Organizace Černé slunce, věrná svému slibu, zvyšuje chaos po celém světě. Slibují, že pokud nebude na podzim vyhlášena Světová federace, dojde ke světové válce.

Všude se objevují náznaky, že proti zemím ovládaným chazarskou mafií jsou plánovány rozsáhlé a souběžné vojenské akce. “Současné režimy ve Spojených státech, NATO, Jižní Koreji, Japonsku a Izraeli budou demontovány,” slibuje severokorejský zdroj.

Šéf MI6 slibuje, že anglosaská vojenská aliance Pět očí nepoužije k ochraně těchto entit jaderné zbraně. Tvrdí, že je třeba odstranit současné vlády ovládané chazarskou mafií (jak nazývají DVD), než bude možné zahájit nové globální uspořádání, včetně nového finančního systému.

Změna režimu již začala ve Spojeném království, Francii a Japonsku, kde se v letních volbách očekává svržení vlád ovládaných ChM.

Dobrá, podívejme se nyní na válečný scénář podrobněji. Z mnoha informačních zdrojů je zřejmé, že začne současnými vojenskými kroky Srbska proti NATO, Severní Koreje proti Jižní Koreji a Turecka, Egypta a Íránu proti Izraeli.

Současně se v USA očekávají velmi nepříjemné události.

Začněme v USA. Jak jsme my i ostatní již dříve informovali, od roku 2021, kdy se Rockefellerova Bidenova administrativa chopila moci, vstoupilo do USA nejméně 7,4 milionu nelegálních přistěhovalců mužského pohlaví ve vojenském věku. Rovněž jsme zaznamenali, že po celých USA byly ukryty kontejnery plné zbraní.

Vláda USA nyní uvádí:

všichni přistěhovalci ve věku od 18 do 25 let se musí ze zákona do 30-ti dnů po příjezdu do Spojených států zaregistrovat v systému selektivní služby (SSS). To zahrnuje naturalizované občany, podmíněně propuštěné, přistěhovalce bez dokladů, legální stálé obyvatele, žadatele o azyl, uprchlíky a všechny muže s vízy prošlými před více než 30-ti dny.

Nejedná se o politické ani ekonomické uprchlíky. Generální ředitel společnosti Ryanair Michael O’Leary tvrdí, že azylový systém je “naprostý podvod” a že tito lidé “nejsou uprchlíci”, protože přicházejí z bezpečných zemí a pak splachují své pasy do záchodu.

Není divu, že 62 % registrovaných voličů podporuje “nový národní program deportace všech přistěhovalců bez dokladů, kteří v současnosti žijí v USA nelegálně”.

Bývalý náměstek ředitele CIA Michael Morell, který vedl zpravodajskou agenturu za Obamovy vlády, a Graham Allison, bývalý náměstek ministra obrany USA pro politiku a plány za Clintonovy vlády, nyní tvrdí, že v blízké budoucnosti pravděpodobně dojde k velkému teroristickému incidentu na hranicích USA a Mexika. Toto varování vyšlo v Rockefellery kontrolovaném časopise Foreign Affairs a naznačuje, že Rockefellerové a jejich kohorty z ChM doufají, že zinscenují obrovský holocaust (oběť Satanovi), aby měli záminku k mobilizaci a vyzbrojení nelegálních zahraničních přistěhovalců, kteří budou shromažďovat americké vlastence a posílat je do koncentračních táborů.

Agent Celní a pohraniční stráže J. Carrell tvrdí, že FEMA buduje ve všech 50-ti státech obrovskou síť internačních táborů, které budou sloužit k umístění politických disidentů, nikoliv nelegálních přistěhovalců, jak se zřejmě tvrdí.

Netřeba dodávat, že armáda Bílých klobouků bude muset Rockefellerovu síť v USA zlikvidovat, aby tomu zabránila.

V každém případě, zatímco USA jsou rozptylovány nevyhlášenou občanskou válkou, zbytek světa to bude vnímat jako příležitost k odstranění satanských režimů v mnoha částech světa.

Srbský prezident Aleksandar Vučić uvedl armádu do plné bojové pohotovosti a nařídil jejím jednotkám, aby se přiblížily k hranici s Kosovem.

„Vlak vyjel ze stanice a nikdo ho nezastaví, Evropa bude s Ruskem válčit,“ říká Vučič.

Srbsko se chce pomstít za zničení Jugoslávie. Jugoslávii zničil Bill Clinton Rockefeller, aby vytvořil zločinecký stát Kosovo a ukradl tamní nerostné zdroje.

Ruský prezident Vladimir Putin a čínský prezident Si Ťin-pching nedávno navštívili Srbsko, aby mu vyjádřili veřejnou podporu.

Poté, co Putin slíbil podporu Srbsku, odjel do Severní Koreje, aby obnovil vojenské spojenectví.

Putin: „Chtěl bych upozornit na prohlášení Spojených států a dalších zemí NATO o dodávkách vysoce přesných zbraňových systémů dlouhého doletu letounů F-16 a dalších zbraní a vybavení pro údery na ruské území. Ruská federace v tomto ohledu nevylučuje rozvoj vojensko-technické spolupráce se Severní Koreou v souladu s dnes podepsaným dokumentem.“

V článku zveřejněném v Severní Koreji Putin uvedl, že Rusko je připraveno:

čelit ambicím kolektivního Západu zabránit vzniku multipolárního světového řádu… a bojovat proti “řádu založenému na pravidlech” pod vedením USA, který není v podstatě ničím jiným než globální neo-koloniální diktaturou založenou na dvojích standardech, a bude podporovat KLDR a hrdinný korejský lid v jeho boji proti zrádnému, nebezpečnému a agresivnímu nepříteli, v jeho boji za nezávislost.

Podle oficiální tiskové agentury TASS Rusko a Severní Korea důsledně hájí myšlenku budování spravedlivějšího a demokratičtějšího multipolárního světového řádu založeného na mezinárodním právu a kulturní a civilizační rozmanitosti.

Severokorejský představitel tvrdí, že jeho země nyní disponuje 200 jadernými zbraněmi schopnými zasáhnout pevninu USA, takže se již neobává jaderné odvety USA za jakýkoli pokus o sjednocení Koreje. USA prý nevymění Washington, New York, Los Angeles a Chicago za Pchjongjang.

Ruské zdroje z FSB uvádějí, že vojenské akce proti Kosovu (tj. NATO) a Jižní Koreji by se uskutečnily ve stejnou dobu, kdy Turecko, Írán a Egypt postupují proti Izraeli.

Turecko, které má po USA největší armádu NATO, již prohlásilo, že se chce připojit k alianci BRICS. Egypt rovněž varoval, že se chystá ukončit mírovou smlouvu s Izraelem. Írán je samozřejmě již na válečné stezce proti izraelskému diktátorovi Benjaminu „Satanjahuovi“.

Pokud na podzim začne válka, není pochyb o tom, že fašistický “světový řád založený na pravidlech” řízený ChM prohraje. Zdroje z Pentagonu uvádějí, že Rusko, Čína Severní Korea, Írán a další spojenci mají více než 10 milionů vojáků, 20 milionů v záloze a dalších až 30 milionů k dispozici prostřednictvím mimořádných branných operací. Naproti tomu NATO (s výjimkou Turecka) může nasadit maximálně 3 miliony vojáků.

Není třeba dodávat, že tváří v tvář těmto nepříznivým okolnostem kolektivní Západ žádá o mír. Probíhají jednání na vysoké úrovni, která mají na podzim letošního roku nahradit poválečný mezinárodní systém založený na OSN, BIS, Světové bance, MMF atd.

Než se k tomu však dostaneme, rádi bychom nabídli šanci všem investorům, kteří nakoupili irácký dinár, zimbabwský dolar a vietnamský Dong v očekávání, že tyto měny budou v rámci nového finančního systému revalvovány. Lidé, kteří je tlačili, po desetiletí říkali: “Tyto měny se příští týden revalvují (zhodnotí) a vydělají vám miliardy dolarů, takže byste mezitím mohli poslat pár tisíc dolarů?”. To se však nestane. Investoři se však mohou nákupem dostat do ztráty.

Bougainville Kina. Kina se opírá o důl Panguna, který obsahuje miliardu tun mědi a 12 milionů uncí zlata v hodnotě přibližně 10 bilionů dolarů, resp. 30 miliard dolarů.

Důl Panguna začaly společnosti vlastněné Rothschildy provozovat v roce 1972, dokud je místní obyvatelé nedonutili důl v roce 1989 uzavřít. Obyvatelé Bougainville neboli Papalského království, jak sami říkají, proti Rothschildům bojovali, protože důl znečišťoval místní řeky arzenem a ničil zemědělství a živobytí místních obyvatel.

Král David Pee II. z Papaly nyní žádá lidi, aby podpořili znovuotevření dolu s využitím ekologicky šetrných technik tím, že investují do své měny kina, která není pod kontrolou Rothschildů.

Takto mohou lidé investovat:

Všimněte si, že počáteční vklad na účet pro cizince činí 1 000 PGK (300 USD). Minimum je 20 USD v hotovosti, ale podle převodních protokolů je to 100 USD. Jakákoli částka, kterou vložíte, jsou stejně vaše peníze, které si můžete kdykoli vybrat podle svého uvážení.

Pro otevření nového účtu IBOM zašlete vklad na následující účet v Bank of South Pacific (BSP):

Číslo účtu: 7008953817

Název účtu: WNBRC Services

Název banky: Bank South Pacific (BSP)

Pobočka: Kimbe, WNB

SWIFT kód: BOSPPGPM

Adresa držitele účtu: P.O. Box 841, Kimbe, WNBP

Země: PAPUA NOVÁ GUINEA

Jedinou finanční zainteresovaností vašeho zpravodaje (tj. B.F.) v této záležitosti je vlastnictví bankovky v hodnotě 100 Kina, kterou mu darovalo Jeho Veličenstvo při své návštěvě v roce 2017.

Investoři si také musí uvědomit, že tyto peníze se zhodnotí pouze v případě, že se podaří shromáždit dostatek prostředků, aby mohli obyvatelé Papaly najmout techniky a nakoupit vybavení potřebné k opětovnému otevření dolu, takže se jedná o vysoce rizikovou a výnosnou nabídku.

Mezitím zpět ve finančním systému ovládaném Rothschildy vidíme další známky jakéhosi jubilea a finančního resetu. Bylo nám řečeno, že existuje dohoda o vytvoření meritokraticky obsazené organizace pro plánování budoucnosti a uspořádání celosvětového jubilea v roce 2025.

Podle pravicových zdrojů blízkých císaři navštíví japonský císař tento týden Velkou Británii, aby s ní částečně projednal znárodnění Bank of Japan. Podle nich budou s císařem jednat i Rothschildovi vlastníci Bank of Japan.

To se shoduje s oznámením, že baron Nathaniel převzal kontrolu nad bankou Rothschild and Company. Nathaniel dal jasně najevo, že chce spolupracovat s Aliancí Bílých klobouků.

V souvislosti s tím se čínský vicepremiér Ding Xuexiang minulý týden vydal do Lucemburska, aby se setkal s lucemburským velkovévodou Henrim. Obě strany se dohodly na prohloubení spolupráce v různých oblastech včetně financí.

To je zajímavé vzhledem k tomu, že Bank of Japan částečně vlastní lucemburská soukromá banka Edmund de Rothschild.

Všimli jsme si také, že cizinci – tedy BlackRock, Vanguard a další krycí společnosti Rothschildů a Rockefellerů – se zbavují svých japonských akcií, aby se pokusili repatriovat co nejvíce peněz dříve, než bude BoJ znárodněna a jejich nelegálně nabyté japonské akcie zkonfiskovány. To je skutečný důvod, proč Jen v těchto dnech tak oslabil.

Důkazem toho jsou kroky japonského ministerstva financí proti bankám Mitsubishi UFJ, Morgan Stanley a dalším, tvrdí zdroje z Asijské tajné společnosti.

Probíhá také operace, jejímž cílem je ukončit falešnou vládu v Japonsku, zrušit Sanfranciskou smlouvu a učinit z Japonska opět nezávislý stát. Z důvodů operační bezpečnosti nemůžeme v tuto chvíli zacházet do podrobností.

Ostatní vlastníci BoJ, Vatikánská banka a jejich vládci z Černého slunce se podle zednářských zdrojů P3 drží zpátky, dokud neuvidí oznámení o vytvoření multipolární světové federace.

Na znamení toho, že se něco chystá i s Federálním rezervním systémem v USA, navrhuje prezident a vrchní velitel Donald Trump “zrušit daň z příjmu a nahradit ji cly a hlubokými škrty ve výdajích na náš regulační stát, který vážně brzdí inovace a tvorbu bohatství”.

Tím by se finanční systém USA vrátil do souladu s tím, co vyhlásili otcové zakladatelé.

Jiné vojenské zdroje z Bílých klobouků však tvrdí, že lepší alternativou by byla federální banka ve vlastnictví vlády, která by podléhala Kongresu. Jinými slovy, debata pokračuje. Samozřejmě, že nejdříve bude muset být odstraněn Bidenův režim a jeho loutkovodiči, o čemž budeme hovořit níže.

Zdá se, že změna režimu přijde nejprve ve Spojeném království, kde se uskuteční volby 4. července.

První průzkumy naznačují, že Nigel Farage z Reformní strany se chystá předběhnout tradiční politické strany; v okrese Clacton má obrovský náskok 27 bodů před ostatními stranami.

MI5 mezitím oznámila, že předpokládaný vítěz voleb Keir Starmer byl odhalen jako bývalý sovětský agent a bude nucen odstoupit.

Nigel Farage chce také ukončit konflikt na Ukrajině a vyšetřit zločiny spáchané „očkováním“.

Podobná změna se očekává i ve Francii po parlamentních volbách 30. června a 7. července.

Na znamení toho, že tyto volby jsou přípravou na sesazení prezidenta Emanuela Macrona Rothschilda, je to, že se oženil s mužem, který se vydává za ženu.

Sledujte, jak král Karel líbá ruku každé ženě, která je mu představena podle královského zvyku. Proč tedy jen podává ruku Brigitte Macronové?

Francouzské zdroje tvrdí, že Jeana Michela Henriho Trogneuxe alias Brigitte Macronovou vypátraly v Toulonu v roce 1973, kdy byl majitelem klenotnictví, než koncem 80. let změnil pohlaví a identitu. Na obrázku níže vlevo je jako malý chlapec, vpravo v době, kdy učil na vysoké škole a říkal si “Brigitte”.

Pointa tohoto výstupu spočívá v tom, že když Brigitte veřejně popřela, že je muž, Macron se tím vystavil vydírání.

V politické rovině Macron přivedl Francii k bankrotu, zejména poté, co Francie přišla o velkou část příjmů ze svých afrických kolonií.

Nejnověji Niger v této souvislosti zrušil licenci francouzskému výrobci jaderného paliva Orano na uranový důl Imouraren, a to v důsledku napětí s Francií.

Vzhledem k tomu, že jaderná energie se ve Francii podílí 70 % na výrobě elektřiny, je to pro francouzskou ekonomiku smrtelná rána.

Podle hlavního vyjednavače EU pro brexit Michela Barniera Emmanuel Macron přivedl svou zemi na pokraj “frexitu”, kdy opustí EU.

Jak již bylo zmíněno výše, pokud chce Izrael přežít, musí dojít ke změně režimu. Satanjahuův režim je za tímto účelem odříznut.

Podle zdrojů Mossadu Satanjahu Netanjahu tvrdí, že USA zadržují vojenskou pomoc Izraeli. “Ví, že se jeho dny rychle chýlí ke konci. Souvisí to s tím, o čem jsme hovořili před měsícem, pokud jde o hození Izraele přes palubu….. Zatímco Vojenská aliance Bílých klobouků se tiše připojuje k Íránu,” uvádí zdroj.

To přichází v době, kdy reálná čísla ukazují, že 70.000 izraelských vojáků bylo ve válce v Gaze nevratně postiženo a nespočet dalších tisíc zraněno. Počet mrtvých je stále utajován.

Izraelská armáda se nyní bouří proti Netanjahuovi a jeho cíli “zničit Hamás”. “Říkat, že necháme Hamás zmizet, znamená „házet lidem písek do očí“. Pokud neposkytneme alternativu, nakonec nám zůstane Hamás,” řekl kontradmirál Daniel Hagari izraelské televizní stanici Channel 13.

Izraelský tisk mezitím otevřeně prohlašuje, že armáda věděla o plánech Hamásu ze 7. října dávno před útokem.

Armáda ví, že musí vyjednávat o míru, protože vojensky nemůže zvítězit. Na znamení, že pro Netanjahuův režim je to konečná hra, jemenští Húsíové nedávno zaútočili na čtyři obchodní lodě v izraelském přístavním městě Hajfa. To znamená, že Izrael je nyní pod úplnou blokádou.

Libanonský Hizballáh mezitím zveřejnil videozáznam, na němž je vidět hlavní izraelské letiště a jedna z jeho jaderných základen s cíli zaměřenými nad nimi.

Izrael se hroutí, falešný Bidenův režim se hroutí. Joe Biden se při projevu nekontrolovaně zajíká. Nic nového, přátelé.

V „Bílém domě“ mezitím probíhá epizoda seriálu Queers Matter. Musíte se podívat na video, abyste uvěřili…..

Dalším příkladem degenerace těch, kteří jsou nyní v USA u moci, je stát Maine, který údajně rozdává obyvatelům zdarma soupravy pro “boofing”, aby si mohli aplikovat fentanyl a další drogy přes konečník.

Situace došla tak daleko, že “se pokusí nahradit falešného maskovaného Bidena jiným falešným, avatarem umělé inteligence Gavinem Newsonem. Podle mého skromného názoru to nebude fungovat,” říká zdroj ze CIA.

Kdo tedy řídí tuto dystopickou reality show? Jsou to Rothchildové, Rockefellerové a další. Chazarská mafie vlastnící mega-korporace, která využívá fondy jako BlackRock, aby skryla svou moc. BlackRock věci ovládá, ale vyhýbá se diskusi o tom, kdo ho vlastní.

Dr. Malone vysvětluje, jak jsou Blackrock a obrovské firmy z Wall Street skutečnými vládci společnosti Pfizer a farmaceutického průmyslu.

Kdo je společnost BlackRock? Společnost, která v tichosti vlastní vše, co slyšíte a čtete…

Příkladem jejich moci je, že čtyři dny předtím, než měla být Hillary Clintonová Rockefellerová obviněna v aféře Whitewater, byly dokumenty týkající se tohoto případu zničeny při bombovém útoku v Oklahomě. Kdo byl pověřen vedením vyšetřování státním zástupcem? Merrick Garland.

Další fotografie níže ukazuje, že jedna světová vláda řízená oligarchií je realitou. Chlapík v pozadí je Jens Stoltenberg, bývalý ředitel Globální aliance pro očkování a imunizaci (GAVI) financované Gatesem. V současné době je generálním tajemníkem NATO.

Byli přistiženi, jak se nás snaží zavraždit pseudovakcínami. Podle nyní již cenzurovaného tweetu Dr. Petera McCullougha poskytl Bill Gates 9,5 milionu dolarů Wisconsinské univerzitě v Madisonu a hlavnímu výzkumníkovi Yoshihiro Kawaokovi na úpravu virů H5N1 tak, aby mohly infikovat lidi a další savce. “To naznačuje, že Gatesova nadace financovala aktivity podobné bioteroristickým aktivitám zahrnujícím H5N1 a poskytla tak plány pro další špatné aktéry, kteří by mohli chtít vytvořit biologické zbraně,” napsal.

Své hrozby zdvojnásobují.

Bývalý ředitel Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) Robert Redfield tvrdí, že příští podvodnou epidemií bude ptačí chřipka s 50% úmrtností.

Vyhrožují proto, že se na ně blíží právní zátah.

Stát Kansas podal žalobu na společnost Pfizer, Inc. pro údajné porušení ochrany spotřebitele v souvislosti s výrobou vakcíny COVID-19 touto společností.

Odvolací soud 9. obvodu mezitím rozhodl, že “vakcíny” COVID přece jen nejsou vakcíny. Dr. David Martin říká, že to otevírá cestu k rozsáhlým žalobám, protože výrobci “úmyslně uvedli veřejnost v omyl”. (Psali jsme ZDE – pozn. př.)

Důkazů o jejich vině na masových vraždách přibývá každým dnem.

Mainstreamová média jako Telegraph uvádějí, že vakcíny COVID-19 jsou spojeny s třemi miliony nadměrných úmrtí. To, že se to objevuje v mainstreamových médiích, znamená, že tyto společnosti jsou připraveny obhájit pravdivost svých tvrzení před soudem.

Nyní se také ukazuje, že nadměrná úmrtnost dětí ve věku jeden rok až 14 let ve Velké Británii vzrostla o neuvěřitelných 22 %, což je téměř jistě důsledek očkování.

Pentagon zase tvrdí, že nevedl dostatečnou evidenci finančních prostředků poskytnutých čínským výzkumným laboratořím nebo jiným zemím, které mohly být určeny na šíření biologických zbraní.

Kromě toho, že se veřejnost dozvídá o zločinech spáchaných očkováním, stále více lidí si uvědomuje masové únosy dětí za nekalými účely.

Od polských zpravodajských služeb:

 • Austrálie 20 000 pohřešovaných dětí,
 • Kanada 45 000 pohřešovaných dětí,
 • Německo 100 000 pohřešovaných dětí,
 • Indie 96 000 pohřešovaných dětí,
 • Jamajka 2 000 pohřešovaných dětí,
 • Rusko 45 000 pohřešovaných dětí,
 • Španělsko 20 000 pohřešovaných dětí,
 • Spojené království 112 000 pohřešovaných dětí,
 • Spojené státy 800 000 pohřešovaných dětí,
 • Celosvětově 8 milionů pohřešovaných dětí.

To se děje již dlouhou dobu a často je to skryté na očích. Jako příklad se podívejte na logo Alfa Romeo. Plazi, kteří pojídají děti.

Milánští vévodové

Probíhá zásah, opět ze strany polské rozvědky:

Návštěvníci pařížského Disneylandu byli ohromeni, když viděli nebývalé množství “leteckých stop“, které se táhly přes celou oblohu a visely celý den… Vypadalo to, jako by letadla stříkala přímo z křídel – když to začalo, všimli jsme si, že lidé kašlou a kýchají. Zaměstnanec parku Disney to komentoval: “Vždycky jsem si myslel, že chemtrails jsou jen šílená konspirace.“

Podle našich zdrojů byl postřik spojen s operací Bílých klobouků, jejímž cílem bylo zlikvidovat centra pro sběr adrenochromu a mučení dětí pod pařížským Disneylandem.

Stále více lidí nyní odhaluje zločiny na Ukrajině. Clayton Morris z deníku Redacted potvrzuje to, o čem jsme již informovali: Části těl ukrajinských vojáků jsou kradeny a prodávány.

V zoufalé snaze vyhnout se zatčení za tyto a další zločiny se nás ChM také stále snaží vyhladovět.

Pod záminkou snížení “emisí metanu” se třináct zemí zavázalo vyvolat celosvětový hladomor tím, že omezí zemědělskou produkci a zruší farmy. Těmito zeměmi jsou:

 1. Argentina
 2. Austrálie
 3. Brazílie
 4. Burkina Faso
 5. Chile
 6. Česká republika
 7. Ekvádor
 8. Německo
 9. Panama
 10. Peru
 11. Španělsko
 12. Spojené státy
 13. Uruguay.

(Psali jsme ZDE – pozn. př.)

Německý farmář Anthony Lee říká: “V Německu máme ministra zemědělství, který nám říká, že bychom měli jíst jen 10 gramů masa denně…” Jordan Peterson: “Když vám politici začnou říkat, co můžete a nemůžete jíst, překročili jsme hranici. Nemůžete mi říkat, kde si mám nastavit termostat, nemůžete mi říkat, co a kdy můžu řídit, a už vůbec mi sakra nemůžete říkat, co můžu jíst. Jako zásadně a vážně, k čertu s vámi.”

Ve státě Idaho jsou prostředky údajně určené pro Ukrajinu použity na odříznutí 2000 km2 zemědělské půdy od vody a její přesměrování do kobaltového dolu s vysokou spotřebou vody.

Ruská vláda trvá na tom, že orgány činné v trestním řízení musí pomoci při“vyšetřování zločinů neonacistů, kteří musí být pohnáni k odpovědnosti za svá zvěrstva”.

“Všichni to musíme pochopit a pomoci Alianci to jednou provždy ukončit,” říká zdroj z Pentagonu.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/letos-na-podzim-to-bude-bud-svetova-valka-nebo-svetova-vlada/