Jste právě svědky největší vojenské akce v histrorii, která zahrnuje 17 armád světa. Tuto koalici vede generál Flynn.

Americká armáda znovu aktivuje 5. armádní sbor a vrchní velení spojeneckých sil pověřené osvobozením Evropy během 2. světové války.

Jak si někteří vzpomínáte, v březnu jsme referovali o vojenských cvičeních armád Aliance (Pentagonu) DEFENDER EUROPE 2020 společně s jednotkami NATO (spadají pod velení Pentagonu) pod názvem SHAEF, (více výložek od r. 1944) jehož logo je s mečem archanděla Michaela,

Michael zvítězil nad drakem, a proto je nebeským protějškem svatého Jiří. Toto často symbolizuje vítězství křesťanství nad pohanstvím, ale spíše je to symbolem vítězství Božského řádu nad Chaotickými silami Temnot“ a které mělo vést k dlouho očekávaným zatýkáním vysokých státních úředníků také naší evropské KabalyDeep State. Zvláště pak zrůdných parchantů z typicky české odnože kabaly, SPEM – soudně-policejní a exekutorské mafie, + bankovní mafie, která to celé kontroluje a řídí. Důkazů je na několik náklaďáků.

… a nikdy nesmíme zapomínat na základní vojenské (i bankovní) kódování celé akce zmiňované v minulých článcích:

Zároveň v té době (Únor-březen 2020) začaly na evropském území operace speciálních jednotek Pentagonu, přičemž byl vytvořen rotující tajný letecký most US-Německo (Belgie, Holandsko) o síle 200.000 vojáků / měsíc + vojenská obrněná technika.

Nejvyšší velitelství spojeneckých expedičních sil SHAEF (adresy batalionů jsou na konci článku) má na starosti koordinaci operací za osvobození Evropy od nacismu a jiných organizací následných sio-nacistických a sio-zednářských kabalistických vlád (viz. kupř. článek Noama Chomského: Jak nacisti vyhráli 2. světovou válku) po 2. světové válce “osvobozených” zemí. Inteligentním je JASNÉ, že česko-židovské střední a vysoké školy tato data mladé a extrémně tupé generace goyim nevyučují. Jsou příliš ostudná a ukazují na intenzívní finanční a ideologické propojení světového židovského sionismu a nacismu (což je pouze zdánlivý paradox těchto dvou genocidně brutálních, totalitářských a extrémně bohatých skupin, skoro můžeme říci dvou stran jedné mince, což dokládáme doslovně!) , které je neodiskutovatelným historickým faktem:

Je třeba si uvědomit, že NATO bylo založeno s výslovným cílem demontáže Varšavské smlouvy, což je důvod, proč by prokázaná infiltrace čínské komunistické strany do vlády USA a do většiny křesťanských zemí (i do alfa vládních struktur ČR) doložená „novým normálem“ , vytvořeným z viru vytvořeného komunistickou vládou, dala americké armádě legitimitu, která by tak dodržela stanovy NATO. (zdroj: Rafapal)

Bidena vlastní Čína …
Mladému Hunterovi nastrčili čínští agenti ke znásilnění 10 leté děvčátko, kterýmžto videem ho drželi celou dobu za koule a vydírali z něj jakékoliv státní tajemství či obchodní kontrakty.
https://gnews.org/438361/
https://www.thegatewaypundit.com/2020/10/breaking-chinas-gtv-releases-two-videos-hunter-biden-sex-selfies-laptop-videos-3-4/
https://bles.com/america/ee-uu/los-clinton-obtuvieron-hasta-100-000-dolares-de-la-empresa-china-a-la-que-hunter-biden-vendia-influencia-en-washington.html

Nejnovější zvěsti z USA:
„Hunter Biden spolupracuje s FBI. Dnes odpoledne (čtvrtek-včera) s ním osobně mluvil prokurátor Barr a pět dalších právníků z ministerstva spravedlnosti. Byl přidělen do zdravotnického zařízení ve Washingtonu, DC, kde se kvůli svým závislostem léčí. Podepsal prohlášení a poskytl důkazy o 300 milionech USD, které rodina Bidena získala za posledních 20 let. Tyto peníze jsou ukryty na různých účtech ve Švýcarsku a Hunter poskytl důkazy o tom, že Joe Biden má přístup k těmto účtům a léta používal tyto finanční prostředky. Důkazy prozatím ukazují, že Joe Biden osobně vybral 45 milionů $ v hotovosti na své osobní výdaje. Informace byly předány IRS k prošetření. Barr se setká s Bidenem tento pátek, kde mu doporučí, abyste vypadl z volební kampaně na prezidentský úřad nebo bude čelit několika trestním obviněním.

Čínští disidenti budou zveřejňovat videa lídrů z celého světa, kteří mají sex s čínskými dívkami, a s nimiž je vydírá Čínská komunistická strana, v důsledku čehož se stávají součástí komunistického spiknutí. Stejné informace způsobí v Číně skandál, který rozbije komunistickou stranu.
https://www.gnews.org/449933/

Ministerstvo spravedlnosti zatkne pět lidí, kteří sbírali tajné informace a operovali ve prospěch Čínské komunistické strany ve Spojených státech.
A ve svém prohlášení, které publikuje na Twitteru, používá kód
Q: „lovci jsou loveni“.

A varování přichází jen několik týdnů přede dnem voleb, na kterém se setkáme s prezidentem Donaldem Trumpem, který je vůči Číně tvrdší než kterýkoli jiný US prezident po několik minulých desetiletí. Naopak Joe Biden, je někdo, kdo je obecně vnímán jako příliš měkký vůči Pekingu, protože tamní režim je s jeho synem finančně zkompromitován.

“Tyto sítě často procházejí celou řadou taktik a technik používaných čínskými státem sponzorovanými kybernetickými aktéry k využívání počítačových sítí, které je zajímají, a které obsahují citlivé duševní vlastnictví, ekonomické, politické a vojenské informace,” uvedla NSA v doporučení.

17 tajných agentur Pentagonu, které tvoří tzv. výzvědnou komunitu a NSA je součástí.

Agentura prosila organizace a firmy, aby zpevnily své informační sítě, a to upřednostňováním oprav a dalších snah zaměřených na zmírnění vniknutí, jako je pravidelná změna hesel a vypnutí externích administrativních funkcí. Hackeři používají několika technik k odhalení a infiltraci informačních sítí a NSA uvedla mnohé z nich ve svém poradenství, uvádí American Military News.”Tyto sítě často procházejí celou řadou taktik a technik používaných čínskými státem sponzorovanými kybernetickými aktéry k využívání počítačových zájmových sítí, které obsahují citlivé duševní vlastnictví, ekonomické, politické a vojenské informace,” varoval její mluvčí.

MILÁNO, Itálie – Generálporučík americké armády Roger L. Cloutier Jr., velitel pozemního velení spojenců (LANDCOM), navštívil ve čtvrtek 22. 10. 2020 sbor rychlého nasazení NATO v Itálii (NRDC-ITA).
LANDCOM je zodpovědný za koordinaci a synchronizaci NATO a partnerských pozemních sil umožněním připravenosti pozemních domén, interoperability, standardizace a konkurence. Společnost LANDCOM, která se nachází v tureckém Izmiru, si udrží schopnost vykonávat roli velení pozemních složek spojeneckých vícečlenných sil (MC-LCC) tak dlouho, jak to bude nutné, a to i trvale, pokud bude toto rozhodnutí učiněno . https://lc.nato.int/media-center/news/2020/nrdcita-hosts-the-commander-of-the-nato-allied-land-command

Před čtrnácti dny se evropská a africká komanda americké armády spojila do jedné jediné armády. Velící generál byl ten, kdo navštívil Itálii jen před několika dny a měl velení nad „jednotkou rychlého nasazení“. Kdo je chytrý, pochopí, co se připravuje. https://www.defensenews.com/digital-show-dailies/ausa/2020/10/08/us-army-europe-and-us-army-africa-to-merge-as-commander-pins-on-fourth-star/

Italské policejní jednotky jsou uvedeny do „válečného stavu“ symbolickým aktem (vyvěšením vlajky), který je klasickým příkladem těch zvláštních mega-historických okamžiků, které prožíváme zároveň s uspokojujícími zatýkáními vysoce postavených kabalistů ze Státních Mafií – Deep State. Říká se, že tímto způsobem jsou carabinieri integrováni do SHAEF, jediného velení spojeneckých vojsk, které bylo nedávno znovu aktivováno kvůli komunistické hrozbě v Evropské unii.
https://infodifesa.it/carabinieri-concessa-la-bandiera-di-guerra-al-gis/

USA přesouvají samohybné dělostřelectvo na hranici s Québecem. Zprávy od uniformovaných čínských jednotek v Kanadě. Americká armáda zaujímá pozice v různých částech světa. https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/us-moving-self-propelled-artillery-to-border-with-quebec-reports-of-uniformed-chinese-troops- v Kanadě

Bývalý šéf německých zpravodajských služeb varuje před nebezpečím, které představuje Čína, která chce vládnout planetě. Tato prohlášení, v souladu s tím, co bylo odhaleno na počítači Huntera Bidena, by mohla připravit půdu pro intervenci SHAEF/NATO v zemích infiltrovaných čínskou komunistickou stranou.
https://www.express.co.uk/news/world/1352213/world-war-3-china-news-beijing-Germany-Europe-warning-domination-xi-jinping-Huawei-ont

(Rafapal) Jak jsem vám řekl dnes ráno, věci dosahují maximálního bodu varu.Vlády Francie a Itálie svolaly příslušné nejvyšší obranné rady a zároveň Spojené státy vysílají španělské vládě jasné zprávy: na jedné straně senátor Ron Paul na Twitteru odsuzoval, že čísla o úmrtích na Covid ve Španělsku jsou manipulována (úmrtnost jasně poklesla) a na druhé straně americké velvyslanectví v Madridu, které dnes ráno odsoudilo čínskou moc, odpoledne zveřejnilo zprávu odsuzující porušování lidských práv ve Španělsku (!).
Drazí přátelé, blížíme se ke srážce vlaku. Zbývá vědět, co udělá armáda, ačkoli SHAEF a NATO to dávají jasně najevo!

Další příklad vojenských cvičení, která dnes NATO provádí. Včera.

Španělská armáda se připravuje na městskou válku (islamistická hrozba).

Rozmísťování jednotek NATO v Litvě. ..a opravdu nevěřte pohádkám, že je toto proti Rusku .. my dospělí se tomu smějem .. ?

EUCOM testuje válečnou připravenost utajenými cvičeními

Evropské velitelství armády Spojených států ve Stuttgartu, německá reservní kasárna.

Austere Challenge 2021, spojila asi 4.400 vojáků z jednotek po celé Evropě, Spojených státech a NATO, aby simulovali, jak budou spojenci reagovat ve válce.
STUTTGART, Německo USA Evropské velení v pátek dokončilo utajované cvičení, které otestovalo schopnost čtyřhvězdičkového velitelství mobilizovat své síly v případě války.
Spojenecké vojenské cvičení Strohá Výzva 2021 spojilao zhruba 4.400 vojáků USA a NATO na týdenní simulaci reakce spojenců, uvedl v rozhovoru generálmajor John Boyd, ředitel cvičení a hodnocení EUCOM.

“Má široké zaměření. Určitě nejsme poníci s jedním trikem“, řekl Boyd. „Bylo by fér říci, že řešíme nesčetné množství problémů.“

Podrobnosti scénáře jsou tajné, ale EUCOM uvedla, že v případě konfliktu jde o spojení všech spojeneckých sil – pozemních, námořních, leteckých, kybernetických i vesmírných .
https://www.stripes.com/eucom-tests-war-readiness-with-classified-drill-1.649638

HLÁŠENÍ OBČANŮ O ROZMÍSTĚNÍ A POHYBECH ALIANČNÍCH JEDNOTEK SHAEF NA ÚZEMÍ ČR A SR.

Vojenské cvičení ŽLUTÝ KŘÍŽ … žlutá je barva Q …
Cvičení se zúčastní téměř 500 vojáků s 200 kusy techniky. Výcvik prověří připravenost velitelství brchbo pro ARRC pro operační nasazení v sestavě armádního sboru s důrazem na systém velení a řízení a interoperabilitu. Dále bude provedena certifikace jednotek úkolového uskupení zařazených do aliančních sil rychlé reakce NRF 2021 (CJ CBRN Def. TF) na národní úrovni a prověřena připravenost toho uskupení pro spojeneckou operaci. Zahraniční armády budou zastoupeny ozbrojenými silami Španělska, Belgie, Itálie, Polska a Slovinska. Česko-britské velitelství brchbo pro Spojenecký sbor rychlé reakce (ARRC) Součástí libereckého 31. pluku radiační, chemické a biologické ochrany je česko-britské velitelství brigády radiační, chemické a biologické ochrany pro Spojenecký sbor rychlé reakce ARRC (Allied Rapid Reaction Corps)

Z chatů od spolupracujících přátel, a přátel přátel:

…. klienti mi hlásí zvýšený počet vojáků na cestách, kluci kamioňáci píšou do mejlů, že potkávají spoustu i vojenské techniky a policajtů, frekvence se zvyšuje, paní ze dneška měla dokonce humornou příhodu, nešlo jí nastartovat auto, vybitá baterka, někdo na pumpě jí pomohl, ale stála tak dlouho, aby ještě uviděla přijet vojáky v maskáčích v autě… nášivek si nevšimla… Jiná paní mi píše v chatu, že vojáci se na něco připravují, něco velkého… Včera prý dorazilo do Příbrami asi 60 vojáků SHAEF… V jiném chatu se píše: “ono jich bude jen pár SHAEF .. ale mají pravomoci používat jak onuce ty naše, takže v podstatě odstraní velení a udělaj čistku a pak asi z těch co zbydou a jinejch se setaví novej model uvidíme !! .. super!” Pár lidí psalo, že SHAEF viděli, jak u nás, tak v Rakousku třeba… ? ?


včera odpoledne u nas 5 vrtulniků, město Hodonín, asi kolem 15hod. Dívala jsem se co se děje byly vojenské ...


V Brně, Praze i Čáslavi přistávají ruský Antonovy a gripeny jsou v pohotovostním režimu. Antonovy hned schovávají do hangárů. V Brně dnes již 11 vrtulníků a od rána samá sanitka. před 19 hod …u letiště v Čáslavi stály auta geodesia columbijské společnosti, která měří ionosférická data. Výňatek z jejich stránek ve španělštině: dnešní geodézie je mnohem víc než to. Jedná se o geovědu, která zachází se Zemí jako s komplexním dynamickým systémem, s tělem složeným z mnoha vrstev, obklopeným atmosférou a oceány. Což umožňuje monitorování půdy v aspektech, jako jsou: Stanovení pozic geodetických bodů a jejich změn v čase, na povrchu Země s co největší přesností.

 1. Kontinentální část (tektonické a ne-tektonické posuny).
 2. Rozdíly ve vodních útvarech (vzestup hladiny moře, ledové příkrovy).
 3. Dráhy vědeckých satelitů (satelity pro pozorování Země)
 4. Data atmosféry pomocí družicových geodetických technik (ionosféra, troposféra).
 5. Gravitační pole Země.

V současné době poskytuje geodézie vědecké základy navigace při průzkumu a využívání globálních navigačních satelitních systémů (GNSS). Jeho činnost má jako oblast působnosti řadu definic globálního pozemského referenčního systému.


Telefonická informace: pozorování očitých svědků z Jihlavy a okolí, kde víme, že jsou ohromné podzemní prostory, (a už Hitler jich prý využíval, taky prostřednictvím různých esoterických specialistů, a hodně se o Jihlavu zajímal…) tak v tuto chvíli kolem Jihlavy a nad Jihlavou helikoptéry, vojenské a okruhem prolétávají vojenské stíhačky ve dvou. Vojenská stíhačka prý, když letí sama, tak to je jen obhlídka, ale když letí dvě vedle sebe, tak to znamená, že se něco děje, nebo víc očekává. Kdo by věděl víc… tak dejte vědět.

Na letisko v Piešťanoch prilietajuˇ lietadla. Známemu, pracovník letiska potvrdil, že ide o lietadla US.


Včera večer o deviatej hlasi veľla ľudi desiatky lietadiel z letiska Piešťany, leteli tak nizko, že na radaroch nič nenašli, dnes zo Štúrova toto
3) Ale fakt sa niečo deje. Dnes o 8,43 po hlavnej pri Kauflande v Martine išli 3 veľké nákladné autá armády, znaky SR, v predu aj v zadu biele osobné, mali majáky a hukačky pustené. Šli veľmi rýchlo, zo severu na juh…..
4) v sobotu 17.10. prilietali zo severovychodu a odlietali na juhovychod mensie helikoptery cca kazdych 45 na jedno male byvale vojenske letisko nedaleko Trnavy, ktore bolo pristupne aj beznym obcanom dovtedy, nez si to prenajal letecky klub z BA. V priebehu prenajmu sa tam vsetko zrekonstruovalo, postavali nove budovy a ochrankari odhanaju ludi uz z prijazdovej cesty s tym, ze tam nemaju co robit. Nikto sa tam nemoze ani priblizit. V juni boli dni, kedy helikoptera lietala cele dni aj nad prilahlym hajom…z cias vojny su tam bunkre a vraj aj tunely. Vcera 21eho lietal velky cierny vrtulnik…manzel hovoril, ze nieco ako apache.
5) Pohybujem sa po Viedni velmi často a vsimol som si, ze ambasady Ruska, Ciny a Iranu su strazene vojenskou policiou. Trva to uz zhruba mesiac, předtym tam boli statni policajti. Možno to s tym suvisi…
6) Rakousko mohu take potvrdit s tim SHAEF letiste Graz uzavreno.
7) Včera ve VVP u Příbrami cvičení. To je běžné, děje se několikrát do týdne. Většinou trvá pár hodin. Včera intenzivní střelby celý den, to jsem nikdy nezažila.
8) Právě teď přelet 5 helikoptér přes Hodonín.
9) Asi okolo 15:45 takisto sme videli 5 helikoptér , Piešťany
10) Něco lítá i z Naměšti nad Oslavou. Piloti v pohotovosti. Vstanou, u vrtulníku dostanou souřadnice a litaj i do půlnoci. Povinný 6 hod spánek. Dva dny před demonstracemi SR a CR dostali kod ,ale ne bojový. Doprovod ozbrojený. Něco ve velkých bednach. Lítají přes hranice i do Polska. Vrtulníky velké. Každej pilot lítá rad a navíc jsou zvyknuty se neptat. Víc jsem nevyzvedela.
11) Nad Nitrou dnes preletelo tiež 5 helikoptér o 15:53.
12) pokud nad Košicemi nakreslili dnes Q a Piešťanské letiště je plné US letadel a k nám přijede pomoc, tak konec října bude sakra horký
13) mam nafotene to Q nad Kosicami…a este bol du den pred slovenskym koleckom prispevok zponad ceska, to robilo lietadlo vedene pod znackou NATO41 a na SK to bolo lietadlo CIA41. Tak sa bohovsky tesim.


Ráda bych se s Vámi podělila o jeden poznatek. Na základě informací od Vás jsem si vyhledala informace ohledně Q Anon a SHAEF, to mi přišla informace od kamarádky o zatýkání pražských kabalistů. Z té informace jsem vyčetla výraz SHAEF, tak jsem si jej našla. Nabídl se mi článek na stránkách Tadesco. Článek obsahoval také mapy s naskenovanými bunkry v různých městech a informace o tom, že také v Československu bude probíhat skenování. A teď to nejaktuálnější. Včera večer jsem vyšla ven z mého domečku. Přišlo mi, že něco bliká, jako když bliká žárovka. Jenže problikávao světlo tmavými mraky, nebo pod tmavými mraky. Byl to velice zvláštní pocit. Vzala jsem tedy telefon a začala jsem natáčet video. Při kvalitě záznamu z telefonu bylo opravdu rozeznatelné jen to blikání. Zavolala jsem mému synovi,který bydlí kousek odsud. Řekl mi, že to také viděl, jestli to není odraz z opačné strany nějaký ohňostroj. Jenže, kdo by dělal ohňostroj v této hnusné době a riskoval průšvih. Navíc, bylo to vše beze zvuku. Ještě večer jsem mluvila s kamarádkou, které jsem před pár dny poslala odkaz na zásahy QAnon a jednotek SHAEF. Dnes ráno mi kamarádka řekla, co ji napadlo. Skenování terénu!!!! A já jsem si uvědomila, že kousek od Kroměříže, nad vesnicí Těšňovice leží bývalý vojenský prostor, kde kdysi budovali podzemní bunkry. Je mi 62 let a ty bunkry byly budované když jsem jako dítko jezdila k babičce na prázdniny do Bařic, 2 km od Těšňovic. Blesklo mi , že tehdy řešili rekultivaci potoka do skruží a naváželi zeminu, vím, že z toho vojenského prostoru. Normálně bych si to vůbec neuvědomila. A přišlo mi na mysl skenování území s touto hrůzou. Je to docela možné, souvislosti tomu nasvědčují. To problikávající světlo nad,nebo pod mraky černými jako uhel vypadalo dost hrůzostrašně, ještě teď to vidím před sebou!!Dnes jsem mluvila se synem a řekla jsem, že asi vím, co to bylo. Kupodivu se mi nevysmál:-). Nikdy by mě ale nenapadlo, že něco tak hrozného mohlobýt tak blízko, a vůbec u nás v republice. Dnes jsem našla hodně informací na stránkách Tadesco. Jsou to věci mezi nebem a zemí!!!Včera jsem byla hodně vyděšená z dalších informací, dnes mi přišly ke čtení pozitivní informace. V článku se psalo, že se jim ozval čtenář z Plzeňska, že tam také skenovali. Okamžitě mě napadla souislost se zmizením holčičky Míši Cihlářové, údajně ji v bývalém vojenském prostoru u Plzně hledali, našli zatopené chodby. Koho by napadlo, že může ít o takové bunkry. Dodnes ji nenašli, kdo ví, jaký je jeií osud, i matka se chovala tehdy velmi podivně¨! Souvislosti okolo pedofilů a adrenochromu jsou tak strašné, že se tyto informace jeví jako neuvěřitelné, jenže je třeba, aby se to lidé dověděli! Doufám, že to všechno úspěšně zvládneme. Za celý můj život nepamatuj tak strašný rok. Ještě jednou Vám děkuji za informrace, které mi přišly z Vašich videí. S.


…. vojáky potkáváme průběžně všude. Hranice jsou zatím všude otevřené i k nám. Vpo dělí byla nějaká policejní akce ve Vídni. Ve Slovinsku v úterý jsem potkal transportér jel po cestě plus konvoj asi 6 náklaďáku směrem na hranici s rakouském. To stejne potkal kolega včera ve Slovinsku. V úterý ještě konvoj velkých náklaďáku s hvězdičkami u espezetek opačným směrem na ljublan. Včera jsem potkal rakouské náklaďáky vojenské směrem na hranici se Slovinskem. Jinak potkáváme vojáky průběžně pořád. Hodně se jich pohybuje asi nejvíce Litva Lotyšsko Estonsko ale to jsou starší informace. Písnu průběžně jak to vypadá na hranicích atd. …

 V Praze posledních několik tejdnů lítaj (přistávají a startují) americký vojenský letadla EADS CASA C-295M.


La imagen puede contener: avión
Info bez úprav z chatu: “Tohle asi 5 dní (vidělla jsem tu info včera) stará fotka v Pardubicích. Jinak mám svoje přímé INFO doktory které chtějí, aby přiletěli jsou z NEBRASKY, JSOU TO VOJENŠTÍ DOKTOŘI. …NELÍBÍ SE MI TO.. známý z Moravy na Novojičínsku u malé vesnice – psal, že za tmy tam k ránu přiletělo malé letadlo a vyply El.proud.. O tech doktorech to vím přímo já, protože vedle mě šel doktor z KARIMU a s někým telefonoval a mluvil o nich, že tuto informaci má od kolegyně Ireny”.


La imagen puede contener: texto que dice "Disclose.tv @disclosetv BREAKING France to mobilize up to 7,000 additional troops for Operation Sentinel, a military unit protecting sensitive "points" on the French territory from terrorism, after the Nice attack. 3:48 PM 29.10.2020 Twitter Web App 235 Retweets 36 Quote Tweets 606 Likes"
Francie mobilizuje 7.000 dalších vojáků navíc na operaci “Sentinel”, kdy budou vojenské jednotky sloužit, po útoku v Nice, k ochraně citlivých bodů na francouzském území proti terorismu.


A teď VELKÝ pozor !!! NE VŠECHNY jednotky v Evropě jsou SHAEF !!! resp. ne všechny jednotky patří nebo jsou podřízeny Alianci (BRICS).

A CO NA TO VŠECHNO ZRŮDNÁ ČESKÁ VLÁDNÍ ZDEGENEROVANÁ SEMITO-CHAZARSKÁ KABALA – DEEP STATE A JEJÍ HLAVNÍ OLIGARCHÁLNĚ – POLITIČTÍ KLAUNI ??

Všimli jste si, že česká armáda na seznamu armád, které povedou světový PUČ PROTI KABALE chybí ?? … adrenochromový monokl na tváři vrchního velitele generálního štábu české armády by mohl být jednou z výmluvných odpovědí.
.. inu zabývá se svými velmi spěšnými krysími kroky, jak zlikvidovat důkazy své kriminální minulosti .. kdepak hoši a děvčata .. s kvantovým systémem to neobchčijete, nehledě na to, že důkazy máme zakonzervované .. kdybyste aspoň ve své tuposti věděli “co to QFS je”, že? …. :)))

Připravuje se

největší vojenská akce v historii světa,

které se zúčastní 17 armád – států světa.

Tuto koalici armád povede generál Michael (!!) Flynn. Země vojenské Aliance jsou:

Největší operace vojenské rozvědky v historii.
 • 1. USA,
 • 2. Kanada,
 • 3. Austrálie,
 • 4. Rusko,
 • 5. Německo,
 • 6. Polsko,
 • 7. Nizozemsko,
 • 8. Francie,
 • 9. Španělsko,
 • 10. Chorvatsko,
 • 11. Rumunsko,
 • 12. Švédsko,
 • 13. Norsko,
 • 14. Finsko,
 • 15. Dánsko,
 • 16. Švýcarsko,
 • 17. Severní Korea (ano, čtete správně)
Podle stanov NATO, pokud jedna z členských zemí postoupí klíčovou infrastrukturu komunistickému nepříteli (Čína), je podle všeho SHAEF povinna převzít velení nad touto armádou a touto zemí, protože to ohrožuje bezpečnost ostatních. To by vysvětlovalo neustálý příjezd vojsk na americké základny v Evropě, jako je kupř. batalion Rota. Například na italskou základnu v Avianu v posledních týdnech dorazilo 20.000 amerických vojáků. Přípravou na tyto události by měly být nepřetržité lety vojenských letadel v měsících září a říjen. https://www.theitaliantimes.it/mondo/nato-difesa-trump-usa-annuncia-ritiro-truppe-germania-f16-base-aviano_300720/https://www.lavozdigital.es/cadiz/provincia/lvdi-provincia-acoge-prudencia-posible-traslado-estadounidense-mando-africa-rota-202009142029_noticia.html

Od Martha Scholler:

“…BERLIN uvádí, od soukromých osob, které já i ostatní vím, spolehlivých zdrojů pro mě, že v B. se toho, ode dne před včerejškem (kolem 20.10. 2020) hodně dělo. Říká se, že je tam mnoho amerických osobních letadel a mnoho VĚZENSKÝCH TRANSPORTU. Ti, kteří vystupují, jsou skryti, maskovani a přivedeni do letadla. CELÉ MĚSTO je plné VOJAKU. Částečně utajene, částečně ne, a jsou to síly SHAEF. Dokud tam budou, urcite nedostaneme žádné obrázky ani videa. Mnoho podobných zpráv je i z MNICHOVA, STUTTGARTU, Z KOLÍNA atd. (M. poznamka: BER -“nedostavene” letiste v Berline)”

(Rafapal) Spolehlivý zdroj mi říká, že bezpečnostní síly jsou v pohotovosti pro bezprostřední útok v Madridu. Také mi říká, že armáda začne hlídkovat v ulicích.
https://revealthetruth.net/2020/03/21/corona-und-defender-2020-system-reset-und-europas-befreiung-vom-deep-state-im-gange/
Avšak jaké je naše překvapení, když zjišťujeme, že v Německu působí také VESMÍRNÉ KOMANDO – KOSMICKÁ JEDNOTKA US armády!
Přistávání obřích vojenských dopravních letadel na německých (a evropských) letištích.

AKTUÁLNÍ AKCE ADMINISTRATIVY PREZIDENTA US, DONALDA TRUMPA.

„Po volbách se o to postaráme. Bez hnutí brvy je všechny sebereme …”

Včera prezident Trump na svém shromáždění na Floridě řekl na téma masová zatýkání Kabaly po celém světě:
“A my je sebereme.
Sebereme je všechny.
Máme to všechno na páscích.”

President Donald. J. Trump
“Už jsem to říkal, všechny je bez hnutí brvy sebereme.
Je to jenom otázkou času, než se něco stane, OK?!
Je to jen otázka času, než se něco stane.
Už je toho dost.
Máme na tyto křiváky spoustu důkazů.
Zmáčkneme je.
Myslím, že tohle se v naší historii ještě nikdy nestalo.
A je to jen otázka času, než se něco stane.

President Donald J. Trump

K tomu jsou nachystány globální soudy příznačně nazvané NORIMBERG 2.0

Všechno začalo poslední pondělí 26. října poté, co byla Amy Coney Barrettová potvrzena a složila přísahu na SCOTUS – který ustavil, kompletně v zákulisí, ústavní vládu obnovené Republiky US (po velké práci Trumpa a jeho týmu v minulých týdnech, aby zavedli formu ústavně obnovené republiky legislativní Kongresové oddělení, Exekutivní oddělení a Soudní oddělení vlády).

Bankéři mluvili o tom, že starý systém SWIFT ustupuje novému systému QFS. Mnoho lidí neví, jak nazývat QFS. Bankéři vědí, že bankovní systém přešel do „bankovnictví v reálném čase“ [nebo se mu říkalo „systém plateb v reálném čase“ nebo „systém digitálního vedení“ QFS], ale mnoho bankéřů neví, jak to nazývat, nicméně vidí mnoho změn v bankovním systému a vědí, že se kompletně transformovala celá páteř globálního bankovnictví.

Podle původní ústavy US obnovená Republika Spojených Států se stala oficiální v Neděli, 25. října 2020.

Podle Charlieho Warda, prezident Trump a Aliance sundali třináct illuminátských rodin v Benátkách v Itálii, získali americké zlato z Vatikánu, umístili Federální rezervní systém a IRS pod kontrolu nového amerického ministerstva financí a porazili Kabalu, která ovládala politické strany po celém světě pomocí podplácení a vydírání. Zlikvidoval ve veřejně vyhlášené globální válce všechny důležité přepravní uzly obchodování z lidmi, speciálně ženami a dětmi na sex, orgány a satanistické orgie a rituály. Prvních deset listopadových dnů by mohlo být, v tomto smyslu, zásadně důležitých.

Z Hlubokých Podzemních Vojenských Základnen (DUMBS) v USA, Mexiku, Kanadě, Evropě a Asii byly již extrahovány všechny zbývajíci děti, zlato, diamanty, drahé kovy, poklady, dokumenty, které byly poté zničeny, protože vojenské síly po celém světě provádí čistky globální Kabaly.

Díky službě IDES se v březnu 2021 očekává, že kabalističtí Deep State oligarchové a jejich poskoci, lobbysté, zaměstnanci, bílí koníci, policajti, soudci a jiní zkurvysyni po celém světě ztratí většinu své moci tím, že se ZVEŘEJNÍ KOMPLETNÍ SEZNAM JMEN ZATČENÝCH, SOUZENÝCH A POPRAVENÝCHvčetně videozáznamů z jejich přiznání.

Pro všechny Hallows Eve (Halloween) – hlavní kabalisticko – satanistický svátek roku – se Čtvrtkem rychle přibližuje. 29. října k Neděli 1. listopadu.

OFICIÁLNÍ VAROVÁNÍ Národní Kriminální Informační Služby Ministerstva Spravedlnosti https://www.ncjrs.gov/pdffiles1/Photocopy/140554NCJRS.pdf

Od Halloweenu a prezidentských voleb 3. listopadu se od [DS] Deep State – státní mafie očekávalo, že způsobí rozsáhlý chaos tím, že naruší distribuci potravin a systému dodávek, bude financovat nepokoje ve velkých městech a způsobí zmatek ve volebních budkách za účelem zastavení Trumpova znovuzvolení a začátek procesu revalvace – RV. Mohli bychom očekávat hromadná zatýkání a možná nějakou formu stanného práva.

V rámci přípravy na oslavy Všech svatých a během nich jsou děti ve vysoce rizikovém postavení jako hlavní cíle pro použití na kabalisticko-satanictické orgie (znásilňování, týrání a konečná extrakce adrenochromu) a obřady – obětování dětí k uctění Satana. Dávejte pozor, abyste dobře a dostatečně chránili děti před případným únosem (pořád doprovázet!!), a při případném vyhlášení Stanného Práva si připravte zásoby v případě nedostatku ve vašem regionu.

Tato zpráva je velmi důležitá (!)
Nakonec byla odhalena část tajemství, černých mší a příchodu Abramov1ch z USA do Španělska, a to je velmi silné!
Ve shodě se zákazem vycházení bude od 31. března do 4. března Abramovich v Madridu, kde plánuje uspořádat černou mši v Údolí padlých (pietní španělské místo) s úmyslem definitivně zničit víru této země zvanou Španělsko (křesťanská, katolická nebo něco zvaného Bůh). Za tímto účelem byla uspořádána řada černých mší a je možné, že na ten den (zítra) již čekají oběti. Různá španělská města podpoří tento obřad dalšími černými mšemi. (+ další oběti).

Důvod, proč to plánuje udělat, je ve videu.

Je jisté, že Trump zvítězí ve volbách drtící většinou, krátce poté, co budou vzneseny obžaloby na světové elity, spolu s implementací NESARA / GESARA pro všechny země na celém světě.

BigTech korporace (Google, Facebook, Twitter ..etc.) končí svou smutnou a prolhanoun pouť na této zemi v té podobě v jaké jsme je znali. Toto nové soudní ustanovení je jen začátek jejich konce.

“Pokud Big Tech přetrvává, v koordinaci s mainstreamovými médii, musíme je okamžitě zbavit právní ochrany podle paragrafu 230. Když vláda poskytla tyto ochrany, vytvořili monstrum!”
Soudce Nejvyššího soudu Thomas právě povolil odstranění ochrany odpovědnosti BigTech společností, které jsou obviněny z nekalé soutěže. Pokud si myslíte, že se k vám BigTech chovala nespravedlivě, můžete s tím nyní účinně něco udělat.
Stané právo je nevyhnutností .. na globální úrovni … televizní satelity budou přerušeny armádou … 8 hodin denně poběží v TV a v mobilu všechno o děsivých zrůdnostech Kabaly – Deep State … bude to bolestivé …
Sorosem financované nevládní organizace spolupracují s ISIL a přivádějí uprchlíky do EU. Výzkum italských úřadů a dalších společností ukázal, že nevládní organizace financované mj. Georgem Sorosem aktivně financují soukromé lodě, které pašují desítky tisíc nelegálních severoafrických uprchlíků do EU přes jižní Itálii. Obchodování s lidmi je perfektně propojeno s pašeráckými sítěmi ISIL.

A co si myslí, president US o tzv. COVIDU-19 ?

Prolhaná média jedou na COVID, COVID, COVID celou dobu až do voleb.
Jsou to nuly!
Případy (covid pozitivní) jdou nahoru protože TEST, TEST, TEST.
Prolhaná mediální konspirace. Mnoho
mladých lidí se uzdravuje velmi rychle 99.9%.
Konspirace zkorumpovaných médií je pořád
na vysoké úrovni. 4. listopadu se tato věc kompletně
změní. VOLTE.
(p.př. to neplatí pro Čechy, prosím vás. V Čechách volby nejsou monitorovány a Kabala jak z každého volebního okrsku, tak ze statistického úřadu kam chodí flašky z krajů si vytváří vlastní čísla podle toho KDO ji zaplatí víc.)

Trump během kampaně obvinil mnoho “psychopatů v bílém” aka “doktorů = strážců Doktríny” z padělání úmrtních listů, aby se lidé domnívali, že Covid-19 je smrtelná nemoc. https://www.jpost.com/breaking-news/trump-accuses-doctors-of-faking-coronavirus-death-count-for-money-646843

MASOVÁ ZATÝKÁNÍ ELIT – KABALY – DEEP STATE V ČESKÉ REPUBLICE A NA SLOVENSKU.

České Resistenci se začínají “plnit sny” ve velkém!

V poslaneckém klubu hnutí ANO se vyskytla nákaza koronavirem, jak potvrdil předseda klubu a první místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek. Poslanci ANO a ČSSD museli do karantény, Sněmovnu nyní čeká dezinfekce (jako po krysách, švábech, blechách a vších a jiných parazitech). V první řadě jde o bývalou ministryni obrany a pro místní rozvoj Karlu Šlechtovou.

“Mohu potvrdit, že se na našem klubu vyskytl covid a vše již řeší hygiena. Vím, že některým kolegům byla nařízena karanténa, kolika lidí se to ale týká, to bude vědět spíše pan kancléř, který s hygienou komunikuje,” sdělil ČTK Faltýnek. Vyjádření kancléře Sněmovny Jana Morávka k situaci chybí.

Z politiků se v březnu nakazil koronavirem například senátor ODS Pavel Karpíšek, pozitivní test měl v dubnu též tehdejší plzeňský hejtman za ČSSD Josef Bernard, který nyní vede kandidátku hnutí Starostové a nezávislí (STAN) pro krajské volby, a v červnu také náměstek pražského primátora Petr Hlubuček (STAN).

Nakažený Hamáček zřejmě nakazil celý policejní štáb, kterému protiprávně velel při akci “Staromáček”, generálové musí také do karantény

Zatímco sportovní fanoušci frustrovaní zákazem her a odborníci nespokojení s nedomyšlenými represemi hygieniků a vlády (prohráli další soud) nemají s covidem-19 na čerstvém vzduchu problémy, tak Hamáček – zvaný Al Hamajda, pro svou inklinaci k ideologii uřezávačů hlav, problémy  vrší jeden na druhý, když chytil covida od kolegy Tomana (za ČSSD) a pak ilegálně dohlížel na zásah policejních provokatérů v Praze a přítomné důstojníky PČR ve vydýchané místnosti evidentně nakazil záhadnou respirační chorobou i s poruchami mozku, srdce, ledvin a varlat. 

Ministerstvo Pravdy čínsko-muslimského komunistického operativce a gangstera Fu-Tijenské triády, Ha-Matsch-Kena (Hamáčka), který je na seznamu teroristů a korupčníků čínské vlády určených k zastřelení, a který byl za své kriminální úsluhy semito-chazarsko českou Kabalou-Deep State dosazen na post českého ministra vnitra, vám sděluje
CO JE REALITA, A CO LEŽ. Věříte těm primitivním estébáckým nesmyslům, jako vždy, bez hlavy a paty ?? :)))

Policie, soudnictví, státní úředníci a armáda, kteří nadále jednali proti vlastním lidem, budou vyloučeni z nového měnového systému, který vstoupí v platnost 1. září 2020.

STATUS ČR.

ČR JIŽ NENÍ FORMÁLNÍ OBCHODNÍ KORPORACE

…. konec otroctví …

Náš článek, který se k této problematice obchodování států s Rodnými listy občanů na burze vztahuje.

Následující řádky (nutno říci řádky VELMI vzácné, vyjímečné a důležitéinformace!) vložila do komentů geopoliticsastrology “Ala”. Alo, naprosto skvělé, moc díky!! super!:

11:59 Pro všechny kteří nevěřili, že se 20.04.2020 dle putinových hodinek nic nestane. A ono se stalo. Další v pořadí….
Tak jak jsme avizovali zánik Bundesrepublik Deutschland, nyní bylo dáno i ve známost se zpožděním, asi to mělo nějaký smysl, o „zrušení“ České republiky Ltd
V obchodním rejstříku v Británii už je nový zápis.
O spící společnosti České republiky Ltd.
https://beta.companieshouse.gov.uk/company/04706523/filing-history
a v zápětí …. Národní rada ČR vydala dekrety 1, 2, a 3
https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-i-o-suverenite-ceskeho-statu/comment-page-1/
https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-ii-o-bezpecnosti/
https://aliancenarodnichsil.cz/narodni-rada-ceske-republiky-dekret-c-iii-o-ochrane-pred-cizi-propagandou-a-statnich-symbolech/#more-6012
Snažili jsme se mnohé roky vysvětlit lidem na přednáškách, že jsou otroky ve firmě, ale mnozí to nechápali. Dnes výše uvedeným protokolem je vše potvrzeno. Totiž do Jaltské konference musí být všechno anulováno a to se nyní odehrává. Prosím Slováky, aby si to také našli. Děkujeme…..
tereza dodává:
Např. u Bundesrepublik Deutschland se v registru UPIK objevilo navíc v kolonce obchodní jednotka Deutscher Bundestag. Změnilo se sídlo, změnil se šéf, změnil se kód země. Porovnejte
zde: https://app.box.com/s/2yhl7wguwnb7vo2y1x3wrfk5uuedg2os
zde: https://app.box.com/s/lylnpyux5cdjx22y4dn6ulb2chq6f9sc
Je také zajímavé sledovat u jednotlivých zemí SIC kody (obor činnosti). Německo má 9121 – legislativní orgán (Legislative Bodies) a Česká republika má 7389 – Business Services, Not Elsewhere Classified = obchodní služby, jinde neklasifikováno. Více najdete na: siccode.com
Další článek následuje…..

UTSAVA PROPHECY

Qrodino, dneska tady Irena Němcová (veliké díky ? ) zveřejnila toto video. Bytost v něm hovořící na mě už od počátku působí velmi věrohodně. Potřebujeme zde v těchto časech rostoucího napnelismu ? ? nějakou tu vzpruhu. (H.H.)

Takže zde je výcuc toho hlavního z videa:

Utsava Prophecy (klikněte zde na Kanál Utsavy na BitChute) v úvodu mluví o potřebě dbát na své zdraví, o detoxikačních kůrách, ráno voda s citronem, probiotika, chlorella… Pak začíná podávat informace o současném Q dění.

Protivník Trumpa ve volbách – Biden je náhradník (klon ?), skutečný Biden byl již loni za své zločiny popraven. Dojde nyní k obvinění, zatčení a později k odsouzení tohoto současného „Bidena“. Tento měsíc bude o velkém hněvu lidí, kteří se začnou dozvídat… Nyní probíhá velká mise ohledně zajištění celosvětového míru. Trump se za tímto účelem sešel na tajném setkání s vůdci mnoha zemí… Došlo už k řadě zatčení, dokonce i k popravám, místo těchto zločinců vidíme na scéně klony. Lidi se ptají: “Proč jsme s tím nemohli být oficiálně seznámeni ?“ Utsava říká totéž, o čem zde byla v diskuzi řeč včera večer. Že je nutné postupovat s ohledem na masy lidí, které mají vymyté mozky a hrozily by velké masové nepokoje. Probíhá Říjnový Lov… hovoří o plánu ulovit „čarodějnici“ (vyhýbá se určitým slovům s ohledem na cenzuru). Mike Pence zůstane ve své funkci do té doby, než bude bezpečné vystoupení JFK jr. na veřejnosti. Ze strany Mika Pence prý došlo ke zradě Trumpa. Domluvil se proti němu prý s Paulem Ryanem. Na základě prosby Mike Pence došlo k dohodě, že svoji funkci v určitý okamžik předá JFK. JFK se na veřejnosti objeví už brzy. Dále se hovoří o Trumpem avizovaném léku na rakovinu, který by měl být k dostání už v příštím roce běžně v lékárnách (prý potvrzeno ze spolehlivého zdroje) JFK a Julian Assange vyjdou brzy na veřejnost. Julian Assange ve skutečnosti nebyl zatčen, byla to jen kouřová clona pro upoutání pozornosti veřejnosti na dokumenty, které jím byly odhaleny. Po celou dobu spolupracoval s Trumpem, stejně tak s JFK. Jr. Julian Assange a JFK jr. prý budou v budoucnosti spolupracovat v Bílém domě v dalším Trumpově volebním období. Není prý zapotřebí si dělat starosti o vítězství Trumpa, bude naprosto drtivé. Je to už jasné po velmi dlouhý čas. Julian Assange má být Trumpovým tiskovým mluvčím. Po volbách 3.11. Mike Pence předá svoji funkci JFK. Jr. To bude muset být potvrzeno americkým senátem, v čemž však nebude žádný problém. To vše proběhne do konce roku 2020. Avizované nouzové vysílání o tom, že Amerika byla unesena temnými silami a další informace s tím související by měly být skrze nouzové vysílání podávány v období kolem 3.11. V každém případě to prý proběhne do konce listopadu. Demokrati výsledky voleb nepřijmou, ale bude to jako plácnutí mokrým hadrem do vody, nakonec ho přijmou. V době voleb a nouzového vysílání bude do ulic vyslána armáda, aby zabránila případnému chaosu a nepokojům. Trumpův QTým má k dispozici technologii looking glass – stroj času. To znamená, že než udělají určitý krok, mají možnost nahlédnout do budoucnosti, jaký bude v jeho případě výsledek. Někteří guvernéři (New York, Illinois, Nevada. Kalifornie…) čelí velkým problémům díky jejich zločinům velezrady a dalším vážným zločinům (například záměrné infikování starých lidí v pečovatelských domech a pak je nechali bez pomoci umírat…) Utsava Prophecy je současným vývojem událostí nadšená a už nyní gratuluje JFK a Julianovi k jejich spolupráci a brzkému příchodu do Bílého domu ? ? ?A pak se to začne lámat i u nás a všude ve světě, bude dobře přátelé ! ? ? Už jsme skoro v cílové rovince ! ? ❤️

RUDÝ ŘÍJEN
Trump skočil po hlavě do COVIDU-19 a totálně ho zneškodnil.
Jack Ryan: Co se stalo.
Velitel Bart Mancuso: Bojová taktika, pane Ryane. Tím, že se kapitán postavil do cesty torpédu, dostal se tam dřív, než se torpédo stačilo aktivovat.”
VYCHUTNEJ SI SHOW.

PLANETÁRNÍ RESET

FINANČNÍHO A SOCIÁLNÍHO SYSTÉMU.

Velmi starý film z roku 2018 .. ?

… aneb jak neschopnost účinné re-formace přinesla super efektivní trans-formaci

Jak funguje kvantový kompjůtr. Pro začátečníky.

Zdroje spojené s resetem měnového systému potvrzují, že včera (26.10. 2020) byl systém SWIFT kompletně odpojen od fiat dolaru a definitivně nahrazen kvantovým finančním systémem. Na podporu tohoto argumentu došlo minulý pátek v mezibankovním platebním systému Evropské Centrální Banky k “podivné epizodě selhání” systému, která zabránila transakcím a byla obnovena až za úsvitu druhého dne.

Potvrzením toho, co jsem očekával ve svém posledním videu, mi tyto informace posílají klienti (španělské) Evo Bank, což ukazuje, že kvantový finanční systém již funguje, protože banky již neúčtují poplatky za bankovní účet. Reset finančního systému je za rohem.

V 12:01 st. 28. října začal kvantový finanční systém (QFS) fungovat nezávisle na systému Kabaly – SWIFT a bankám bylo řečeno, že startovní výstřel pro RV (proces revalvace) byl „kompletně připraven“.

První říjnový týden byly pozatýkány stovky bankéřů ze semito-chazarského bankovního kartelu Goldman Sachs v NYC. Ve čtvrtek 22. října Ministerstvo spravedlnosti oznámilo, že Goldman Sachs byl obviněn ze zahraničního úplatku, a zaplatí pokuty přes 2,9 miliardy USD. Jednalo se o úplatky v řádu milionů dolarů [DS] Deep State politickým elitám, které zahrnovaly [O] bamovu / [B] idenovu kriminální rodiny a jejich administrativu, a další US Deep State politické elity.

V úterý 27. října Trump a jeho týmy dokončili právní a organizační rámec tří oddělení vlády nové Ústavně obnovené Republiky potvrzením a přísahou Amy Coney Barrettové jako soudkyně Nejvyššího soudu.

Sympatická a ušlechtile okouzlující “Bič Boží na celou Kabalu-Deep State”, Amy Barret, právě vstoupila do nejvyšších soudních pater Spojených Států. Tato ZMĚNA – poslední kapka či spíše třešnička na dortu – s velkým “Z” bude mít fatální následky na aktuální korporátně-gangsterské soudní systémy v celém světě. Chystá se jejich pohřeb, stejně jako pohřby mnohých “soudců-gangsterů” stejně jako jiných gangsterů zaměstnaných na alfa pozicích klíčových státních – a nejen soudních! – agentur a institucí.

Americká armáda přiznává, že má stroj času!
Na narozeniny

Q

28. října 2017 zveřejnil tento anonymní informátor svou první zprávu, která zanechala dostatek důkazů o tom, že ví, co se bude dít, nebo spíše to, co se stalo: co se nazývá „Delta“. Včera si americké námořnictvo připomnělo mýtický experiment ve Filadelfii ze dne 28. října 1943, ve kterém se jim pomocí technologie Tesla podařilo teleportovat válečnou loď. Číslo lodi nás vede k související Q zprávě, ale když víme, že k mýtickému experimentu došlo 28. října, je jasné, že oba případy jsou součástí stejného cíle. Nyní víme, že podivné první zprávy od Q říkaly, co se stane … Teď!
Všechno je pod kontrolou, bracho …
US Space Force – americké kosmické síly mají schopnost převzít kontrolu globálního satelitního komunikačního systém ua následně shodit veškeré vysílání na planetě a můžou emitovat prostřednictvím EBS -Emergency Broadcast System (nouzového vysílacího systému) po celé planetě
do jakéhokoliv domácího přijímacího elektronického zařízení.

Tak uvidíme, co se stane ..

Evropští politici, kteří testovali pozitivně na koronavirus.