Copak se nám odehrává v Brazílii. Zajímavý vývoj situace. V celé EU MEDIÁLNÍ SR*ČKOMETY nenapíší a neřeknou ani jedno slovo.

Brazilský nejvyšší soud zrušil procesy, v nichž byl Lula odsouzen, dostal ho z vězení a zpochybnil volby. Během volební kampaně mu ještě pomohl tím, že mu poskytl více výhod než Bolsonarovi. Vytvořil zde v Brazílii cenzurní zákon, který zakazuje komukoli, včetně médií, mluvit o tom, že Lula je bývalý trestanec, a dokonce zašel tak daleko, že nařídil zatýkání lidí, kteří neuposlechnou.

Během voleb pak zmanipulovali elektronické volební urny, které nejsou technicky zabezpečené, a zvolili bývalého trestance Lulu. Nyní jsou lidé v ulicích všech brazilských měst a požadují vojenský zásah. Řidiči kamionů zablokovali silnice a nepouštějí nikoho do měst ani z nich. Zítra vyprší lhůta a mají 72 hodin na to, aby Lulu zatkli, jinak v Brazílii vypukne občanská válka.

PODLE POSLEDNÍCH ZPRÁV: Armáda převzala vládu v Brazílii, sesadila Nejvyšší soud a zatýká zkorumpované politiky, podvodníky a manipulátory při volbách, stejně tak bankéře. Vážení, jak neustále opakuje dokola Prezident trump: Jediné řešení je armáda.


Brzy v ČR?

***** ****

Zamyšlení:

Známá teze západních zemí: „Rusko nemůže vyhrát válku“.

Co to vlastně znamená?

Postupujte podle jednoduché formální logiky.

Pokud nevyhraje Rusko, pak zřejmě Ukrajina.

Cíl Ukrajiny ve válce je pojmenován kyjevským režimem – návrat všech území, která mu dříve patřila.

Tedy odcizit je Rusku.

Je to hrozba pro existenci našeho státu a rozpad současného Ruska.

A tedy přímý důvod pro uplatnění bodu 19 Základů státní politiky Ruské federace v oblasti jaderného odstrašování.

A kdo tedy plánuje jaderný konflikt?

Co jiného to je než přímá provokace světové války s použitím jaderných zbraní?

Nazývejme věci pravými jmény.

Západní země tlačí svět ke globální válce. A pouze úplné a konečné vítězství Ruska je zárukou, že nedojde ke světovému konfliktu.

***** ****

Dmitrij Medveděv

Na území Ruska začala operovat řada sabotérů Zhovto-Blakit. Mladí zahraniční studenti, kteří právě dosáhli plnoletosti, vyřadili z provozu několik železničních zařízení v Ufě. Jako, protože nesouhlasí s politikou naší země. To znamená, že jsme tyto šílence přijali a dali jim příležitost získat vzdělání. V reakci na to teroristické útoky a sabotáže. Ve stejné řadě je to, co dělají občané takříkajíc „naši“, podpalují vojenské registrační a náborové úřady a ničí další státní objekty. Nemluvím o vraždách ukrajinských teroristů našich občanů na našem území. Důkladně „rozbité mozky“ jsou dnes bohužel běžná věc. A nejde ani tak o konkrétní šmejdy, cizí a „naše“. Jen si musíte pamatovat, že během Velké vlastenecké války si nikdo nelámal hlavu se sabotéry, kteří na příkaz nacistických vrahů prováděli podvratné práce v týlu.

Pro takové šmejdy padl jediný verdikt – poprava bez soudu a vyšetřování. Přímo na místě činu. Protože pokud jste zrádce, který spáchal takový zločin v době války, pak nemáte žádný věk, žádnou národnost a dokonce ani právo bránit svůj život.

V moderním Rusku platí moratorium na trest smrti. Velmi humánní. Mimochodem, na rozdíl od všech největších zemí s jadernými zbraněmi (USA, Čína, Indie). I když, rád bych ještě jednou zdůraznil, i v rámci současné ústavy lze moratorium na trest smrti v případě potřeby překonat změnou právních stanovisek Ústavního soudu Ruska. Jde o volbu prostředků k ochraně zájmů našeho lidu, státu a společnosti.

***** ****

Trump dal armádě komunikační příkazy veřejně v přímém přenosu. Tím, že se postavil za 11ti vlajkami a třemi vlajkami umístěnými po obou stranách jeho osoby, jsou to PŘÍKAZY a VAROVÁNÍ.

Začínají zjevné operace v několika zemích. ČÍNA si zajistila vlastní vojenské protokoly ve stylu 11.3, Saúdská Arábie dělá totéž a ÍRÁN začíná čistit dům tichým masivním zatýkáním.

***** ****

Nová švýcarská studie: Covid injekce zvyšují 800krát riziko myokarditidy u mladých dospělých.

Závěr

Incidence poškození myokardu byla 2,8 %, což je 800krát více než obvyklá incidence myokarditidy. Na rozdíl od obvyklé virové myokarditidy se vyskytuje převážně u žen.

Po 30 dnech nebyly u studované populace zaznamenány žádné příhody MACE, ale vzhledem k opakovaným dávkám je zajímavé se ptát, zda to nemůže vést k dlouhodobým následkům (srdeční selhání, arytmie). To by vyžadovalo randomizovanou studii s dlouhodobým sledováním.

Více na: https://www.cardio-online.fr/Actualites/A-la-une/ESC-2022/Incidence-non-negligeable-myocardites-apres-3-dose-vaccin-ARN-messager-anti-COVID-19

***** ****

A copak nám předvádí V-ÚD-CE UKRAJINY?

Dnes každému myslícímu člověku musí být jasné, že jakákoliv mírová smlouva či střetnutí s válčící protistranou by byl pro ZELENSKÉHO konec jak jeho postavení tak i fyzický. Prohrál už dávno. Nemohou to lidem říci a on jen válku protahuje. Nesmyslnou válkou nechá zabíjet nevinné lidi.

Jeho konec nastal tak jako tak.

***** ****

Ukrajinští nacisté z pluku Azov se zpovídají ze svých zločinů na civilistech.

Zajatí bojovníci ukrajinského nacistického pluku Azov se přiznali ke svým zločinům proti civilistům v Mariupolu. Jeden z ukrajinských bojovníků uvedl, že během bitvy o Mariupol zabil čtyři civilisty. Nebyl si prý jistý, zda jde o nepřítele, nebo ne.

Zdroj: https://uncutnews.ch/ukrainische-nazis-vom-asow-regiment-gestehen-ihre-verbrechen-an-der-zivilbevoelkerung-videos/

***** ****

Platby za COVID vakcíny v Austrálii prudce vzrostly – jsou více než 80krát vyšší než v loňském roce. Očkování proti COVIDu bylo v Austrálii povinné. Ti, kteří nebyli očkováni, nemohli pracovat. Pokud zemřete na následky očkování proti COVIDu, australská vláda vám nyní zaplatí pohřeb.
Není to hezké?

Prostřednictvím Tommyho Robinsona na Telegramu.

Na webových stránkách Services Australia jsou nyní k dispozici pokyny a formuláře, které mohou příbuzní vyplnit, pokud někdo z vaší rodiny zemře na následky experimentálního povinného COVID očkování.

Z nové zprávy vyplývá, že ve fiskálním roce 2022-2023 dochází k prudkému nárůstu výplat za úmrtí a následky v rámci COVID programu. Vláda dosud vyplatila 76,9 milionu dolarů za 3 845 žádostí o odškodnění v rámci prvního stupně!

Zdroj: https://uncutnews.ch/covid-impfstoff-zahlungen-in-australien-explodieren-mehr-als-80-mal-hoeher-als-im-letzten-jahr/

***** ****

Na pohotovosti v Kanadě stále přibývá nemocných dětí: „Jako v hororu“

V dětských nemocnicích v kanadském Montrealu přibývá nemocných dětí. Denně jich do nemocnice přivezou stovky. Často jsou tak nemocní, že musí být přijati.

Rodiče stráví noc v nemocnici a čekají až 24 hodin, než mohou vidět své děti. Chodby jsou plné nosítek. Personál pracuje nepřetržitě, aby se postaral o stále více nemocných dětí.

Pohotovostní lékařka Suzanne Vaillancourtová řekla listu Montreal Gazette, že nic podobného ještě neviděla. „Za posledních 20 let, co pracuji v montrealské dětské nemocnici, tu nikdy nebylo tak rušno,“ řekla.

V celé provincii Quebec jsou pohotovosti přeplněné. Obsazenost nemocnice, kde Vaillancourt pracuje, je 250 procent. Univerzitní nemocnice Centre hospitalier universitaire (CHU) Sainte-Justine má ještě vyšší míru obsazenosti – 300 procent.

„S respiračním syncytiálním virem (RSV) se setkáváme asi desetkrát častěji než před pandemií,“ říká Vaillancourt. „Problémem je, že na hospitalizaci čeká mnoho pacientů, ale zároveň musíme ošetřit všechny ostatní pacienty, kteří k nám přicházejí. Je těžké vidět rodiče, kteří v některých případech čekají 16 až 20 hodin.

V CHU Sainte-Justine má vedoucí oddělení urgentní medicíny Antonio D’Angelo 300 pacientů přijatých za jediný den. Aby bylo možné je všechny ošetřit, pracují sestry přesčas a lékaři častěji na noční směny.

„Je to jako v hororu,“ řekl lékař na pohotovosti.

Zdroj: https://uncutnews.ch/kranke-kinder-stroemen-weiterhin-in-die-notaufnahmen-in-kanada-wie-ein-horrorfilm/

***** ****

COVID Reset: Den zúčtování se blíží

Přestože dva a půl roku probíhaly pokusné uzavírky (lockdown) a další opatření, která nepřinesla žádný znatelný přínos, pandemie se v nejbližší době nezbaví.

HISTORIE V KOSTCE

Seznam výzev, kterým v současnosti čelíme, je dlouhý. Jmenujme alespoň globální hospodářskou krizi, evropskou energetickou krizi, rychle rostoucí inflaci a hrozbu eskalace války. A aby toho nebylo málo, „COVID průmysl“ se připravuje na další kolo tyranie „biologické bezpečnosti“.
Celosvětová reakce na tuto událost nebyla ničím jiným než katastrofou a je naprostým šílenstvím, že se bude opakovat stejný vzorec. Existuje jediný důvod, proč se vracet ke strategiím, které se ukázaly jako škodlivé, a to proto, že škodlivé výsledky jsou skutečně žádoucí.

Dne 7. října 2022 vydal floridský generální chirurg Dr. Joseph Ladapo nové pokyny pro očkování proti COVIDu, v nichž doporučuje, aby se muži ve věku 18 až 39 let vzdali očkování proti COVIDu, protože údaje ukazují 84% nárůst úmrtí souvisejících se srdcem u mužů do 28 dnů po injekci.

Zločiny „vojensko-průmyslového komplexu COVID“, který zahrnuje vlády, velké technologické společnosti, média, velké farmaceutické společnosti a výzkumný průmysl biologických zbraní po celém světě, jsou dnes tak četné a tak hrozné, že je těžké si představit, že jim budou procházet navždy.

Den zúčtování přijde. Zdá se, že se toho obávají i naše zdravotnické úřady, a proto se snaží všemi prostředky zabránit zveřejnění údajů o očkování v rámci programu COVID. Americké Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí vedlo patnácti měsíční právní bitvu, aby zabránilo zveřejnění údajů o V-Safe, a americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv nyní odmítá zveřejnit výsledky pitev osob, které zemřely po očkování.

Jak poznamenal britský moderátor Mark Dolan v článku GB News z 10. října 2022, v současné době čelíme dlouhému seznamu výzev. Jmenujme alespoň globální hospodářskou krizi, evropskou energetickou krizi, rychle rostoucí inflaci a hrozbu eskalace války.

Pak je tu „COVID průmysl“, jak ho Dolan nazývá, který se pandemie jen tak nevzdá. A proč by mělo? Koneckonců je to ospravedlnění globálního státu biologické bezpečnosti; dokonalá záminka pro zavedení biologického dohledu, digitálních identit, velkého resetu a čtvrté průmyslové revoluce (tj. transhumanismu).

Výzvy k obnovení COVID opatření jsou špatným vtipem

S příchodem podzimu a zimy se tedy odvětví COVID připravuje na další kolo protiopatření na krádež svobody. Ve Spojeném království již BBC začala šířit poplašnou zprávu o údajném nárůstu „případů“ COVID. Věří lidé ještě tomuto otřepanému hoaxu? Opravdu musíme strávit další zimu vysvětlováním, že PCR test nedokáže odhalit infekci? Uvidíme, ale doufám, že ne. Dolan píše:

„Bývalý statistik ONS Jamie Jenkins tento týden poukázal na posedlost BBC COVIDem na úkor všeho ostatního.

Nárůst případů COVID a Hugh Pym z BBC o tom informuje v hlavních zprávách, přestože to má na závažná onemocnění – pro většinu – jen malý vliv. Již několik měsíců dochází k většímu počtu úmrtí ve věku do 60 let, která nejsou způsobena COVID, a v hlavních zprávách jsem o tom nic neviděl. Selektivní zpravodajství BBC je prostě šokující.

Není to úžasné, že za toto duševní mučení platíme 160 liber ročně? A mocné skupiny jako Independent Sage… se nezastaví před ničím, dokud nebudeme všichni maskovaní, pracující z domova, sociálně distancovaní, dezinfikovaní a čerstvě naočkovaní.

V tuto chvíli je to jen špatný vtip, když slyšíme hlasy sirén, které volají po dalších omezeních, vzhledem ke škodám, které tito lidé naší zemi způsobili – dva a půl roku experimentálních uzavírek, které nevykazují žádný znatelný přínos pro země a regiony, které zůstaly otevřené a normálně pokračovaly.

Více na: https://uncutnews.ch/covid-reset-der-tag-der-abrechnung-naht/

Převzato: https://tadesco.org/bleskovka-carstena-2-11-2q22-jedine-reseni-je-armada/