Neúspěšný pokus o převrat chazarské mafie v Číně znamená, že korporace SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ se tentokrát nevyhne bankrotu, tvrdí více zdrojů.

Podle zdrojů z dračí rodiny se totiž v Číně ujal moci nový císař, který je přímým potomkem Čingischána. Podle těchto zdrojů bylo dosud za přijímání úplatků od ChM popraveno více než tisíc vysokých čínských úředníků a tři generace jejich rodin. Zbytek nejvyšších představitelů čínské vlády zůstává v domácím vězení, dokud nebude vyšetřování dokončeno.

Zdroj dodává, že stále není jasné, zda byl čínský prezident Si Ťin-pching nahrazen dvojníkem, nebo ne. Skutečný Si Ťin-pching má však zranění ramene z pokusu o atentát v Singapuru, takže až bude 16. října odhaleno nové čínské politbyro, bude prý třeba sledovat přítomnost či nepřítomnost tohoto zranění u Si, pokud se objeví. Každopádně jakýkoli Si, který se objeví, nebude poskokem ChM, dodávají. Skutečnost, že propagandistické plátky ChM, jako je New York Times, nyní zuřivě útočí na Siho, je dalším ukazatelem toho, že jejich pokus o ovládnutí Číny selhal.

Polské zpravodajské zdroje to potvrzují:

Nyní je jasné, že vojenská brigáda, která vstoupila do Pekingu, měla za úkol bránit Si a obklíčit ho kvůli ochraně. Někteří členové ČKS byli zatčeni a popraveni. Pokus o převrat byl zinscenován ROTHSCHILDY / ROCKEFELLERY / VATIKÁNEM / BLACKROCK / SKUPINOU DAVOS ve snaze zastavit čínskou podporu Ruské alianci a anexi Ukrajiny. Druhým důvodem pokusu o převrat bylo převzetí dočasného rezervního systému skupiny BRICS, do kterého se již přesunula polovina světových měn.

Skutečnost, že OPEC+ se rozhodl snížit těžbu ropy o 2 miliony barelů denně, aby pomohl Rusku, je dalším znamením, že celý nezápadní svět spolupracuje ve snaze omezit těžbu ropy a plynu, a tím zhroutit americkou korporaci. Dokonce i falešná tisková mluvčí Bílého domu Karine Jean-Pierre byla nucena přiznat: „Je jasné, že OPEC+ se dnešním oznámením spojuje s Ruskem.“

Zdá se, že toto úsilí je úspěšné. Jeden z hlavních vlastníků korporace USA, společnost Blackrock International, vyhlásila bankrot, upozorňují mexické zpravodajské zdroje.

Stejné zdroje uvádějí, že ruští, čínští a další specialisté pronikli do USA přes Mexiko, aby pomohli americkým speciálním jednotkám při pátrání po zbývajících velitelích a opěrných bodech ChM v Severní Americe a jejich likvidaci.

O tom, že se mexická vláda připojila k alianci za osvobození planety, svědčí i to, že nyní používá ruský systém GPS Glonass, který se USA snažily zakázat.

Samozřejmě by bylo velkou chybou ChM podceňovat. Zdroje ruské FSB uvádějí, že podle dokumentů Federální rezervní banky, které získala ruská rozvědka, „zahájí ChM do roku 2023 masivní válečnou kampaň proti počasí, která bude svedena na ‚změnu klimatu’“. ‚Tok hurikánu Ian na neposlušnou Floridu byl podle nich jen předehrou. „ChM bude používat klimatické zbraně, jako jsou hurikány, k ničení domů a nemovitostí; toto ničení znemožní lidem splácet půjčky, a tak je ChM využije jako záminku k masivnímu vyvlastňování majetku,“ říkají. „S největší pravděpodobností se tak stane v USA a EU, kde Blackrock aktivně skupuje a vlastní nemovitosti zkrachovalých lidí,“ dodávají.

Zdroje také varují, že se ChM bude velmi snažit rozpoutat jadernou válku a uchýlit se k jadernému terorismu. Proto falešný americký prezident Joe Biden minulý týden pohrozil jaderným Armageddonem.

Nejen to, také schválil vydání „protiradiačních léků“ v hodnotě 290 milionů dolarů, které podle lékařů CIA otráví každého, kdo je dostatečně hloupý nebo neznalý, aby je užil. Stačí se podívat na vedlejší účinky uvedené na webových stránkách výrobce. Odkaz

Jedním z mnoha důvodů, proč jsou členové ChM zoufalí a nebezpeční, je to, že prohráli ukrajinskou válku, tvrdí polské zpravodajské zdroje. Takto hovoří o ukrajinském vedení: „Neuplyne den, aby se neobjevily videa, která skrývají jejich ztráty. Jejich původní armáda je dávno pryč. Nyní Rusové ničí to, co dostali od Západu. Rusové ji ničí bez jakýchkoli protiútoků a beze ztrát. Stačí jim k tomu dělostřelectvo a letecké údery.“

Poláci také tvrdí, že jejich vlastní vláda a NATO jsou na pokraji rozpadu. „Polské úřady jsou idioti, kteří rozpoutali válku, jež přispěje k rozpadu NATO. Polská vláda má již několik měsíců připravena letadla pro evakuaci celé vlády do Londýna. Tam je pro vysloužilé polské politiky a generály připraveno sídliště.“

Zdroje dále uvádějí, že „Polsko bylo odzbrojeno, čelí tragické ekonomické situaci a jeho civilní obrana neexistuje“. Slibují však, že nenechají polské zrádce vydávající se za vládu uprchnout na připravených letadlech.

Tyto zdroje také dodaly, že pokus ChM „podplatit Rusy, aby uspořádali proti-mobilizační demonstrace, selhal a situací v Rusku se nepodařilo otřást“.

Skutečnost, že se Ukrajinci museli spolehnout na bombu v nákladním autě, která jen lehce poškodila most, je důkazem, že už nemají žádné skutečné konvenční vojenské schopnosti.

Proto polská televize otevřeně nazývá Vladimíra Putina prezidentem Ukrajiny.

Dalším znamením, že ukrajinská operace se rozpadá, je to, že jedna z hlavních krys opustila loď. Šéf Národní banky Ukrajiny Kyrylo Ševčenko odstoupil, pravděpodobně proto, že už nemůže prát podvodné fiat peníze FEDu.

Také v jiných částech Evropy se změny režimů šíří jako lavina. Nová italská vláda je nyní ve spojení s Ruskem a Aliancí pro osvobození planety, a proto se jim opět začíná dodávat plyn.

Změna režimu pokračuje také ve Spojeném království, jak ukazuje tato zpráva:

Královna Alžběta II. již odpočívá a operace London Bridge byla úspěšně provedena, a proto se nyní začne plánovat pohřeb krále Karla III., říká bezpečnostní expert.

Bývalý důstojník královské ochranky Simon Morgan uvedl, že plány na operaci Menai Bridge – osobní pohřební plán současného krále – začnou „zítra“.

Pak jsou zde tyto zprávy:

Krále Karla III. dělí od smrti úder srdce? Zpráva tvrdí, že lékaři řekli princi Williamovi, aby se připravil.

Královská rodina se údajně připravuje na další tragédii jen několik týdnů po pohřbu královny Alžběty II.

Vládě Spojeného království bylo doporučeno, aby vyprala špinavé prádlo královské rodiny – například vraždu Diany – a obvinila z ní krále Karla a poté začala znovu za krále Viléma V. V takovém případě se všechny nové bankovky a mince s vyobrazením krále Karla III. rychle stanou sběratelským artiklem. Sledujte britský bulvár, zda je to všechno pravda, nebo jen propaganda.

V Německu a Francii se mezitím rozrůstají masové demonstrace jako reakce na hospodářský kolaps, který způsobují sebevražedné protiruské kroky jejich otrockých vlád.

V sobotu se v německém hlavním městě konalo několik takových shromáždění, z nichž největší uspořádala strana Alternativa pro Německo (AfD) před budovou Říšského sněmu, dolní komory německého parlamentu. Spoluvůdce AfD Tino Chrupalla ve svém projevu vyzval ke zrušení sankcí vůči Rusku a obvinil ministra hospodářství Roberta Habecka z vedení války proti německému lidu tím, že sankcemi vůči Rusku vyvolal energetickou krizi.

V Brazílii mezitím selhal pokus ChM ukrást prezidentské volby a do druhého kola se dostal satanistický exprezident Luiz Inácio Lula da Silva. Dokonce i pro-Lulovy mediální průzkumy veřejného mínění ukazují, že Bolsonaro ve druhém kole voleb zvítězí.

„Tohle je Lula. Muž, který se přiznal, že se v 70. letech pokusil ve vězení znásilnit spoluvězně. Muž obviněný z objednání vraždy starosty Santo André Celsa Daniela a více než půl tuctu svědků. Muž nahraný odposlechem, jak si hořce stěžuje a nadává, že nikdo neměl odvahu zabít ve vězení bývalého ministra hospodářství Palocciho,“ tvrdí zdroj ze CIA.

ChM se nyní také odsoudila k soudům pro válečné zločiny a k rozsáhlým občanskoprávním žalobám kvůli podvodům v rámci programu COVID. Dva z pěti nejvýznamnějších lékařských časopisů na světě Lancet a New England Journal of Medicine stáhly články týkající se COVID.

Hindawi, jeden z největších světových vydavatelů časopisů s otevřeným přístupem, nyní na základě zjištění „neetického jednání“ stahuje 511 článků, které vyšly v 16 různých časopisech. Všechny články byly publikovány od srpna 2020.

Komentáře lékařů přidružených k CIA:

„Znamená to, že se přiznávají ke všem podvodům a lžím lékařů. V důsledku toho dojde k četným žalobám na univerzity, vysoké školy a lékařská centra. Vzpomeňte si na všechny udělené funkční období a granty, které byly uděleny na základě publikovaných prací, které byly falešné, chybné a na místě kvůli korupci a úplatkům, a to vše za peníze.“

To je to, co kdysi na toto téma řekl Jacob Rothschild: všichni musí být psychologicky vycvičeni, aby se řídili stejnými příkazy… Univerzální očkovací programy nejenže otevírají dveře ke kontrole chování prostřednictvím modifikace a zesílení genů, ale co je pro současný provoz důležitější, psychologická kontrola chování pomocí vakcín je ještě zásadnější. Vakcíny jsou nejuniverzálnější a nejkompatibilnější psychologickou zbraní, jaká kdy byla vymyšlena k ovládání lidského chování… v každé krizi lidé jednají většinou na základě emocí, nikoliv skutečných faktů, kritického myšlení a zdravého rozumu.

Mnozí z těchto takzvaných lékařů a lékařských expertů, stejně jako jejich loutkovodiči z ChM, budou samozřejmě čelit trestu smrti u nadcházejících tribunálů pro válečné zločiny.

Tyto tribunály také odhalí, jak ChM pronikla do mnoha světových institucí tím, že jejich vedoucí představitele nahradila podvodníky. To platí zejména pro křesťanství.

Kardinál Gerhard Müller, bývalý šéf nejvyššího vatikánského úřadu pro doktrínu, se připojil ke sboru pravověrných katolíků, kteří varovali, že „papež František“ vede „nepřátelské převzetí Církve Ježíše Krista“, a poznamenal, že jeho propagace témat jako homosexualita „nemá nic společného s Ježíšem Kristem“.

Mueller a jeho katolíci by měli odhalit, že papež František byl zabit a nahrazen podvodníkem v gumové masce.

V Itálii se v tisku objevily zprávy o „Francesco Antonio Soddu, biskupovi římskokatolické diecéze Terni-Narni-Amelia, a jeho přítomnosti na slavnostním otevření nového zednářského chrámu Velkého Orientu Itálie na Via Roma ve městě Terni v Umbrii 27. září 2022″.

Podle polských zpravodajských zdrojů stál za infiltrací křesťanství sovětský diktátor Josif Stalin. Podle nich od 30. let 20. století přijímal tisíce mužů do kněžského stavu, aby církev zničil zevnitř. Tito lidé byli vybíráni proto, že byli homosexuálové nebo že to byli lidé bez víry a správných mravů. „Šlo o to rozložit nepřátelskou společnost zevnitř. Ilumináti = kabalistický judaismus = svobodné zednářství = komunismus = satanismus,“ uzavřeli.

Jak už asi všichni víme, křesťanství se stalo terčem posměchu, protože nejenže opustilo všechny Boží zákony, ale stalo se žumpou zhýralosti, satanismu a zneužívání dětí,“ komentuje to reverend Anthony Pike, vnuk Alberta Pikea, známého a proslulého zednáře.

Z křesťanského pohledu to jistě vypadá na konec světa.

Možná právě proto projekt Blue Beam pokračuje plnou parou vpřed jako pokus o poodhalení opony „nového věku“, tvrdí tajné zdroje z vesmírného programu.

Na závěr vám přinášíme obrázky z nejnovějších záhadných pozorování z celého světa.

1. Mimozemské drony nad Denverem, Colorado, USA

2. Objekt nad Bělgorodem, Rusko, 2022

3. Objekt nad okresem Cumberland, Maine, USA

4. Objekt nad Brazílií, 2022

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato: https://tadesco.org/novy-cinsky-cisar-dohlizi-na-cistku-chazarske-mafie/