White Hats vyšetřující nezastavitelný požár, který se šíří Texaským Panhandlem, svedli ve čtvrtek odpoledne zuřivou bitvu s odpadlými agenty FEMA; střet vedl k přestřelce, při níž zemřeli tři agenti a jeden prosil americkou námořní pěchotu, aby ušetřili jeho život.

Za poslední týden zuřící peklo spálilo přes milion akrů půdy, zničilo 700 domů a zabilo nebo vyhnalo tisíce kusů dobytka životně důležitých pro zásobování našeho národa potravinami. Podle zpráv oheň zničil 1 400 čtverečních mil prérie a je pod kontrolou jen z 15%. Bidenův režim obvinil člověkem způsobenou změnu klimatu a neobvyklý příval teplého počasí z minulého týdne jako katalyzátory ohnivé bouře.

White Hats však mají jinou pracovní teorii: kabala založila požár úmyslně, z ne zcela jasných důvodů.

Zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe řekl agentuře Real Raw News, že kybernetické velení americké armády ve středu v Oklahomě vyslechlo rozhovor mezi vysoce postaveným úředníkem ministerstva zahraničí a dozorcem Federální agentury pro řešení krizových situací. Zdroj nechtěl jmenovat jednotlivce, ale řekl, že jejich rozhovor obsahoval věty jako „oheň je to nejlepší, co se kdy Texasu přihodilo“, „ať Texas shoří“ a „to dá [guvernéru Gregu] Abbottovi lekci“ a na závěr úředník FEMA řekl, že už vyslal agenty do města Fritch na okraji požáru Smokehouse Creek.

Generál Smith, jak řekl náš zdroj, věděl neměnný fakt: kam FEMA míří, tam následují potíže.

„S FEMA máme příliš mnoho zlé krve. Jsou zamoření, jako švábi, a stejně tak je těžké je vyhubit. Rozmačkejte jednoho, další uteče. Generál Smith chtěl vědět, co mají za lubem, a tak poslal malé týmy do různých částí oblasti katastrofy, aby se tam porozhlédly,“ uvedl zdroj.

Než se mariňáci objevili, FEMA už zřídila nouzová střediska pomoci u kostela a školní tělocvičnu jižně od požáru v Grape Vine Creek. Mariňáci diskrétně zkoumající tato místa kvůli známkám federální zrady na obyvatelstvu byli šokováni, když viděli, jak pracovníci FEMA skutečně poskytují pomoc vysídleným občanům. FEMA měla třídící středisko a poskytovala uprchlíkům přístřeší a výživu.

„Bylo to velmi nefér,“ řekl náš zdroj.

Nicméně mariňáci zkoumající škody se setkali s tvářemi FEMA, s kterými se znali lépe. Při hlídkování na silnici 136, blízko požáru Windy Duce a východního břehu jezera Meredith, narazili mariňáci na čtyřčlenný tým FEMA, který se snažil donutit rančera, aby vyklidil svůj nepoškozený majetek. Mariňáci byli svědky toho, jak federální gestapo srazilo křehkého postaršího muže na zem a prohrabalo mu kapsy, načež zakročili.

Učinili taktický postup, načež přikázali FEMA, aby povolila a ustoupila od pohmožděného muže, který se zdál být situací dokonale zmatený. V tu chvíli jeden agent FEMA, údajně ten, kdo to měl na starosti, řekl, že FEMA má jednostrannou kontrolu nad oblastí katastrofy a bude s vojenskými vetřelci zacházet jako s nepřátelskými bojovníky.

Vedoucí mariňák se marně snažil střet zneškodnit; dal agentům FEMA šanci opustit objekt nezraněni, ale vedoucí agent tuto nabídku bojovně odmítl a sáhl po pistoli, což byl pohyb, který mariňáky donutil k činu.

V mžiku dva ze čtyř agentů FEMA padli mrtví k zemi, po zákroku WH. Třetí agent zemřel pod palbou mariňáků, když se snažil vzít rančera jako rukojmí. Čtvrtý agent mezitím padl na kolena a prosil mariňáky o milost, žádal je, aby ušetřili jeho život, a tvrdil, že jen plnil rozkazy. Byl vzat do vazby.

„To byla nešťastná věc – pro FEMA. Je důležité poznamenat, že FEMA je rozdvojená – zaměstnává 20 000 lidí a asi ¾ z nich je zkorumpovaných až do morku kostí. Druhá čtvrtina jsou jen lidé, kteří dělají práci a pracují pro to, co považují za benevolentní agenturu. Ale nenechte se mýlit, je to Deanne Criswellová, kdo rozhoduje, kdo způsobuje problémy,“ uvedl náš zdroj.

Na závěr jsme se jej zeptali, zda Bílé klobouky určily příčinu požárů.

„Nemáme nic určitého. Ale díváme se na každou cestu od někoho, kdo hodil zápalkou, aby nasměroval energetické zbraně, jako to, co bylo použito k vypálení Maui,“ řekl.

https://realrawnews.com/2024/03/marines-fight-fema-near-texas-panhandle-inferno/