…..měl jsem možnost opět hovořit s velitelem určité skupiny u SHAEF. Minulý rok jsem se o něm několikrát zmínil. Položil jsem mu otázku, proč všechno tak dlouho trvá a neustále se posunují termíny. Jeho odpovědí jsem nebyl překvapen, ale pro mnohé čtenáře to bude asi velké překvápko. Nedá se vše urychlit tak, jak by si mnozí z Vás přáli. Proto se v klidu pohodlně posaďte, dejte si třeba kávičku a začněte číst. Někteří boudou příjemně překvapení, někteří šokováni a mnozí ohromeni….

***** **** ***** ****

Mnozí lidé v Hotelu Země jsou nedočkaví a všechno by chtěli okamžitě. Nejde udělat desátý krok, když nebylo vykonáno prvních devět kroků před tím. To je snad každému jasné, že ano? Aspoň si to myslím. Nedočkavost lidí, kteří vědí o současné materii všechno, je jenom následkem jejich nevyváženosti v psychice a vnitřním nastavení. Proto opakuji, uklidněte se všichni a pozorujte hru. Takovou příležitost na prověření vašeho myšlení, Vašich stavů mysli, Vašich reakcí a Vašich jednání už nikdy nebudete mít. Je to vynikající prověření každé lidské bytosti, která se Armageddonu zúčastnila.

ARMAGEDDONEM, který na planetě Zemi probíhá, Vás všechny automaticky bez jakýchkoliv nesmyslných „uměle vyrobených testů“, PROVĚŘÍ. Ukáže Vám pravé Vaše JÁ. Nebudeme vůbec hovořit o očkování, to byl jenom test inteligence, kterým velmi mnoho lidí neprošlo. Žel konstruktivní síle vesmíru.

Při rozhovoru s dotyčným mi byly sděleny následující data. Krátce, stručně a úderně.

V podzemních tunelech (angl. zkratka DUMBs = Deep Underground Military Bases), které se nachází pod celým povrchem Hotelu Země, je nespočet klonovacích laboratoří, elita může přijmout nové tělo až po třech dnech umírání těla. Většina z těchto elit, (nejsou tím myšleni žádní finanční zbohatlíci, které znáte jako ROCKEFELLER, ROTHSCHILD, MORGAN a další. Mluvím o elitě, většina z nich je ani nezná. Neznají ani digitální šlechtu, která žije už 1000 let!!!!! Když je zabijete, prostě si vezmou nové tělo, proto je NUTNÉ tyhle DUMBs nejdřív zničit, tyhle továrny na klony. Ano, jsou to obrovské továrny tam dole. Pro tyto bytosti jsou těla pouze nádoby, podobně jako dopravní prostředky. Víte, koho myslím? Duch je to, co naplňuje tělo energií, aby mohlo fungovat. Duše je pouze bytostí zdroje, vše ostatní není prodchnuté. Nevíme přesně, kolik jich chodí po světě, ale některé zdroje uvádějí, že více než 30 % těch, které nazýváme lidmi, nemá duši. Pokud je ovládá umělá inteligence (UI), může silně manipulovat s oduševnělými bytostmi tím, že vytvoří masu lidí, aby si oduševnělé bytosti myslely, že je s nimi něco v nepořádku.

Mohu Vám tedy poradit jen jedno. Nejednejte logikou, která Vám není vlastní,jednejte pouze intuicí. Je nutné ji cítit v sobě, co je správné. Připadá Vám správné vpravit do svého těla látku s geneticky modifikovanými látkami? Mně teda rozhodně nikoliv. A nehovořím celé roky o pravé mozkové hemisféře, která je OK a levé, která patří do koše????? Proto taky levá = falešná. Pravá ovládá celou levou část Vašeho těla a ta je ta správná.

Podívejte se na mapu zemětřesení, která se nyní odehrála v USA. Bouře a uragán, který byl uměle vyvolán, shromáždí ohromné množství vody nad kontinentem, které je nutné k zaplavení DUMBs. Proto ta synchronizace.

Zdroj dodal, že klonování dětí a dospělých na orgány v podzemních laboratořích je jenom velmi malý kamínek do mozaiky tajemství Hotelu Země. Při odhalení pravdy budou mnozí mít zavařený mozek. Možná navždy?

Pokud se zamyslíte, o čem jsme psali v minulosti, začnou Vám zapadat veškeré dílky do mozaiky. Podívejte se na film Oni žijí (ODKAZ). Muži v černém III, a také na film Lucy. Film V jako Vendeta je také velmi vypovídající.

Do všeho zapadá nejen předpověď Indigové dívenky, ale veškeré články z minulosti o Kardinálu JUDASOVI, planetě M51 a ANDROIDECH.  Přečíst si můžete ZDE.

Nejpozději při čtení tohoto článku byste si měli uvědomit, proč jsem neustále opakoval, abyste zahodili svůj inteligentní MOBIL ANDROID. Jste jím ovládáni, aniž byste to věděli. A na co se mě ptáte…..

Tak odpovídám. Komu není rady, tomu není pomoci a veškerá pomoc přijde pozdě. Tak se prosím zamyslete.

 PS / Princesin sofie :

Proto je nutné vyčkat. A opět došlo na má slova, která opakuji přes 20 let. DÉMON-STRACE nejsou nikdy řešením, řešením je pouze GS. (Generální Stávka). Tak se nyní v České republice a na Slovensku ukažte. Máte k tomu příležitost.

Napsal a vložil tm

Zdroj:

https://tadesco.org/marneho-okenko-31-q8-2q21-ptate-se-proc-vse-tak-dlouho-trva-zde-vam-davam-odpoved/