Německo prohlásilo injekce mRNA za ‚nejsmrtonosnější vakcíny v historii‘ kvůli vysokému množství nežádoucích účinků na srdce a mozky lidí.

Nový výzkum z Německa zadokumentoval, jak pacienti umírali pár týdnů po obdržení své třetí dávky mRNA.

Noqreport.com hlásí:

Hned po injekcích toxických špičkových proteinů se prudce zhoršily jeho symptomy Parkinsnovy choroby a od té chvíle to s ním šlo s kopce. Patologická zpráva po pitvě potvrzuje jeho klinickou anamnézu, kdy v jeho dokumentaci není, že by kdy měl Fauciho chřipku, čili Covid-19. Toto je jeden případ vakcínami vyvolaných úmrtí, o kterých Velká farmakologie, Velká média a Vakcino-průmyslový komplex nechce, aby kdokoliv četl, diskutoval o nich nebo o tom dále publikoval zprávy.

Výzkumníci provedli autopsii 76letého muže s Parkinsonovou chorobou, který zemřel pár týdnů po obdržení 3. dávky mRNA na Covid. Tkáně v těle tohoto muže výzkumníci k přezkoumání zpracovali formalínem a nanesli na ně eosin a hemotoxilin. První injekce na Covid tohoto pacienta byla AstraZeneca a pak ve stejném roce 2021 dostal dvě dávky Pfizeru. Po druhé dávce si jeho rodina všimla značných změn v jeho chování, jelikož začal být značně letargický, úzkostlivý a nechtěl, aby se ho někdo dotýkal. Pak, jakmile dostal třetí dávku, začal být velice odtažitý a následně zemřel.

Pitva odhalila jak zánět srdce, tak mozku. Utrpěl myokarditidu, kterou nezpůsobila přirozená infekce, nýbrž to byly špičkové proteiny. Rovněž utrpěl akutní poškození mozku bez spojitosti s jeho diagnózou Parkinsona, kdy našli tři druhy patologických změn včetně odumírání neuronů. A co myslíte, že našli ve frontálním laloku jeho mozku? Špičkové proteiny.

Špičkové proteiny jak v mozcích, tak ve vaskulárních systémech v obětech Covidových injekcích se teď při pitvách ukazují jako hlavní příčina jak mrtvic, tak srdečních příhod.

Je třeba, aby se vědci a doktoři, kteří pořád popírají, že injekce na Covid způsobují úmrtí, na tato zjištění podívali blíže, jelikož podrobné fotografie odhalují špičkové proteiny v kontaminovaných poničených tkáních pacientů. Tato vakcína způsobuje poškození mozku. Tečka. Podívejte se na případovou zprávu. Držte se vědy.

Pacient rovněž trpěl obecným otokem srdce. Vakcínou vyvolané poškození mozku mu způsobilo záchvaty, v jejichž důsledku upadl do bezvědomí a nakonec se udusil vlastními zvratky, načež zemřel, uvedli patologové. Zde je, jak k tomu podle vlastních slov patologa došlo:

„Vakcíny cirkulující tělem přichází do kontaktu s cévami. Takže lipo-nano-částice obsahující mRNA vniknou do cévních stěn. A jsou to buňky krevních cév samotné, které začnou vyrábět špičkové proteiny.“  Jinými slovy ty špičkové proteiny vyvolávají v různých částech mozku ohromnou zánětlivou reakci, čímž v těchto částech způsobují odumírání.

Britští a američtí lékařští výzkumníci odmítají dělat pitvy k hledání špičkových proteinů jako tyhle. Medicínský průmysl zjevně tento výzkum potlačuje, aby obecně ochránili vakcinační průmysl, a to lze označit za „vakcinační holocaust“ pomocí injekcí mRNA.

Texaský neurolog Dr. Robert Lowry do záznamu řekl, že pitvy by se měly provádět na všech mladých lidech, kteří náhle neočekávaně zemřeli, a takto se vyjádřil o injekcích špičkových proteinů: „Ty nezabraňují onemocnění a dlouhodobá rizika jimi způsobených závažných poškození jsou větší, než od skutečné nemoci. Přirozená imunita proti koronaviru je daleko lepší a trvá déle než cokoliv, co poskytnou tyto vakcíny.“

https://cz24.news/nemecko-prave-prohlasilo-mrna-injekce-za-nejsmrtonosnejsi-vakciny-historie/

AUTOR: Sean Adl-Tabatabai

ZDROJ