Díl 1. si můžete přečíst ZDE.

Díl 2. si můžete přečíst ZDE.

Další kapitulace

Po přečtení prvních dvou částí této trilogie si nyní mohou probuzení lidé uvědomit, že satanští podvodníci nevědomky padají do pasti svého vlastního konání. Deep State vyvíjí tlak, aby je udržel na provázcích jako loutky ve vládě pomocí taktiky vydírání, výhrůžek a nátlaku, aby mohl provádět zlé činy zakotvené ve svých plánech. Ačkoliv Deep State využívá ve službách šílenství znalosti a intelekt, lze pozorovat, že jejich činy se jim vymstily. Když se znalosti a intelekt spojí s moudrostí a jsou správně užity ve službách Lásky a Pravdy, negativní činy se promění v pozitivní.

Abych citoval duchovního učitele Eckharta Tolleho z jeho knihy „Moc současnosti“: „Moc nad ostatními je slabost maskovaná jako síla. Skutečná moc je uvnitř a je vám nyní k dispozici.“ A skutečně, kabala Deep State je slabá. Protože vědí, že tuto bitvu prohrávají, vytahují všechny možné zábrany, aby pokračovali v útoku na Nás, lidi. Taktika Deep State, která spočívá ve vydírání, výhrůžkách a nátlaku už ale nefunguje, protože tým Q a Trumpův tým operují několik kroků před Kabalou. Hnutí Q-Anon nabírá na síle a loutky nyní v podstatě pracují pro Q tým a Trumpův tým. Plán je prováděn s jednoduchou, ale sofistikovanou účinností a elegancí.

Naše zpráva pokračuje úspěchy prezidenta Trumpa a jeho týmu během jeho prezidentství. Další zastávkou po Číně během Trumpovy cesty do Asie v roce 2017 byl Vietnam, kde se prezident Trump sešel s Nguyễn Phú Trọngem, který byl generálním tajemníkem Komunistické strany ve Vietnamu, a později byl zvolen Národním shromážděním v říjnu 2018 poté, co ve funkci zemřel bývalý prezident Trần Đại Quang. Trong je třetí osobou, která působí jako hlava strany i státu zároveň. Po předložení dokumentace s informacemi o zneužívání dětí a vlastizradě, ke kterým došlo, téměř okamžitě kapitulovali a slíbili, že okamžitě zastaví dodávky obchodovaných dětí.

V lednu 2018 Prezident Trump dostal do jámy lvové na Světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu, kde se se setkal s velkými představiteli téměř všech nadnárodních společností a Georgem Sorosem, který je nejvyšším viditelným představitelem v hierarchické linii velení Deep State. Ti, kdo byli na schůzce přítomni, zastupovali jedny z nejzlejších korporací na světě a k účasti je povolal prezident Trump. Po svém pozdním příjezdu prvního dne Trump každému z nich předal svou obálku a nařídil, aby byli přítomni následující den. Tato návštěva byla pro prezidenta Trumpa nejzranitelnější, protože ho mohli násilím unést, jelikož tito zločinci se potajmu chovají jako nebezpeční malí hlodavci zahnaní do kouta.

A znovu se opakovalo to stejné – následujícího dne všichni kapitulovali. Trump jim řekl, že od nynějška pracují pro jeho tým a vyslovil svůj odpor k jejich činům zneužívání dětí. Na schůzce byli George Soros a ředitelé Nestlé, HSBC, Deutsche Bank, Shell, BP, abych jmenovali aspoň některé z nich. Jako ukázkový příklad mainstreamové historky poslouží ta, kdy dle hlavního zpravodajského proudu zemřel John McCain ke konci srpna 2018 zřejmě na rakovinu mozku. Ve skutečnosti však byl popraven vojenským tribunálem. Poté byly všechny teroristické útoky ISIS ukončeny.

Další kapitulující byl Módí, indický prezident, který se v únoru 2018 sešel se všemi indickými vůdci. Kapitulaci Indie vyjádřil a symbolizoval tím, že se na tiskové konferenci objevil vedle Trumpa se zkříženými zápěstími, čímž dal svým stoupencům najevo, že „mám svázané ruce.“

Další Trumpovou cestou na pořadu jednání byl Summit of the Americas, který se konal v Peru v Jižní Americe v dubnu 2018, aby se setkal s vedením mexického prezidenta Andrése Manuela Lópeze Obradora, který je podle ústavy také nejvyšším velitelem mexických ozbrojených sil. Všichni po prostudování předložených obálek kapitulovali.

V Brazílii byl prezident Jair Bolsonaro do úřadu zvolen v roce 2018 a funkce se ujal 1. ledna 2019. Obdobně jako v Indii se druhý den na tiskové konferenci Bolsonaro představil se zkříženými zápěstími a slíbil zatčení všech, kdo jsou zapleteni do pedofilie a obchodu s dětmi

Následující zastávka byla v Argentině, uprchlické zemi mnoha kabalistických osobností, jako je Merkelová, Macron, atd. Zde se Trump setkal s hlavou státu, prezidentem Albertem Fernandezem, někým tak zkorumpovaným, jako byli všichni jeho předchůdci, kteří se chovali vůči prezidentovi Trumpovi špatně. Následující den po prostudování dokumentace se Fernandez podrobil a kapituloval. Trump byl jednáním Fernandeze tak znechucen, že americký prezident odjel z Argentiny bez společné tiskové konference.

Na summitu G7 v červnu 2018 v kanadském Torontu se Trump sešel s premiérem Justinem Trudeauem, Angelou Merkelovou a klaunem Emmanuelem Macronem, který byl veřejně považován za dítě. Spolu s Theresou Mayovou a Borisem Johnsonem všichni kapitulovali. Bývalá britská premiérka Theresa Mayová plakala poté, co zjistila, že byla odsouzena k zavraždění a že jí prezident Trump zachránil život. Kvůli předchozí kapitulaci EU byl brexit dokončen a na její místo byl dosazen zlý Boris Johnson, majetek Deep State. Nakonec bude Johnson odstraněn a nahrazen.

V Buckinghamském paláci se s Trumpem měla setkat královna, ale ukázalo se, že to byl její klon. Totéž se stalo s princem Charlesem, který byl také nahrazen dvojníkem s Camillou Parker Bowl. Trump jim nevěnoval pozornost a místo toho promluvil k jejich osobní stráži. Schůze skončila na Trumpovu žádost fotografováním ve slavném křesle Winstona Churchilla, které demonstrovalo, kdo je ve Velké Británii skutečným šéfem.

Dne 15. ledna 2019 se prezident Donald Trump ve Finsku v Helsinkách setkal s Vladimirem Putinem tváří v tvář. Schůzka byla hodnocena oběma z nich jako „dobrý začátek“. Po dvou hodinách rozhovorů za zavřenými dveřmi šli oba vůdci na pracovní oběd se svými poradci. Když už jsme u toho, Putin prohlásil, že nastal čas diskutovat o „obtížných nadnárodních otázkách“. Na vzájemné tiskové konferenci na konci těchto setkání Vladimir Putin podal Donaldu Trumpovi fotbalový míč a řekl mu: „Míč je nyní na vašem dvoře pane prezidente. Jsme ve vašem týmu, budeme pro vás pracovat!“ V kouli byla ukryta paměťová karta s přísně tajnými informacemi – rozhodně chytré a originální gesto k bezpečnému předání privilegovaných utajovaných informací.

Na pohřbu bývalého prezidenta George H.W. Bushe dne 6. prosince 2018, byl prezident Trump ten divný člověk. Výsměch v první řadě byl od Bushe juniora, Baracka Obamy, Billa Clintona a Jimmyho Cartera a jejich chotěmi. To skončilo, když přijel prezident a první dáma Melania. Určité nepříjemnosti s Trumpem se však snad daly očekávat, protože záměrně dorazil pozdě, aby mohl přerušit bohoslužbu. Byla využita k doručení obálky s dokumenty všem čtyřem bývalým prezidentům a Hillary Clintonové, které nebyly neočekávány a z jejichž obdržení neměli velkou radost.

Shrnutí

Vše výše uvedené bylo dosaženo za období 3 a půl roku, což je bezpochyby úžasný úspěch v procesu vyčištění močálu a rozebrání kabaly Deep State zevnitř.

Abychom pochopili obludnost pokračujících zločinů a podvodů, jakým byli všichni lidé vystaveni, je důležité si uvědomit, že většina trestných činů byla provedena prostřednictvím korporátních bank a korporací vládních služeb, podvodně prezentovaných lidem jako legalizované bankovní instituce a takzvané „volené vlády“, které místo aby sloužily veřejnosti, byly jednoduše podplacenými a najatými dodavateli Britské koruny v City of London.

Britská koruna tajně vládne světu z 677akrového (2,7 km2), nezávislého suverénního státu, známého jako The City of London. Tato koruna se skládá z výboru dvanácti bank v čele s Bank of England, kontrolovaných Rothschildy. Všechny nadnárodní korporace jsou vlastněny zahraničními „rodokmenovými“ rodinami. Jsou to soukromé korporace, většinou franšízy soukromě vlastněné Bank of London, která se nachází v City of London, což je soukromý khazarský mafiánský národní stát s vlastními velvyslanci a policejními silami. Londýnská City není součástí Spojeného království a neplatí daně. V 18. století prováděla bankéřská rodina Rothschildových tajné nekalé praktiky, aby nezákonně získala obrovské množství peněz, za které koupila Spojené království.

Buďte si vědomi toho, že v pozadí probíhá zatýkání vysoce postavených politiků, úředníků, šéfů firem, bankéřů a celebrit. Většina z nich je zatýkána za zločiny pedofilie a obchodování s lidmi, jako za zradu.

Jezuité jsou skutečnou mafií ve finančnictví, tajných organizacích, tajných společnostech, církvi, v podstatě všude na světě díky jejich dohledu nad Vatikánskou bankou, jejíž činnost Trump nedávno pozastavil, zatímco již probíhá totální destrukce „centrální bankovní ekonomiky“ Deep State. Trvalého zhroucení tohoto satanského moru lze dosáhnout jedině zničením celého jejich zločinného ekonomického systému. Toho je nyní skutečně dosahováno záměrným ničením ekonomiky, jak lze pozorovat. A postupuje to konfiskací jejich firemních struktur a majetku.

Je to tajná, militaristická „chirurgická“ operace, která si vyžádala okolo 20 let příprav. Stejně jako ve válce, uzavírání zásobovacích linií nepřítele snižuje jejich schopnost odčerpat a dočerpat, co je potřeba, a to je také nejúčinnějším způsobem, jak Deep State navždy porazit.

Existuje mnoho zlých korporací, které mají „hluboko do kapsy“, aby svými financemi zásobovaly kriminální aktivity, jako jsou například Antifa, BLM a desítky dalších kabalistických výtržnických skupin. Konfiskace jejich peněz, majetku a podílů tyto nepokoje ukončí. Mnoho z 500 společností Fortune pracovalo v zákulisí ničení naší země i životů statisíců nevinných dětí po celém světě. Tyto akce jsou navíc finančně podporovány Georgem Sorosem, národními vládami a drogovými kartely.

Proč je klíčové dospět k 50% hromadnému probuzení

Je toho třeba říci mnohem víc, ale především je důležité vědět, že nám všem někdo lže. S trochou štěstí budou mít lidé po celém světě brzy plné zuby nesmyslných COVID opatření, karantén a masek. Ať je pravda známa; čísla korony nesedí.

Nemocnice jsou z více než poloviny prázdné! Na dopravní nehody zemře každý rok více lidí než na COVID-19. Je nanejvýš důležité pochopit, že s námi všemi hrají jako na housle – abychom se připravili na povinné očkování, a byli redukováni či uvězněni ve věznici Nového světového řádu.

S otevřenou myslí si například položte otázku, zda by tato pandemie a provedené testy mohly být ve skutečnosti chytrým způsobem, jak získat tajný přístup do vnitřku vašeho těla, zejména do vašeho mozku. Nosní štětičky, které se používají k výtěrům, sahají až dozadu do hrdla. Existuje nějaký lékařský důvod, proč musí být tampony tak dlouhé? Mohly by být tyto testy COVID případně použity k tajné infikaci lidí nějakou choroboplodnou látkou, která by učinila z očkování nutnost?

Hysterie okolo korony začala bez jakéhokoli důkazu. Světová zdravotnická organizace (WHO), pobočka Kabaly, je opakovaným provinilcem, jelikož ve skutečnosti neexistuje žádný základ pro omezování našich občanských práv. To bylo dokazováno fakty v průběhu koronavirové „krize“. Rozsáhlá drakonická opatření, jaká svět ještě nikdy neviděl, se prosazují bez jakékoli konzultace. Obzvláště je zřejmé, že WHO je globálním velitelským orgánem, který drží otěže „Korony“ výhradně ve svých v rukou.

Tato organizace je veřejně známá svou extrémní korupcí. Bill Gates, oficiálně jeden z nejbohatších lidí na světě, využívá WHO jako svůj osobní propagační nástroj k prodeji svých vakcín za účelem zisku. Co to vypovídá o pověsti a důvěryhodnosti této organizace? WHO také bezostyšně nesprávně vyhodnotila předchozí pandemie, jako byly ptačí a prasečí chřipka. A její nedbalé jednání připravuje půdu pro další katastrofy a krize. Světová zdravotnická organizace musí nést za tyto postupy odpovědnost.

Směšnost této situace je ještě evidentnější při zjištění, že přední světoví epidemiologové zdiskreditovali závažnost pandemie prohlášením, že masky nefungují. Nizozemští zdravotníci nedávno vysvětlili, proč nedoporučují masky:

„Z lékařského hlediska neexistuje žádný důkaz o tom, že by nošení obličejových masek mělo zdravotní účinek, proto jsme se rozhodli jej neukládat jako národní povinnost,“ řekla nizozemská ministryně lékařské péče Tamara van Ark.

Přemýšlejte o tom – život by se velmi potenciálně mohl v blízké budoucnosti stát značně příšerným, protože většina neprobuzených zatáhne probuzené obyvatelstvo do plánované věznice Nového světového řádu kvůli pandemii, která neexistuje. Všechno, co má v našich životech nějakou hodnotu, bude negativně ovlivněno; to znamená konec osobní svobody a příchod nového peněžního systému, který by se měl integrovat se systémem sociálního skóre, jaký se dnes používá v komunistické Číně.

Pokud budou masy pokračovat v tomto pandemickém manévru, my ostatní budeme smeteni s nimi do světového vězení. Jinými slovy, neprobuzené masy stáhnou probuzenou menšinu do otroctví s sebou. Naše strategie musí být jasná. My Probuzení musíme uplatnit veškeré své úsilí a finanční zdroje na ty mise a činnosti, které nabízejí nejlepší šanci dostat se k masám s pravdou. Pokud se nám to nepodaří, na ničem jiném už nezáleží.

Rozvíjející se události

Naštěstí lze vidět pozitivní vývoj na straně Q a Patriotů. V současné době přebírají média hlavního proudu White Hats a na základně Guantánamo se budou konat tribunály, kde nikdo z obviněných nebude mít žádnou právní obranu proti svým obviněním kvůli pečlivému vyšetřování a předkládání dokumentů, CD, DVD a tak podobně.

Členové kabaly vědí, že jejich dny jsou sečteny. Principálové jako Soros, Pelosiová, bývalý kalifornský guvernér Brown a guvernér New Yorku Cuomo jsou nuceni se podrobit, s pouty za zády. Všichni budou postaveni před soud v roce 2021 v GITMO. Zvrácené a zlé skutky těchto lidí budou brzy odhaleny – aby je viděl celý svět.

Vzhledem k tomu, že je jisté, že prezident Trump letos v listopadu vyhraje své znovuzvolení s vlajkou a praporem, mnoho lidí se může ptát: Co se stane po roce 2024? I když je obtížné to odhadnout, jedna věc je jistá: Donald Trump jako frontman Q týmu se od tohoto svého dosavadního konání a úkolu vzdálí. Jeho obtížný a zároveň nejčestnější úkol byl splněn a přijde okamžik, kdy nebude mít chuť zůstat o den více v Bílém domě. Celý tento osvobozenecký podnik se soustředil na návrat moci k nám, lidem. Je tedy nanejvýš důležité, abychom se o sebe postarali sami a dělali, co je v našich silách, abychom pomohli ostatním, bude-li to nutné a možné.

Je velmi pravděpodobné, že s jeho znovuzvolením se prezident Trump stane posledním prezidentem USA Inc. a s tím i prvním prezidentem nové Americké republiky. Toto téma bude dále rozpracováno v budoucím článku Final Wakeup Call. Nejprve je nutné, aby lidé sami zjistili, kým doopravdy jsou; změnou svého myšlení a objevením PRAVDY uvidí a pochopí velikost své vlastní moci a vytvoří lepší svět. Je nutné, abychom se stali úžasnými jedinci, k nimž jsme byli všichni stvořeni, stali se zodpovědnými sami za sebe a přestali být závislí na institucích nebo na někom jiném. Od této chvíle musí všichni lidé převzít odpovědnost za své vlastní životy a rozhodnout se sami za sebe.

Je dobré dozvědět se podrobné informace o původu, růstu a zániku kabaly Deep State, dostupné v Petrových knihách „The Great Awakening“ (Části 1 a 2), kde jsou události popsány chronologicky a jsou doplněné internetovými odkazy pro další zkoumání. To jistě pozitivně přispěje k nezbytnému procesu probuzení a uzdravení, kterým musí každý projít.

Musíme zaopatřit, aby všechny budoucí generace zůstaly informovány o tom, co se s planetou Zemí a jejími obyvateli za posledních 430 000 let stalo, aby se podobné zločinné zlo už znovu neopakovalo. Pouze pokračující občanská bdělost zabrání návratu těchto zločinných zlodějů peněz a jejich finančnímu otroctví. Knihy Velké probuzení byly napsány speciálně pro tento preventivní účel a jejich nákup a studium je jedním z nejsnazších způsobů, jak tohoto cíle dosáhnout. Je důležité, abychom naše získané znalosti využili k zajištění trvalého blahobytu, štěstí, zdraví a radosti pro nás i pro budoucí generace. Tyto knihy jsou nezbytným čtením a jsou příhodné pro každou bdělou sbírku Patriotů. Prohlédněte si prosím webové stránky Final Wakeup call www.finalwakeupcall.info, které můžete využít k nákupu knih a pro další bezplatné poučné články a účast v diskusi.

Pokud vám informace v tomto článku připadaly zajímavé, užitečné nebo prozřetelné, podělte se o ně se svými přáteli a pomozte jim se probudit.

Povzbudit Trumpův tým a vlastence bojující proti globalistické mafii a pomoci s probuzením mnoha dalších lidí může každý bdělý člověk i tím, že po nadcházejících amerických prezidentských volbách 3. listopadu vyvěsí americkou státní vlajku. Toto je nejlepší symbolická ukázka naší solidarity s týmem Q a Trumpovým týmem a také je to vizuální znázornění toho, že se stáváme bdělou většinou.

Prosím, zůstaňte naladěni na další informace o velkém probuzení, které budou brzy následovat.

Pro tadesco přeložila jena | Zdroj: FinalWakeupCall.com

převzato:

https://tadesco.org/tym-q-a-trump-porazi-deep-state-zevnitr-cast-3-3/