Podle zdrojů z MI6 a zednářské lóže P3 se v poslední době v zákulisí odehrávají významné události, protože členové britské královské rodiny i zednáři z lóže P3 vyhlásili válku rodině Rothschildů a skupině Oktagon se sídlem ve Švýcarsku.

Podle zdrojů z Mossadu probíhá také osvobozování židovského národa, který je držen jako rukojmí v Izraeli. Až se usadí prach, zcela se tím změní OSN, MMF, Světová banka, a dokonce i samotná vládnoucí hierarchie monoteismu.

Proto královna Alžběta při setkání se svou sestřenicí Angelou Hitler-Merkelovou 2. července řekla novinářům, aby ji „vyfotili a zapsali do dějin“, tvrdí zdroje MI6. Vysvětlují, že Merkelové ikonické znamení ruky v podobě trojúhelníku je pro zasvěcené znamením, že je členkou klanu Sasko-Kouborsko Gotha. (ODKAZ)

Skutečnost, že královna odmítla toto znamení učinit, znamenala, že se britští členové královské rodiny rozešli se svými německými příbuznými a nebudou nadále poslouchat jejich švýcarské vedení, vysvětluje MI6. (ODKAZ)

To znamená, že poprvé po zhruba 200 letech je Spojené království osvobozeno od vlády rodiny Rothschildů. Je to proto, že rodina Rothschildů je úzce spjata s královským rodem Sasko-Kouborsko Gotha již od doby před napoleonskými válkami. Zakladatel bankovního klanu Rothschildů Mayer Amschel Rothschild se prosadil tím, že půjčoval peníze na podporu válek rodu Saxe-Couborg Gotha. Jeho syn Nathaniel se proslavil převzetím Bank of England díky chytrému zneužití důvěrných informací na základě poznatků, že Napoleon prohrál bitvu u Waterloo.

Zatímco Anglie může být poprvé po 200 letech svobodná, protože Rothschildové tvrdí, že jsou potomky babylonského tyrana Chammurapiho, židovský národ může být brzy osvobozen poprvé po 3793 letech.

Může se to zdát jako dávná historie, ale úzce se to dotýká falešné pandemie a očkovací kampaně, která právě probíhá.

Zde je trochu více nezbytných souvislostí. Matka královny Viktorie pocházela z rodu Saxe-Couborg Gotha a provdala se za svého prvního bratrance Alberta, dalšího příslušníka tohoto rodu. Merkelová i královna Alžběta jsou potomky královny Viktorie a stejně tak Hillary Clintonová.

Mnoho dalších příslušníků této pokrevní linie je na mocenských pozicích po celém Západě. Například Mossad nám minulý týden poslal důkaz, že Klaus Schwab, šéf Světového ekonomického fóra v Davosu, je také členem rodiny Rothschildů. (ODKAZ)

Nezapomeňte, že Schwab je zastáncem plánu „velkého resetu“ a totalitního převzetí moci. Hitlery Clintonová zase stojí za falešnou americkou Bidenovou administrativou, která chodí od dveří ke dveřím a snaží se všechny očkovat vakcínami určenými k trvalému zotročení lidstva.

Tito lidé jsou dostatečně mocní na to, aby odstranili papeže Františka a nahradili ho podvodníkem v gumové masce, který tvrdí, že všichni lidé musí být očkováni. (ODKAZ)

Podařilo se jim však kompletně očkovat pouze 11,9 % z více než 7,8 miliardy lidí na Zemi, a to především v západních zemích. To znamená, že poslední pokus chazarské mafie využít zotročující očkování k udržení moci selhal.

Z Afriky jsem dostal zprávu, že vedoucí představitelé nezapomněli na HIV a jsou si vědomi současného eugenického programu biologických zbraní v podobě Covid-19. I poté, co byli zavražděni 4 významní vůdci, kteří se vzepřeli WHO, zůstávají ostatní stále vzdorovití.

Navíc nyní, když Svobodní zednáři P3, kteří stojí za Vatikánem, vědí, že jejich „papež“ byl nahrazen podvodníkem, vytvořili spojenectví, které je ještě mocnější než skupina Oktagon ve Švýcarsku.

Ve zprávě řídícího orgánu P3 a organizace Černé slunce zaslané minulý týden se uvádí, že nyní mají podporu Ruska, Číny, NATO a Pentagonu, aby zahájili nový Norimberský tribunál pro válečné zločiny proti očkovacím látkám. Na otázku ohledně Pentagonu odpověděli: „Ano, nebojte se; vila Farnesů.“ Všichni se však na nic neptali. Jedná se o vládce vojensko-průmyslového komplexu. MI6 to vysvětluje:

„Svět je nyní v nevyhlášeném válečném stavu. Právní a forenzní důkazy prokázaly skutečnost, že se ve válečném stavu používá experimentální lékařské zařízení. Doporučili jsme britským ozbrojeným silám zavedení stanného práva, aby čelily nezákonnému válečnému stavu zavedeného farmako-mafií. Plně bychom podpořili Norimberský proces ve věci vakcín.“

Nyní je již jisté, že Rothschildově a Rockefellerově chazarské mafiánské skupině bude odebrána kontrola nad centrálními bankami po celém světě a společnostmi ze skupiny Fortune 500.

Ještě není přesně určeno, co jejich vládu nahradí. Následující návrhy Nesara / Gesara však naznačují, co můžeme očekávat:

 • Vymazání všech dluhů z kreditních karet, hypoték a dalších bankovních úvěrů způsobených nezákonnými bankovními a vládními aktivitami.
 • Zrušení daně z příjmu.
 • Zrušení daňové správy. Zaměstnanci daňových úřadů budou převedeni do oblasti národní daně z obratu Ministerstva financí USA.
 • Návrat dodržování ústavního práva ke všem soudům a právním záležitostem.
 • Monitorování voleb a zabránění nezákonným volebním aktivitám zvláštních zájmových skupin.
 • Zákaz prodeje amerických rodných listů jako movitých majetkových cenných papírů Ministerstvem dopravy USA.
 • Zahájení nového bankovního systému amerického ministerstva financí v souladu s ústavním právem.
 • Zastavení všech agresivních, vládou USA prováděných vojenských akcí po celém světě.
 • Nastolení míru na celém světě.
 • Uvolnění obrovské částky peněz na humanitární účely.
 • Uvolnění více než 6000 patentů na potlačované technologie, které jsou veřejnosti zatajovány pod záminkou národní bezpečnosti, včetně zařízení na volnou energii, antigravitačních a léčebných přístrojů.

Podle zdrojů z Asijské tajné společnosti budou tyto americké návrhy hlavním bodem jednání s rodinou draka, která mají začít letos na podzim. Klíčovým bodem bude zřízení nové meritokratické a transparentně řízené organizace, která zajistí, že biliony dolarů uvolněné na humanitární účely budou využity rozumně.

Každopádně tato tajná jednání již vedla k velmi viditelným změnám ve světě. Týká se to zejména americké armády, která otevřeně končí s podporou válek chazarské mafie. Náhlé stažení amerických vojáků z Afghánistánu minulý týden bylo nejviditelnější. Taliban nyní tvrdí, že ovládá 85 % území Afghánistánu. (ODKAZ)

To je jen špička ledovce.

USA také nedávno zrušily tři obrovské logistické základny v Kataru. V tomto předsunutém stanovišti v Kataru bylo uloženo 27 skladů s tanky, obrněnými transportéry a dalším vybavením, které sloužilo k zásobování USA na celém Blízkém východě a jako rezervní zásoby pro případ, že by vypukly válečné konflikty s Íránem. To ukazuje, že již neplánují vést válku s Íránem jménem Izraele.

Existují také náznaky, že v Saúdské Arábii došlo k určité změně režimu. Podle bývalého pracovníka CIA Philipa Mudda byl například celosvětově zmrazen majetek Saada Aljabriho, bývalého špiona, který dlouho přímo spolupracoval „přinejmenším se CIA, FBI, ministerstvem vnitřní bezpečnosti, Bílým domem, ministerstvem zahraničí a ministerstvem financí“. (ODKAZ)

Další nápovědu přinesl web Debka, který je napojen na Mossad:

„Spojené státy záměrně oteplují vztahy s Jordánskem a Egyptem v rámci plánu prezidenta Bidena, který chce na Blízkém východě změnit politiku svého předchůdce Donalda Trumpa, jež se opírala o Abrahámské dohody mezi emiráty v Perském zálivu, Saúdskou Arábií a Izraelem.“ (ODKAZ)

Přeloženo: Izrael ztratil kontrolu nad ropnými státy v Zálivu a nyní žadoní u Jordánska a Egypta o ochranu.

S tím téměř jistě souvisí i záhadný obrovský výbuch, který otřásl budovami v celé Dubaji ve Spojených arabských emirátech. První zprávy hovořily o zničení ropného tankeru a fotografie ukazovaly rozsáhlý nekontrolovatelný požár v Jebel Ali – velkém obchodním přístavu města.

K tomuto požáru došlo den poté, co vysoký ropný představitel Spojených arabských emirátů (SAE) oznámil rozchod s dlouhodobým spojencem Saúdskou Arábií ohledně snížení těžby ropy v rámci OPEC. Připomeňme, že SAE byly státem Perského zálivu, který se veřejně nejvíce přiklonil k Izraeli.

Korporátní propagandistická média se snaží překroutit stažení americké vojenské podpory Izraeli jako důsledek příklonu k Číně.

Ve skutečnosti jsou však vojáci nejvíce potřeba zpět v USA, aby se vypořádali se zhoršující se bezpečnostní situací. Například v Arizoně vedená občanská kampaň za přepočítání hlasů vedla k výhrůžkám dětem lidí, kteří za přepočítáním hlasů stojí, tvrdí zdroje Pentagonu v Arizoně.

Dochází také k pokračujícímu rozvracení občanského pořádku. Nejnověji se to projevilo tím, že lupiči za bílého dne bezostyšně zaútočili na obchodní dům Neiman Marcus v Kalifornii. (ODKAZ)

Rozsáhlé krádeže v obchodech v tomto státě také nutí obchodní řetězce, jako jsou Target a Walgreens, aby buď zavřely, nebo omezily otevírací dobu.

Probíhá také nevyhlášená generální stávka, protože stále více Američanů odmítá pracovat na špatně placených místech, zejména v pohostinství.

Zrychlující se inflace je další známkou rozpadu režimu v USA.

Všeobecně se předpovídá, že letošní léto bude ve znamení nedostatku potravin a vody, výpadků proudu, prudkého nárůstu kriminality, nekontrolovatelných požárů atd.

Doufejme, že americká armáda, poslední instituce, které američtí občané důvěřují, zvedne svůj zadek a začne přebírat kontrolu. V této souvislosti dostáváme četné a spolehlivé zprávy, že americká armáda má plné ruce práce se zatýkáním poskoků chazarské mafie a jejich souzením ve Washingtonu DC, načež je buď oběsí, nebo odveze do vězeňských komplexů na Guantánamu a na leteckou základnu Thule v Grónsku. Čeká je horké léto.

Zdroj:

https://benjaminfulford.net/2021/07/12/great-victory-for-humanity-as-european-royals-reject-rothschilds/

Překlad:

https://tadesco.org/dalsi-vitezstvi-lidstva-zastupci-evropskych-kralovskych-rodin-odmitaji-rothschildy/