Přijde skutečně něco, co by zlikvidovalo nemalou část populace? Mohou si to globalisté dovolit, aniž by něčím podobným postihli své rodiny? Nebo si právě tím máme vysvětlovat výstavbu bunkrů v odlehlých lokalitách?

Každopádně, pokud by skutečně k podobné „akci“ došlo, musela by být mnohem lépe organizována a již nyní by se musely koordinovat i loutky ve vládách.

Budou nakonec vše směřovat do doby, kdy budou schváleny dokumenty WHO, aby mohla být nasazena globální diktatura?

Německý lékař Heiko Schöning varuje před bezprostředním globálním útokem bakterií na veřejné zdraví. Hovoří o „bakteriálním teroru.“ V roce 2018 Schöning předpověděl podvod s COVIDem na rok 2020.

rozhovoru pro kanál AUF1 lékař hovoří o svém výzkumu a o tom, jak si myslí, že útok proběhne. Miliony lidí budou ohroženy, říká.

„V zákulisí farmaceutických společností a zpravodajských služeb investují miliardy do příprav. Často se jedná o stejné lidi, kteří se podíleli na podvodu s Covidem. To je klid před bouří,“ řekl Schöning.

Zmiňuje ředitele National Resilience Rahula Singhviho a Chrise Darbyho. Během Covidu byl Singhvi ředitelem společnosti Novavax. Darby je úzce zapojen do všech druhů projektů CIA. „Pokud jsou zločinci známi, měl by to být konec hry,“ řekl doktor.

Podle Schöninga se chystá něco velkého.

„Budují se továrny na výrobu nových biologických zbraní. Ty budou obyvatelstvu nabídnuty jako antimikrobiální látky, které pravděpodobně otráví miliony, ne-li miliardy lidí.“

ZDROJ