Městečko Dulce v americkém státě Nové Mexiko je alespoň na povrchu nezajímavým místem. Podle mnoha ufologů se však pod tamní pouští skrývá mimozemská základna gigantických rozměrů…

Městečko Dulce leží v severní části státu Nové Mexiko nedaleko indianské rezervace Jicarilla. Žije v něm asi 900 obyvatel a bylo by nezajímavým místem, nebýt skutečnosti, že se podle názorů mnohých ufologů je zde téměř neuvěřitelný objekt. Ufologové tvrdí že pod povrchem pouště se rozkládá obrovská a utajená podzemní základna, která obsahuje biogenetickou laboratoř americké vlády a mimozemských bytostí, jejímž účelem je dělat pokusy na zvířatech a lidech.

První dokumenty vyšly na světlo počátkem 80. let. Tvrdí se, že je někdo sebral ze zařízení v Dulce spolu s 30-ti černobílými fotografiemi a videonahrávkou.

Thomas Castello, důstojník, který prohlašuje, že dokumenty získal, údajně pracoval na základně v Dulce od roku 1979.

Po útěku ze základny se schoval se svojí rodinnou. Když si však přijel vyzvednout manželku a děti, všiml si, že na něj čekají vládní agenti, a pocítil potřebu jim uprchnout. Svou rodinu již nikdy nespatřil….

Utajený výcvik

Castello tvrdí, že ve věku 25 let absolvoval přísně tajný výcvik v oblasti fotografování který se uskutečnil v jistém podzemním objektu v západní Virginii. Poté 7 let pracoval pro americké letectvo, než v roce 1971 odešel do společnosti Rand Corporation se sídlem v kalifornské Santa Monice. V roce 1977 byl přeložen do objektu v Dulce. V té době si koupil dům v Santa Fé a 5 dní v týdnu dojížděl do práce hluboko vybudovaným systémem podzemních dráhy. Castellův popis spolupracovníků je bizardní: podle něj bylo na základně v Dulce více než 18 000 „ufonů” a také stovky humanoidů podobných plazům. Castello také tvrdí, že podzemní objekt v Dulce měl 7 podzemních podlaží. Většina mimozemštanů podle všeho pracovala na 6 a 7 podlaží, zatímco na 5 podlaží byly ubytováni a trávily volný čas.

Genetický výzkum

Castello rovněž uvedl, že 6 podlaží objektu bylo označováno jako „síň nočních můr”, neboť se zde prováděly experimenty s řadou živých organismů včetně ryb, tuleňů, ptáků či myší a také lidí. 6 podlaží bylo plné „produktů” těchto experimentů a nacházely se na něm nádrže obsahující lidi s mnoha končetinami a také několik klecí s vysokými humanoidy připomínající netopýry.

Castello se domnívá, že mimozemšťané nemají zájem o pozemky či přírodní suroviny, ropu nebo vodu. Jejich hlavním předmětem zájmu je magnetické pole Země. Tuto energii dokáží zřejmě využívat způsobem, který je nám neznámý…

V 70. letech zasáhla Nové Mexiko vlna podivných znetvoření dobytka. Zajímavé je, že mnohé tyto události se soustředily kolem městečka Dulce, což vedlo některé lidi k názoru, že tato oblast je skutečně domovem mimozemských bytostí. V červenci roku 1978 provedl vědec ve výslužbě Howard Burgees experiment, při němž zjistil, že mnoho kusů dobytka z Dulce vykazuje pod ultrafialovým světlem podivné znaky. Jejich kůže byla pokryta „třpytivou látkou na pravé straně krku, ucha a noze”. Analýza této látky odhalila přítomnost značného množství draslíku a hořčíku.

alien

Únosy mimozemšťanů

Většina případů mimozemských únosů, které jsou ohlášeny v USA, se drží klasického scénáře: lidé bez doprovodu spatří na obloze podivná světla a než se nadějí stojí před nimi bytosti z jiného světa. Poté jsou uneseni na palubu kosmické lodi, kde podstupují řadu podivných vyšetření. Často poté mají na těle podivné znaky.

Vyšetřovatel UFO Paul Bennewitz se zaměřil koncem 80. let na jistou zprávu o údajném únosu ve státě Nové Mexiko.

Oběť únosu Christa Tiltonová z Oklahomy, prohlásila, že ji v roce 1987 unesli dva malí mimozemšťané. V hypnotickém stavu jí pak mimozemšťané donutily nastoupit do kosmické lodi se kterou později odletěli na tajemné místo ve svahu hory, kde se setkala s mužem oblečeným do červeného pláště ve vojenském stylu. Odtud ji převezli do tunelu plného počítačových stanovišť a bezpečnostních kamer, aby jí posléze přepravili v dopravním vozíku do jiné oblasti, kde jí nutili stát na zařízení podobné váze, které však mělo místo stupnice počítačový monitor.

Zděšená oběť dostala identifikační průkaz a bylo řečeno, že právě sestoupila na 1 podlaží podzemního objektu. Její děsivá muka poté pokračovala a Tiltonová nakonec sestoupila až do 5 podlaží základny, kde prý spatřila další příslušníky podivného mimozemského druhu, který ji unesl, a také řadu kosmických lodí. V jedné obrovské místnosti poté spatřila počítačem řízená měřidla připojena k nádržím, které páchly po formaldehydu. Přestože nikdo Titlové neukázal obsah, dokázala později přesně nakreslit jejich vnější vzhled.

Právě tyto kresby zaujali Bennewitze, který už vícekrát podobné náčrtky viděl. Kresby Tiltonové se totiž téměř shodovaly s řadou náčrtků, které zkoumal o pár měsíců dříve a které tvořily část spisů Dokumenty z Dulce od Thomase Castella…

http://www.fastdog.karoo.net/images/dulcemap_1.jpgZdroj:http://www.faktax.estranky.cz/clanky/mimozemska-zakladne-v-dulce-u-noveho-mexika.html