Vítězství Bílých klobouků v boji o planetu Zemi se nyní stává zřejmým v mnoha ohledech. Například, jak uvádí agentura Reuters: Světová zdravotnická organizace v pátek uvedla: “Rozhovory o vypracování globálního paktu, který by pomohl v boji proti budoucím pandemiím, skončily bez návrhu dohody v očekávaném termínu…”.

Ze zdrojů Pentagonu máme také potvrzeno, že miliony nelegálních přistěhovalců mužského pohlaví ve vojenském věku, kteří přišli do USA od roku 2021, byly přivezeny za účelem prosazení plánované realizace (nyní neúspěšné) pandemické smlouvy chazarské mafie WHO. Tito muži budou nyní shromážděni a posláni domů.

Existuje mnoho dalších příznaků porážky ChM, o kterých pojednáme níže. Důsledky této situace jsou mnohem větší, než si většina lidí uvědomuje. Dobrou metaforou pro to, co se má stát, je film “Ostrov”. V tomto filmu žili lidé v podzemním bunkru a bylo jim řečeno, že se tam ukrývají před přírodní katastrofou. Šťastlivci však budou moci brzy odejít do “ostrovního ráje”. Ve skutečnosti byli tito lidé klony, jejichž účelem bylo dodávat orgány bohaté klientele. Cesta na “Ostrov” znamenala odebrání orgánů a smrt. Na konci filmu byli kloni propuštěni na svobodu, aby mohli žít svůj “přirozený” život.

To samé se brzy stane nám všem. Nyní žijeme krátký život a jsme doslova utaháni k smrti mnohem dříve, než je naše přirozená délka života. Brzy budeme všichni svobodní, budeme pracovat 20 hodin týdně nebo méně a budeme žít jako milionáři po stovky let.

Pokud to zní nepravděpodobně, zvažte důsledky následující zprávy:

Britské dívce byl navrácen sluch poté, co se jako první člověk na světě zúčastnila nové průkopnické studie genové terapie.

Toho bylo dosaženo přidáním několika genů do oblasti ucha. To je jen jeden z důkazů toho, že máme možnost upravovat své geny jakýmkoli způsobem. To znamená, že můžeme změnit geny, které zkracují náš život. Můžeme ale také přidat superschopnosti, jako jsou radarové schopnosti netopýra nebo oči orla.

Časopis The Economist z dubna roku 1992. “Změna vašich genů”

Až dosud vládci planety zakazovali, aby se medicína používala k vylepšování lidí. Jediné, co je lékařům dovoleno, je léčit nemoci. Výsledkem bylo, že farmaceutické společnosti dostaly mnohamiliardové pobídky k vytváření nemocí, aby jejich léčením vydělávaly peníze.

Rockefellerové a další majitelé soukromé nevládní organizace WHO vytvořili rakovinu, HIV a nespočet dalších nemocí právě za tímto účelem. Představte si, že by místo toho mohli vydělat biliony dolarů vylepšováním lidí.

Starý establishment předkládal nejrůznější chabé výmluvy, proč musíme lidem zakazovat vylepšování jejich genů. I ty jsou falešné. Tvrdí například, že by to vytvořilo genetické rozdíly mezi bohatými a chudými. Odpovědí na to je zpřístupnit tuto technologii každému, kdo o ni stojí. Říkají, že by mohla způsobit trvalé genetické změny, které by se přenášely na děti. To je lež, protože máme možnost tyto změny zrušit, pokud chceme. Jediný legitimní argument, který uvádějí, je, že musíme zajistit, aby to nemělo neočekávané vedlejší účinky. To znamená, že je nutné pečlivé testování.

Bude to také zcela otázka svobodné volby. Jistě, stejně jako se Amišové rozhodli zůstat u technologie 19. století, mnoho lidí se rozhodne žít i nadále krátký, geneticky nevylepšený život. Bude to jejich volba a kdo ví, třeba jim evoluce dá za pravdu.

Chazarská mafie ovládající WHO měla zcela jiné plány. Chtěli, abychom se stali geneticky neschopnými vzdorovat jejich vládě. Jejich plány vyžadovaly vyvraždění 90 % lidstva. Všichni, kdo by přežili (kromě členů ChM), by dostali digitální průkazy, které by jejich přístup k potravinám a všemu ostatnímu, co potřebují k přežití, vázaly na skóre poslušnosti (sociálního kreditu). Na Ukrajině i jinde měli také lidské chovné farmy. Zde byly lidské ženy drženy jako sexuální otrokyně až do likvidace ve věku kolem 25 let. Rodily děti, které byly mučeny pro získání adrenochromu. Chovali také poslušné supervojáky, aby prosadili svou vládu.

Tajná bitva o planetu Zemi se odehrávala mezi těmito dvěma alternativními časovými liniemi budoucnosti. Jednou z nich bylo uvolnění lidstva, aby se vyvíjelo podle svého uvážení a odstartovalo tak novou kambrickou explozi. Druhou bylo trvalé zotročení lidstva ve službách samozvané nacistické super-rasy.

Nacisté jsou nyní komplexně poraženi. Smrt Klause Schwaba Rothschilda, Billa Gatese, Hillary Clinton Rockefellerové a dalších to zajistila. Brzy budou padat další domina ChM.

S ohledem na tuto skutečnost se podívejme na geopolitické zprávy z minulého týdne, protože jsou přehledem měnících se časových linií.

Největší změna nastala s pokračujícím rozpadem chazarských mafiánských států Izraele, Ukrajiny a USA.

Je to díky alianci za osvobození planety vedené Ruskem, Čínou a západním vojensko-průmyslovým komplexem Bílých klobouků.

Příspěvky Ruska byly minulý týden obzvláště pozoruhodné. Na znamení toho, jak svobodně mohou lidé rozhodovat o své budoucnosti, Rusko právě oznámilo své cíle pro rok 2030. Mezi 82 cíli je “udržení tradičních morálních a duchovních hodnot”, učinit z Ruska čtvrtou největší ekonomiku na světě, zvýšit počet obyvatel, stát se technologicky vyspělou velmocí, vytvořit “pohodlné a bezpečné životní prostředí”, podporovat “blaho životního prostředí atd.”.

Suverénní národy jako Rusko si svou budoucnost plánují samy. Otrokářské státy jako USA jsou nuceny k válkám, které nejsou v národním zájmu a které ochuzují jejich vlastní lid.

Rusko nyní zahájilo masivní ofenzivu proti Ukrajině na všech frontách. Ukrajinský odpor se zhroutil a válka na Ukrajině fakticky skončila, shodují se polské zpravodajské služby, CIA a ruská FSB.

Americká armáda s tím souhlasí. Zdroje z Pentagonu nám také říkají, že i když falešný Joe Biden podepsal zákon poskytující Ukrajině dodávky zbraní v hodnotě 61 miliard dolarů, ve skutečnosti nic nebylo ani nebude odesláno.

Rusové upozorňují, že 21. května končí funkční období ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského a dosud nebyly vypsány volby, které by jmenovaly jeho nástupce. “Zelenského popularita rapidně klesá. Obyvatelstvo mu vyčítá válku, která se vleče, i odklad prezidentských voleb. Ukrajinští politici prý vedou konzultace, aby určili, kdo bude příštím prezidentem a jak ho legitimizovat,” uvádí francouzský novinář Thierry Meyssan.

Podle srbských zpravodajských zdrojů je ukrajinská válka těsně před koncem a dalším krokem bude pomsta za zničení Jugoslávie. Čínský prezident Si Ťin-pching byl minulý týden v Srbsku, kde prohlásil, že “Čína podporuje srbskou vládu v jejích opatřeních na ochranu územní celistvosti země v otázce Kosova”.

Bill Clinton Rockefeller zničil Jugoslávii, aby se zmocnil obrovských zdrojů strategických nerostných surovin v Kosovu. Aby toho dosáhli, zničili Jugoslávii a z oblasti kolem dolů vytvořili zločinecký separatistický „stát“ Kosovo. To nyní skončí.

Po Ukrajině a Kosovu bude dalším pádem domina Izrael. Minulý týden Valné shromáždění OSN drtivou většinou hlasovalo pro členství Judska (Palestiny): 143:9, přičemž 25 členů se zdrželo hlasování. To přimělo izraelského velvyslance při OSN, aby před shromážděním skartoval Chartu OSN pomocí skartovačky.

Tentokrát USA nezabrání tomu, aby svět donutil Izrael ukončit své genocidní jednání. Aliance Bílých klobouků přiměla amerického prezidentského avatara Joea Bidena, aby řekl: “Dal jsem Bibimu a válečnému kabinetu jasně najevo, že naši podporu nedostanou”.

To přimělo premiéra Benjamina Netanjahua prohlásit, že Izrael je připraven “zůstat ve válce v Gaze sám” a “bojovat zuby nehty”.

“Smyčka kolem sionistického Izraele se stahuje. Sionista Netanjahu musí být opravdu nervózní nebo se už skrývá,” komentuje situaci zdroj z Mossadu.

Pro mnohé z nich to pravděpodobně bude doslova oprátka. Kolumbijský prezident Gustavo Petro v pátek vyzval Mezinárodní trestní tribunál (ICC), aby vydal zatykač na premiéra Benjamina Netanjahua, jehož vládu ve válce v Gaze označil za “genocidní”.

Rada bezpečnosti OSN vyzvala k okamžitému a nezávislému vyšetřování údajných masových hrobů se stovkami mrtvých palestinských těl v blízkosti nemocnic v Pásmu Gazy v souvislosti s několikaměsíční agresí izraelského režimu na obléhaném území.

Izraelci souhlasí. V Izraeli probíhají nepokoje, které požadují odstoupení Benjamina Netanjahua.

Skutečnost, že tento titulek: “Netanjahu v dopise z roku 2018 žádá Katar, aby financoval Hamás” se objevil v izraelských zprávách, je znamením, že avatar ChM Benjamin Netanjahu skončil.

Jednostranné zpravodajství ve prospěch Izraele skončilo i v amerických korporátních médiích. Například v jednom videu Piers Morgan nechal mluvčího izraelské vlády Aviho Hymana vykrucovat se, když na něj naléhal, aby mu odpověděl, kolik civilních obětí má na svědomí, přestože měl k dispozici i přesné údaje o zabitých “teroristech” z Hamásu.

Izrael je od roku 1948 řízen bandou zločinců, o čemž jeho obyvatelé nevědí, říká Thierry Meyssan. Upozorňuje na to, že:

Izrael umožňuje nejrozsáhlejší operace praní špinavých peněz a slouží jako útočiště největším světovým zločincům… Jeden z představitelů Organizace pro osvobození Palestiny (OOP) mi řekl, že byl svědkem příjezdu skupiny obchodníků s diamanty, kteří neprošli celní kontrolou a byli doprovázeni armádou. Tito muži a několik zákazníků si vyměnili diamanty a hotovost a pak inkognito odešli. Takový obchod by se nemohl uskutečnit v žádném jiném státě.

Jared Kushner například podpořil plány na přestavbu Gazy na novou Dubaj, včetně mezinárodního letiště a bezcelní zóny, jakmile dokončí genocidu Judejců (Palestinců). Jared Kushner je nyní vysoce prioritním cílem. Je chodící mrtvolou.

Skutečnost je taková, že útoky na Gazu byly zastaveny. “Izraelsko-palestinský konflikt je nyní na mrtvém bodě. Díky Íránu a Rusku. Všechny údajné útoky v Rafáhu jsou počítačem vytvořená a stará videa,” říká zdroj z Mossadu.

Samozřejmě, že mnoho otroků ChM Izraele půjde ke dnu se satanskou lodí. Ministr zahraničí ChM Anthony Blinken v jednom rozhovoru řekl Mittu Romneymu, že PR Izraele selhává, protože sociální média umožňují lidem přímý pohled na to, co se děje, a setkává se to s emocionální odezvou.

Romney pak říká: Ano, proto jsme zakázali TikTok!

Skutečnost je taková, že korporace USA se zhroutí spolu s Izraelem. Bílé klobouky přebírají moc.

Zdroje z Pentagonu tvrdí, že USA by skutečně mohly být pod kontinuitou vlády v čele s vrchním velitelem Trumpem. Pascal Najadi zveřejnil videozáznamy vojenského výsadku na Guantánamu (Gitmo), zatčení a popravy Hillary Clintonové a stanné právo v USA.

Video je staré, ale proč by ho Najadi zveřejňoval až teď? Tohle bylo z MSM úplně vymazáno. “Zdá se, že jsou na ABC News s Georgem Stephanopoulosem a Fox News.

Bitva samozřejmě stále zuří. Jakmile bylo toto video znovu zveřejněno, objevila se falešná Hillary Clintonová v masce, která prohlásila, že volby v roce 2024 mohou být poslední v historii.

Podle našich vlastních zdrojů se věci kolem Hillary znovu vytahují v rámci příprav na oficiální veřejné oznámení o její smrti. Na znamení toho, že se na to možná připravují, nám mnoho zdrojů poslalo staré usvědčující materiály o Hillary.

ChM také vyrukovala s bývalým náčelníkem generálního štábu USA, zrádcem Markem Milleyem, který prohlásil, že USA zabily velké množství nevinných lidí, takže nemají právo peskovat Izrael za jeho akce v Gaze. Jak víme, skutečný Mark Milley je v GITMO,” komentuje to zdroj z Pentagonu.

Existují i další známky toho, že se v USA něco mění. Například soudce Cannon odložil na neurčito proces s Donaldem Trumpem týkající se utajovaných dokumentů na Floridě. Možná si uvědomil, že se nechal napálit a zinscenoval falešnou politickou reality show.

Pak se objevila tato zpráva v Epoch Times, které spravuje ministerstvo zahraničí.

Trump má údajně tajné plány na federalizaci Federálního rezervního systému.

Federální rezervní systém může být brzy federalizován – pokud se údajný plán bývalého prezidenta Donalda Trumpa a jeho spojenců ukáže jako pravdivý. Objevují se tvrzení, že mezi malou skupinou v týmu prezidenta Trumpa koluje tajný desetistránkový dokument, který nastiňuje změny ve Federálním rezervním systému, jež by mohly výrazně změnit finanční politiku ve Spojených státech.

Může být pozdě. Nebraska se připojila k desítkám amerických států, které označují zlato a stříbro za peníze a přijímají zákony, podle nichž “peníze nezahrnují digitální měnu centrální banky”.

Znárodnění Fedu by také nic nezměnilo na tom, že USA jsou vůči zbytku světa v bankrotu.

Výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu Kristalina Georgievová varuje, že obsluha amerického dluhu, který nyní činí zhruba 34 bilionů dolarů, spotřebovává více než 17 % federálních příjmů, zatímco v roce 2015 to bylo méně než 7 %. “Takto to nemůže jít donekonečna, protože … zátěž USA ochromí výdaje, které jsou nezbytné pro obsluhu dluhu,” uvedla Georgievová. “Tyto peníze mají cenu ušlé příležitosti … nejdou na rozvíjející se trhy, kde by mohly financovat pracovní místa a obchodní příležitosti pro americké společnosti.”

Na znamení toho, jak se s tímto dluhem plýtvá, “Biden” v listopadu 2021 vyčlenil 7,5 miliardy dolarů na nabíjení elektromobilů. Dnes je zde sedm nabíječek s pouhými 38 parkovacími místy.

Tento titulek je dalším příkladem naprosto nehospodárné a nefunkční vlády:

“Starosta Chicaga chce pro školy další miliardu dolarů, přestože 43 % učitelů chronicky chybí.”

Také biliony vynaložené na zdravotnický průmysl šly téměř výhradně farmaceutickým společnostem a zprostředkovatelům, nikoli lékařům. Průzkum provedený společností AMN Healthcare v roce 2022 na 15-ti velkých metropolitních trzích ukázal, že průměrná doba návštěvy lékaře je 26 dní. Podle zprávy Medscape z roku 2024 téměř 50 % lékařů uvádí, že se cítí vyhořelí.

V Japonsku je čekací doba často nula minut.

Mnoho z bilionů Bidenových dluhů skončilo v rukou obvyklých podezřelých, jako jsou BlackRock a Vanguard, kteří je využívají ke skupování soukromých domů po celých USA.

ChM chce zlikvidovat vlastnictví domů a udělat z každého člověka dluhového otroka, který “nic nevlastní a je šťastný”. Proto je spousta nových domů pouze k pronájmu.

Faktem však je, že zbytek světa se probudil a přestal tuto korupci a šílenství financovat. Celá prohnilá struktura se nám rozpadá před očima.

Dokonce i Evropané se zbavili Rockefellerů a ChM. Na znamení toho MMF varuje před pokusy USA zabavit ruská aktiva, z nichž většina se nachází v Evropě.

Evropa má samozřejmě své vlastní problémy. V listopadu 2023 poslanci Evropského parlamentu hlasovali pro likvidaci národů, odstranění hranic, zrušení vlastnictví, znárodnění průmyslu a… nahrazení demokracie diktaturou evropské strany, varuje Jerzy Kwaśniewski – prezident polského Institutu právní kultury Ordo Iuris.

Velký boj proti tomu se odehrál minulý týden v Belgii na konferenci (NatCon) pořádané evropskými konzervativními kruhy. Když na pódium vstoupil architekt hnutí za brexit Nigel Farage… náhle vtrhla policie a oznámila okamžité ukončení akce.

Organizátoři akce podali žalobu a dosáhli toho, že belgický správní soud druhý den ráno nařídil ukončení policejní blokády. Ukázalo se, že policejní zásah se uskutečnil na příkaz Emira Kira, starosty této bruselské čtvrti, který tvrdil, že se na konferenci scházejí osobnosti “konzervativní a náboženské pravice”. Dodal také, že vize organizátorů je “nejen konzervativní, ale také nepřátelská vůči legalizaci potratů, vztahům osob stejného pohlaví atd. a podporuje národní suverenitu”.

Jedna z hlavních eurofašistek, předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová, to řekla novinářům po pondělním trojstranném setkání s francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem a čínským prezidentem Si Ťin-pchingem. “Svět nemůže absorbovat čínskou nadprodukci.”

Pravdou je, že Čína má lepší systém, a pokud Západ nezmění svůj vlastní systém, bude jen otázkou času, kdy všichni skončíme jako zaměstnanci Číny.

Než k tomu však dojde, je třeba ještě překonat ohniska odporu ChM. Zde například můžete vidět Alexe Sorose se Cindy McCainovou, jak intrikují proti Trumpovi.

Cindy McCainová a Alex Soroš

John McCain, který byl popraven za velezradu, má dceru, která jde v jeho stopách.

Alex Soros prostřednictvím Sorosovy nadace platí protestujícím za pálení americké vlajky.

Jak ukazuje tento příklad z Penn State University, platí také za probíhající nepokoje v kampusech po celých USA. To nejsou studenti. Jsou to profesionální aktivisté placení Alexem Sorosem a Rockefellerovou nadací.

Bidenova administrativa také usiluje o zrušení zvláštního soudního dohledu nad dětskými migranty, aby usnadnila zmizení nezletilých dětí a jejich obchodování.

Další známku zoufalého uchopení moci na poslední chvíli přinesl Justin Castro-Trudeau v Kanadě. Ten se snaží schválit “zákon o on-line újmě”, který požaduje například:

  • Doživotní tresty za projev,
  • Zadržení před spácháním trestného činu,
  • Anonymní obvinění atd.

Castro-Trudeau se také snaží zdanit lidi, kteří utíkají před jeho tyranií.

Mnoho Kanaďanů se plánuje přestěhovat do jiných zemí kvůli tomu, jak špatnou zemí se Kanada stala. Vláda Trudeaua plánuje pro Kanaďany, kteří se snaží utéct z noční můry, kterou vytvořil, zavést poplatek 25 000 dolarů.

Nepočítejte však s tím, že vám pomůže falešný vůdce opozice Pierre Poillevre. Jeho manželka byla v roce 2020 generální ředitelkou společnosti SWITCH HEALTH, předního dodavatele podvodných testovacích sad na Covid pro leteckou dopravu.

Zoufalí a do kouta zahnaní satanisté z ChM také stále plánují globální pandemii, aby se vyhnuli zatčení jako váleční zločinci.

Bývalý ředitel CDC Dr. Robert Redfield prohlásil, že hlavní hrozba ptačí chřipky H5N1 pochází z amerických laboratoří. “V laboratoři by je mohli udělat vysoce infekční pro lidi během několika měsíců … to je skutečná hrozba … Ptačí chřipka bude podle mě příčinou velké pandemie.”

To jsou jen známky toho, že ChM je vyděšená z probíhající reakce na jejich pokus o masovou vraždu „vakcínou“.

Farmaceutické společnosti jsou v této oblasti na ústupu.

Například společnost AstraZeneca stáhla svou vakcínu proti Covidu Vaxzevria “z obchodních důvodů”.

Společnost Pfizer mezitím souhlasila s urovnáním více než 10 000 žalob, které spojují přípravek Zantac s rakovinou.

Pokud společnost Pfizer přiznává, že Zantac způsobuje rakovinu… opravdu věříte, že svou “Covid vakcínou” neinjektovali svět rakovinou?

Pokud to nevěděli, proč nabízeli svým zaměstnancům různé vakcíny nebo placebo?

Australská vláda již vyplatila miliony dolarů jako odškodnění za poškození vakcínami po pandemii COVID-19… vztahuje se na vakcíny schválené úřadem Therapeutic Goods Administration (TGA), včetně vakcín AstraZeneca, Pfizer, Moderna a Novavax.

Vyplácení triviálního odškodnění je však příliš málo a příliš pozdě. Tribunály pro válečné zločiny jsou pro tyto lidi nevyhnutelné.

Zbytek světa se mezitím posouvá k novému věku míru. Jednání o multipolárním uspořádání nezávislých států jsou v plném proudu. V Laosu se připravuje nové sídlo OSN. Práce na uvolnění stovek bilionů dolarů na zahájení nové éry rovněž pokračují. Podle zdrojů blízkých vedení Bílých klobouků však nečekejte nic dříve než na podzim.

Velkou otázkou je, co nám bude odhaleno, až bude nastolen světový mír.

Stále čekáme na to, až budou antigravitační technologie, technologie Med-bed atd. dostupné pro širokou veřejnost.

Stále nás překvapují nové zprávy. Mohla by se změnit samotná realita; věděli jste, že nedávno objevili desítky nových typů mraků? Jak asi nazvali dokonale čtvercový tenký pravoúhlý typ mraku?

Všimli jsme si také, že Vatikán se chystá vydat dokument, který by poskytl návod, jak rozeznávat nadpřirozené jevy.

“Skutečným smyslem je připravit se na návštěvu mimozemšťanů na Zemi. Údajně k tomu dojde v červenci nebo v srpnu a budou toho svědky tisíce lidí,” tvrdí zdroj z tajného vesmírného programu.

Jedná se o událost projektu Blue Beam, nebo se bude jednat o skutečnou událost? To se brzy dozvíme.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/neuspech-pandemicke-smlouvy-who-znamena-ze-ovecky-budou-brzy-propusteny-z-lidske-farmy/