VIDEO: Americká herečka Anne Heche se pokusila utéct z pytle na mrtvoly v přímém přenosu televize v Los Angeles, ale hasiči jí to nedovolili a odvezli ji do nemocnice! Záhy poté o ní začali tvrdit, že je v kómatu a bude odpojena od přístrojů, až se najde vhodný dárce pro její orgány, protože v řidičáku měla informaci o Donor programu!

Na její orgány již někdo čekal v době, kdy ještě byla naživu a teprve ji vezli do nemocnice? V září přitom bude premiéra jejího filmu o obchodu s lidským masem! Z hořícího auta ji vytáhli bez popálenin a bez shořelých vlasů! Mrtvý mozek zjevně neměla, když chtěla utéct!

Americkou alternativou v posledních hodinách otřásají naprosto neuvěřitelné a bizarní záběry americké herečky Anne Heche, která 5. srpna se svým vozem Mini Cooper napálila v plné rychlosti do jednoho z rodinných domků v Malibu v Los Angeles. Motor začal okamžitě hořet a herečka prý měla v krvi kokain a fentanyl. Požár auta sledovala i helikoptéra místní televizní stanice a komentátor v té chvíli netušil, o jakou osobu v autě se jedná. Hovořil o ní tedy v mužském rodě, ale to není to hlavní. Když se kolem sjeli hasiči, tak do médií pronikla zpráva, že jedna osoba v autě uhořela po děsivém nárazu v plné rychlosti do rodinného domu. Jenže záběry z helikoptéry zachytily neuvěřitelnou scénu, a to doslova jako z béčkového hororu, o kterém byste si mysleli, že se to nikdy v reálu stát nemůže.

 

 

Dvojice hasičů odvážela na vozíku tělo zabalené v bílém pytli, redaktoři televize prostě mysleli, že se dívají na transport zabalené mrtvoly. Když se hasiči s vozíkem přiblížili k sanitce, najednou se tělo z pytle prorvalo ven a herečka Anne Heche se snažila z vozíku mermomocí utéct. Podle informací nešlo o pytel, ale o zakrývací plátno pro převoz zemřelých. Když pacient zemře, plátno se přes něj přebalí od hlavy až k patám. Hasiči ji ale chytili a vtlačili do sanitky. Krátký záběr odhalil 4 zásadní fakty. Za prvé, herečka po vytažení z auta rozhodně neměla mrtvý mozek, nebyla v kómatu a ovládala své tělo naprosto dokonale, nebyla ani paralyzovaná.

Za druhé, neměla na těle žádné popáleniny, žádné spálené oblečení. A za třetí, neměla nijak poškozené vlasy od ohně nebo od žáru. Vlasy jsou první věc, která na člověku shoří a chytne, přičemž není potřeba ani kontakt s otevřeným plamenem, ale stačí pouhý sálavý žár. Anne Heche měla vlasy v pořádku. A za čtvrté, nedostala první pomoc. Měla dostat masku s kyslíkem a rozhodně jí neměli zabalovat do pytle, resp. do prostěradla, protože potřebovala dýchat, a to s hadrem na hlavě a na hubě prostě nejde.

Vyskočila z pytle na mrtvoly a chtěla utéct. Její orgány už ale chtěl někdo jiný?

Když toto video lidé viděli, tak si mysleli, že Anne zázrakem přežije, že se jí nic zvláštního nestalo. Jenže nemocnice záhy poté oznámila, že herečka byla do nemocnice dopravena v kritickém stavu a upadla do kómatu, že prý má mrtvý mozek bez činnosti. V neděli 14. srpna média oznámila, že Anne Heche bude odpojena od přístrojů, jakmile se příjemce jejích darovaných orgánů dostane do Los Angeles.

Na americké alternativě nastalo hotové Boží dopuštění, protože podle všeho jsme svědky obchodu s lidským masem v přímém přenosu a herečka byla obrazně řečeno rozporcována a její orgány přiděleny zákazníkům na pořadníku ještě v době, kdy byla naživu a nakládali ji do sanitky. Přitom herečka Anne Heche shodou okolností hraje ve filmu Girl in Room 13 dívku, která se stane obětí obchodu s lidským masem a tento film bude mít premiéru 17. září tohoto roku [1].

Její film o únosu dívky kvůli obchodu s lidským masem

Je to absurdní shoda okolností, že se podle všeho sama stala skutečnou obětí obchodu s lidským masem, když stejnou roli hraje v dosud nepředstaveném filmu. Vypadá to jako náhoda, ale náhody neexistují. Když se totiž nositel orgánu chová nezodpovědně a chlastá a bere drogy, tak se příjemce podle všeho bojí o své zboží, o svůj orgán. Elity nečekají na pořadí, na náhodu. Elity vědí, kdo nosí jejich kompatibilní orgán.

A jakmile přijde chvíle odběru, dárce musí zemřít. Za každou cenu. Jenže, co když se dárce rozhodne utéct? A víte, že Hollywood o tomto businessu před lety natočil programovací video? Nese název The Island (2005) [2] a přesně popisuje, kdy se dárce musí odebrat na Onen svět, aby příjemce mohl mít jeho orgán. Hollywood netočí tato programovací videa z fantazie, naopak. Tato programovací videa popisují stav a chystají populaci na Nový světový řád.

Americký Organ Donor program

Nejprve si vysvětlíme, k čemu podle všeho došlo. Ve Spojených státech obsahují řidičské průkazy informaci o tzv. Donor programu. Přímo na řidičáku, obvykle na čelní straně vpravo dole je ikona malého srdíčka a vedle nápis Organ Donor, tedy dárce orgánů. Američané naprosto netuší, jak obrovsky nebezpečné je při vydávání řidičáku udělování tohoto souhlasu dopravnímu inspektorátu (DMV), který doklad vydává. Pokud se přihlásíte jako dárce orgánů, nejde jenom o nápis na řidičáku. Tím dáte totiž souhlas federálním a státním orgánům, aby okamžitě sdílely a poskytovaly informace o vašem zdravotním stavu v průběhu vašich vyšetření, kdykoliv navštívíte zdravotnické zařízení.

Vzor kalifornského řidičáku s informací o zahrnutí řidiče do programu Organ Donor

Týká se to i vaší anamnézy. Když potom kdykoliv jdete v USA do nemocnice, tak lékař odebere vzorky v rámci vaší nemoci a výsledky sdílí do databáze programu Organ Donor po celých USA. Ještě za vašeho života tak lékaři vědí, jaké parametry bílkovin a leukocytů mají vaše orgány, ledviny, játra atd. Když potom dojde k dopravní nehodě a umřete, automaticky je kontaktován ideální příjemce, který je kompatibilní s vašimi orgány po stránce krevní skupiny a dalších parametrů. Již za vašeho života tak příjemce může vědět, kdo má nejlépe kompatibilní orgány.

Zaregistrovat se do Donor programu je stejné, jako sednout si do výlohy s masem a nabízet své orgány movitým zájemcům, ale bez vašeho vědomí

Za normálních okolností se nikdy příjemce nesmí k těmto informacím dostat za života dárce, ale ne vždy to platí. Jsou rovní a rovnější. Když se elity snaží o získání orgánu a zaplatí velkou sumu, dostanou se k jakýmkoliv informacím. Když se objevila zpráva, že Anne Heche zřejmě umřela v autě, ve kterém se udusila kouřem z hořícího motoru, tak v tom okamžiku byl aktivován protokol Donor Programu a vytipovaný příjemce dostal upozornění, že se má připravit na transplantaci.

Popis jejího filmu o obchodu s lidským masem

Jenže, když se Anne Heche probudila a chtěla z vozíku utéct, už jí to nebylo dovoleno. Její orgány již měly nového majitele, už to nešlo jinak. Celé to bylo připraveno, protože video zachycuje, že hasiči nejenom, že neměli radost, že je naživu, ale naopak ji chtěli strčit zpátky do pytle a honem ji nakládali do sanitky. Tohle je důsledek Organ Donor programu. Pokud se do něho přihlásíte, již za vašeho života vybrané elity disponují seznamem lidí, kteří by byli vhodnými příjemci vašich orgánů. Americká média přinesla tyto informace:

Bezpečnostní kamery sousedních domů zachytily 5. srpna Mini Cooper, jak se obrovskou rychlostí řítí po ulici a nakonec vůz narazil do jednoho z domů. Není jasné, co se stalo, žádný dopis na rozloučenou nalezen nebyl, že by mělo jít o sebevraždu, měla prý ve svém těle kokain a fentanyl, takže mohlo jít jen o důsledek vlivu drog, každopádně třiapadesátiletá Hecheová strávila týden na přístrojích a utrpěla prý těžké anoxické poranění mozku a poškození plic v důsledku vdechnutí kouře.

Minulý pátek, týden po nehodě, byla prohlášena za mozkově mrtvou, což v Kalifornii znamená, že člověk zemřel, ačkoli byla udržována na přístrojích, aby se zachovaly její orgány, zatímco úřady pracovaly na programu Organ Donor a kontaktování lidí, kteří by je mohli použít. Chirurgové jsou nyní připraveni odebrat několik orgánů, sdělily v neděli nejmenované zdroje [3] serveru TMZ, neprozradily však, které a kolik.

Podle úřadů Hecheová nejprve narazila do garáže, pak z místa nehody ujela a rychlostí 145 km/h narazila do dvoupatrového domu Lynne Misheleové, která utrpěla natolik vážná zranění, že policie zahájila vyšetřování trestného činu. Děsivé video ukázalo, jak herečka chvíli před nehodou jela vysokou rychlostí přímo po rušné silnici. Více než hodinu trvalo 59 hasičům, než uhasili hořící dům – a půl hodiny trvalo, než Hecheovou vyprostili z hořícího auta, které při nehodě explodovalo. V autě Hecheové byla vyobrazena malá láhev vodky, ale předběžné krevní testy provedené po její hospitalizaci alkohol v jejím těle nenašly.

Herečka se namísto první pomoci a kyslíku dočkala zabalení do pytle na mrtvoly a násilného natlačení do sanitky od dvou urostlých hasičů

Policejní zdroje tento týden sdělily serveru TMZ, že předběžné krevní testy z krve odebrané v době, kdy byla Hecheová v nemocnici, však v jejím těle našly kokain. A testy také prokázaly přítomnost fentanylu, ale protože nemocnice používají fentanyl také k tlumení bolesti, není v současné době jasné, zda se v jejím krevním oběhu nacházel i během nehody.

Otrava kouřem a projevy anoxie mají různý charakter, ale první pomocí při vytažení osoby z prostoru naplněného kouřem je nasazení kyslíkové masky, která je připojena na láhev s kyslíkem, aby se co nejrychleji dostal do těla a do krve. Jenže unikátní záběry z helikoptéry dokazují, že hasiči herečku nejen nepřipojili na kyslík, alespoň s přenosnou malou lahví pro jednorázové použití, kterou hasiči mají pro tyto případy, ale na místě nikde nefigurovali ani lékaři a herečka byla z auta naložena rovnou do pytle. Níže je video zachycující její zběsilou jízdu rychlostí okolo 145 km/h.

Děsivé záběry z videa na začátku článku nesledujte před spaním. Obchod s lidským masem je jeden z největších kšeftů v dnešní době. Náhradní lidské díly se kupují na černém trhu, elity si kupují nová játra, nové ledviny, nové plíce, nové srdce, novou krev (v podstatě jen dětskou, protože obsahuje obrovskou záplavu T-lymfocytů), ale někdy je shoda dárce a příjemce natolik úzká, že příjemce už nemůže déle čekat a potřebuje, aby dárce šel konečně do kytek. Podívejte se v úvodním videu, jak hasiči usilovně a bez hnutí brvy strkají herečku, která chce utéct z pytle, zpátky do sanitky. Taková je realita dnešní Ameriky.

Americké ovečky se dobrovolně řadí do programů Organ Donor, a potom se diví, že lidé mizí, ztrácí se, mají nevysvětlitelné nehody atd. A čas od času to vyleze na světlo, jako to vylezlo v případě kauzy Pizza Gate anebo právě teď v případě Anne Heche zabalené zaživa do prostěradla na mrtvá těla ve chvíli, kdy naopak měla dostávat první pomoc. A dokonce i v Česku se stávají podobné děsivé události, kdy pacientka prchá ze sanitky. Minulý rok v březnu jsme přinesli video a článek [4] o tom, jak žena vyskočila na dálnici ze sanitky a prosila řidiče jiného auta, aby ji rychle odvezl pryč, zatímco sanitka zastavila a dva záchranáři ženu začali nahánět. Tyto a podobné záběry v lidech vyvolávají naprosté zděšení a oprávněné obavy, když někdo někoho násilím a proti jeho vůli tlačí do sanitky.

Zdroj: https://aeronet.news/video-americka-herecka-anne-heche-se-pokusila-utect-z-pytle-na-mrtvoly-v-primem-prenosu-televize-v-los-angeles-ale-hasici-ji-to-nedovolili-a-odvezli-ji-do-nemocnice/