Toto je skutečný příběh Marca Dutrouxe alias „belgického monstra“, který byl profesionálním obchodníkem s dětmi. Tento příběh přepisuji v plném znění z místa, kde se objevil ve skupině FB Vraždy, zločiny, paranormální jevy a konspirace od plakátu jménem Azz Cazz, protože je nesmírně důležité, aby se obsah, který se v něm nachází, sdílel co nejdále po celém světě .

Všechny informace uvedené v tomto příběhu jsem si ověřil a můžete si je ověřit i vy na různých odkazech, které naleznete na konci tohoto článku. Prosím, vyhledejte odkazy a ověřte si vše sami pomocí Googlu.
Jako bojovník světla a vědomý šiřitel rezonančních a koherentních frekvencí PRAVDY NEMŮŽU DOVOLIT, aby to těm, kteří nás tisíciletí brzdili, dále procházelo.

Žádám vás, abyste tento článek sdíleli i na svých sociálních sítích, aby si to uvědomilo více lidí.> Příběh, který se vám chystám sdělit, je pravdivý. Snad nejzajímavější na tomto příběhu je, že každý jeden člověk, který čte tento příspěvek – každý jeden z vás – žil v roce 2004, kdy se tento příběh stal novinkou. Tato skutečnost je fascinující, protože každý, kdo čte tento příspěvek, o tomto příběhu buď nikdy neslyšel, nebo na něj zapomněl. Navíc, když si tento příběh vyslechnete celý, můžu vám slíbit, že se vám navždy vryje do paměti. Naší hlavní postavou je muž jménem Marc Dutroux.

Narodil se v roce 1956 v Belgii. Byl dvakrát odsouzen za únos a znásilnění nezletilých dětí. Poprvé v roce 1989. Podruhé se tak stalo v roce 1996. To nebyl překlep – čtete správně. V roce 1998 byl odsouzen a odpykal si (příliš krátký) trest. Ze třináctiletého trestu si odseděl jen tři a půl roku, protože byl propuštěn za dobré chování.

O necelých 10 let později byl opět zatčen na základě stejných obvinění (jiné oběti). Ve druhém kole obvinění byl odsouzen za únos, mučení a zneužívání obětí, přičemž některé z nich byly usmrceny. To, co se vám chystám říct, pochází z výpovědí jeho přeživších obětí (nazývaných Akta X )

https://www.reddit.com/r/TrueAnon/comments/evfou2/belgiums_xfiles_an_olenka_frenkiel_investigation/

samotného Marca Dutreoxe a důkazů od orgánů činných v trestním řízení. Na úplný konec tohoto příspěvku jsem přidal i odkazy/citace. Tak a je to tady.

Marc se přiznal, že dlouhá léta unášel, znásilňoval, omamoval, mučil a filmoval děti. Tvrdil také, že to dělal na příkaz politické elity, která financovala jeho kariéru profesionálního obchodníka s lidmi. Tato politická elita nejenže financovala jeho úsilí, ale vznesla vůči němu i konkrétní požadavky. Někdy požadovaly konkrétní typy dětí (nazývaly je „stranické laskavosti“ a žádaly ho, aby jim dodal děti určitého věku, pohlaví, rasy).

Někdy požadovaly konkrétní způsoby mučení dětí, aby naplnily své touhy (orgie, satanistické rituály zahrnující oběti, mučící hry). A někdy žádali, aby nafilmoval určité vlivné osoby, které se na těchto činech podílejí, aby to později použily k vydírání. Tvrdil, že mnozí z jeho zákazníků a finančníků byli světovými lídry. Nebylo to nic zvláštního, protože žil v Belgii, kde se nacházelo sídlo EU a NATO.

Toto tvrzení potvrdily i oběti, které dokázaly identifikovat konkrétní politiky. Anneke Lucasová byla jednou z jeho obětí, která proti němu svědčila. Tvrdila, že jí bylo 6 let, když ji uklízečka, kterou si najala její matka, v roce 1969 prodala do pedofilní sítě. Její tvrzení byla mimořádná: Před dovršením 12 let byla znásilňována více než tisíc sedm set hodin.

Měla 6 let, když ji přinutili zúčastnit se prvních orgií, které zahrnovaly nošení železného psího obojku a jedení lidských výkalů. Čas od času ji skutečně předávali rodičům. Její rodiče se však sami podíleli na zločinech a vždy ji poslali zpět k jejím zneuživatelům. Mučení zahrnovalo i připoutání k řeznickému špalku, který se používal pro popravy jiných dětí. Jiné oběti byly nuceny ji mučit celé hodiny jako součást jejich iniciace.

Považovali ji za atraktivní, a proto ji zneuživatelé upřednostňovali. Tvrdila, že se toho snažila využít ve prospěch svého přežití, jak nejlépe věděla, ale ve věku jedenácti let byla tak zlomená, že byla určena k popravě a likvidaci. Řekla, že ji zachránilo, když jeden z jejích násilníků vyjednal její svobodu. Tento násilník později seděl jako obžalovaný v soudním procesu. Brzy se přihlásili další svědci a oběti, kteří popisovali například „černé mše“, při kterých se před očima pozorovatelů a účastníků, mezi nimiž byli i významní politici a osobnosti, odehrávali oběti dětí a dospělých.

Potvrdil to také dopis, který policie našla v domě patřícím Bernardu Weinsteinovi – muži, který dříve spolupracoval s Dutrouxem, ale kterého Dutroux zavraždil. Dopis obsahoval velmi konkrétní požadavky na určité typy obětí na satanistické oběti. Dopis byl podepsán mužem, který si říkal Anubis. Ukázalo se, že „Anubis“ byl nejvyšším knězem satanistického kultu s názvem „Abrasax“, jehož skutečné jméno bylo Francis Desmet.

Policie získala zatykač a zabavila počítače, dokumenty, poštu, skutečné lidské lebky, nádoby s krví a nejrůznější satanistické předměty – ale nic z toho nestačilo k zatčení. Když se proces s Dutrouxem dostal na veřejnost, přihlásily se další oběti, které potvrdily jeho svědectví a nabídly popisy sexuálního zneužívání a lidských obětí. Popisovaly i „lovecké výpravy“, při kterých elity vypouštěly nahé děti do lesa, aby se tam ukryly a samotné elity je mohly ulovit a zabít.

Mnohé z příběhů obětí obsahovaly tolik podobností, že je nebylo možné popřít. Například lovecké večírky se často konaly na hradech, odkud oběti nemohly uniknout a byly ukryty před očima veřejnosti.
Ty, které nebyly zabity během lovu, byly obvykle pronásledovány a zmrzačeny/zabity dobrmany. Všechny tyto oběti opakovaly výpovědi jiných, starších lidí, kteří přežili rituální satanistické zneužívání z celého světa.

Pozoruhodné je také to, že Dutroux vlastnil 10 domů v hodnotě 6 milionů dolarů. Pozoruhodné je i to, že Dutroux nebyl zaměstnán. Je také pozoruhodné, že Dutroux dostával 1200 dolarů měsíčně z veřejné podpory. Pozoruhodné je i to, že z dokumentů, které zveřejnil portál WikiLeaks, vyplývá, že na bankovní účet jeho manželky byly poukázány velké sumy peněz v různých měnách. Pozoruhodné je i to, že tyto vklady se shodovaly s nahlášenými únosy a hlášeními o pohřešovaných dětech.

Pozoruhodné je i to, že soudce Jean-Marc Connerotte byl před svým odvoláním na pokraji veřejného zveřejnění jmen vysokých vládních úředníků, kteří byli rozpoznáni na videozáznamech sexuálního mučení, které se odehrávalo v Dutrouxově kobce. Pozoruhodné je i to, že 20 potenciálních svědků tohoto případu zemřelo bez vysvětlení. Lidé, ani jedna věc v tomto příspěvku není teorie. Všechno je to dokázáno a zaznamenáno. Vidíte obrázek přiložený k tomuto příspěvku?

To je obrázek z loveckých her. Jsou to obrazy, které si lidé jako Tony Podesta kupují, zavěšují si je doma a zvou na ně ostatní.

Všichni víme, že Jeffrey Epstein byl úchyl, který měl přátele na vysokých místech – tytéž přátele, kteří se setkávají s Tonym Podestou. Myslíte si, že Epstein byl jediný? Že je nějak výjimečný? Nebo byl ten na nízké úrovni, kterého byli ochotni obětovat, aby ochránili všechny ostatní zúčastněné na vyšší úrovni?
Uvědomujete si nyní, že když jde o obchodování s lidmi, satanismus, pedofilii, lidské oběti, odběry orgánů, adrenochrom – že je to umění napodobující život?

Že tito lidé, kteří jsou tak posedlí uměním, které tyto věci glorifikuje, mohou být ve skutečnosti sami zapojeni do těchto věcí? Myslíte si, že normální, nepedofilní, nekanibalští, průměrní lidé by si tento odpad vyvěsili ve svých domovech? Najednou tvrzení, že světoví lídři a vlády jsou zapojeni do této satanistické hrůzy, nejsou až tak přehnané.

Najednou už není tak šílené tvrdit, že světové agentury, které tvrdí, že zastavují tyto zločiny (WHO, OSN), jsou ve skutečnosti fasádami, které zakrývají skutečnou práci při zadávání veřejných zakázek a umožňování – ano, dokonce při účasti na těchto zločinech. Najednou se celý domeček z karet zhroutí.
Tímto jediným případem jsou všichni nevěřící umlčeni. Proboha, vždyť tento proces se konal v roce 2004!
Pamatujete si na něj?

Pokud ne, divíte se, proč to nebylo na prvních stránkách novin po celém světě? A pokud se ptáte, JAK TO TITO LIDÉ PŘEŽILI – ještě jste nepřišli na to, že to dělají právě ti, kteří to mají ukončit? Většina z nás si podívala nějaký dokumentární film o Epsteinovi na Netflixu – myslím, že od jeho smrti vznikly možná tři nebo čtyři. A jediná věc, kterou jsem slyšel lidi mluvit pořád dokola, byla tato: „Kde je Epsteinova přítelkyně a proč ji ještě nezatkli?“

Pokusil se vůbec někdo, kdo položil tuto otázku, najít odpověď? Nebo jste jen pokrčili rameny a řekli si: „No, je to tak, jak to je, a nic s tím nemohu udělat“ a žili jste si svůj život dál? Dovolte mi, abych vám pomohl. Slyšeli jste zprávu, že prezident Trump propustil federálního prokurátora Geoffreyho Bermana?
Byl to prokurátor, který měl na starosti případ Epsteina.

Generální prokurátor Barr požádal Bermana, aby odstoupil, a Berman to odmítl. Trump ho tedy vyhodil a Bermana nahradil prokurátorkou Audrey Straussovou. A pak najednou BUM! Maxwellová je ve vazbě.
Nyní máte možnost sledovat v první řadě horor, který se chystá. Neuvěříte, kdo je do toho zapleten a jak hluboce to sahá. A nebudete věřit, kam až zajdou, aby ochránili svá tajemství.

Tyto hrozné a nevýslovné zločiny proti dětem a celému lidstvu neskončí, dokud se jako uvědomělý kolektiv nepostavíme a neřekneme NE. Žádám vás, abyste se ke mně přidali a postavili se těmto zlým bytostem, které za tím stojí, tím, že už nebudete mlčky sedět. Sdílejte tento článek se svými přáteli, rodinou a všemi vědomě vyvinutými vnímajícími bytostmi.

Odkazy:

Konfrontácia so zverstvom

275 000 ľudí v Belgicku protestuje proti sexuálnemu škandálu s deťmi

Hnusné časy v drahom Belgicku

Belgický pedofilný škandál / Zatajili úrady jeho rozsah? Kniha oživuje obavy z veľkého sprisahania

Vysvetlenie: Pedofil Marc Dutroux a hororový prípad, ktorý spojil rozdelené Belgicko

Tiché srdce temnoty Belgicka

Marc Dutroux: Belgické monštrum

Zdroj