Očekávané vítězství Ruska na Ukrajině bude mít globální i lokální odezvu. Za prvé, jakmile bude Oděsa zajištěna, stane se Zelenského vnitrozemská říše další Bosnou, jejíž přežití bude závislé na pomoci NATO a špinavých kriminálních podniků. Polsko bude zatíženo nejen miliony ukrajinských sociálních migrantů, kteří se tam již usadili, ale také dalšími desítkami milionů ukrajinských darmožroutů, kteří Polsko považují za bránu k bohatším pastvinám dále na západ.

Ačkoli by Polsko spolu s Rumunskem mohlo na západní Ukrajině zřídit protektorát ovládaný Spojenými státy, který by tyto nežádoucí nacistické hordy zadržoval, jakýkoli takový podnik bude znamenat další tlak na polskou státní pokladnu, která je již tak přetížená tím, že umožňuje obří základny NATO na jihovýchodě země. Ačkoli polské prostitutky vydělávají velké peníze, obyčejní Poláci jsou finančně tlačeni, protože ukrajinský avanturismus jejich vlády je stále tíživější.

Německý národ, který Bismarck založil v lednu 1871, už neexistuje. Je to jen o málo větší společnost, než velká vojenská základna NATO, která vaří dobré pivo, která propouští své nejlepší vojenské velitelé, která ochotně dovoluje svému americkému dozorci, aby ji špehoval a páchal na ní velké teroristické činy, a která nechává své policejní síly opakovaně mlátit své důchodce v orgiích státního násilí, které tam měly skončit v polovině 40. let.

Ačkoli je Francie podobným barbarstvím proslulá a v roli oblíbeného afrického četníka pokračuje v evropském znásilňování Afriky v 19. století, také jí možná dochází síly, protože Afrika ví, že Evropa je na pokraji sil a že se jí a jejím americkým pánům konečně naskýtá šance vymanit se z jejich područí.

S nedávným odchodem Jejího Veličenstva, královny Alžběty, ztratil Albion veškerou vážnost, kterou kdysi měl, a král Karel spolu s princi Jindřichem a Ondřejem nehodlají dát příjemným anglickým pastvinám druhý, obnovený Kamelot.

Nebo, když už jsme u toho, další Versailles, kde Ludvík XIV držel dvůr a nejbohatší francouzští šlechtici prosili o právo zavázat mu přezku na botě. Mezitím si vyprázdnili střeva, kdekoliv a kdykoliv je napadlo.

Kdyby se vrátili, poznali by dvořané Ludvíka XIV. stejný odporný zápach nečištěných odpadních vod, protože Paříž je stejně jako většina Evropy zaplavena výkaly Bídníků země, Koestlerovy spodiny země, kteří se vyplavili nejen tam, ale po celé Evropě, stejně jako to svého času dělali Hunové, Lombarďané, Vizigóti a Vandalové.

Evropa se v tomto ohledu podobá posledním dnům Říma nebo Sodomy a Gomory. Chléb, hry a léky proti pubertě pro děti. Ronaldo, stárnoucí portugalský gladiátor, dostává od Saúdů, bohatých na ropu, 1,5 milionu dolarů týdně a dokonce ho nechávají žít s jeho dlouholetou přítelkyní, což možná naznačuje, že Sodoma dosáhla již i Saúdskou Arábií.

Ronaldo spolu s ostatními cirkusáky NATO připomíná původní prototyp starověkého Říma, kde se na podobné nesmysly vyplýtvala více než polovina státního rozpočtu, ale kde více než 70 % obyvatel žilo pod hranicí chudoby, i když římská obdoba hrdlořezů americké námořní pěchoty dobývala vše před sebou.

Císař Valerián skončil jako perský otrok a císař Elagabalus byl ještě zvrhlejší než Caligula, jeho známější bratranec. Řím za jejich vlády byl do značné míry říší v konečném úpadku. Ačkoli prezident Jack Kennedy, veřejný nepřítel CIA číslo jedna, v Berlíně slavně prohlásil: Civis Romanus Sum, Ich Bin Ein Römer, (Civis Romanus Sum, Jsem Římanem), bylo to dobré přirovnání pouze v případě, že jste byli římským insiderem a nebyli jste využíváni jako potrava pro lvy, tygry a leopardy v římských amfiteátrech. Římský sen, stejně jako americký sen, je jen pro pár vyvolených, prosťáčků jako princ Harry, který dostává zaplaceno za to, aby světu sděloval, jak velký penis má jeho bratr, následník britské koruny.

Zatímco princ Harry vzrušoval desítky milionů amerických voyerů takovou hnilobou, zlá americká říše se  přes Česko ke Karpatům a Podkarpatské Rusi, posouvala stále více na východ, až se její raketové baterie, stejně jako za Hitlerovy a Napoleonovy říše, dostaly na dostřel Petrohradu a Moskvy. Ale stejně jako předtím Řím se přetížil, tak i nyní paní von der Leyenová a Borrell, dnešní Valerian a Elagabalus, mohou slíbit, že postaví větší a lepší autobahny, aby mohli posílat dnešní Panzery na východ a dobývat Rusko, Evropané už nemají chuť tyto Panzery obsazovat. A tyto se určitě samotné neobsadí.

Borrell, von der Leyenová a miliardáři, kteří zaměstnávají prostitutky v Davosu, jsou v úzkých. Ačkoli mohou létat po světě ve svých soukromých tryskáčích a popíjet své Château Lafite-Rothschild za 15.000 dolarů, zatímco nám říkají, abychom se cpali červy a kobylkami, jejich konec se blíží.

Jejich dilema je následující. Kromě toho, že by udělali Jednotku 731 se „ziskem z funkce“ biologických zbraní Huntera Bidena na Čínu a Rusko, nebo dokonce na ty z nás, kteří jsou pro jejich potřeby nadbyteční, stále potřebují, abychom jim dělali osly, jejich děkuji pane Atkinsi, když je třeba zabíjet. Protože jsou ve staré „Hlavě 22“, kdy nemohou žít ani s námi, ani bez nás, naši novopečení Kaligulové, Valeriáni a Nerosové mají vypůjčený čas a oni to vědí.

Hrubý motiv zisku, díky němuž jak zbrojní tak i farmaceutický průmysl BlackRock v posledních letech dosahoval rekordních zisků, se vyčerpává. NATO zabředlo do bažin, ze kterých se nemůže dostat. Zlikvidovali Nordstream a myslí si, že jim to prošlo, vedli genocidní války po celé délce planety a myslí si, že stejně jako si mysleli Římané o Vizigótech, že ti, kteří přežili, by jim měli odpustit. Poučovali Čínu a zejména Rusko o všem možném, od lidských práv až po nebezpečí, jenž pro světový mír představuje představení Čajkovského Labutího jezera. A protože jsou to arogantní Američané, zapomínají, že vybíjení má své následky.

A přestože Američané, stejně jako před nimi Vizgoti, vyplenili nejen Řím, ale i Paříž a celou Evropu, nemáme žádné Augustinovo Boží město, žádnou vlajku Loyolanů, kolem které bychom se mohli shromáždit, když hulvátská Amerika splachuje Evropu do záchodu.

Jak nám řekl Nietzscheho šílenec, nejenže zabili Boha, ale zabili i Pythagora, proroka Drúzů, Alalwů a prvních křesťanů a architekta Dantova ráje. Vzali nám naše mýty, naše víry, naše přesvědčení, naši morálku, naše vědy, naše prameny poznání a zabili je, stejně jako římská námořní pěchota zavraždila samotného proroka Pythagora. A jak nám říká Nietzsche, nahradili naše dědictví ani ne Ezauovou kaší, ale zápachem rozkladu, který je nyní oblíbeným pařížským parfémem, který balí a prodávají jako jakousi jemnou vůni demokracie, o níž lžou, že je sladší než přeplněné pařížské stoky a davoské bordely, které jsou její podstatou.

Ačkoli jejich neustálá propaganda funguje v rámci jejich vlastního orwellovského světa, Rusko a zejména Čína v tomto světě nejsou. Jejich kořeny jsou jinde. Živí se z jiných mýtů, z hlubokých studní neposkvrněných vlhkými sny o Polsko-litevském společenství nebo o teutonských rytířích, z pramenů, které pařížské stoky NATO nemohou kontrolovat, znečišťovat nebo dokonce manipulovat. A Rusové, Číňané a Íránci nejsou hloupí. Podívají se na rozvrácenou Evropu a vidí, že mrkve a klacky NATO jsou tím, čím jsou, posledním ubohým hodem kostkou, říše v terminálním úpadku, umírajícího nemocného osla s ničím jiným než opuštěným brekotem k odvrácení jeho nevyhnutelného konce.

 

AUTOR:  Declan Hayes

ZDROJ:  1   /  2

Zpracoval: Admin Nekorektní TOP-CZ