Vzhledem k dobře známým „vynikajícím“ zkušenostem, pokud jde o redukci populace prostřednictvím očkování proti covidu, by požehnání technologie mRNA mělo zřejmě v budoucnu prospět i těm, kteří jsou postiženi jinými nemocemi.

Ideálně těmi nemocemi, které má každý, a které nikdy nebyly předmětem globálních očkovacích kampaní, jako je herpes nebo nachlazení, ale samozřejmě také chřipka.

Počet možných využití je nevyčerpatelný. Totéž platí pro počet obětí, které jsou zamýšleny nebo akceptovány.

Pokud nyní slyšíte politické, vědecké a farmaceutické lobbistické obhájce očkovací kampaně mRNA injekce, která byla v každém ohledu zničující, můžete si myslet, že strávili poslední dva a půl roku v paralelním vesmíru.

A všechna systémová média přijímají tuto nestoudnou lživou propagandu – jako by „vakcíny“ nejen splnily svůj proklamovaný účel v „boji proti Covid-19,“ ale byly také neškodné, účinné a všestranně prospěšné.

Ve skutečnosti jsou tak prospěšné, že je nyní nezbytné „vymýtit“ s mRNA přípravky i další nemoci. V takovém případě by pak předvídatelné škody způsobené těmito preparáty byly ještě očividněji nepřiměřené deklarovanému účelu než v případě Covidu, ale to nevadí.

Nebo je to právě o tom, že fatální vedlejší účinky, jako je klesající porodnost a nadměrná úmrtnost, jsou skutečným smyslem podávání těchto přípravků?

Maďarská biochemička Katalin Karikó nyní euforicky prohlásila, že „vakcíny mohou být také použity proti HIV, herpesu nebo chřipce. K poskytnutí vakcín Covid-19 založených na mRNA nedošlo přes noc,“ pokračuje, „ale po asi 60 letech výzkumu.“

To, co Karikó mazaně skrývá, je, že existoval dobrý důvod pro skutečnost, že nebyly nikdy použity, natož schváleny, po dobu 60 let před Covidem a bylo to kvůli bezpečnostním obavám, které pak režim „pandemie“ trestuhodně ignoroval.

Kromě toho se vědkyně raduje, že „nárůst Covidu“ – jak eufemisticky popisuje odstranění právních a etických překážek – by mohl mít také dopad na vývoj dalších vakcín.

Říká, že odpovídající klinické studie jsou již značně pokročilé. Například existují studie o použití vakcín na bázi mRNA proti respiračnímu syncytiálnímu viru (RSV), který ovlivňuje dýchací cesty a proti chřipkovým virům.

Ale to není všechno: ti, kteří byli postiženi po kousnutí klíšťat, by brzy mohli těžit z léčby mRNA. V současné době se na zvířatech testuje vakcína, která je zaměřena proti různým proteinům ve slinách klíšťat, které pomáhají patogenům šířit se v hostitelském těle. U zvířat bylo šíření patogenů údajně okamžitě zastaveno.

Karikó také vidí potenciální aplikace pro očkování mRNA u infekcí virem Epstein-Barr (EBV), cytomegalovirem (CMV) a především virem Nipah, který je rozšířen v jihovýchodní Asii.

To však nestačí: Odpovídající experimenty se již provádějí také proti tuberkulóze, malárii, borelioze a rakovině.

Brzy proto nebudou téměř žádné nemoci, pro jejichž léčbu se mRNA v nějaké formě nepoužívá.

Karikó a všichni ostatní oslavovatelé, léčitelé a globální kazatelé masové aplikace mRNA záměrně přehlíží fatální explozi úmrtí na vakcíny, poškození vakcínami a astronomický počet vedlejších účinků způsobených samotným očkováním proti Covidu.

Ve směsi sebeklamu a taktického popírání o tom oficiálně nechtějí nic vědět a zoufale lpí na jiných vysvětleních nepopiratelných statistických zjištění o nadměrné úmrtnosti a poklesu porodnosti, které jsou v úzké korelaci s očkovací kampaní.

Ve skutečnosti však musí vědět, že jakékoli rozšíření rozsahu aplikací povede k zesílení těchto účinků.

Skuteční podporovatelé očkovací kampaně věděli o nebezpečné povaze těchto vakcín od samého počátku. Proto se zabezpečili proti jakémukoliv trestnímu stíhání právně neprůstřelnými smlouvami. Politici byli také brzy v obraze.

Pokud se i navzdory všem varováním a pravdám o katastrofických účincích genového experimentu okruh uživatelů mRNA bude neustále rozšiřovat a trvalé používání „jedové injekce“ vstoupí v platnost, počet úmrtí a osob postižených vedlejšími účinky se samozřejmě také masivně zvýší.

Tento nevyhnutelný důsledek, stejně jako slepé zatajování dosavadních ničivých důsledků očkování, nevyhnutelně vyvolává otázku, zda právě to nebylo cílem, zda nadměrná úmrtnost a klesající porodnost nebyly vědomě akceptovány nebo dokonce  zamýšleny.

A protože očekávání byla „splněna,“ očkování mRNA se nyní stane skutečným dlouhodobým hitem – dokonce i bez „pandemie.“

V každém případě se tato myšlenka nezdá být zcela nepravděpodobná: kontrola populace a snižování přelidnění byly vždy oblíbenými tématy  právě těch miliardářských nadací, neziskovek a miliardářů, kteří nejen koupili WHO, ale také zajistili financování pro farmaceutické start-upy, jako je BioNTech…

https://cz24.news/od-oparu-ci-nachlazeni-az-po-rakovinu-depopulacni-mrna-injekce-jakoze-proti-kazde-nemoci/

ZDROJ

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda