Začala masivní ofenzíva s cílem dorazit švýcarskou skupinu Octagon a ukončit tak jejich nacistickou čtvrtou říši. Výkonní ředitelé farmaceutických společností, vedoucí lékařských asociací a další osoby spojené s teroristickou a vakcinační kampaní jménem Covid-19 se stali cíli s vysokou prioritou. Podle zdrojů Gnostických Illuminátů budou Švýcaři požádáni o vydání všech vůdců skupiny Octagon nebo budou čelit zničení jejich země.

Operace Covid-19 Gladio je švýcarský Octagon, Gladio je součástí toho,“ potvrzují zdroje britské MI6. To znamená, že ze Švýcarska je organizována celosvětová kampaň masových vražd, a proto jsou přijímána taková radikální opatření.

Upozorňujeme však, že skupina Octagon je de facto politbyrem asi jednoho milionu osob silné chazarské mafie a jen tak se nevzdají.

Jeden zdroj NSA sdělil informace naznačující, že aktéři chazarské mafie zosnují plán proti Trumpově výzvě ke shromáždění vlastenců ve Washingtonu DC 6. ledna. Zdroj varuje, že by se z toho mohla stát smrtící past, a pokud by vlastenci chtěli pomoci, měli by zvážit na místě jednání proti politikům, lékařům a dalším, kteří by prosazovali lockdown a vakcinaci „Covid-19.“

Pokud stále věříte propagandě strachu z Covidu, kterou chrlí po celý den korporátní propagandistická média, můžete si ověřit některá fakta: Čínská laboratoř biologických zbraní v čínském Wu-chanu, kde vznikl takzvaný virus Covid, je vlastněná Sorosovou nadací, jak je patrné z podání nadace u americké burzovní komise. Stejná nadace vlastní výrobce vakcín. Sorosova nadace je záštitou pro chazarskou mafii.

Lidem je třeba připomenout, že západní medicína je založena na vojenské medicíně a má vojenskou hierarchii. Pokud lékaři nebudou poslouchat rozkazy, ztratí licence. Objednávky pocházejí od lékařských asociací ovládaných chazarskou mafií.

Ruské zdroje FSB potvrzují, že některé z vakcín Covid-19, které jsou nyní prosazovány, obsahují mikročipy. „Nyní se je snažíme dekódovat,“ říká jeden zdroj.

Reakce na každou novou krutost chazarské mafie nejsou zatím dostatečné, a proto velké operace pořád pokračují. Nyní ruské, americké, izraelské a další speciální síly aktivně pronásledují všechny vedoucí pracovníky spojené s tímto lékařským terorismem prováděným na Západě, většinou jsou ze skupiny chazarských otrokářských zemí G7.

Dokonce i propagandistické noviny jako Washington Post připouštějí největší mobilizaci národní gardy od druhé světové války. Samozřejmě se to snaží kamuflovat jako „boj proti pandemii,“ ale ve skutečnosti jde o boj s chazarskou mafií.

Dalším znakem je uzavření pozemních a námořních hranic v Japonsku, Saúdské Arábii, Brazílii, USA a dalších zemích, aby se zabránilo úniku šéfů chazarské mafie.

V případě Japonska jsou hranice uzavřeny pro cizince, kteří se pokoušejí vstoupit do země, aby se zabránilo vstupu japonským agentům a vrahům, uvedl zdroj z japonské vojenské rozvědky. Ponechání těchto agentů mimo Japonsko umožní Japonsku bezpečně vyhlásit nezávislost na kontrole chazarské mafie. Mnoho takzvaných japonských psovodů chazarské mafie bylo odstraněno a další jsou na řadě.

Podívejme se na údajný výbuch bomby, ke kterému došlo minulý týden v Nashvillu v Tennessee. Naše vlastní zdroje potvrzují to, co již bylo řečeno, že zařízení NSA, které jménem amerického prezidenta Donalda Trumpa kontrolovalo stroje Dominion na krádež hlasů, bylo zasaženo termobarickou raketou vzduch-země s lokálním EMP. Dobré video z raketového útoku můžete vidět ZDE. Všimněte si modrého záblesku na začátku exploze.

Korporátní propagandistická média samozřejmě říkají, že šlo o dílo „bílého mačisty“ jménem Anthony Quinn Warner, ale pokud vyhledáváte na webu data před útokem v Nashvillu, něco tu nehraje. Zdroje NSA každopádně říkají, že se jednalo o přímý útok na americkou armádu zkorumpovanou FBI a dalšími poskoky pracujícími pro chazarskou mafii. To znamená válku, dodávají.

Dalším hlavním cílem ofenzívy je kromě FBI a farmaceutických společností i high-tech průmysl, zejména Google, Facebook a IBM, shoduje se více zdrojů.

Několik zdrojů potvrzuje, že „světoví vůdci“ jsou nyní produktem počítačové grafiky (deep fake) spolu s chirurgicky pozměněnými podobnými lidskými aktéry, včetně papeže Františka, „nově zvoleného prezidenta“ USA Joe Bidena a mnoho dalších. Když už mluvíme o Bidenovi, představitelé Ukrajiny zveřejnili podrobnější informace a důkazy o jeho úplatcích.

Čína také začala regulovat a brzdit technologické giganty, zejména skupinu Alibaba a nyní i pravděpodobně Teslu. Tesla má větší hodnotu než sedm nejlepších světových automobilových společností díky obrovskému vkladu fiat peněz. Zástrčka bude ale brzy vytažena, slibují zdroje NSA.

Další zpráva MI6 říká, že dohoda o Brexitu podepsaná minulý týden mezi Spojeným královstvím a EU „se zdá být popošťouchnuta Německem, mimo jiné prostřednictvím finančních pobídek pro předsedu vlády.“ Britské zpravodajské služby dostaly seznam jmen. Nyní to prověřují a velmi pečlivě procházejí dohodu, která má 2000 stran.

Je nepravděpodobné, že samotná EU vydrží ve své současné podobě delší dobu, protože její Führer, Angela Hitler Merkelová, slíbila rezignaci v roce 2021. Maďarsko a Polsko již nyní pomalu směřují k nezávislosti. Francouzské vojenské zdroje tvrdí, že také podniknou kroky proti loutce chazarské mafie Macronovi s cílem obnovit francouzskou nezávislost na Německu.

Další zemí, která se chystá osvobodit od chazarské mafie, je Izrael. Izrael uspořádá 23. března své čtvrté všeobecné volby za dva roky. Zdroje Mossadu tvrdí, že nacistický kriminálník Benjamin Netanjahu již není mezi námi. Pokud tomu tak je, měla by volební kampaň znemožnit předstírání jeho další existence.

A teď se pojďme podívat na témata, kterým se obvykle vyhýbáme, mimozemský život a UFO. Americké námořnictvo právě zveřejnilo patent, který popisuje, jak vyrobit trojúhelníková UFO, která byla často spatřena a natočena.

Zdroje NSA sdělily: „Trump právě zrušil smlouvy o mimozemšťanech, které podepsal prezident Eisenhower, všech 12. Umožňují ostatním druhům přijít a pomoci lidstvu.“

U tohoto typu informací je dobré být opatrný, protože stále nevidíme mimozemšťany, jak chodí po našich ulicích, letištích nebo obchodech. Obří ohnivé koule se však objevují na obloze po celém světě, včetně Číny, Japonska, Itálie, Anglie, USA a Francie. Možná jsou to jen meteority, ale určitě nevypadají jako oni.

https://www.indiatimes.com/trending/environment/giant-fireball-crash-lands-in-china-530426.html

https://www.eadt.co.uk/news/meteor-in-suffolk-on-christmas-day-6870908

https://english.kyodonews.net/news/2020/11/1630e7941a64-fireball-as-bright-as-full-moon-spotted-in-night-sky-over-japan.html

https://southernmarylandchronicle.com/2020/12/03/meteor-triggers-rare-daylight-bolide/?

https://www.startribune.com/streaking-meteor-s-predawn-flash-stars-in-an-arresting-video-for-minnesota-sheriff-s-deputy/573410151/

https://www.ouest-france.fr/pays-de-la-loire/cholet-49300/un-bolide-a-t-il-traverse-le-ciel-du-maine-et-loire-7079549

https://www.3bmeteo.com/giornale-meteo/meteo-e-astronomia–bolide-sopra-i-cieli-dell-alto-adige–foto-422138

Nezáleží na tom co nebo kdo, musíme si sami vyřešit problémy, kterým čelí naše planeta, a nečekat, až nás bůh nebo nějaká mimozemská mateřská loď přijedou zachránit.

Rád bych zakončil tento report několika dobrými zprávami o obnově planety. Dne 1. ledna 2021 zahájí Čína desetileté moratorium na rybolov v celém povodí řeky Jang-c’-ťiang.

Možná, když se spojíme, můžeme udělat něco podobného pro světové oceány a jiné vodní toky. Pamatujte, že v oceánech je méně než 10% velkých ryb, než před 50ti lety.

Jakmile bude chazarská mafie poražena, doufejme, že v průběhu roku 2021, můžeme zahájit kampaň za několik bilionů dolarů, která má skoncovat s chudobou, zastavit ničení životního prostředí a zahájit cesty do vesmíru. To je spolu s osvobozením lidstva z tisíciletého otroctví to, za co všichni bojujeme.

Jako obvykle je toho ještě hodně, o čem nemůžeme psát, ale buďte si jisti, že dobří lidé vyhrávají.

 

zdroj:  https://benjaminfulford.net/2020/12/28/massive-offensive-against-swiss-based-octagon-group-aims-to-finish-off-nazi-fourth-reich/