Generální ředitel námořní pěchoty a úřadující náčelník generálního štábu předseda David H. Berger zesílil svou rétoriku proti povinnému očkování poté, co mluvčí Pentagonu John Kirby a ministr obrany Lloyd Austin oznámili, že veškerý vojenský personál musí okamžitě začít očkování proti Covid-19.

Sporná nařízení přišlo několik dní poté, co zkorumpovaný Úřad pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) plně souhlasil s útokem společnosti Pfizer. Ačkoli je to mimo kontext tohoto článku, RRN přezkoumává důkazy o tom, že Pfizer poskytl FDA obrovské částky v hotovosti výměnou za schválení léku, který prošel minimálními testy a vyvolal horkou debatu o bezpečnosti a účinnosti.

Jak RRN uvedla 10. srpna, generál Berger a Def Sec. se střetli kvůli zcela odlišným názorům na to, zda má nelegitimní správa pravomoc ukládat drakonické mandáty, které by mohly potenciálně ohrozit americké bojové síly. Austin řekl, že je odpovědný pouze Kamale Harrisovi a Joe Bidenovi, a generál Berger ho obvinil z „prodeje jeho duše ďáblu“ kvůli popularitě. Generál Berger dodal, že bude násilně odolávat jakýmkoli pokusům nezákonně naočkovat své námořníky.

Nepřátelství mezi nimi se vystupňovalo ve středu ráno, když Kirby během dotazů během tiskového briefingu o Afghánistánu příležitostně zmínil, že povinné očkování začne okamžitě.

Zdroj v kanceláři generála Bergera řekl RRN, že jeho kancelář obdržela poznámku několik minut po skončení briefingu. V této zprávě bylo uvedeno, že očkování se postavilo 800 000 z 1 346 000 aktivních zaměstnanců země, což zahrnuje 156 000 vojáků námořní pěchoty. Pro představu, tato čísla představují 59% z většiny a 86% z námořní pěchoty.

Kromě toho memorandum, tvrdí, že žádnému vojákovi nebude umožněno odmítnutí nařízené povinnosti, bez ohledu na zdraví nebo náboženskou příslušnost. “Je-li muž nebo žena dostatečně zdravý, aby mohl sloužit v ozbrojených silách, je dostatečně zdravý na očkování proti Covid-19 . Nemůžeme tolerovat, že ozbrojené síly odmítají očkování kvůli konfliktu s náboženským přesvědčením. Všichni američtí vojáci budou očkováni, a to hned, “zněla slova z úst Lloyda Austina.

Náš zdroj řekl, že generál Berger zatelefonoval Austinovi a pronesl pouze dvě slova – „skončili jste“ – dříve, než zprávu zveřejnili jednotkám.

Trvá na svém- Bergerův postoj k povinnému očkování se nezmění.

“Berger zavolal dalším vysokým vojenským důstojníkům poté, co dostal zprávu. Byl hodně rozzuřený, “řekl náš zdroj. “Slyšel jsem, jak Berger řekl, že pokud to bude nevyhnutelné, shromáždí všechny prostředky, které má k dispozici, aby zabránil povinnému očkování v armádě. Obvykle je velmi klidný. Nikdy jsem u něj neviděl takový vztek, “řekl náš zdroj.

“Generál Berger neuznává Bidenovu administrativu. Ví velmi dobře, že moc byla nezákonně převzata a volby ukradeny. Věří, že vakcíny vyžadují mnohem více testování, a že je protiústavní a nemorální používat diskutabilní léky na dokonale zdravé jednotky. Je připraven kvůli tomu bojovat, “dodal náš zdroj.

Tvrdí, že generál Berger má podporu většiny sboru náčelníků štábů, včetně náčelníka armády generála Jamese C. McConvilla, náčelníka letectva generála Charlese Q. Browna a náčelníka námořních operací Michaela M. Gildaye, z nichž všichni jsou jmenovaní Trumpem a všichni se zavázali, že po odhalení zločinů svrhnou Kamalu Harrisovou a Joe Bideho.

GATES  – POKRAČOVÁNÍ TRIBUNÁLU MÁ  ZPOŽDĚNÍ

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/08/marines-defy-pentagon-no-vaccine-mandates/