Ve středu 15.5.2024 byl spáchaný atentát na slovenského premiéra Roberta Fica. Vlna dehonestace, nálepkování a rozdmýchávání nenávisti korporátních médií i politické opozice proti současnému slovenskému premiérovi i prezidentovi přinesla své ovoce v extrémním rozdělení společnosti. Střelcem je příznivec progresivistů Juraj Cintula. Robert Fico je ve velmi vážném stavu v nemocnici. Nespokojený přeje sílu a brzké zotavení.

Atentát na Roberta Fica jde zcela na vrub těch, kdo šířili nenávist a nikdy neuznali výsledky svobodných a demokratických voleb.

Je to výsledek oné liberální demokracie, která zaměnila souboj vizí a myšlenek za nálepky a dehonestace.

A je třeba zmínit, že svůj díl na tom mají i všechna ta média, které se na onom nálepkování podílela, nevymezovala se vůči němu nebo k tomu mlčela! [zdroj]

Podepisuji každé slovo!

Demokraticky zvoleného premiéra a prezidenta špinili jak doma, tak v zahraničí nedemokratičtí liberálové, včetně naši vlády, která přeruší vztahy se Slovenskem a oficiálně přijme Šimečku.

Tento čin je přímým důsledkem působení liberálních politiků a zkorumpovaných médií.

Místo diskuze a věcných argumentů jsou schopni pouze agresivně urážet oponenty s jiným než provládním názorem.

Toto řekl začátkem dubna Robert Fico:

„Voliče vládní koalice označují za popletené, nebo za lůzu, které je třeba zakázat volit. Stydí se prý za své sousedy, kterým říkají „rurálně- rustikální“. Prostě všichni kromě nich jsou primitivní debilové. Po ulicích oplzle nadávají vládním politikům a já už jenom čekám, kdy se tato frustrace, intenzivně propagovaná Deníkem N, Sme nebo Aktuality přetaví ve vraždu některého z vládních politiků.“

Modlíme se za vás, posíláme spoustu energie do rozhodujících několika hodin. [zdroj]

Všichni pokrytci dnes raději mlčte u svého sojového latté!

Jak už všichni víte, na slovenského premiéra Fica byl spáchán atentát a naše vládní garnitura, která patří k významným hybatelům nenávisti směrem k Ficovi a jeho vládě, se předhání v tom, kdo vyjádří větší (falešnou) lítost…

A za tři, dva, jedna teď dojde těm stejným lidem, že když je možné málem zastřelit Fica za to, že nechce posílat Ukrajině zbraně, tak stejně tak je možné zastřelit u nás kohokoliv za to, že směřuje tuto zemi do války…

Čekám kdy preVít Rakušan začne volat po navýšení počtu stíhaných lidí na sociálních za nevhodné protivládní komentáře, jelikož co když by tu zbraň někdo použil proti nim, že?

Myslím, že to bude ještě zajímavé a ne v tom dobrém slova smyslu… [zdroj]

Reakce členů vlády SR po střelbě na premiéra Roberta Fica:

Na vině bude hlavně fanatismus a hysterie lepšolidí, kteří dělí svět na dobro dle jejich představ a na tzv „zlo“, kam zařadili i Fica. Jeho zvolení prezentovali i mnozí z našich politiků skoro jako konec světa na Slovensku. Udělali z něho svými kecy „hrozbu pro demokracii“ a pro slovenskou společnost a pak stačí jeden idiot, který se považuje za Frodo Pytlíka a chce být bojovníkem za „dobro“.

Atentátník „nesouhlasil s vládou“ a jejími kroky. Fico před časem uvedl na Facebooku, cituji:

„Čekám, kdy se frustrace progresivistů živená médii přetaví do vraždy někoho z vládních politiků,“ s narážkou na Progresivní Slovensko.

„Voliči Progresivního Slovenska v ulicích oplzle nadávají vládním politikům a já už jen čekám, kdy se tato frustrace, intenzivně prohlubovaná Denníkem N, SME či Aktualitami přetaví do vraždy některých z předních vládních politiků, a to nepřeháním ani milimetr.“

Tzv liberálnědemokratická elita, která dle vlastních představ a představ progresivních médií symbolizuje tu tzv „lepší část společnosti“, ta, která ve svém fanatickém boji proti jiným názorům těmi ostatními hlasitě pohrdá, nálepkuje je, dehonestuje je a není schopná demokratické diskuze, ta je v principu pro společnost mnohem nebezpečnější, protože ji rozvrací a vytváří obrovskou nenávist, navíc nebezpečně maskovanou jako boj za jakési „dobro“.

Mohu si myslet o krocích slovenské vlády cokoliv, ale tímto hecováním se vytváří její mylný obraz jako zla, jako nepřítele (viz proruská atd), kterého je nutné zneškodnit. A tato rétorika je podobná rétorice u nás i jinde v Evropě.

Největší důkaz pro toto tvrzení, že tato pseudoliberálnědemokratická elita je nebezpečnější než ti, před kterými neustále tato elita varuje je fakt, že pokud by to bylo naopak, musel by Fiala při jeho neoblíbenosti a při většinovém nesouhlasu Čechů s jeho politikou už dávno z bezpečnostních důvodů chodit jen kanálama. [zdroj]

Juraj Cintula, atentátník

A protože není nikdy nic černobílé, dáme si i alternativní pohled od Pavla Kamase:

Na Slovensku začíná velká hra s velmi pravděpodobným přesahem pro zbytek Evropy.

Uvidíme, co se bude dít dál.

To nejdůležitější v tuto chvíli je:

1) Jak bude bezprostředně reagovat politika

2) Zda oficiální místa budou prezentovat nějaké přesvědčivé “důkazy” á la cestovní pasy teroristů nalezené v troskách WTC (9/11) a podobně.

Je mi líto, ale po 20 letech zkušeností s obřezaným Systémem jsou pro mě osobně (a nikomu svůj názor nenutím!) takovéto události až do spolehlivého prokázání opaku false flag, resp. akce samotného Systému. [zdroj]

 

Takhle se „spěchá“ s člověkem bezprostředně ohroženým na životě?

Jen se ptám, nic víc…

Položil jsem tuto otázku lékaři s více než dvacetiletou praxí (mj. na záchrance).

Jeho odpověď: Ne, takhle se s člověkem bezprostředně ohroženým na životě rozhodně „nespěchá“. Spěchání vypadá v takovém případě úplně jinak.

Další informace a názory budou doplněné průběžně…

https://www.nespokojeny.cz/na-roberta-fica-byl-spachany-atentat-umele-vyvolana-nenavist-prinesla-sve-ovoce/

Atentát na Roberta Fica je s největší pravděpodobností důsledkem záměrného extrémního rozdělení společnosti

Nejen všude v Evropě, ale i jinde je společnost extrémně rozdělena – a to nesrovnatelně víc než kdy jindy. Asi stěží bychom v posledních 70 – 80 letech hledali dobu, kdy byla společnost natolik rozdělená jako nyní.

Atentát na Roberta Fica je tedy s velkou pravděpodobností důsledkem extrémní štvanice korporátních médií i opozice. Jde o stejnou štvanici jakou pořádají po celém kolektivním Západě  „média jediné pravdy“ na politiky, kteří nezapadají do progresivistické názorové linky.

Jejich zpravidla konzervativní názory jsou odsuzovány jako „nedemokratické a extremistické,“ bez ohledu na to, že ještě před nějakými dvaceti lety se jednalo o názory zcela legitimní a víceméně mainstreamové.

A ani stávající situace mnohé „presstitutky“ nezmění a jedou si dál svoji „linku.“

Dnes jsem dokonce zaslechla komentář jisté slovenské „novinářky,“ která incident komentovala na Primě. Ta tvrdila, že je to neštěstí, protože útok vládu ještě víc posílí, což prý také opozici nepomůže.

Jednoduše tamní mediální žumpa se nedokáže zklidnit ani po takové události. To snad o situaci vypovídá nejlépe.

Ještě tak někdy před 15 lety  nebyla společnost tolik rozdělená, toto rozdělení započalo až později a v podstatě kopíruje dobu, kdy nastala cenzura jiných názorů – a zároveň prosazování „jediné pravdy“ ze strany „jediných správných“ médií.

Velkým zlem jsou samozřejmě také politické neziskovky, jejichž jediným zadáním je ve spolupráci s oněmi „správnými“ politiky a médii pořádat štvanice proti vybraným politikům bez ohledu na demokratické rozhodnutí ve volbách.

Situaci tím samozřejmě záměrně dále hrotí. Dění posledních čtyř let společnost postupně rozdělovalo ještě víc – a právě na Slovensku se zřejmě nyní projevilo.

Dalo se tedy očekávat, že jednou k něčemu podobnému dojde a nakonec Slovensko nemusí být v tomto směru poslední.

Aktuálně ještě není motiv pachatele údajně znám, ale známa je již identita pachatele.

Má jít o Juraje Cintulu, údajného místního 71letého básníka, který je příznivcem progresivistů a výsledek voleb ho velmi naštval.

Lví podíl tedy na útoku měla zřejmě i média a stávající politická opozice, i když na našich médiích tvrdí, že jde o „osamělého vlka.“

Možná právě nyní si konečně politici a média nejen v Evropě uvědomí, že další záměrné rozdělování společnosti podle hesla: „rozděl a panuj“ se může příště dotknout třeba i politika z druhé strany.

Aktuálně je Robert Fico v banskobystrické nemocnici na operaci. Nelze než doufat, že vše dobře dopadne a přát brzké uzdravení…

https://necenzurovanapravda.cz/2024/05/atentat-na-roberta-fica-je-s-nejvetsi-pravdepodobnosti-dusledkem-zamerneho-extremniho-rozdeleni-spolecnosti/