V uplynulém týdnu došlo v geopolitických mocenských strukturách k několika tektonickým změnám. Výsledkem bude, že všeobecně opovrhovaného avatara „Joe Bidena“ nahradí ve funkci prezidenta USA předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy, tvrdí zdroje z Pentagonu a MI6. Rovněž začaly vážné přípravy na přesun sídla OSN z New Yorku do Laosu, tvrdí zdroje CIA v Laosu.

K těmto změnám dochází v době, kdy se hlavní viníci současného nefunkčního stavu planety scházejí ve švýcarském Davosu na Světovém ekonomickém fóru. V době, kdy se tento report chystal k vydání, se podle zdrojů CIA šéf této organizace Klaus Schwab Rothschild dnes „kvůli zdravotním problémům“ neúčastní zahajovací konference WEF v Davosu.

Může se však jednat o dezinformační past, jejímž cílem je zničit důvěryhodnost tohoto zpravodaje tím, že se on nebo jeho avatar objeví až poté, co oznámíme jeho nepřítomnost. WEF nebyl k dispozici pro podání vysvětlení. Bez ohledu na to, zločinci shromáždění v Davosu prohráli bitvu o planetu Zemi, shoduje se více zdrojů.

Víme, že celá Hitlerova a Rockefellerova větev vládnoucí třídy ztratila moc. To znamená, že potomci Adolfa Hitlera a Johna Rockefellera I. včetně Angely Merkelové, Hillary Clintonové, Baracka Obamy, Davida Rockefellera mladšího a dalších, budou zbaveni veškeré moci a titulů, tvrdí zdroje MI6.

Abychom si potvrdili, zda je to pravda, musíme vidět veřejné odstranění Rockefellerova avatara, „prezidenta Joea Bidena“, spolu s falešným papežem Františkem v gumové masce.

Existují náznaky, že k tomu dochází. V USA vyústil boj o moc v kompromis, v jehož rámci nebude u moci ani Donald Trump, ani Joe Biden. Nejvyšší soud odmítl v Brunsonově případu zvrátit volby v roce 2020, protože by do funkce prezidenta dosadil Donalda Trumpa. Důvodem je, že Donald Trump, který se od ledna 2020 objevuje na veřejnosti, je dvojník. Skutečný Donald Trump, jehož syn Barron byl poškozen vakcínami, byl zarytě proti nim. To znamená, že kdyby Nejvyšší soud obnovil Trumpovu funkci, pak by avatar Joe Biden, který přijímal příkazy od Rockefellerů, byl nahrazen Trumpovým avatarem.

V 15 kolech hlasování, která byla nutná k tomu, aby se Kevin McCarthy stal předsedou Sněmovny reprezentantů, se odehrávaly vážné obchody. McCarthy byl mimo jiné nucen slíbit, že uspořádá slyšení o tom, jak se FBI změnila ve zhoubnou sílu potlačující americké vlastence.

Tweet od Kari Lake:

Seznam věcí, které FBI potlačila, upravila a skryla před veřejností:

  • Bidenův počítač
  • Deník Ashley Bidenové
  • Epsteinova „Malá černá kniha“
  • E-maily Hillary Clintonové
  • Přísežné prohlášení ministerstva spravedlnosti: razie v Mar-A-Lago

Moje otázka zní… Proč?

Podle posledních informací bude Joe Biden spolu s Kamalou Harrisovou, druhou v pořadí na prezidentský post, odvolán. Tím by se McCarthy stal prezidentem, ale pouze jako dočasná postava, která by dohlížela na nové a skutečné volby. V takových volbách by kandidoval skutečný Donald Trump.

Proto se nyní v korporátních propagandistických médiích objevují titulky, jako je tento:

Bývalý poradce Clintonové David Gergen říká, že Bidenovi hrozí, že bude v kauze dokumentů „sněden“: Velmi, velmi velká věc

To ukazuje, že se chystají použít příběh o „dokumentech v garáži“ místo znásilnění a vraždy dětí nebo prodeje americké vlády gangsterům na Ukrajině jako záminku k ukončení Bidenovy frašky. Pro opětovné potvrzení, že jde o frašku, si všimněte, jak falešný Biden na tomto videu ani nemrkne. S největší pravděpodobností jde o počítačovou simulaci.

Tahle show už nemůže trvat dlouho.

Jsme také svědky velmi silné kampaně za odstranění „papeže Františka“. Proto se setkáváme se zprávami, že spiknutí za jeho odstranění „začalo vážně“ ihned poté, co 31. prosince zemřel papež Benedikt XVI.

S tímto bojem pravděpodobně souvisí i náhlá smrt šéfa Vatikánské banky, kardinála George Pella, dne 10. ledna. Pell byl spojencem skutečného papeže Františka, který falešného Františka odsoudil jako „katastrofu“ a „neštěstí“. Zdroje z lóže P3 každopádně tvrdí, že falešný František už několik dní po sobě ruší všechna svá veřejná vystoupení kvůli „záhadné nemoci“.

S jistotou víme, že v posledních týdnech došlo k jakési čistce v nejvyšších patrech moci, když zemřel nejvyšší čínský představitel Ťiang Ce-min, královna Alžběta II., Evelyn de Rothschild, papež Benedikt atd.

Dozvídáme se také, že to vše souvisí s tím, že byl vybrán nový M1 neboli šéf Výboru 300 a kontrolor světového finančního systému.

Jsme v kontaktu s touto osobou, která je z královské rodiny, a o níž jste pravděpodobně nikdy neslyšeli. Tato osoba říká: „M1 jednoduše znamená Monetary One neboli globální upisování světových bank….. Monetary One je jednoduše právním signatářem všech ostatních dluhů. Dluh země nemůžete podepsat na vzduch, takže někde u někoho musí skončit.“

Nový M1 tvrdí, že hlavní překážkou jubilea a vytvoření meritokratické agentury pro plánování budoucnosti je „patová situace pocházející od páté kolony uvnitř MI6“. Tato skupina je napojena na ilumináty a vadí jí mimo jiné veřejné využívání krále Karla III. jako tváře britské monarchie kvůli jeho údajnému podílu na vraždě princezny Diany.

Charles zveřejňuje následující vysvětlení:

„Íránská vojenská rozvědka zabila Dodiho Fayeda, syna tehdejšího majitele obchodu Harrod’s v Londýně. Diana nebyla primárnám cílem, ale její smrt je důsledek atentátu primárně kvůli praní špinavých peněz spojených s obchodem se zbraněmi… ani Její Veličenstvo královna, ani manžel Jejího Veličenstva princ Philip, ani já bych teď neřekl, že v tom mají prsty, nejednají a nepodílejí se na tom.“

Zdroj připouští, že „MI6 skutečně poskytla zařízení vojenské kvality, které bylo schopno způsobit dopravní nehodu“, a že šéf MI6 sir John Scarlett „se nacházel v okruhu jedné míle od místa činu“. Bývalý šéf MI6 Dr. Michael Van de Meer však uvedl, že Dianina smrt byla vraždou ze cti, k níž došlo proto, že čekala Fayedova dvojčata a chystala se konvertovat k islámu.

V každém případě, za předpokladu, že MI6 jednala na vlastní pěst bez vědomí některého z členů britské královské rodiny, a pokud je spor o tuto skutečnost tím, co brání začátku nového finančního systému a nové éry, pak je třeba najít řešení. Princ William zřejmě nechce nastoupit na trůn místo svého otce, takže Anglie možná může mít poprvé od roku 1066 krále Harolda, zatímco tajemný(á) M1 zůstane jako ten se skutečnou mocí. O tom musí rozhodnout Tajná rada a zbytek vládnoucí třídy se bude muset s jejím rozhodnutím smířit.

Existuje také velmi reálná možnost všeobecné vzpoury proti pokrevní vládnoucí třídě na Západě. Pokračující hospodářský kolaps a následky podvodu s vakcínami a „pandemií“ činí krvavou revoluci stále pravděpodobnější.

Zde je zpráva, kterou jsme obdrželi od iluminátů:

Kardinálové uvnitř Vatikánu se připravují na odstranění 33. stupňů svobodných zednářů včetně jezuitského papeže. Toto poselství je světu vzkazem, že jezuité 33. stupně zednářů již nemají kontrolu na nejvyšších velitelských úrovních. Všechny stupně DS 33 > Výbor 300, Fortune 500, > Blackrock.

V souvislosti s tím si můžeme všimnout, že nedávno zničil rozsáhlý požár zednářské centrum v jihozápadní části Sydney.

Podněcují také demonstrace a sociální nepokoje na celé západní polokouli.

80 000 Izraelců protestuje v Tel Avivu, policie demonstranty rozehnala:

Nepokoje v Peru:

I Židé (kteří nejsou členy ChM) se bouří.

Hospodářský kolaps v USA a dalších západních zemích povede k dalším nepokojům, pokud nebude co nejdříve zahájen nový systém. Hyperinflace, rostoucí úrokové sazby a hroutící se trhy probíhají současně.

Realitní bublina v USA je tak obrovská, že se s ní může vypořádat pouze úplný restart finančního systému.

Reálné mzdy klesají velmi rychle. Navíc používají oficiální údaje o inflaci, které jsou přibližně poloviční než skutečná úroveň inflace.

Obrovský nárůst kriminality vede také k celkovému zhroucení společenského řádu, zejména ve Spojených státech. Situace dospěla tak daleko, že i potraviny v supermarketech musí být pod zámkem.

Taková situace se neděje jen v USA. V Polsku jsou staří lidé nuceni krást potraviny v obchodech, aby přežili, zatímco jejich vláda stále prosazuje vakcíny ve snaze vyvraždit je, tvrdí polské zpravodajské zdroje.

Upozorňují, že polské vojenské jednotky se minulý týden vzbouřily a neuposlechly rozkazů vlády, aby šly bojovat proti Rusům na Ukrajině.

V Maďarsku se 97 % občanů, kteří se zúčastnili průzkumů, vyslovilo proti sankcím EU vůči Rusku, uvedla mluvčí maďarské vlády Alexandra Sentkiraji.

V každém případě vládnoucí třída ChM ztrácí kontrolu na Ukrajině i na všech ostatních frontách. Zatímco k tomuto kolapsu dochází, vládnoucí třída zamrzla v mexické patové situaci vzájemného vydírání. Jak poznamenává M1:

„V nějaké hoře poblíž Zugu ve Švýcarsku je bezpochyby ukrytý depozitář se složkou na kohokoli, kdo je kdekoli v jakémkoli mocenském postavení. Nad nejbohatšími a nejmocnějšími lidmi světa sedí kulty, do nichž jsou všichni včleněni a prostřednictvím různých shromáždění a praktik kompromitováni k naprosté kontrole. Nad kulty a za oponou dělá ChM to, co dělá už více než tisíc let.“

Jak chazarská mafie převzala svět:

Snaha ChM udržet se u moci tím, že všechny zabije buď pandemií, nebo vakcínou, se jim nyní vymstí. Škody způsobené vakcínami jsou nyní tak rozsáhlé, že je dokonce i oficiální agentury, jako je CDC, jsou nuceny přiznat. Americký Kongres osvobodil sebe a své rodiny a členy svého štábu a jejich rodiny od všech vakcinačních povinností a požadavků, které vznesl na své zaměstnavatele – americký lid. Osvobodili také zaměstnance CDC, úředníky a zaměstnance farmaceutických společností, kteří se na tomto systému podíleli. Korupce, která stojí za celou touto kampaní, je tak rozsáhlá, že většina vlád na Západě je do ní zapletena až po uši.

Vzpomínáte si na film „Dallas Buyers Club“ ? Skupina pacientů s AIDS bojuje proti vládním byrokratům v područí Big Pharma za právo užívat levné a účinné léky.
Záporákem byl doktor Anthony Fauci.

V rádiu zní zpráva, že CDC přiznává nebezpečí mrtvice po vakcíně proti Covidu:

Jediným východiskem z této patové situace je vyhlášení jubilea a procesu pravdy a usmíření, po němž bude následovat všeobecná amnestie. Na amnestii za zločiny spáchané očkováním je však pravděpodobně pozdě.

Je také pozdě pokoušet se zachránit současný finanční systém pomocí reforem. Všimli jsme si, že republikáni ve Sněmovně reprezentantů plánují řešit situaci zrušením daňového úřadu (IRS), zrušením národní daně z příjmu a jejím nahrazením národní daní ze spotřeby.

Při jubileu a státních penězích (na rozdíl od dluhu vůči ChM) by však ani daň ze spotřeby nebyla potřeba.

Každopádně mluvit o daňové reformě je jako přerovnávat lehátka na Titaniku, protože korporace THE USA Inc. už léta funguje „na páru“. Tento týden jí opět dojdou peníze a vydá se do Číny s prosíkem, aby nabídla další rodinné dědictví výměnou za rychlou nápravu. Vzhledem k tomu, že celkový dluh a nefinancované závazky USA se blíží hranici 300 bilionů dolarů, je jedinou odpovědí totální restart.

Situace je naléhavá, protože pokud se Západ nepostaví za novým (novou) M1, převezmou ji Rusové, Číňané nebo země BRICS, ať už se spoluprací Západu, nebo bez ní.

Podle zdrojů Společnosti bílého draka v Laosu tam ne-západní svět začal stavět nové sídlo OSN a bude pokračovat v budování vlastní mezinárodní architektury. Připravuje také vlastní mezinárodní finanční systém.

Tajemník ruské bezpečnostní rady Nikolaj Patrušev za tuto skupinu prohlásil, že americký stát je pouze „zástěrkou pro konglomerát obrovských korporací, které ovládají zemi a snaží se ovládnout svět“. Dodává, že „nadnárodní korporace považují i americké prezidenty za pouhé figurky, které lze umlčet, jak se to stalo v případě Donalda Trumpa. Republikáni a Demokraté jsou pouze dvěma aktéry jedné inscenace, která nemá s demokracií nic společného.“

Stálý zástupce Ruska při OSN Vasilij Nebenzja prohlásil, že pokud se nepodaří dosáhnout míru se Západem prostřednictvím jednání, „pak budou naše úkoly splněny vojenskými prostředky“.

Jedinou nadějí pro Západ, jak si udržet ještě nějaký význam, je, že se konečně odhalí jeho tajné vesmírné síly. To by se mohlo stát, jak naznačuje tato tisková zpráva amerických vesmírných sil:

Sedm národů se sešlo, aby se zabývalo vesmírnou bezpečností

Arlington, Va. (AFNS):

Ministerstvo obrany se zúčastnilo každoročního zasedání Combined Space Operations (CSpO) Initiative Principals Board… kolegů z Austrálie, Kanady, Francie, Německa, Nového Zélandu, Spojeného království a Spojených států amerických se zaměřením na rozvoj spolupráce a sdílení informací v oblasti vesmírné bezpečnosti.

V této souvislosti vám přinášíme nejnovější vizualizace týkající se vesmíru.

1. Vícebarevná světla UFO:

2. Objekt nad pobřežím Floridy, USA:

3. Někteří jim budou říkat čočkovité mraky, jiní se budou mlčky usmívat. Zahalené UFO nad Flagstaffem v Arizoně, USA:

4. Tisková zpráva americké National Geographic Survey ukazuje zemětřesení s epicentrem v hloubce 0,6 kilometru, což znamená, že došlo k nějakému výbuchu v prostoru pod Silicon Valley (pokud se mýlíme, opravte nás):

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/mccarthy-nahradi-bidena-ve-funkci-prezidenta-usa-zatimco-sidlo-osn-se-pripravuje-na-presun-do-laosu/