Očekává se, že rok Králíka, který podle čínského kalendáře začíná 22. ledna, zahájí několik velkých vojenských akcí po celém světě. „Přichází nový, ohromný vojenský rok, který změní svět i každého člověka,“ slibuje zdroj z Asijské tajné společnosti. Zdroje z Pentagonu předpovídají současnou masivní ofenzívu Číny na Tchaj-wan, a Ruska na Ukrajinu. Z ruských, Asijských tajných společností a dalších zdrojů se však dozvídáme, že by mohlo dojít k současné ofenzívě Ruska, Číny, Severní Koreje, Turecka, Íránu, Srbska, Běloruska a tajných vesmírných sil, která by přemohla všechny vojenské síly ovládané chazarskou mafií. Západní Evropa by padla během několika týdnů, zatímco Tchaj-wan by se jistě vzdal bez většího boje. Je pochybné, že by jihokorejská armáda příliš bojovala i proti svým krajanům ze Severu. Také Izrael bude muset uzavřít dohodu dříve, než bude pozdě. Ze zdrojů tajných vesmírných sil jsme se také dozvěděli, že během tohoto konfliktu nebude povoleno odpálit jaderné zbraně.

Rok králíka má být rokem plodnosti a reprodukce, tak proč válka? Situace mi připomíná jaguára, kterého jsem viděl v dokumentu National Geographic; chytil, zabil a sežral velkého kajmana (amazonského krokodýla), aby se připravil na odchod k páření. V tomto případě je třeba odstranit plazí predátory z politiky, než svět začne nový prosperující věk.

To se bezpochyby děje. Latinskoamerické zdroje nám říkají, že smrt papeže Benedikta XVI. dne 31. prosince změnila pravidla hry. Benedikt byl jedním z hlavních architektů masové vraždy ve Fukušimě 11. března 2011. Zorganizoval také vraždu papeže Františka a jeho nahrazení podvodníkem s gumovou maskou. Skutečnost, že pouze Vatikán a Spojené státy hlasovaly proti mezinárodnímu kroku na ochranu životního prostředí, znamená, že také tahal za nitky Bidenova hororového představení v USA.

Vatikánské zdroje uvádějí, že Benedikt na smrtelné posteli řekl: „Již brzy se ocitnu před posledním soudcem svého života… když se ohlédnu za svým dlouhým životem, budu mít velký důvod ke strachu a chvění.“ Zdroj tvrdí, že Benedikt doufal, že odvolání na poslední chvíli bude jeho kartou, kterou se dostane z pekla, ale karma takto nefunguje. Masová vražda a znásilnění dětí není něco, z čeho se můžete vyvléknout jen tím, že řeknete „promiň“. Mimochodem, většina z nás nemá „velký důvod ke strachu“ kvůli svým činům.

V každém případě, když je papež mrtev a Rothschildové se snaží vyjednat kapitulaci, je možné, že Západ ovládaný ChM odhodí okovy a dohodne se se světovou osvobozeneckou aliancí dříve, než vypukne vojenský ohňostroj.

Pokud jde o vojenský ohňostroj, zdroje CIA v Jižní Americe vysvětlují, že prezident Jair Bolsonaro se podvolil krádeži voleb satanistou Lulou, protože jeho žena a rodina byly drženy jako rukojmí. Jistě, Bolsonaro přijel na Floridu bez manželky a dětí. Také nekontrolovatelný soudce Moraes vydírá ministra obrany a vyhrožuje jeho synovi, tvrdí brazilští novináři.

To je typický příklad toho, jak ChM terorizuje nejvyšší vrstvy společnosti, aby se chopila moci.

Těmto satanistům samozřejmě podobné věci už dlouho neprojdou a lze pochybovat, že odsouzený zločinec Lula, brazilský nejvyšší soud, vlastizrádní generálové atd. budou dlouho naživu.

Tito idioti z ChM si myslí, že jejich starý plán vydírání, podplácení a zabíjení vůdců s cílem dosadit svého lokaje stále funguje. Svět už o jejich tricích ví a vojenská odplata se blíží.

Podívejme se, jaké lidi odstavujeme od moci. Jeden z nejvyšších představitelů, Klaus Schwab Rothschild, zdědil podle polské rozvědky jmění získané z otrocké práce v koncentračních táborech. Běžně ráno chodí Klaus do Banky pro mezinárodní vyrovnání (BIS) ve švýcarské Basileji, kde jeho přátelé financují dotace na budoucnost. „Stopy posledních 100 let válek a diktatur vedou vždy do tichých kanceláří této banky,“ říkají. V roce 2020, čtyři měsíce poté, co jeho etiopský kamarád terorista, šéf WHO vyhlásil globální pandemii, vydává knihu COVID19 – Velký reset. Přímo uvádí, že pandemie byla spuštěna, aby odstartovala „Čtvrtou průmyslovou revoluci“. Jedná se o noční můru, vizi světa plného geneticky modifikovaných korporátních otroků, kteří „nebudou nic vlastnit a budou šťastní“.

Společnost Pfizer věděla, že jejich vakcína zabije:

Budou „šťastní“, protože jejich mozky budou geneticky upraveny tak, aby zvyšovaly hladinu dopaminu. Přesně to dělají parazitické vosy švábům, takže s radostí přijmou vajíčka nakladená do jejich těl, aby je vyžrali zevnitř. V případě Západu je ekvivalentem podplácení vrcholných představitelů vládnoucí třídy, aby bylo možné parazitovat na celé společnosti.

Schwabovo Světové ekonomické fórum vzniklo jako harvardský program financovaný CIA, v jehož čele stál Henry Kissinger, který byl samozřejmě hlavním válečným štváčem Davida Rockefellera a nyní jeho syna Davida Rockefellera mladšího.

Další z jejich vůdců, Benjamin Netanjahu, který v Izraeli zavádí satanskou teokracii, říká, že má „databázi digitalizovaných lékařských záznamů 98 % populace“ za posledních 20 let. Říká, že chce do databáze vložit genetické informace každého člověka. Tito zločinci sice tvrdí, že je to z dobročinných důvodů, ale můžete si být jisti, že bude použita k tomu, aby přístup k jejich plánované digitální celosvětové měně získali pouze lidé geneticky upravení k absolutnímu podřízení.

Avatar Netanjahua řekl pravdu:

Netřeba dodávat, že už dávno znemožnili jakýkoli dohled nad svou činností. Jak poznamenává Elon Musk:

„Téměř nikdo si neuvědomuje, že vedoucí bioetiky v NIH – osoba, která má dohlížet na to, aby se Fauci choval eticky – je jeho manželka.“

Svět dostal spoustu důkazů, že se tito lidé snaží vyvraždit zbytek lidstva.

Generálporučík Igor Kirillov, velitel vojsk jaderné, biologické a chemické ochrany ruských ozbrojených sil, říká:

Západ zablokoval všechny návrhy Ruska na změnu Úmluvy o zákazu biologických zbraní s cílem pohnat k odpovědnosti třicet pracovníků laboratoří a sedm vedoucích pracovníků amerického obranného průmyslu za jejich činnost na Ukrajině.

Již dříve jsme předložili materiály potvrzující zapojení Huntera Bidena a jeho nadace Rosemont Seneca Foundation, jakož i dalších subjektů kontrolovaných Demokratickou stranou USA, do financování hlavních dodavatelů Pentagonu působících na Ukrajině.

Americký státní zástupce Tom Renz se k tomu přidal a sdělil novinářům:

Odtajněné dokumenty DARPA potvrzují, že virus SARS-CoV-2 byl vytvořen organizací EcoHealth Alliance ve Wuhanském virologickém institutu, který koordinoval Peter Daszak.

Byl navržen tak, aby byl záměrně virulentní a humánní, což vedlo k 6,5 milionu úmrtí. Anthony Fauci se na tom podílel.

V Kanadě premiérka Danielle Smithová propustila celou správní radu zdravotnické služby Alberty. Podívejte se na jejich platy a odměny, které pobírali, a nezapomeňte, že tyto pozice byly na částečný úvazek. (Např. výkonný ředitel měl za rok 2019 příjem 11.321.000 Kč – pozn. př.)

Zde jsou fotografie některých z těchto masových válečných zločinců, kteří jsou nyní aktivně pronásledováni bílými klobouky:

To jsou skuteční nacisté – radikální sionisté, kteří stále sní o tom, že z planety udělají obří zvířecí farmu, kterou budou ovládat. Nazývám je satanisty, abych je odlišil od odštěpenecké civilizace vedené Němci, která vytvořila tajné vesmírné síly.

Zde je vyjádření MI6 k jejich vedení:

Vládci jsou v panice, potřebují terorismus, aby se udrželi u moci, jejich páničekNetanjahu je zpět a jeho cílem je masové zabíjení buď na hlavních nádražích, v nočních klubech a na turistických místech. Bylo nám řečeno, že aktivní střelci z východní Evropy byli letos v létě vpuštěni dovnitř Spojeného království, z Francie a nelegálně. To se přidalo k sebevražedným atentátníkům vycvičeným v Indii, na Srí Lance, v Afghánistánu, Kurdistánu, na Ukrajině, v Makedonii, Srbsku, Kosovu a Bulharsku! Všichni podezřelí pracující v rámci ministerstva vnitra, tajných složek policie, všech policejních sborů v největších městech, MI5, MI6, ministerstva obrany a příslušníci extrémně zradikalizovaných talmudových složek jsou pod přísným dohledem, zejména ti lháři, rasisté, nacisté, bílí židovští supramačisté. Chceme tyto lidi zneškodnit všemi prostředky. Dříve než začnou zabíjet nevinné.“

Rusko mobilizuje armádu o síle 1,5 milionu mužů. „Návrhy Ruska na demilitarizaci a denacifikaci by měly být přijaty „přátelským způsobem“, jinak se touto otázkou bude zabývat ruská armáda,“ říká ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. „Jednání zemí kolektivního Západu a jimi řízeného Vladimíra Zelenského potvrzuje globální charakter ukrajinské krize,“ dodává.

Polské zpravodajské zdroje zase uvádějí, že Zelenskyj po návratu z Washingtonu navštívil Polsko, aby zajistil přímou účast Polska ve válce s Ruskem.

I kdyby ChM získala pro boj s Ruskem polské vojáky, kteří jsou spojenci NATO, americká armáda se nenechá vmanipulovat do rozpoutání 3. světové války s Ruskem.

„USA diplomatickou cestou sdělily, že nechtějí a nebudou bojovat přímo s Ruskem,“ potvrzuje ruský ministr Lavrov.

Bez vojenské podpory USA padne Německo do dvou dnů a Francie do týdne, připouštějí vojenské zdroje v obou zemích.

Západní Evropa už se vlastně vzdala, a proto tuto zimu nemrzne. Evropská komise to potvrdila tím, že přijala pravidla, která dovozcům umožňují obcházet sankce proti ruskému plynu.

Od té doby, co začal opět proudit plyn z Ruska, klesla cena plynu v Evropě v prosinci 2022 o 48 % oproti předchozímu měsíci.

Pokud tedy válka skončila v Evropě, je podle zdrojů z Pentagonu a Asijské tajné společnosti pravděpodobné, že další na řadě bude Asie. „Myslím, že příští rok dojde k vojenské akci, zejména v Asii,“ říká zdroj z Asijské tajné společnosti. Zdroj poznamenal, že vzhledem k tomu, že Rusko již zvítězilo na Ukrajině, „bude v roce králíka středem pozornosti východní Asie“.

Existují i další náznaky masivního společného postupu Ruska, Číny a Severní Koreje. Například v loňském roce se „poprvé v historii dvoustranných vztahů objevily na hraniční řece Amur (mezi Ruskem a Čínou) mosty pro automobilovou a železniční dopravu„, poznamenává mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová. Naznačuje také vojenský motiv výstavby mostů, když poznamenává, že „vojenská a vojensko-technická spolupráce obou zemí přispívá nejen k zajištění vlastní bezpečnosti“.

Další náznak přišel, když Kim Čong-un oznámil, že Severní Korea přijala zákon, kterým se oficiálně prohlásila za stát s jadernými zbraněmi. To znamená, že americké jaderné vydírání jí již nemůže zabránit v ovládnutí Jižní Koreje. Naše severokorejské zdroje potvrzují, že letos očekávají velké vojenské kroky.

Pokud se všechny tyto kroky spojí dohromady, je snadné předpovědět masivní společnou rusko-čínskou ofenzívu ve východní Asii.

Tchajwanská prezidentka Tsai Ing-wen prohlásila, že se nenechá zastrašit čínskými hrozbami. „Nenechte se mýlit,“ řekla tchajwanským zákonodárcům, „pokud by Čína zaútočila, vše, co je nám drahé, by bylo zničeno: práva LGBTQ+, feminismus, svoboda potratů a svoboda pro ženy a dívky.“

Pentagon se však pravděpodobně mýlí, pokud předpovídá vojenskou akci na Tchaj-wanu. Podle zdrojů z Asijských tajných společností jsou Hongmen a tchajwanští Rudí a zelení blízko k dohodě o mírovém sjednocení. „Tchajwanští krajané jsou vysoce zásadoví, nenechají se vydávat za potravu pro děla separatistických sil usilujících o nezávislost Tchaj-wanu,“ říká mluvčí čínského ministerstva zahraničí Wang Wenbin.

Nejlepší odhad je tedy v Jižní Koreji. Něco se však může stát i v Thajsku, protože jejich král závislý na heroinu je držen jako rukojmí v Evropě, zatímco další v pořadí na trůn byl nedávno zavražděn. Vražda princezny Bajrakitayabhy nezůstane bez trestu.

Mnohé nasvědčuje tomu, že i v zemích Blízkého východu dojde k velkým vojenským přesunům, které budou koordinovány s přesuny v Asii.

Všimli jsme si, že ministři obrany Turecka, Sýrie a Ruska se nedávno setkali poprvé od roku 2011. Podle našich zdrojů Turci a Syřané požádali o ruskou leteckou podporu při zásahu proti zlodějům ropy podporovaným ChM v Sýrii a Iráku.

Íránci se pravděpodobně také přesunou. Íránský vojenský velitel generálmajor Gholamali Rashid podle oficiální agentury IRNA prohlásil: „Každá země, která spolupracuje se sionistickým režimem s cílem ohrozit íránskou národní bezpečnost a poskytuje základny a zařízení sionistickému režimu, bude mít tyto základny a místa, stejně jako původce agrese a útoků… napadeny našimi ozbrojenými silami.“ Tisková agentura prozrazuje, že varování bylo adresováno Ázerbájdžánu, poloautonomnímu Kurdistánu v severním Iráku a Spojeným arabským emirátům. Írán těmto zemím dosud nikdy otevřeně nevyhrožoval.

Nedávno podepsaný zákon o národní obraně v USA na rok 2023 poskytuje oznamovatelům ochranu před jakýmikoliv dohodami o mlčenlivosti, pokud jde o neidentifikované anomální jevy (UAP) a UFO. „Tím se dostanou na povrch dřívější utajené informace různých vládních zdrojů, které měly příkaz mlčet,“ říká zdroj ze CIA.

A nyní se podívejme na nejnovější podivná zjevení nad naší oblohou.

1) Nad Coloradem se na 5 hodin objevila obrovská koule:

2) UAP nad Columbií (2022):

3) UAP nad Walesem, Velká Británie (2022):

4) Několik UAP z celého světa:

V době, kdy se antarktické léto rozbíhá naplno, pozorujeme pohyb v blízkosti jižního pólu. Podívejte se na přiblížení neobvyklých objektů na ostrově Nelson na Jižních Shetlandách v aplikaci Google Earth. Při našem vlastním průzkumu ostrova jsme potvrdili přítomnost velkých budov, které podle všeho nemají žádnou přistávací dráhu ani přístup do přístavu. Hangáry pro UFO?

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/ocekava-se-ze-rok-kralika-zahaji-vojensky-ohnostroj/