Minulý týden došlo v rámci vojenského útvaru v Texasu k přestřelce, při níž pět agentů FBI a šest ilegálních přistěhovalců zahynulo a dva Rangeři byli těžce zraněni, uvedl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe pro Real Raw News.

Jak jsme již dříve informovali, Bílé klobouky vyslaly na hranici nespočet elitních vojáků, aby pomohli texaskému guvernérovi Gregu Abbottovi vzdorovat Bidenovu gestapu a zmírnit nezadržitelný nápor Mexičanů, Guatemalců a Ekvádorců, kteří se sdružili do karavan v naději, že naruší suverenitu USA.

Ačkoli mainstreamové zpravodajství toto téma odsunulo na vedlejší kolej – zpravodajské cykly málokdy trvají déle než 72 hodin – ve prospěch obnovení útoků proti Donaldu Trumpovi a jeho smyšleným finančním potížím – vleklý boj mezi Bílými klobouky a federály věčně sílí jak v Eagle Pass, tak v dalších obležených pohraničních městech a městečkách podél Rio Grande.

V pátek spatřili armádní rangers agenty FBI, jak vyhánějí stádo potenciálních nelegálních přistěhovalců dírou v plotě – kterou federálové vytvořili pomocí štípaček – západně od Living Tree RV Park, kempu v texaském Mavericku, kde žijí kdysi tvrdě pracující Texasané, kteří se tam před lety přestěhovali v naději, že si budou užívat skromné existence daleko od dosahu Velké vlády. Ale od té doby, co Biden ukradl prezidentské volby v roce 2020, zaplavili odlehlou komunitu důchodců a sezónních kempařů kriminální pobudové, kteří kradou z venkovních prádelních šňůr oblečení a z momentálně prázdných karavanů vše, co unesou ve svých špinavých prackách.

Za poslední čtyři měsíce se ilegálové vloupali do šesti obytných vozů a odešli s elektronikou, hotovostí a šperky v hodnotě přes 134 000 dolarů. Ukradli také tři vozidla a 76leté vdově ukradli psa plemene Samoyed, kterého se svým zesnulým manželem léta vychovávala. Nákaza ilegálů, trvající pohroma, donutila tucet obyvatel sbalit si věci a hledat bezpečí jinde, protože se báli, že budou zavražděni, okradeni nebo znásilněni. Když opustili své domovy, nelegální squatteři si obytné vozy přivlastnili.

Podle zprávy o incidentu, do níž nahlédla RRN, pomohla FBI, údajně na popud ředitele Christophera Wraye, nelegálům – vesměs svobodným mužům ve věku 25 až 45 let – přejít Rio Grande a dala jim tašky přeplněné značkovým oblečením a jídlem. Protože žádný z ilegálů nemluvil anglicky, oslovovali je federálové španělsky, vítali je ve Spojených státech a vyzývali je, aby se usadili v každém domě, který není chráněn alarmem proti vloupání nebo štěkajícími hlídacími psy.

Rangers okamžitě zasáhli a s vytasenými zbraněmi obklíčili federály i ilegály. Jeden z rangerů, který mluvil španělsky, nařídil ilegálům, aby se vrátili přes řeku do Mexika, jinak budou čelit hrozivým následkům, zatímco federálové tvrdili, že plní zákonné rozkazy, které jim dali Joseph R. Biden a Alejandro Mayorkas.

Ačkoli většina ilegálů se hnala k plotu, šest z nich začalo křičet: “Joe Biden dice que somos estadounidenses, así que vete a la mierda,” neboli “Prezident Biden nám dal občanství, tak jděte do prdele,” a valili se dál na americkou půdu.

Rangers je zastřelili a zmařili jejich naděje, že se stanou přítěží pro americké daňové poplatníky.

Mezitím FBI vytáhla zbraně a vystřelila na Rangery, přičemž dva z nich zasáhla, než je zasypala palba z karabin M4. Někteří zemřeli při první salvě střelby. Dva lapali po dechu, vykašlávali krev a sípali, jejich bezvládná nebo mlátící se těla prosila o pomoc nebo přísahala pomstu. Jeden pomatený umírající nakrmený řekl rangerovi, že on a jeho děti, pokud nějaké má, zemřou za zradu Josepha Bidena. Ranger reagoval přiložením hlavně Mossbergu model 590 k jeho čelu a stisknutím spouště.

Když se mlha války rozptýlila, Rangers si uvědomili, že dva z nich utrpěli zranění. Jeden měl ustřelenou polovinu nohy a z přerušené stehenní tepny mu stříkala krev. Druhý měl kulku v hlavě, ale stále dýchal, mluvil a prosil spoluhráče, aby vyřídili jeho ženě a dětem, že pokud zemřel v boji, zahynul při obraně ústavy a nelituje toho.

Zranění byli letecky převezeni do Fort Bliss, uvedl náš zdroj.

“Potřebujete další důkaz, že občanská válka je tady?” řekl náš zdroj. “Je tady a dnes se odehrává na jiných místech, stejně jako v parku pro obytné vozy. Dobří muži bojují, aby ochránili Spojené státy před Bidenovým režimem a také jeho zatracenou armádou ilegálů. To je to, s čím máme co do činění. Modlete se za nás, abychom měli zemi, až tento boj skončí.”


K  tomu se dá doplnit, že texaská policie a pohraniční stráž mohou zatýkat a vyšetřovat ilegální migranty. Texaské soudy mohou rozhodovat o jejich deportaci do Mexika, odkud americkou hranici překročili. Právo na to přiznal Texasu Nejvyšší soud Spojených států. Odmítl tak námitky administrativy rezidenta Bidena, že texaský zákon proti ilegální migraci je v rozporu s federální ústavou. (ČTK)

https://tadesco.org/obcanska-valka-v-texaskych-pohranicnich-mestech-pokracuje/