Na světlo světa se začínají dostávat pravdy, které dle reakcí mnohých lidí, nechtějí buď pochopit či se jich bojí. V zaplavené vesnici Ahrweiler a v dalekém okolí se nacházelo asi přes 600 mrtvých těl dětí a dorůstající mládeže. Voda v záplavové oblasti, a to nejen v této vesnici či malém městečku, vycházela hlavně z podzemí. Celá záplavová vlna nebyla způsobena deštěm, jak jsme psali, ale vodou z podzemních zatopených tunelů a bunkrů. Těla mrtvých dětí byla vyplavena napovrch. Neutopily se. Zemřely či byly zahubeni ještě před přívalovou vlnou vody.

A to je ten důvod, proč žádné pomocné jednotky hasičů či záchranářů a THW, nesměly být vpuštěny do této oblasti. Jak jednoduché.

Na další týden jsou opět hlášeny přívalové deště a bylo vydáno upozornění na opětné možné záplavy.

Dokonce i v německé televizi NTV byla skutečnost potvrzena. Najdete ZDE

Dostavají se k nám zprávy, že poslední týdny a měsíce se mnoho policistů v Německu nechává zneschopnit a někteří spáchali sebevraždu. Pravděpodobně tuší, popřípadě se dozvěděli, co je asi čeká…

Zdroj:

https://tadesco.org/marneho-okenko-23-q7-2q21-odhalovani-zacina-konecne/