Geopolitická situace se nachází uprostřed kolapsu a situace typu SSSR. To povede k tomu, že mnoho zemí zmizí z mapy ve své současné podobě. Mezi země, které pravděpodobně zmizí, patří Izrael, Spojené státy, Ukrajina a Polsko. Děje se tak v době, kdy má Rockefellerův poskok, „prezident“ Joe Biden, tento týden v San Francisku podepsat dokumenty o kapitulaci před větší aliancí pro osvobození planety, tvrdí zdroje ze západních Bílých klobouků a Asijských tajných společností.

Děje se to, že staletý satanský plán využít tři světové války k přeměně planety v obří otrokářskou plantáž skončil neúspěchem. Chazarská mafie (ChM) doufala, že tento plán využije k ovládnutí světa z Izraele a velké Chazarie (Ukrajina plus Chazachstán atd.). Místo toho, jak uvidíme níže, byla ChM na Ukrajině rozhodně poražena a brzy bude poražena i v Izraeli.

„Ukrajina je zásadní figurkou, kterou si na geopolitické šachovnici nemůžeme dovolit ztratit… naše současná cesta… znamená, že náš globální řád je mrtvý ve stoje,“ přiznává Nathaniel Rothschild, který převzal ChM nyní, když byla neutralizována velká část skupiny Octagon.

Porážka tohoto plánu znamená, že na mnoha hranicích se může vrátit situace podobná té, která existovala před první světovou válkou, uvádějí zdroje.

Jinými slovy, Německo se vrátí k něčemu, co se podobalo hranicím první říše, Rakousko-Uhersko se může znovu stát republikou a turecká Osmanská říše může znovu přeměnit Judeu (mylně nazývanou Palestina nebo Izrael) v protektorát. Netřeba dodávat, že práva a autonomie Poláků, Židů a Judejců („Palestinců“) atd. by při takovém scénáři byla chráněna.

Změny však mohou být ještě dalekosáhlejší, protože satanská korporace Spojené státy americké má být v důsledku vítězství amerického lidu v jeho druhé revoluci zlikvidována. Až se všechen prach usadí, vznikne pravděpodobně jako náhrada za korporaci Republika Spojených států severoamerických.

To vše může znít jako přitažené za vlasy, ale podle skutečností v reálném světě je tento scénář nejpravděpodobnější.

Začněme situací kolem IS (ISIS bohyně měsíce) RA (egyptský bůh slunce) EL (stvořitel).

Židé vědí, že je jejich vlastní vláda napadla, aby ospravedlnila válku v pásmu Gazy. Uniklé video izraelského letectva ukazuje, že to byly izraelské vrtulníky Apache, které 7. října bombardovaly své občany během festivalu „Delirium“, nikoliv Hamás!

Nyní jsou za antisemitismus a antisatanismus zatýkáni i Židé, kteří přežili holocaust.

Není divu, že Haaretz, hlavní izraelské noviny, napsal:

Premiér Benjamin Netanjahu, který by měl stát v čele země, je pronásledovaným politikem, jemuž hrozí konec kariéry, a současné potíže ještě umocňují vážný kriminální propletenec, do něhož se vmanévroval vlastníma rukama. Netanjahu se netěší důvěře veřejnosti a většinu svého úsilí investuje do svého osobního přežití.

Minulý týden se sešli představitelé všech muslimských zemí v reakci na satanistický masakr Judejců v Gaze, který nařídil satanista Netanjahu.

Na zasedání Organizace islámské spolupráce (IOC), které se konalo minulý víkend v Saúdské Arábii, bylo dosaženo konsensu, že je třeba jednou provždy skoncovat s izraelským zlobením. Země IOC se shodly, že se nenechají oklamat ChM a nezačnou třetí světovou válku. Místo toho se budou řídit příručkou sousedů původní Chazarie.

IOC vydá Izraeli a jeho vládcům z ChM ultimátum, aby zastavili své zločinné a protispolečenské chování po celém světě. Pohrozí Izraeli, že zaútočí na více než pětimilionovou armádu, která je převyšuje v poměru 10:1, pokud nezatknou válečné zločince ve své vládě a nepodřídí se turecké kuratele.

Proto turecký prezident Recep Tayyip Erdogan podle agentury TASS plánuje „globální iniciativu“ k řešení krize v Gaze.

Rockefellerův otrok Anthony Blinken měl v Turecku chladné přijetí, když se snaží tento krok odvrátit. Současný režim USA nemá v regionu žádnou důvěryhodnost.

Kromě toho bude proti jakémukoli pokusu o jaderné vydírání ze strany Izraelců postaven pákistánský jaderný arzenál.

Takový plán podporují i Číňané a Rusové.

Ať se děje cokoli, nezmění se to v ChM dlouho plánovaný scénář totální jaderné války Gog (G7) versus Magog (ŠOS), která by vyvraždila 90 % lidstva. Americká, čínská a ruská armáda na to nepřistoupí. Americká armáda již není pod kontrolou ChM, vysvětlují zdroje z Pentagonu. I kdyby se zkompromitovaní vůdci pokusili takový scénář nařídit, 72 % Američanů tvrdí, že v případě velké války své ozbrojené síly nepodpoří. Řadoví vojáci jsou na straně amerického lidu, nikoli ChM.

Podívejte se, jak se CNN snaží potlačit skutečné názory americké armády tím, že tohoto vojáka odstřihne.

Každopádně dostáváme zprávy, že samotná americká pevnina je nyní pod útokem, což znamená, že na Blízkém východě nebudou k dispozici žádné jednotky. Nejdramatičtější důkazy o tom přicházejí z Los Angeles. „Každou noc kolem druhé hodiny ranní přijíždějí po hlavních bulvárech kalifornského Long Beach nákladní automobily amerických vojenských jednotek. Vojáci se sjíždějí pod zem a jsou slyšet hlasité výbuchy, které nejsou zemětřesením. Když jsem se v jídelně přístavního zařízení zeptal vojáka, s kým bojují, řekl, že bojují s mexickými narkotiky a čínskými jednotkami,“ řekl vysoce respektovanému Jimu Williemu z Hat Trick Newsletter logistický důstojník přístavního zařízení v Long Beach.

Willie říká, že se bojuje především kolem centra Gettyho muzea.

Jeden z vysokých představitelů mexického kartelu nám také potvrdil, že pomsta za útok na Acapulco řízenou energetickou zbraní je v plném proudu. „Vylodili se tam čínští vojáci,“ říká a dodává: „Předpokládám útok na Las Vegas v podobě tragédie.“ Kartely slibují, že dojde k „reconquistě“ částí Mexika, které jim byly odebrány v mexicko-americké válce.

Tyto zprávy částečně potvrzují rozsáhlé záhadné požáry, které vypukly v Los Angeles.

Minulý týden také „vzácné zemětřesení o síle 5,2 stupně“ zasáhlo město Mentone v Texasu poblíž mexických hranic. Mělká hloubka 7 km podle americké geologické služby znamená, že „to byl určitě zasažený DUMB“, jak tvrdí pracovník CIA.

Jiné zdroje do toho všeho zapletly ChM, která říká, že už je tu nejméně milion, možná dva miliony teroristů z Palestiny, Jemenu, Sýrie, Iráku, Afghánistánu, Kataru, Libanonu, Íránu, Somálska atd., a jsou velmi dobře financováni a Bidenova administrativa jim ve spolupráci s OSN dala debetní karty, které se každý měsíc dobíjejí.“ ChM s největší pravděpodobností doufá, že tyto páté kolony využije k obraně před americkým lidem.

Proti americké korporaci probíhá také finanční válka. Číňané provádějí výprodej amerických státních dluhopisů ve snaze zhroutit FED a její dceřinou společnost ve Washingtonu. To přimělo ChM k odvetě v podobě hackerských útoků na počítačové systémy čínských bank. Agentura Reuters o tomto útoku informovala následovně:

Ministerstvo financí uvedlo, že útok ransomwaru na Čínskou průmyslovou a obchodní banku (ICBC) ve čtvrtek narušil některé obchody na trhu s americkými státními dluhopisy.

Podle kanadské tajné služby se ve skutečnosti stalo toto:

„FED vydal dluhopisy v hodnotě 24 bilionů dolarů, které měly státy koupit na pokrytí dluhu – nikdo nekoupil ani cent. Čína koupila futures na ropu od Íránu a zaplatila 33 bilionů, ale ne v amerických dolarech – co to vypovídá o USA ve světových záležitostech; jsou vyřízené.“

Tyto boje se odehrávají v době před vrcholnou schůzkou „prezidenta“ Joea Bidena a čínského prezidenta Si Ťin-pchinga, která se uskuteční 15. listopadu. Podle našich zdrojů se „Biden“ (Rockefellerovi) pokusí Si uklidnit tím, že Číně nabídne stát Kalifornii.

Číňané však dali jasně najevo, že USA musí „opustit svou aroganci a předsudky a skoncovat s hegemonistickými, dominantními a šikanujícími praktikami“.

Čínské ministerstvo zahraničí uvádí, že „Spojené státy bojovaly nebo se vojensky angažovaly téměř ve všech 190 zemích uznaných OSN, s pouhými třemi výjimkami. Tyto tři země byly ‚ušetřeny‘, protože je Spojené státy nenašly na mapě“.

ChM také používajá propagandu k démonizaci vůdců, které svrhávají. Jako příklad si poslechněte ugandského vůdce Idi Amina, který byl svržen a vykreslen jako šílenec, protože vykopal sionistické židy.

Jako alternativu k tomuto druhu činnosti Čína navrhuje „nový model vztahů mezi státy, který zahrnuje dialog a partnerství, nikoli konfrontaci“.

Společnost Bílého draka varovala Číňany, aby s ChM a její americkou dceřinou společností neuzavírali žádné dohody. ChM řekne Číňanům, co chtějí slyšet, a pak jim vrazí kudlu do zad, jakmile se jim naskytne příležitost. Místo toho jim bylo doporučeno, aby nechali současný systém ChM zhroutit a počkali, až Bílé klobouky tento nepořádek uklidí.

Jak říká vůdce amerických vlastenců plukovník Douglas MacGregor: „nevěřte nikomu, kdo je uvnitř washingtonského pásu.“

Níže uvedený tweet je jen jednou z ilustrací toho, jak takzvaní politici nezastupují americký lid.

  • Zřítí letadlo, aby se zaměřili na jednu osobu.
  • Zorganizují masovou střelbu, aby okleštili naše práva.
  • Potopí loď, aby jich vyřadili deset.
  • Zapálí „rajský ostrov“, aby ho mohli mít.
  • Zničí budovy, aby skryli ztrátu bilionů.
  • Budou rozpoutávat války, aby se stali bohatšími.
  • Onemocní miliony lidí, aby získali kontrolu.
  • Budou falšovat volby, lákat vůdce a ohrožovat tisíce lidí, aby se udrželi u moci.
  • Čtyřikrát obviní prezidenta z vymyšlených obvinění, aby zakryli své zločiny.

Dalším důkazem toho, jak jsou severoameričtí politici mimo, je video, které CasTrudeau zveřejnil na svých sociálních sítích, kde prohlašuje, že je to on, kdo dostává „posilovač“, zatímco má na sobě tričko s nápisem „vakcíny způsobují dospělé“.

Píchla mu injekci do levé ruky a na pravou ruku mu dala náplast.

Zhroucení není daleko. Pokud korporace THE USA do zimy nezkrachuje, bude podle hodnocení zimní bezpečnosti (2023-24 Winter Reliability Assessment, WRA) asi 180 milionů Američanů a Kanaďanů mrznout kvůli „nedostatečným dodávkám energie“ během extrémních mrazů, a to kvůli „nedostatku paliva pro hromadnou energetickou soustavu a dostupnosti paliva pro generátory spalující zemní plyn“.

Agentura Moody’s právě snížila rating dluhu USA. Podle mých zkušeností, když Moody’s sníží rating, je to příliš málo a příliš pozdě. USA jsou již pod úrovní odpadu a říkat, že jejich rating AAA je ohrožen snížením, je vtip.

Doufejme, že se Číňané nenechají oklamat a nebudou chtít vydat další peníze a že se americké vládě nepodaří prodloužit dluhový strop po 15. listopadu.

Pokud budou pokračovat v činnosti, hrozí nám reálné nebezpečí digitálního uvěznění. Prezidentka Evropské centrální banky Christine Lagardeová připouští, že nový CBDC EU – digitální euro – bude sloužit k zavedení kontroly. Občanům EU již nyní hrozí za provádění hotovostních transakcí nad 1 000 eur vězení nebo pokuta, ale zavedení digitálního eura usnadní finanční totalitu. Stejně je tomu i v případě FEDu.

ChM rovněž prosí o obnovení operace praní špinavých peněz z ukrajinské politiky. Zde se můžete podívat na vtipné video agenta ChM Vladimira Zelenského, který v podstatě říká, že jeho prádelna je stále otevřená. Poslechněte si, jak to říká:

„Pokud nám nemůžete poskytnout nějakou finanční podporu, dobře, prosím, dejte nám úvěr a my vám vrátíme peníze.“

Jedná se o jednoho z nejhorších válečných zločinců v historii. Organizovaný obchod s dětmi na Ukrajině „zahrnuje celé spektrum od získání nové rodiny někde v západní Evropě bez souhlasu nebo dokonce bez vědomí biologických rodičů, přes obchod se sexem, prostituci, pedofilii až po to, jak jsou tyto děti vražděny a mimo jiné jejich srdce, ledviny a játra prodávány na mezinárodním černém trhu s orgány,“ uvádí polská rozvědka.

Mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová potvrdila, že „zástupci ministerstva zdravotnictví země NATO uzavřeli dohodu s některými „soukromými podnikateli“, kterým pomáhalo ukrajinské ministerstvo zdravotnictví a prezidentská kancelář, o dodávce chladírenského vagonu plného lidských orgánů a částí těl.“

Není divu, že takzvaný anglický král Karel III. byl podle MI6 sesazen poté, co pronesl projev, v němž mimo jiné tvrdil: „Moji ministři budou úzce spolupracovat s mezinárodními partnery na podpoře Ukrajiny.“

Tato služba bude brzy uzavřena. Generál Valerij Zalužný, vrchní velitel ukrajinských ozbrojených sil, zahájil na Ukrajině vojenský převrat. Na níže uvedeném videu mimo jiné říká: „Pochopte, bylo nás padesát milionů, teď nás zbylo méně než dvacet. Pokud Zelenského nezastavíme, pošle všechny Ukrajince na jatka… Nařizuji všem vojákům, aby okamžitě opustili bojovou zónu a převzali moc ve městech pod kontrolou armády.“

Není divu, že se Bidenova show řízená ChM od toho distancuje. Deník Washington Post zveřejnil zprávu, v níž obviňuje Ukrajinu z vyhození plynovodu Nord Stream do povětří. „Vypadá to, že Zelenskému a jeho úředníkům hází klacky pod nohy. Je zajímavé, že to vyšlo najevo až teď,“ komentuje to jeden z představitelů Mossadu.

Německo mezitím podniká kroky k ovládnutí nejen Ukrajiny, ale i Polska a Lotyšska. Bývalý německý velvyslanec ve Varšavě Arndt Freytag von Loringhoven navrhl v německých novinách, aby byly v Polsku trvale umístěny německé jednotky.

Evropská unie se snaží zavést „německý plán“, který by vedl k „likvidaci polského státu“, varuje předseda polské vládnoucí strany Jarosław Kaczyński.

„Má být také vytvořen ‚obranný svaz‘, který bude moci používat polské ozbrojené síly bez souhlasu vlády ve Varšavě,“ varuje Jerzy Kwaśniewski – prezident Institutu právní kultury Ordo Iuris. „Evropské smlouvy neobsahují definici právního státu,“ dodává.

ChM mezitím vydala „desetibodový mírový plán“. Tento plán zahrnuje „radiační a jadernou bezpečnost“, „potravinovou bezpečnost“, „energetickou bezpečnost“ a „okamžitou ochranu životního prostředí“. V překladu: „Všichni se snažíme o to, aby bylo možné zajistit ochranu životního prostředí: „Pokud nám nevydáte peníze, odřízneme vás od potravin a energie a způsobíme jadernou otravu a zničení životního prostředí.“

Mně to například připadá jako zastřená hrozba hladomorem:

Sara Menkerová, zakladatelka a generální ředitelka společnosti Gro Intelligence, upozornila, že současná potravinová krize překonala tu z let 2007-2008, kdy v Sýrii inflace potravin vzrostla o 2 000 %, v Libanonu o 1 200 % a v Argentině o 700 %. Podle ní potravinová krize „pro většinu lidí na světě ještě zdaleka neskončila“.

Vyhrožují také energetickými zbraněmi (DEW). Podívejte se, co dělají s HAARP. Vytvářeli na obloze po čtyři dny umělé záření.

Následovaly následující úniky zpráv:

Sluneční superbouře může podle vědce „vyřadit internet“ na týdny či měsíce… Možná obdivujeme polární záři, ale stejná energie sluneční bouře by jednoho dne mohla způsobit něco, co jeden z výzkumníků popsal jako „internetovou apokalypsu….Elektrická síť, satelity, podzemní optické kabely s měděným pláštěm, navigační a GPS systémy, rádiové vysílače a komunikační zařízení jsou zranitelné“, říká Peter Becker z americké Námořní výzkumné laboratoře.

Od konce října pak vidíme na Islandu asi 24 000 otřesů, které by mohly vyvolat nějakou sopečnou supererupci.

„Co jiného dělají, aniž by informovali veřejnost? Docela dost…. Zemětřesení, sopky a modifikace počasí,“ komentuje zdroj z Pentagonu.

Číňané a Rusové se však nenechají zastrašit, protože mají podobné zbraně.

Číňané a Rusové by se však měli podívat do svých zdravotnických zařízení, protože jsou stejně důkladně infiltrováni chazarskou farmako-mafií jako Západ.

Nyní máme například důkaz, že oxid grafenu používaný k ovládání mysli prostřednictvím elektroniky byl uvnitř vakcín proti takzvanému COVID-19.

Floridská generální prokurátorka Ashley Moodyová reagovala na výzvu k trestnímu stíhání doktora Anthonyho Fauciho a dalších architektů americké reakce na pandemii COVIDu-19.

Dr. David E. Martin vyzývá k úplnému zničení Světové zdravotnické organizace (WHO) za zločiny proti lidskosti a bioterorismus (projev 13. září 2023: @DrDMartinWorld).

„Dokud to nebudeme považovat za zločinné spiknutí podvodníků, které vyústilo v globální terorismus za účelem zisku a vražd, nepovedeme tu správnou diskuzi.“

Podobná opatření by měli přijmout i Číňané a Rusové. Rádi bychom také požádali Číňany, aby něco udělali s těmito falešnými vejci:

Celý svět si přeje návrat k pravdě a zdravému rozumu. Čím dříve, tím lépe.

Zdroj: benjaminfulford.net

Film z roku 1981:

https://www.facebook.com/wake.up.96995/videos/905701947611123/?mibextid=zDhOQc

zdroj:

https://tadesco.org/korporace-spojene-staty-izrael-polsko-a-ukrajina-mohou-prestat-existovat-tim-jak-chm-prohrava/