Muž s úzkými vazbami na elitu politického a zábavního průmyslu shodil tento týden ve francouzské televizi sérii pravdivých bomb, kdy pojmenoval a zostudil několik celebrit za používání adrenochromu, který je součásti zkažených okultních rituálů, aby se tyto celebrity dostaly na vrchol a zůstaly mladé.

Gérard Fauré je ve Francii známý díky své předchozí kariéře drogového dealera hvězd. Protože existuje jen málo tajemství elit, o kterých Fauré neví, je pravidelným hostem televizních pořadů včetně Touche Pas à Mon Poste, velmi populárního pořadu, který ho tento týden pozval, aby diskutoval o Pierru Palmadeovi, komikovi, který se podílel na skandální autonehodě kde měl sebou pronajaté chlapce, obrovské dávky kokainu, pedofilní materiál a mrtvou těhotnou ženu s nenarozeným dítětem.

Jinými slovy, Palmade se podílel na typických zvrhlostech okultních elit.

Producenti show ale dostali víc, než očekávali, když se Fauré rozhodl odhalit pravdu o zvrhlých rituálech mnohem slavnějších jmen, než je jen Pierre Palmade. Zde je okamžik, kdy se Fauré, k šoku a hrůze ostatních účastníků diskuse, zmiňuje o adrenochromu.

Jiný host (který se zdál být méně pobouřený než ostatní) uvedl, že „konspirační teorie“ o adrenochromu je dosti pravděpodobná. Vysvětlila, že látka se získává z krve dětí a konzumují ji bohatí a mocní lidé, aby zůstali mladiství.

Fauré tvrdil, že několik celebrit pravidelně konzumuje adrenochrom, a jako příklad uvedl Celine Dion. V posledních měsících Fauré uvedl, že záhadná degenerativní nemoc, kterou má Dion, byla způsobena její hrubou konzumací adrenochromu.

Když se ho nevěřícný host zeptal, odkud tyto obětované děti pocházejí, Fauré odpověděl, že jsou hlavně uneseny. Uvedl, že ve Francii je ročně uneseno přes 58 000 dětí a že se najdou pouze dvě třetiny. Pak se zeptal: Kde je zbývající třetina?

Později Fauré uvedl, že svědčil v případu, kdy žena chtěla prodat svou dceru na adrenochrom pro Dion. Podle informací dodal, že Yves St-Laurent a další lidé v módním průmyslu byli pedofilní zločinci.

Když Fauré zmínil jména francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a jeho 69leté manželky Brigitte, rozhovor byl náhle přerušen. Člověk se může jen divit, co se chystal prozradit.

Není to jen ve Francii, kde se odvážní zasvěcenci začínají objevovat a vrhat světlo na zkažená tajemství okultní elity.

Hollywoodský herec Jim Caviezel, který ztvárnil roli Ježíše v epickém filmu Umučení Krista, který režíroval Mel Gibson, také přiznal, že hollywoodské elity unášejí děti a obchodují s nimi.

Caviezel se v listopadu objevil na konferenci Clay Clark’s Health and Freedom Conference poblíž Tulsy v Oklahomě a zabýval se problémem obchodování s dětmi v Hollywoodu a odhalil, že elita zábavního průmyslu „znásilňuje a vraždí“ děti kvůli adrenochromu.

Podle Caviezela, který propagoval nový film Sound of Freedom (Zvuk svobody), jsou hollywoodské elity závislé na adrenochromu a „vykuchávají děti zaživa“, aby dostaly drogu, která se uvolňuje jako chemikálie v těle vyděšených dětí.

Sound of Freedom vypráví příběh Tima Ballarda, bývalého agenta CIA, který opustil svou práci zvláštního agenta pro vyšetřování vnitřní bezpečnosti (HSI).

Caviezel také prozradil, že Tim Ballard, autor, kterého ve filmu ztvárňuje, „tam dole zachraňuje děti, jak mi říkáme, protože vytahují děti z nejtemnějších zákoutí pekla, z tunelů Dumbs a na nejrůznějších místech. Adrenochromovaní dětí …“

Caviezel je hollywoodský veterán s hlavními rolemi ve filmových trhácích, jako jsou Pošli to dál, Tenká červená linie, Hrabě Monte Cristo a Frekvence. Tento muž se v Hollywoodu zjevně vyzná, a proto je tak působivé, že přichází troufale a riskuje svou kariéru – a dokonce i život – aby odhalil zlo na špičce průmyslu.

Není to poprvé, co Caviezel odhalil hrůzu obchodování s dětmi hollywoodskou elitou a popsal to jako „nejhorší horor, jaký jsem kdy viděl“.

„V podstatě máte v těle adrenalin a když se bojíte, produkujete adrenalin. Pokud jste sportovec v posledním stádiu závodu, máte adrenalin, který vylučujete. Pokud dítě ví, že zemře, jeho tělo bude vylučovat tento adrenalin a mají pro to spoustu výrazů, které používají, ale ehm… Je to nejhorší horor, jaký jsem kdy viděl. Je to křičící samota, jakou jsem dosud neviděl. Tito lidé, kteří to dělají, s nimi nebude žádné slitování.“

Jim Caviezal není jediný, kdo se hlásí a odhaluje elity. Mel Gibson, který režíroval Caviezela ve filmu Umučení Krista, také odsoudil Hollywood jako „doupě parazitů“, kteří „hodují na krvi dětí“.

Během „kontroverzního“ vystoupení v Graham Norton Show na BBC v roce 2017 Gibson po svém vystoupení poučil šokované hosty o skutečné povaze hollywoodských elit v zákulisí zelené místnosti.

Hollywoodská studia jsou „promočená krví nevinných dětí“ řekl Mel Gibson, který tvrdil, že konzumace „dětské krve je v Hollywoodu tak populární, že v podstatě funguje jako vlastní měna“.

Hollywoodské elity jsou „nepřítelem lidstva, který neustále jedná v rozporu s našimi nejlepšími zájmy“ a „porušují každé Bohem dané tabu, které člověk zná, včetně posvátnosti dětí,“ pokračoval Gibson.

„V Hollywoodu je to veřejné tajemství,“ řekl. Tito lidé mají své vlastní náboženské a duchovní učení a své vlastní sociální a morální rámce. Mají své posvátné texty – jsou nemocní, věřte mi – a nemohou být více v rozporu s tím, co Amerika znamená.

Mainstreamová média se rychle vrhla na Gibsonova odhalení. Nasadili ověřovače faktů včetně Snopese, aby prohlásili komentáře za falešné zprávy, a přistoupili k odstranění každého videa a článku z internetu. Stručně řečeno, mainstreamová média ho zadupala do země. Hlas Mela Gibsona byl umlčen.

Celebrita nemůže vystoupit proti systému, aniž by byla umlčena a potrestána. Gibsonova kariéra od té doby není stejná.

Proto je tak důležité, aby co nejvíce lidí slyšelo slova Jima Caviezela, než ho mainstreamová média zruší a zničí důkazy.

Už jsme to zažili mnohokrát. V nedávné době Nicole Kidman a Lindsay Lohan také hovořily o pedofilii v Hollywoodu, než ustoupily, pokusily se zakrýt stopy a předstíraly, že nikdy nic takového neřekli. Lohan a Kidmanová chápou povahu následků pro ty, kteří kousnou do ruky, která je krmí.

Blízcí přátelé Chris Cornell, Chester Bennington, Coolia a Anne Heche přišli s pozoruhodně podobnými příběhy a tyto hvězdy pracovaly na odhalení pedofilního kruhu v srdci hudebního průmyslu – a stálo je to život.

Vzpomeňte si na starší článek Aeronetu, jak byla zavražděna Anne Heche, kdy byla prohlášena za mrtvou a zaživa zabalena do pytle na mrtvoly.

Žijeme v temných časech a statečnost je vyžadováno pro život s otevřenýma očima.

Je životně důležité, aby odhalení Jima Caviezela o pedofilii mezi elitou slyšelo co nejvíce lidí dříve, než ho mainstreamová média a technologiční giganti cenzurují a umlčí, jako to udělali jeho příteli a mentorovi Melu Gibsonovi.

Kontroloři faktů nepochybně plánují jeho slova smazat z internetu a prohlásit je za fake news. Takto i nadále udržují většinovou populaci v nevědomosti o povaze globalistické elity, která ovládá média a zábavní průmysl.

Pokud se vám článek líbí, přihlaste se k odběru novinek a připojte se ke komunitě lidí, kteří to vidí stejně, abyste nám pomohli dál vzdělávat masy o skutečných problémech, kterým dnešní svět čelí.

https://cz24.news/odhaleno-adrenochromove-ritualy-hollywoodske-elity-odhalene-ve-francouzske-televizi-video/

AUTOR: Baxter Dmitry

ZDROJ