R-uský Spe-cnaz osvobozuje oběti obchodování s dětmi na U-krajině. Zdá se to jako nevěrohodný příběh. Ale…

Vali-ant Spe-cnas pátrající po údajné laboratoři biologických zbraní na střední U-krajině náhodně narazil na doupě obchodování s dětmi, matně osvětlený bunkr se stovkou mladých chlapců a dívek, kterým se rozsvítily oči, když baterky vojáků osvětlily zchátralou komoru. Některé byly vyhublé, zatímco jiné, většinou malé holčičky, vypadali v lepším zdravotním stavu, jako by si jejich žalářníci vybírali, koho nakrmí a koho nechají vyhladovět až na kost. Děti eklektických národností:  u-krajinské, r-uské, polské, rumunské, švýcarské, francouzské a ano, americké… mnohé měly zápěstí nebo kotník připoutané k podlaze nebo ke zdi. Třásly se strachy při pohledu na tucet Spe-cnazů, kteří mířili ze strany na stranu útočnými puškami, nepochybně si nebyly jisty úmysly vojáků.

„Kdo tady mluví ru-sky?“ volal voják. Zvedly se ruce.

„Nebojte se,  nic zlého se vám nestane. Kdo vám to udělal? Kde jsou?“ zeptal se voják.

Dítě ukazovalo na těžké železné dveře, které Spe-cnazové prorazili, aby mohli vstoupit do komory. „Odešli asi před dvěma dny a už se nevrátili,“ říkaly děti. „Nikdy nebylo vidět tváře, jen masky. Mluvili málo ru-sky, většinou u-krajinsky. Máme velký hlad.“ Ukazovaly si na břicho, zřejmě se víc zajímaly o jídlo než o svobodu.

„Už je všechno v pořádku. Odvedeme vás odsud, všechny,“ řekl voják. „Přivedeme vás zpátky k vašim rodinám.“

Když odcházeli, malý chlapeček vyprávěl vojákovi pochmurný příběh. Byl přesouván mezi několika tábory, které nazýval „detskiye adskiye lagerya“ –  tábory dětského pekla. Byly od sebe několik hodin jízdy. Svět je velký, říkal a dodával, že neví, v jaké zemi se nachází nebo jaká města jsou poblíž. Byl unesen, asi před dvěma měsíci, ze své ložnice na předměstí Belgorodu, ru-ského pohraničního města. Viděl mnoho dětí, které byly do táborů přivezeny, mnoho z nich o několik dní později zmizelo.

Zdá se to jako nevěrohodný příběh a mohla by to být propaganda? Tohle prohlášení uvedl r-uský prez-ident Vladimir Pu-tin Donaldu J. Trumpovi při čtvrtém telefonátu od začátku krize, řekl zdroj z Mar-a-Lago agentuře Real Raw News.

„Hovořili spolu poté, co se Trump včera večer vrátil z C-PACu, a Pu-tin jim vyprávěl příběh o tom, jak jeho muži ty děti zachránili. Trump ho požádal, aby za něj vojákům poděkoval, protože „obchodování s dětmi je velmi hrozný zločin a zlo“, ale jen pokud je ten příběh pravdivý. Pu-tin trval na tom, že ano, a řekl, že chce poslat americké děti domů, ale nevěří Joeovi Bidenovi ani americkému ministerstvu zahraničí. Požádal Trumpa, aby jim usnadnil bezpečný návrat na americkou půdu,“ řekl náš zdroj.

„Pokud říkáte pravdu, samozřejmě přivezu naše děti domů,“ řekl Trump údajně Pu-tinovi.

Náš zdroj řekl, že Trump se na Pu-tina dívá s podezřením, protože zatím neověřil jeho tvrzení, že bombarduje a ostřeluje pouze biolaby sponzorované Západem, které pokrývají u-krajinský venkov.

„Pu-tin komentoval biolaby, řekl, že jeho armáda jich zničila desítky, ale v odlehlých lokalitách byly ještě “otrlejší záležitosti”, které musely být zlikvidovány,“ řekl náš zdroj.

„Pokud nás Zelen-skyj nechá zničit laboratoře a nebude klást odpor, následně U-krajinu opustíme,“ řekl Pu-tin údajně Trumpovi.

Zároveň uvedl, že příběhy o u-krajinské armádě, která zabila tisíce ru-ských vojáků a zničila stovky tanků, jsou čistě propagandou západních médií.

Na závěr jsme se našeho zdroje zeptali, proč Trump během včerejšího rozhovoru pro Fox News Digital sympatizoval se Zel-enskym a vyzval k „silným a rychlým“ sankcím proti Ru-sku a Pu-tinovi.

„Trump je taktik. Jsou věci, které nemůže říct na veřejnosti. Nezapomeňte, že o svých krocích také nemluví v televizi,“ uvedl zdroj.

Poznámka: Real Raw News nepodporují Pu-tina, nepodporujeme ani Zel-enskyho. Informujeme jen o tom, co Pu-tin řekl Trumpovi, a nepotvrzujeme, zda jsou jeho slova pravdivá. Závěr je na posouzení každého čtenáře.

https://realrawnews.com/2022/02/shock-claim-russian-spetznas-liberate-child-trafficking-victims-in-ukraine/

Smutné, co všechno je v dnešní době možné…

https://aeronet.news/vitezny-unor-fialovy-treskute-demokraticke-vlady-ktera-si-jen-vypujcila-nastroje-komunisticke-strany-ciny-k-umlcovani-nazorove-a-politicke-opozice-na-internetu-v-cr/