Bílé klobouky pátrající po údajných zásobách Adrenochromu v jižní Kalifornii zažily životní šok, když pronikly do průmyslového skladu v Chatsworthu v údolí San Fernando, jen několik kilometrů od jedněch z nejbohatších distributorských skupin ve Spojených státech. Očekávaly, že najdou chladící boxy komerčních kvalit přetékající sáčky chlazeného Adrenochromu – farmaceutického koktejlu vyrobeného z tekutin extrahovaných z nadledvinek vyděšených dětí a syntetických opioidů – ale místo toho našly chladicí boxy obsahující orgány – játra, plíce, ledviny, srdce a ano, střeva – které byly odstraněny z dospívajících dětí.

„Tohle je ten nejnechutnější a nejděsivější nález, který jsme učinili,“ řekl zdroj v kanceláři generála Davida H. Bergera, když vylíčil podrobnosti pro Real Raw News.

27. října obdrželo americké armádní kybernetické velitelství podle jeho názoru důvěryhodný tip, že injekce a infuzní vaky Adrenochromu jsou uloženy ve skladu v Chatsworthu. Kybernetické velitelství poslalo podrobnosti generálu Bergerovi, který cítil, že údaje si zaslouží další zkoumání a 29. října povolilo nasazení průzkumného odstřelovačského komanda USMC, aby sklad sledovalo a, pokud to bude považováno za vhodné, proniklo do skladiště, zlikvidovalo protivníka a zničilo Adrenochrom nalezený v areálu.

Následujícího večera dorazila ke skladišti četa skautů a odstřelovačů. Vypadalo nehlídané, neobsazené a v dezolátním stavu. Jediná reflektorová lampa směrovala světlo na prázdné parkoviště a dveře skladiště byly zajištěny zrezivělým řetězem a dvěma velkými visacími zámky.

„Nejdřív jsem si myslel, že tohle nemůže být to místo,“ řekl později jeden mariňák během hlášení. „Byl jsem si jistý, že jsme natipovali špatné místo. Když jsme se dostali dovnitř, přál jsem si, aby to bylo špatné místo.“

Mariňáci použili pákové kleště, aby přestříhli překážky, a takticky vstoupili do stinné stavby. Slyšeli elektrické hučení vycházející z řady mrazicích boxů, lemujících zadní stěnu, ještě předtím, než zapnuli blikající zářivky, které místnost naplnily svým vlastním jedinečným bzučením. Uprostřed místnosti ležela čtyři kovová nosítka, každé potřísněné zaschlou krví a něčím, co mariňáci považovali za kousky odtržené tkáně. Po podlaze se povalovaly jehly, vakutainery, prázdné vaky a skalpely.

Když mariňáci vypáčili první mrazák, uviděli nemyslitelné: hermeticky uzavřené polyuretanové vaky, některé pokryté jinovatkovým oparem, obsahovaly lidské orgány, které byly chirurgicky vyjmuty z hostitelů. Vaky byly naskládány na sebe a na každém bylo nesmazatelným inkoustem napsáno datum – navenek naznačující, kdy zločinci orgány odebraly.

V ledničce bylo dvě stě sáčků plné krve, což znamenalo, že nebyla roztočena v odstředivkách, aby se rozdělila na transfuzní složky: červené krvinky, krevní destičky a plazmu.

Uvnitř mrazáku ve středu místnosti našli stažené, zmrzlé mrtvoly dvou předpubertálních dívek, které byly rozříznuty od spodu  po hrudní kost. Byly vykrváceny. Někdo jim odebral orgány a nacpal jejich bezvládná těla do mrazáku.

Mariňáci udělali podobné nálezy i v jiných chladicích a mrazicích boxech.

„Tohle je absolutně nejděsivější scéna, na jakou jsme narazili,“ řekl Real Raw News zdroj z kanceláře generála Davida H. Bergera. „Podle našeho nejlepšího odhadu se to nějakou dobu dělo a ten, kdo to dělal, to místo opustil. Možná dostali tip.

Na závěr řekl, že sklad je pronajatý výrobci léků, kteří obchodují s federální vládou. Jména nechtěl zveřejnit, protože armáda se snaží najít osoby, které jsou k pronájmu vázány.

https://realrawnews.com/2022/11/marines-make-gruesome-discovery-in-california/