Bidenovo ultimátum Texasu Medveděv odmítl . Ruským občanům vzkázal „Podporu Texasanů všemi způsoby“

Ve 25 vzbouřených státech USA se shromažďuje armáda na obranu texaské hranice před invazí desetitisíců nelegálních přistěhovalců denně z Mexika do USA.

Poznámka redakce: V Texasu je přes 6.000 000 imigrantů. Jsou ubytováni ve školách a kde to jde, ve veřejných prostorech. Děti nechodí do školy, potíže se zásobováním, kriminalita a celý stát v důsledku situace začal kolabovat. Bidenova vlastizrádná mafie se postavila proti guvernérovi s výhrůžkami vojenského napadení, když začal na hranicích stavět ochrannou bariéru. O dopadu je tento článek…

Po rozhodnutí Nejvyššího soudu země vyhovět odvolání Bidenovy federální vlády (která hovoří o zbourání zdi a umožnění masového vstupu nelegálních přistěhovalců), které dokonce způsobilo intervenci Moskvy, chtějí všichni podpořit Texas v jeho rozhodnutí zastavit invazi do USA.

Nekonečné řady nákladních aut, která do Texasu vozí personál, zbraně a zásoby.

Podívejte se na následující graf, abyste viděli, co vytvořilo kritický existenční problém Texasu, který se následně stal problémem USA: miliony nelegálních přistěhovalců vstupují do tohoto státu a pak se rozptylují po celých USA!

Jako první informoval v řecký portál http://pronews.gr: guvernéři 25 států vydali společné prohlášení, ve kterém prohlásili, že se rozhodli podpořit Texas a ne Bidenovu administrativu.

„Děláme to částečně proto, že Bidenova administrativa odmítá prosazovat již existující imigrační zákony a nezákonně povoluje masové podmíněné propouštění imigrantů, kteří se do naší země dostali nelegálně, po celé Americe.“

Signatáři jsou:

Alabama: guvernér Alabamy Kay Iveyová
Guvernér Aljašky Mike Dunleavy
guvernér Floridy Ron DeSantis
Brian Kemp, guvernér Georgie
Guvernér štátu Idaho Brad Little
Indiana guvernér Eric Holcomb
Iowa Gov. Kim Reynolds
Guvernér Louisiany Jeff Landry
Mississippi guvernér Tate Reeves
Guvernér štátu Missouri Mike Parson
Guvernér Montany Greg Gianforte
Guvernér Nebrasky Jim Pillen
Guvernér Nevady Joe Lombardo
New Hampshire guvernér Chris Sununu
Severná Dakota guvernér Doug Burgum
Gubernátor Ohia Mike DeWine
Oklahoma Gov. Kevin Stitt
Guvernér Južnej Karolíny Henry McMaster
Južná Dakota Gov. Kristi Noem
Tennessee guvernér Bill Lee
Guvernér Utahu Spencer Cox
Guvernér Virgínie Glenn Youngkin
Guvernér Západnej Virgínie Jim Justice
Guvernér Wyomingu Mark Gordon, guvernérka Arkansasu Sarah Huckabee Sandersová “

Floridští příslušníci Národní gardy zároveň překročili hranice Texasu, aby pomohli Texasanům na příkaz guvernéra státu Rona DeSantise.

Uprostřed toho všeho jsme měli působivý zásah z… Moskvy: Bývalý prezident a současný místopředseda Rady bezpečnosti Medveděv vydal prohlášení, že „vznik Texaské lidové republiky je stále reálnější“ a vyzval Rusy, aby „učinili vše pro obranu Texasu“!

Celé prohlášení zní takto:

„Vytvoření Texaské lidové republiky je stále reálnější. Toto jsem napsal koncem roku 2022 v humorné předpovědi.

Vláda USA dokazuje, že je naprosto neschopná zvládnout imigrační krizi, která vypukla v jednom z největších států USA.
Guvernér Texasu odvážně ignoruje stanovisko Bílého domu se slabým starým Bidenem a začíná obnovovat ostnatý drát. Cokoli, co je třeba udělat na obranu Texasu před přílivem imigrantů, kteří nekontrolovaně překračují jižní hranici.
Další názorný příklad oslabování hegemonie USA, k němuž dochází v důsledku jednání samotných Američanů. Oficiální Washington, který tak nadšeně podporuje kyjevské neonacisty a zdánlivě si nevšímá ničeho jiného, ​​se ukázal jako nekompetentní v otázkách vnitřní politiky.
Pedantská rozhodnutí Nejvyššího soudu, že otázky imigrace patří do pravomoci federálních orgánů, nikoli státu, jsou odtrženy od reality. Kvůli své nečinnosti mohou tyto orgány nakonec dotlačit obyvatele Texasu, kteří již vážně uvažují o odtržení, k bodu zlomu. Historie zaznamenává případy, kdy se jednotlivé státy pokoušely oddělit od Spojených států a vytvořit konfederaci. To vše vedlo ke krvavé občanské válce, která stála život tisíce a tisíce lidí.

Tak či onak, Amerika může čelit nevyřešené ústavní krizi a ponořit se do dlouhotrvající propasti nového, možná ještě ničivějšího občanského konfliktu.“

Západní svět to bude sledovat se zatajeným dechem a obávat se amerického chaosu. To jsou však jejich vlastní problémy.“

ZDROJ