Mnozí lidé se zajímají o technologii Med Bed, o níž by chtěli vědět, protože vědí, že tato technologie již nějaký čas existuje, takže nejde o novou technologii, jen ji Deep State už velmi dlouho skrývá.
Není to pozemská technologie, je mnohem starší.
.

V rámci 6 tajných vesmírných programů bylo objeveno mnoho tajných technologií. Nejpokročilejší vesmírný program je však program bývalých nacistů: Černá flotila, který začal ještě před druhou světovou válkou. Američané o tyto technologie absolutně stáli, v roce 1954 předali továrny vyhrazeny nacistům ve Spojených státech výměnou za získání některých patentů …

Nacisté s 20- až 40-letým předstihem napadli 150 planet, měsíců či asteroidů ve vesmíru a s pomocí některých mimozemšťanů získali omlazovací techniky, což znamená, že Hitlerovci stále vládnou – jeho bývalí spolupracovníci, členové Společnosti Thule, kteří Hitlera dosadili k moci! Nyní, když jsou ve vesmíru dobře usazeni, mají v úmyslu získat zpět Zemi pro sebe a dovolili svým loutkám vyvinout technologie škodlivé pro lidstvo (GMO, vakcíny, toxické léky, pesticidy …), z nichž nejradikálnější je vývoj 5G / 6G a COVID.
.

Rozkol v rámci Tajného vesmírného programu je dílem Aliance, lidí, kteří nechtějí, aby jejich blízcí podstoupili tento temný plán a využívali všechny tyto pozitivní technologie shromážděné od jiných civilizací. Tyto mimozemské technologie, které byly desetiletí potlačovány prostřednictvím vojensko-průmyslového komplexu, politiky Washingtonu DC a vládních agentur, se konečně uvolňují.
Odhalování tajného vesmírného programu Jared Rand:  editor knihy “Ticho v bouři”, je jedním z posledních zasvěcenců SSP, kteří se ukázali. Během rozhovoru mluví o těchto vysoce pokročilých mimozemských technologiích:

“Tyto život měnící vynálezy pocházejí doslova z jiného světa a zahrnují schopnost nejen obnovit chybějící končetiny a léčit nemoci, ale i omladit atomy a buňky těla, jakož i zvrátit proces stárnutí.
V podstatě pro lepší pochopení budeme mít k dispozici zdravotnický personál, který každému jednotlivci poradí vhodný postup a léčbu. To znamená, že pokud máte například 80 let a chtěli byste mít opět 30, i když máte vnoučata… je to jedna z těch věcí, které je třeba před realizací zvážit, změřit a promyslet. Znamená to také, že je to možné! Díky této technologii může být 80-letá žena opět 30letá a mít opět děti. Pokud by chtěla, mohla by mít celou novou rodinu.

Je to možné, protože tělo zanechává rezonanci, vibrační frekvenci všech orgánů, dokonce i orgánů, které byly vyřazeny ozařováním nebo operací nebo jiným poškozením rukou, končetin, čehokoliv, každý orgán zanechává obnovitelnou frekvenci. To znamená, že paměť toho orgánu tam stále je … Pokud mluvíte s lidmi, kterým byla amputována končetina, řeknou vám, že stále mají pocit chybějící končetiny.

Proces reatomizácie závisí na algoritmu a počítačové databázi, která identifikuje DNA ve vašem těle a dělá kompletní vnitřní analýzu. A ta velmi jasně ukazuje vnitřní činnost v trojrozměrném formátu, jaké jsou vaše orgány, jak fungují. Postel analyzuje vaši krev, uvádí všechny poškození nebo nemoci v těle, sleduje vše, co není normální, a pak se k vám vrátí prostřednictvím hlasové komunikace.
.

Pak se vás zeptá, zda chcete kompletní přeléčení, nebo chcete ošetřit jen danou oblast? Dá vám tuto možnost na výběr. Pokud chcete komplet, budete si muset lehnout a upadnete do hlubokého spánku. Nepoužívají se žádné injekce, žádné jehly ani nic podobného. Re-atomizér bude běhat po vašem těle, aby vás zaplavil tachyonovými částicemi. Energie Tachyon je zároveň energií plazmy. Pokud byste například chtěli od základu reprodukovat banán, máte možnost.

Prostřednictvím počítačové databáze požádáte počítač, aby vám vyrobil banán nebo vodu, která chutná jako banán, cokoliv, okamžitě to dostanete. Půda, atmosféra, voda, vše je plazmová energie a vesmír je plazmová energie, je to jen jiná forma vibrační frekvence. S replikátorům dostanete všechno, co chcete. Restrukturalizují se molekuly, vše, co chcete, prostřednictvím počítačové databáze. Stejným způsobem Med Bed skenuje lidské tělo a opravuje nedokonalosti. Pokud máte genetickou chybu, což se stává, protože při narození dostáváme 10% toho, co nám rodiče dali, opraví se.
.

90% našich nemocí souvisí s životním stylem a 10% je zděděných z naší genetické linie. Když jste na tomto lékařském lůžku, netrpíte žádnou bolestí, netrpíte žádným zářením, není to jako těžká událost, nic necítíte. Přesto, když se probudíte a podíváte se do zrcadla, uvidíte, že vaše bílé vlasy mají nyní stejnou barvu, jako když jste měli 20 let. Vaše vrásky zmizí a váš zrak, čich, chuť, vše se vrátí do starých dobrých časů vaší mládí.
.

Při nesčetných problémech s ozářenou štítnou žlázou, nutí bezpočet lidí celý život užívat tabletky, reatomizace tuto žlázu oživí a vrátí ji do původního stavu.Pro ty, kteří si nechali odstranit žlučník v domnění, že jeho roli převezmou játra… toto není zcela pravda a obvykle to způsobuje další problémy, reatomizace jim vrátí neporušený a zregenerovaný žlučník. “OK, můj žlučník je zregenerovaný a vrácen do života”, super …!
.

Náš imunitní systém může svobodně dělat to, na co byl stvořen, což znamená, že pokud mu budeme důvěřovat, můžeme zůstat mladí a zdraví. Jediným problémem je, že alopatické systémy a korupce Big Pharmy na této planetě vám od mladého věku vštěpuje, abyste konzumovali tabletky, na to či ono, nikdo si neuvědomuje, že jde o cizí entity, které se zavádějí do těla a jejichž účinky mohou být různé; od krvácení, přes nevolnost, průjem až po zácpu a dokonce mohou vést k smrti.
.

Když tyto léky vnímáte jako cizí látky, začnete si uvědomovat, že váš imunitní systém může tyto chemické látky napadnout právě proto, že jsou to cizí látky. Váš imunitní systém je postupem času neustále atakován, takže nikdy nemá čas se obnovit. Obnovit své zuby, obnovit svou pokožku, obnovit své vlasy, svůj zrak, díky čemuž se vaše tělo pomalu, ale jistě zhoršuje … Váš imunitní systém skončí tak oslabený, že se už nedokáže zotavit z boje proti neustálým abnormalitám, kvůli tomu, co se do vašeho těla dostává nepřetržitě, od vašeho narození.
.

FAKTOR STRACHU
Hlavní roli zde hraje faktor STRACH. Pokud vám někdo řekne: “Víte, paní Johnsonová, musíte užívat tuto tabletku, protože pokud ji nebudete užívat, vaše nemoc se zhorší …! “Tak si pomyslíte:” Raději si tu tabletku vezmu. A budete mít vedlejší účinky v krátkodobém, střednědobém nebo dokonce velmi dlouhodobém horizontu.

A kvůli těmto vedlejším účinkům budete muset užívat další tabletku, protože ta první poškodila váš imunitní systém. Mnozí z vás to chápou, ale je těžké dostat se ze současného systému. Jste uměle udržování při životě. Ve skutečnosti se průměrná délka života neustále snižuje se všemi takzvanými zemědělskými produkty, které konzumujete, aniž jste věděli, že do svého těla vnášíte ještě více cizorodých částic.

Pomocí Med Bed se může vaše tělo ozdravit, ale vaše mysl se nevyléčí, protože jste celé ty roky žili ve falešné paradigmatu. Je vhodné, abyste se více seznámili s NATUROPATIÍ nebo ájurvédskou medicínou, s výhodami krystalů a bylin, postem a dietou. Lidé se ptají: Kdy budou tyto léčebné lůžka, například Med Bed, k dispozici? Všichni víte, že existují skryté síly a že tyto síly jsou inplementovány do těch, kteří nejsou dobrými lidmi. Při rozmisťování med lůžek musíme být velmi diskrétní. Nemůžeme jednoduše přijít a začít je masově uvolňovat. Musíme mít týmy a musíme mít výrobní zařízení, vysokou úroveň zabezpečení, s čistou montážní linkou, což znamená, že jde o čistě lékařské prostory na montáž součástek a jejich provoz.
.

Máme plány na infrastrukturu, kterou jsme v průběhu let zavedli na zavedení technologie lékařských postelí. Jde o to, abychom se začali vážně zabývat těmi, kteří jsou opravdu nezdraví, například lidmi s těžkými formami cukrovky.
.

Máme dlouhý seznam lidí, ale musíme fungovat bezpečně. Proto jsme vypracovali plán, jak vše udělat a oslovit co nejvíce lidí. Musíme jít do určitých oblastí světa a pak začít léčit lidi a mít dostatek jednotek k léčbě mnoha lidí najednou. Představte si, že kdyby se situace zveřejnila, zaplavili by nás, zahltili, zdeptali a pravděpodobně zničili davovým šílenstvím lidské rasy, která se chce dát do pořádku. Bohužel, víte, že taková je lidská povaha, tak to funguje a my to chápeme. Není to nic špatného, ​​prostě takové je lidstvo a pokud to chce hned, udělá cokoliv, aby to získalo.
.

Bylo by hezké, kdyby byli všichni laskaví a našli si čas počkat, dokud na ně přijde řada. Je tu mnoho talentovaných lidí, kteří mají co nabídnout a my budeme volat vesmír a Stvořitele, aby tyto lidi přivedli, abychom mohli fungovat.
.

Málokdo chápe, že jedno nesprávně použité slovo může vzbudit velkou pozornost … A máte do činění s organizacemi a lidmi, kteří by nejraději tuto technologii Med Bed na Zemi neviděli. I proto byla tato technologie držena mimo dosah lidské rasy.Lidská rasa by se neměla obávat nemocí. Existují však rušivé prvky, které způsobují, že se neustále stresujete o mnoho věcí, nejen zdravotní, ale i finanční. Je to neustálá obava o existenci. Nestane se to za několik měsíců, ale tak jako má většina lidí doma ledničku, jednoho dne se zdravotní lůžko dostane do každé domácnosti. Nebudou potřební lékaři … aspoň pro tělo … Svět se chystá udělat obrovský revoluční krok vpřed.

Tyto technologické léčebné systémy se stanou nedílnou součástí transformace způsobu, jakým naše tradiční lékařské komunity léčí a starají se o masy lidí pomocí energií a léčivých frekvencí využívajících plazmu. Umíte si představit, že v určitém okamžiku v budoucnu budou nemocnice na světě hrát úplně jinou roli. Big Pharma bude odstraněna … Toto je určitě jedna z nejtajnějších technologií, která se již více než 80 let používá v tajném vesmírném programu.
.

Přijde ve velmi blízké budoucnosti, ačkoli přesná data ještě nebyla zveřejněna. Tesla Technologies a Jarad Rand jsou dvě hlavní síly, které stojí za Med Beds a uvádíme, že časový harmonogram našich schopností používat tyto moderní léčivé zařízení na volnou energii “fontány mládí” by se mohl začít s nasazením již koncem roku 2021.
.

Skeptičtější odhady říkají, že by to mohlo trvat až deset let v závislosti na tom, jak se bude společnost vyvíjet. Tyto pokroky v medicíně jsou tak ohromující, že dokáží obnovit chybějící končetiny a orgány během několika hodin. Lékařské lůžka nás přivedou k dokonalému zdraví a pohodě. Když se tento revoluční proces reatomizace známý jako “regenerační technologie” dostane na veřejnost, bude to skutečná revoluce. Spekuluje se o tom, jak velkou kontrolu by měli mít veřejní investoři, proto je třeba zavést opatření na ochranu před manipulací a chamtivostí. Pamatujte, že všichni jsme zažili boje s militarizací všeho dobrého i zlého, agenti deep state existují v každém odvětví.
.

Vojensko-průmyslový komplex kdysi kontroloval a využíval tyto patenty a mnohé další, přičemž nám je představují prostřednictvím svých vědecko-fantastických a hollywoodských filmových produkcí vlastněných deep state.

Tyto lékařské zázraky provádějí a podporují diagnostické postupy, chirurgické opravy buňky, DNA, rekonstrukci a regeneraci prostřednictvím systémů volné energie prostřednictvím Teslových energetických cívek, nových antigravitačních zařízení a replikátorů, které opravují všechny nedokonalosti lidského těla.
.

Říká se, že existují tři různé typy holografických lékařských lůžek, z nichž každé provádí specifickou léčebnou modalitu, protože se budou používat ve spojení s kvalifikovaným lékařským dohledem, čímž se naše fyzická těla obnoví do nejoptimálnější podoby bez použití ozařování, chemoterapie nebo odstranění orgánů.
.

Znamená to také, že naše těla budou zbaveny dysfunkcí způsobených chorobami a jizvami, nebudeme potřebovat rehabilitaci, protože naše orgány, kosti a všechny tělesné systémy budou plně opraveny. Zní to příliš dobře na to, aby to byla pravda, ale je to kvantový skok do nového věku vodnářského léčitelství a brzy bude každá země na světě připravena přijmout své zásoby holografických lékařských postelí.
.

O tom, že se chystáme přijmout vzácný dar tohoto světa, se dozvíme, kdy bude vyhlášena NESARA / GESARA, protože mezi nimi bude i zavedení více než 6 000 patentů a léčebných postupů. Tyto kvantové terapeutické lůžka budou k dispozici ve třech různých variantách a se třemi jedinečnými funkcemi; všechny pracují na různých úrovních vibrací a frekvencí s refrakčními čočkami a 3D skenery, jakož i s chirurgicky přesnými lasery na otevírání a zavírání ran.

Tato kvantová léčebná zařízení obsahují rozsáhlé monitorovací technologie, které umožňují zdravotnickému pracovníkovi být plně informován během diagnostických a opravných sezení. Lékařské lůžka vytvářejí maximální opravu člověka prostřednictvím minimálního zásahu světlem a energií prostřednictvím tachyonovou částic a plazmové energie. Jelikož žijeme ve vibračním vesmíru a lidé jsou vibrační bytosti, léčení probíhá prostřednictvím homeopatického přístupu opětovného nastavení frekvencí s malými nebo žádnými vedlejšími účinky.
.

Než bude nasazení léčebných lůžek účinné, je třeba zavést výrobní týmy, které budou monitorovat globální zásobování tvorbou a infrastrukturu, jakož i prostředí armády, aby se zabránilo podvodům a pokusům o kontrolu. V současnosti se nacházíme na horizontu neomezeného zítřka …
To je příslib zlatého věku …

Zdroj:

https://elishean777.com/recuperation-des-technologies-de-la-flotte-noire-les-med-bed/

Převzato:

https://qanon.sk/obnova-technologie-ciernej-flotily-med-bed/