Dne 30. března se Vatikán zřekl Doktríny o objevech. Jednalo se o událost, která se stane jednou za 500 let a o níž korporátní ani alternativní média téměř vůbec neinformovala.

Tato doktrína – poprvé zavedená papeži v roce 1452 – umožnila křesťanům vraždit, zotročovat a krást půdu nekřesťanů po celém světě. Vedla k více než 500 letům neúnavných dobyvačných a loupežných válek Západu proti zbytku světa. Proto španělští conquistadoři vytáhli bibli, požádali Aztéky a Inky, aby se podřídili jejímu učení, a když odmítli, začali je vyvražďovat. Právě tím Američané ospravedlňovali genocidu prvních národů. Nedávno ji použil George Bush (Pecce) mladší, aby ospravedlnil masivní invazi na Blízký východ.

Římská říše nyní říká: „Je nám líto, že jsme se pokusili podřídit celou planetu poslušnosti císaře.“ Papež František říká: „Křesťanské společenství se už nikdy nesmí nechat nakazit myšlenkou, že jedna kultura je nadřazená ostatním nebo že je legitimní používat způsoby nátlaku na ostatní.“

Znovu se také hovoří o tom, že by Františka měl nahradit africký papež. To může být skutečným důvodem, proč se opět objevily řeči o jeho odstoupení „ze zdravotních důvodů“. Vatikánští pozorovatelé si toho všímají:

Zdravotní epizoda s papežem Františkem se zdá být stále více nerozluštitelná. Uvedené verze se nejen liší, ale jsou také ve vzájemném rozporu.

Každopádně ve stejném týdnu, kdy Vatikán činil své kroky, poslal šéf Výboru 300 Asijským tajným společnostem zprávu, v níž je žádal o vyjednání nového multipolárního uspořádání planety. Asijské tajné společnosti odpověděly takto:

Usilujeme o nastolení světového míru. Možná jsme se nechali oklamat krásnými slovy Západu, ale těšíme se na vytvoření nové světové federace.

Tyto kroky dvou hlavních západních mocenských center – Vatikánu a Britského společenství národů – jsou činěny proto, že Šanghajská organizace pro spolupráci (ŠOS) a BRICS nyní kontrolují přibližně 80 % světové populace a HDP. Dokonce i Francie, Itálie, Španělsko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Slovensko, Polsko a Spojené království se již rozešly s chazarskou mafií a obchodují s Ruskem.

To znamená, že „světový řád“ ChM je nyní omezen na několik loutkových vůdců, jako je falešný Joe Biden, kteří se chystají do vězení.

Ve Spojených státech, Francii, Izraeli, Německu a několika dalších zemích, které se drží ChM, též probíhá otevřená revoluce.

Dalším významným faktorem, který Západu brání v dosažení míru, je vojenská porážka. Zdroje CIA tvrdí: „Jakmile Putin skoncuje s Ukrajinou, NATO se zhroutí. To už víme. Rozpadá se už teď.“

MI6 souhlasí a říká: „Podstatou věci je praní špinavých peněz za použití obchodu se zbraněmi v jakési falešné válce, které mají být odčerpány na zaplacení bankrotu. Pokud jde o nás, válka na Ukrajině skončila a zbývá už jen vyčistit území.“

Tajemník ruské bezpečnostní rady Nikolaj Patrušev dodává, že „rozpad Evropské unie není daleko“.

Rusko nyní převzalo předsednictví Rady bezpečnosti OSN a tvrdí, že bude prosazovat „mezinárodní právo a procedurální pravidla, která se v OSN vyvíjela po desetiletí, namísto „řádu založeného na pravidlech“, jímž se kolektivní Západ snaží nahradit mezinárodní právo“.

Říkají také světu: „Pokusy vysvětlit dramaticky se zhoršující bezpečnostní situaci po příchodu západních vojenských sil náboženskými, etnickými nebo sociálními faktory jsou manipulací, kterou koloniální mocnosti používají již desítky let.“

To vše je součástí nově vyhlášené ruské zahraničněpolitické strategie, jejímž cílem je „odstranit pozůstatky dominance Spojených států a dalších nepřátelských zemí ve světové politice“.

Tato diplomatická ofenziva začala kvůli ruskému vítězství v konfliktu na Ukrajině. Jak poznamenává agentura TASS, nad radnicí v Arťomovsku (na Ukrajině nazývaném Bachmut) byla vyvěšena ruská vlajka, uvedl v pondělí zakladatel soukromé vojenské společnosti Wagner Jevgenij Prigožin.

Každý den se 6.000 až 10.000 Rusů hlásí do toho, co nyní považují za svatou válku za osvobození Evropy od satanské nadvlády.

Naproti tomu ukrajinské tanky používají mešity jako krytí, zatímco jiní ukrajinští hrdlořezové se zmocňují kostelů.

Z vojenského hlediska v tuto chvíli nic nebrání Rusku, aby se vrhlo na západní Evropu. Je to proto, že ozbrojené síly USA a Spojeného království nehodlají bojovat proti Rusku, aby zachránily chazarsko-fašistickou EU a její loutkové vlády.

Rusům však nyní stačí počkat, až revoluce zachvátí Evropu. Ta rozhodně začíná ve Francii, kde je druhá revoluce v plném proudu.

Významný novinář Thierry Meyssan (který jako první oznámil, že 11. září 2001 byla práce USA) mluví za většinu Francouzů, když píše:

Všichni si všímají, že se nic nedaří: úroveň vzdělání se velmi nebezpečně propadla, policie už nedokáže udržet pořádek, justice nemá prostředky na to, aby něco udělala dříve než za dva roky, armáda není schopna reagovat na válku vysoké intenzity. Problémů je tolik, že člověk neví, kde začít. Veřejné služby by se neměly záplatovat, ale přepracovat podle nové reality: Francouzi, kteří se v roce 1789 chopili iniciativy svrhnout starý režim a vytvořit moderní společnost, doufají, že se chopí další iniciativy a vytvoří nový svět.

Protesty po celé Francii už zdaleka nejsou poklidné. Při demonstracích a nepokojích po celé Francii bylo zraněno více než 1000 policistů a hasičů, uvedl v neděli pro místní média ministr vnitra Gerald Darmanin.

V dalším projevu revoluce nabízí údajně „anonymní“ francouzský policista několik strategických rad, jak svrhnout vládu:

1. Zablokovat předměstí všech velkých měst pomocí řidičů kamionů.

2. Vpusťte dovnitř pouze zemědělce s jejich traktory, které mohou být užitečné proti těžkým vozidlům policie.

3. Pomocí popelářských vozů zablokujte všechny policejní stanice a okolní ulice.

Jiní protestující se snažili uzavřít společnosti, jako je Total Energy Company.

Francouzští a němečtí prokurátoři nechali v úterý provést razii v pěti bankách kontrolovaných Rothschildy v rámci vyšetřování podezření z rozsáhlých daňových podvodů a praní špinavých peněz, uvedli prokurátoři.

Zátahy pravděpodobně souvisejí s tvrzením francouzského miliardáře Philippa Argilliera, že má čtyři databáze, které odhalí 38 osob, jež řídí „stínovou vládu“. Jedním z těchto 38 osob je i Bill Gates.

Už nejde ani o rozkrádání důchodů, francouzští protestující chtějí gilotinu pro Rothschildovu loutku prezidenta Emmanuela Macrona.

Není divu, že se Macron spolu s předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyenovou snaží tento týden uprchnout do Číny.

Možná se do Číny vydá i budoucí izraelský král Benjamin Netanjahu a požádá o politický azyl. Netanjahu nikoho neoklame, když se snaží tvrdit, že neexistuje žádná souvislost mezi probíhajícím soudním procesem s korupcí a dalekosáhlými právními reformami jeho vlády.

Jak informuje izraelská televize Channel 13, odmítání služby v izraelské armádě se rozšiřuje a poprvé se k němu připojili vojáci „Šajet 13“ (něco jako americké Navy Seals), kteří oznámili, že nebudou pokračovat ve službě v záloze, pokud budou provedeny soudní reformy.

Útočí se i na švýcarskou centrálu ChM, v jejímž čele stojí Klaus Schwab Rothschild. Zprávy polské rozvědky:

Z dokumentů CIA vyplývá, že Schwabova společnost Escher-Wyss byla řízena americkým ministerstvem energetiky a ministerstvem zahraničí. To by naznačovalo, že Klaus Schwab byl trojitý agent pracující současně pro CIA, MI6, Britsko-americkou poutnickou společnost OSN, nacisty (nyní Německo) a Švýcarsko. Jeho společnost Escher-Wyss využívala otrockou pracovní sílu (Rusy, Cikány, Maďary, Rumuny, Poláky) a válečné zajatce.

NSA také uvádí, že švýcarská banka UBS nyní odmítá platit za dluhopisy a po převzetí Credit Suisse zabavila veškerá aktiva Saúdské Arábie a dalších zemí OPEC.

Fúze vyvolala pobouření veřejnosti a tři čtvrtiny švýcarských občanů jsou proti ní. Švýcarští prokurátoři se nyní připojují ke svým francouzským a německým kolegům a jdou po Rothschildových loutkovodičích, kteří za tím vším stojí.

Různí mocní lidé, kterým švýcarští bankéři ukradli peníze, se v žádném případě nehodlají smířit s tím, co se stalo. „Sledujte, jak OPEC odřízne Západ od dodávek a Biden nařídí zavřít americké ropné vrty a vyhodit do povětří další rafinerie,“ předpovídá zdroj z NSA.

V USA mezitím čtyři nejbohatší muži – včetně spoluzakladatele Googlu Sergeye Brina – dostali předvolání k soudu kvůli vazbám banky JP Morgan na pedofilního finančníka Jeffreyho Epsteina.

To je jen část obrovské právní bouře, která se tam rozpoutala.

Donald Trump se stal historicky prvním bývalým prezidentem, který byl obviněn z trestného činu. Podívejte se na fotografii převzatou z deníku POLITICO.

„Tohle není skutečný Trump. Je příliš hubený. Tohle je dvojík. Takže to vypadá, že existují tři Trumpové. Na videu, které natočil Kyle Cheney z Politico, je Trump s „těžkýma bílýma“ očima. Velmi zajímavé,“ komentuje to zdroj ze CIA.

Útok na „Trumpa“ se démonům velmi vymstil, protože 83 % Američanů si myslí, že Trumpovo obvinění je politicky motivované. Nyní guvernér Ron DeSantis hodil vojenskou rukavici a prohlásil, že Florida „nebude asistovat při žádosti o vydání“ Trumpa.

Musíte to urobiť 1 krát a váš dom nikdy nebude studený

Řekl byste na základě toho, co víte, že toto obvinění Trumpa je politicky motivované a neopodstatněné? 83 % souhlasí.

Prohlášení Donalda J. Trumpa, 45. prezidenta Spojených států amerických:

Jedná se o politické pronásledování a vměšování do voleb na nejvyšší úrovni v historii. Od chvíle, kdy jsem sjel po zlatých eskalátorech v Trump Tower, a dokonce ještě předtím, než jsem složil přísahu jako váš prezident Spojených států, se radikální levicoví demokraté – nepřátelé tvrdě pracujících mužů a žen této země – zapojili do honu na čarodějnice s cílem zničit hnutí Make America Great Again. Pamatujete si to stejně jako já: Rusko, Rusko, Rusko; Muellerův hoax; Ukrajina, Ukrajina, Ukrajina; impeachment hoax 1; impeachment hoax 2; nezákonná a protiústavní razie v Mar-a-Lago; a nyní toto.

„Tohle byl plán Aliance bílých klobouků. Je to brilantní šachový tah 5D. Otevírá to dveře k tomu, abychom mohli jít po avataru Obamovi, avataru Bushovi a celé řadě přisluhovačů ChM,“ říká zdroj ze CIA.

To znamená, že i když herci hrají „prezidenta Bidena“ apod., mohou být přesto svrženi.

Položte si také otázku, proč agentura Reuters musí psát „administrativa amerického prezidenta Joea Bidena?“ místo jen prezident Biden? Aha, správně, protože falešný maskovaný Biden není prezident.

A teď se podívejte, jak falešně maskovaní Bidenovi kandidáti na soudce nedokážou odpovědět ani na základní otázky senátora Johna Kennedyho – včetně kandidáta, který nebyl schopen vysvětlit článek 5 americké ústavy. Je skutečně žalostné, jak hloupí tito soudci ve skutečnosti jsou. Přesvědčte se sami:

Senátor Kennedy zkouší Bidenovy kandidáty:

Všechno je to jeviště plné herců. Níže uvedená fotografie, na níž je vidět dvojník píšící opačnou rukou než druhý Biden, je toho jen nejnovějším potvrzením.

„Biden“ není ani nejlépe placeným hercem. Oficiálně byl nejlépe placeným hercem roku 2022 Tom Cruise. Vydělal 100 milionů dolarů. Ve skutečnosti však byl nejlépe placeným hercem Volodymyr Zelenskyj. Dostal 18 miliard dolarů.

Nebudeme se ani zabývat posledními zinscenovanými masovými střelbami, protože tento trik používají tak často, že lidé přestali reagovat.

Zdroj z Mossadu poznamenává: „Čím šílenější to je, tím blíž jsme k cíli.“

V každém případě je takové vyvádění jako „přeskupování lehátek na Titaniku“, protože celý finanční systém jde ke dnu.

„Řeknu vám, že se blíží kolaps, který všechno změní,“ říká televizní komentátor Glenn Beck a opakuje slova mnoha dalších.

„Většina amerických bank se technicky blíží platební neschopnosti a stovky z nich jsou již zcela insolventní,“ říká uznávaný a sledovaný ekonom Nouriel Roubini. „Z bankovní krize jsme se ještě nedostali. Ve skutečnosti může být teprve na začátku,“ upřesňuje zdroj z Mossadu.

Krize začala odhalovat rozsáhlé finanční zločiny. Nyní například zjišťujeme, že záchrana banky Silicon Valley měla pomoci deseti čínským miliardářům, kteří měli v bance 13,3 miliardy dolarů.

„Toto odhalení je vážnou ranou pro Federální rezervní systém ovládaný ChM,“ poznamenává zdroj ze CIA.

A dokumenty odhalují, že vláda USA 14. března prodala 9800 bitcoinů. To způsobilo propad Bitcoinu o více než 9 % během několika minut. V průběhu roku údajně plánují prodat dalších 41 500 Bitcoinů ve čtyřech dávkách.

Je docela pravděpodobné, že tyto bitcoiny byly získány manipulací s kryptoměnovými trhy v průběhu let.

Tyto praktiky vedou občany ke vzpouře proti bankám. V posledním březnovém týdnu přišly velké banky o 129 miliard dolarů vkladů, což je největší týdenní odliv v historii. Naproti tomu malé banky ve skutečnosti zaznamenaly příliv vkladů. Celkový 5% úbytek vkladů domácích komerčních bank v USA je největší v historii.

Tyto komentáře k článku na Zerohedge, který informuje o runu na banky, odrážejí všeobecné nálady:

„Takže to je 130 miliard dolarů, které banky nemohou získat prostřednictvím bail-in, tedy že náklady na ozdravení bank by na prvním místě měli nést jejich akcionáři a věřitelé.“

„Pryč z bank a jít do družstevních záložen, zlata, krypto a užitečného zboží.“

Lidé také protestují proti pokusům zavést biometrické platby (znamení šelmy) používáním hotovosti při nákupech.

Mnozí lidé jdou ještě dál a uchylují se ke krádežím. Téměř každý den se objevují zprávy o tom, že některé velké společnosti – Target, Walmart, Walgreens atd. – opouštějí velké město kvůli nárůstu kriminality a krádeží. Portlandský rodák Dustin Michael Miller řekl Fox News: „Naše město se vymklo kontrole. Je k nepoznání. Žiji tu celý život a za posledních pět let se to tu jen zhoršilo.“ Mohl by mluvit o většině velkých amerických měst, nejen o Portlandu.

To skončí teprve tehdy, až si finanční systém vezmou zpět lidé. Jak poznamenávají polské zpravodajské zdroje: „Peníze nejsou všechno. Strom života na předválečné polské bankovce… je odkazem na život, znovuzrození a dlouhověkost.“.

ChM se snaží bojovat stále extrémnějším pornem strachu, jako je například následující, které bylo poskytnuto polské zpravodajské službě.

Technologie mRNA byla aplikována již 100 milionům zvířat a málokdo o ní ví. „Tato technologie mRNA je financována nadací Marka Zuckerberga a jeho manželky. Už rok a půl to dělají po celé zemi.“ A jak to dopadlo? Gavi (Bill Gates) se zabývá vstřikováním mRNA do zeleniny, jako jsou rajčata, avokádo a salát. Chtějí všechny zabít.

Zatímco ChM se snaží využít technologii úpravy genů k tomu, aby nás zabila nebo zotročila, zdá se, že Číňané ji začínají využívat k vytváření nadlidí. Níže uvedená zpráva například ukazuje, že Číňané přišli na to, jak využít geny z prakticky nezničitelných mikroorganismů známých jako tardigrádi k vytvoření supervojáků.

A konečně, jako další znamení, že jako druh skutečně vstupujeme na neprobádané území, zde jsou nejnovější pozorování UFO.

1. UFO nad Íránem:

2. Dvě slunce v Arizoně, USA:

3. UFO ve tvaru doutníku v Mexiku:

4. Plazmová energie Orb v Kanadě:

5. Shluk UFO dronů v New Jersey, USA 2023:

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/novy-svetovy-rad-ukoncuje-500-let-trvajici-plan-na-ovladnuti-planety/