Vypadá to, že chazarská mafie konečně zahajuje svůj projekt Bluebeam (Modrý paprsek) falešné mimozemské invaze se všemi těmito veřejnými „sestřely UFO“. Je to jen součást probíhající vesmírné opery v médiích ovládaných ChM (chazarskou mafií). Na níže uvedeném odkazu si můžete prohlédnout 10 videí, která jsou součástí této show. (ODKAZ)

Bylo by to vtipné, až na to, že podle dosavadních výsledků ChM pravděpodobně plánuje svalit vinu za masové vraždy civilistů na „mimozemšťany“.

Jediní mimozemšťané, proti kterým musíme bojovat, jsou démonicky posedlí „vůdci“, jako je falešný Joe Biden, Justin Castro Trudeau, Benjamin Netanjahu a Emmanuelle Macron. Proto je nutné tyto zločince zatknout, aby se zabránilo dalšímu masovému vraždění.

Připomínám čtenářům, že jsem poprvé začal bojovat proti chazarské mafii, protože zavraždila mnoho mých kolegů a pokusila se zavraždit i mě, aby nám zabránila říkat pravdu. Nyní se snaží zavraždit vás a vaše rodiny pomocí vakcín. Už vám to dochází? Buď dostaneme my je, nebo oni nás. Je naprosto legální zatknout na místě někoho, jako je Justin Castro Trudeau, protože je to prokázaný masový vrah, který se aktivně snaží zabít vás a vaše rodiny. Zneškodnění těchto lidí je ospravedlnitelná sebeobrana.

Pokud stále nejste přesvědčeni, podívejte se na všechny ty patenty na nemoci, kterými se nás snaží zabít.

Tito zločinci jsou nyní obzvláště nebezpeční, protože čelí bankrotu svého hlavního donucovacího nástroje – obchodní společnosti Spojených států amerických.

To se nyní dostává na veřejnost. Brian Mojnihan, předseda představenstva Bank of America, řekl CNN: „Musíme být připraveni na nesplacení státního dluhu USA.“

Tato banka je jedním z hlavních akcionářů Federální rezervní banky a její dceřiné společnosti US Corporation, takže má interní informace.

Další skupina zasvěcených osob, rodina Rothschildů, rovněž učinila krok a stáhla z burzy společnost Rothschild & Co. „Šlo o kompromis, aby to, co se děje uvnitř rodiny, zůstalo soukromou záležitostí. Probíhá velká rekonstrukce, na kterou dohlíží aliance Bílých klobouků. Vypadá to, že bylo dosaženo vzájemné dohody,“ tvrdí zdroj z Mossadu. Poznamenává, že „Rothschildové ve svém tiskovém prohlášení uvedli, že Macron je ‚jejich chlapec’“.

Objektivní pohled na fakta však ukazuje, že ve skutečnosti jde o to, že Rothschildové zkrachovali a čelí lynči. Celý francouzský národ se otevřeně bouří a demonstruje na více než 300 místech poté, co jejich loutka Macron oznámil, že lidem ukradne důchody.

Jen v Paříži proti Macronovi pochodovalo 500 000 protestujících.

Rothschildové také čelí každodenním statisícovým demonstracím ve své kolonii Izrael, kde se Židé bouří proti satanským pánům z ChM.

Jsou také systematicky vyháněni z Afriky, což znamená, že již nemohou drancovat tento kontinent. Malijský ministr zahraničí Abdoulaye Diop, který hovoří za mnoho afrických zemí, uvedl, že jeho země nahradila francouzské jednotky ruskými soukromými bezpečnostními službami, protože: „Pokud jde o Francii, dospěli jsme ke všem závěrům,“ řekl. „Tato spolupráce nesplnila přání malijského lidu,“ dodal.

Rothschildové a jejich zločinní partneři Rockefellerové jsou rovněž vyháněni z Blízkého východu i z dalších míst.

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov vytváří na Blízkém východě mohutnou alianci proti ChM, která nyní zahrnuje Turecko, Írán, Irák, Sýrii, Egypt a Saúdskou Arábii.

Právě v neděli 12. února ruský velvyslanec v Saúdské Arábii Sergej Kozlov oznámil, že „Rusko a Saúdská Arábie zintenzivnily úsilí o rozšíření vojensko-technické spolupráce“.

Bývalý rival Saúdské Arábie Írán, jehož země byla právě současně napadena Ázerbájdžánem, Izraelem a Ukrajinou, je nyní součástí osvobozenecké Aliance planety Země. Její prezident právě odjel do Číny. „Generální guvernér centrální banky ho bude doprovázet s cílem posílit spolupráci mezi oběma zeměmi v bankovní oblasti a jednání v souladu s otevřením devizového trhu,“ uvádí íránský zdroj.

Podle ruských vládních zdrojů otrokář ChM Netanjahu „skutečně spojil téma rusko-ukrajinského konfliktu se současným zhoršením izraelsko-íránských vztahů“.

Můžete si být jisti, že ví o útoku ChM na Turecko pomocí skalárních zemětřesných zbraní, při kterém zahynulo přes 50 000 nevinných civilistů. Jednalo se o součást neúspěšného pokusu zastrašit Turecko a přimět ho k poslušnosti vůči ChM.

Rusko má také takové zbraně, ale na rozdíl od zemí ovládaných ChM neprovádí masové vraždy civilistů. Jakékoli další takové útoky je však pravděpodobně přinutí k odvetě, která by současně zničila Tel Aviv a Ženevu, varují zdroje FSB.

Celý tento zmatek se odehrává proto, že korporace USA Inc. promeškala lhůtu pro zaplacení do 31. ledna a dostala čas do tohoto týdne, aby přišla s finančními prostředky, jinak bude odříznuta. Pro finanční trhy to znamená, že je pravděpodobné, že dojde k nějaké velké události typu černé labutě (nepředvídatelná velká událost – pozn. př.). Ta může zahrnovat úplné zastavení činnosti akciových a dluhopisových trhů i americké vlády. Následovala by reorganizace Spojených států podle kapitoly 11 o bankrotu. Bankrot obvykle vede ke změně vedení. V důsledku této reorganizace může také dojít ke sloučení USA s Kanadou a Latinskou Amerikou.

Různé zdroje však měly odlišné názory na to, co se stane. Zdroj z Tajného vesmírného programu tvrdí, že „do března se to dozvíte“. Asijská královská rodina a polské zpravodajské zdroje také očekávají v březnu nějaké zásadní oznámení. Zdroj z kanadské tajné zpravodajské služby očekává, že 17. února se stane něco radikálního. Mezitím šéf MI6 zachovává „rádiové“ ticho.

Můžeme si však být jisti, že Čína již rozhodně nehodlá USA financovat. Její vláda právě zveřejnila seznam 20-ti zemí, které USA napadly od konce druhé světové války. Čína vyzývá všechny země, aby „nikdy nezapomněly, kdo je skutečnou hrozbou pro svět. Došlo v západním společenství k rozhořčení nad Spojenými státy? Ozývaly se hlasité výkřiky obvinění? Byly na Spojené státy alespoň jednou uvaleny sankce?“

Číňané odmítli návštěvy americké ministryně financí Janet Yellenové a ministra zahraničí Anthonyho Blinkena, kteří je žádali o peníze. Nepřijímají ani telefonáty ministra obrany Lloyda Austina.

I bez čínských peněz je však třeba mít na paměti, že ChM v minulosti také velmi dobře dokázala „přehodit horký brambor“. Je možné, že se jim podařilo získat nějaké prostředky od Červeného kříže na „pomoc při zemětřesení v Turecku“. (Češi prý poslali na pomoc Turecku přes 66 mil. Kč, zejména přes neziskovku Člověk v tísni. Tak je otázkou, kolik z těchto peněz dorazilo potřebným a kolik skončilo např. Na Ukrajině a jinde – pozn. př.) Vzpomínáte na Haiti? Clintonovi vybrali 500 milionů a postavili pouze 6 domů.

Navíc tito klauni už dlouho něco předstírají. Podívejte se na 2 přiložené fotografie Kamaly Harrisové, její masky a falešného počítačového Bidena z projevu o stavu Unie z minulého týdne. Zajímalo by mě, kde se skutečně konal? Budova v hlavním městě je kompletně oplocena 10 stop vysokým plotem.

V každém případě si budeme muset počkat, jak a kdy se americký finanční systém zhroutí. Zhroucení se odehraje s matematickou jistotou.

Na co však nemusíme čekat, je probíhající a velmi viditelná likvidace mocenských struktur ChM po celém světě.

Mohli jsme vidět, jak kongresman Republikánské strany Clay Higgins varuje vedení Twitteru, že může být zatčeno za vměšování se do voleb v roce 2020.

V Dánsku přišlo více než 50 000 lidí protestovat proti tomu, aby vláda zvýšila rozpočet na obranu a mohla na Ukrajinu dodávat další zbraně.

V Nizozemsku byla kancelář národního vysílání NOS polepena samolepkami se jmény těch, kteří zemřeli na následky očkování proti koronaviru.

Ve Švýcarsku aktivisté přiměli vládu k uspořádání celostátního referenda na ochranu používání hotovosti. „Zbavení se hotovosti… s sebou nese obrovské nebezpečí totalitního dohledu,“ řekl předseda FBS (Hnutí za svobodné Švýcarsko) Richard Koller.

Podobné masové demonstrace se konají ve Španělsku, Peru, Anglii atd. Jde o plnohodnotnou vzpouru otroků.

ChM samozřejmě neodejde bez boje jen tak. Stále se snaží rozpoutat třetí světovou válku. Využili novináře Seymoura Hershe, držitele Pulitzerovy ceny, aby poskytl podrobné důkazy o tom, že potápěči amerického námořnictva položili bomby, které loni v září zničily plynovod Nord Stream 2 na dně Baltského moře.

Šlo o zjevný pokus poskytnout Rusku záminku k rozpoutání třetí světové války. To se však nepodaří, protože ruská, americká a čínská armáda se dohodly, že nezačnou totální termonukleární válku bez ohledu na to, s jakými provokacemi ChM přijde.

Omezenější válka je však jistá. Polský premiér Morawiecki k tomu říká: „Polsko je připraveno převzít spoluodpovědnost za vytvoření nového světového řádu. Polsko je připraveno stát se jedním z klíčových článků post-imperiální Evropy.“

Polské zpravodajské zdroje uvádějí, že země uzavřela hranice s Běloruskem a že polské jednotky bojují proti ukrajinským jednotkám uvnitř Ukrajiny. To znamená, že rozdělení Ukrajiny začalo.

Válka se rozhořela také v Austrálii. Tamní zdroj uvádí:

„Situace v Austrálii je nyní velmi špatná. Ceny potravin, benzínu a domácích potřeb rostou každý týden. Občané ztrácejí rozum. Všichni očkovaní lidé se přestali ovládat. Bez zjevného důvodu vyvolávají rvačky v supermarketech. Policie jen přihlíží. V Melbourne dochází každý den k dopravním nehodám.“ Těmto incidentům říkají „vaxidents“.

Věří, že brzy dojde k revoluci, protože občané už nemohou vydržet další „utahování šroubů“.

Dodává: „Austrálie může být katalyzátorem, který odstartuje celosvětovou revoluci. Bydlení je na mrtvém bodě, protože úrokové sazby se zvýšily ze 3 % na 6 % a lidé už nemohou vyjít s penězi. Banky tedy neposkytují úvěry na bydlení.“

Chcete-li pochopit, s jakou vládou mají Australané co do činění, podívejte se na toto video, které jako obvykle natočila australská vláda ovládaná ChM. Je to skutečný člověk? Vypadá a zní jako démonicky posedlý lidský robot.

Démony posedlí lidé jsou i v jiných západních vládách. Maria Leptinová, prezidentka Evropské rady pro výzkum, na Ekonomickém fóru (WEF) řekla, že snahy o očkování celé populace by neměly být považovány za vědecké úsilí, ale za válku. Otrok WEF Trudeau se tedy stále snaží vnutit Kanaďanům vakcíny.

Jejich satanský sluha Lula zase říká, že brazilští občané mohou dostat finanční pomoc od vlády pouze v případě, že se nechají očkovat.

A to i přesto, že důkazy o škodlivosti vakcín se staly nepopiratelnými. Proto musíme tyto lidi odstranit.

Pokud jste nábožensky založení, zdá se, že ChM v Brazílii vyvolala boží zásah, protože do sochy Krista Vykupitele v Riu de Janeiru po Lulově oznámení o očkování několikrát udeřil blesk.

Po této zmínce o nadpozemských věcech se na závěr ještě jednou podíváme na projekt Modrý paprsek (Blue beam). Všimli jsme si tohoto starého článku o misi Gemini IV z roku 1965, která zachytila záhadný bílý objekt válcovitého tvaru. Právě v době, kdy se objevily všechny zprávy o sestřelení UFO ve tvaru válce. (ODKAZ)

Nyní se do propagandy modrého paprsku zapojila i Čína. Podle čínských státních novin The Global Times se jejich vláda chystá v neděli sestřelit UFO ve východní provincii Šan-tung.

Tohle říká jeden z našich zdrojů o UFO k nedávné vlně zpráv o vesmíru:

„MSM a vlády se snaží, abychom o tom věděli, a dávají najevo, že jim to prospívá. Rozhodně zakrývají něco velmi velkého, co se chystá.“

PRAKTICKY VŠECHNA NÁBOŽENSTVÍ UCTÍVAJÍ MIMOZEMŠŤANY NEBO V NĚ VĚŘÍ.

Tato „velmi důležitá věc“ se může týkat náboženské karty. Prakticky všechna náboženství buď uctívají mimozemšťany, nebo v ně věří a ani o tom nevědí:

Křesťanství – Uctívání Ježíše – Jan 8,23: „Já nejsem z tohoto světa.“

Islám – Prorok Mohamed meditoval v jeskyni Híra sám, když k němu sestoupil anděl Gabriel (ne ze Země) a řekl mu, aby „odříkal“ slova Alláha (Boha).

Hinduismus (hinduisté) zastávají názor, že vesmír obývají četná božstva a duchovní bytosti – bohové a bohyně neboli dévové, kteří aktivně ovlivňují svět a komunikují s lidmi.

V této souvislosti vám přinášíme nejnovější pozorování andělů, džinů, dévů nebo UFO, záleží na vašem světonázoru:

1. Podivné objekty nad Německem a Švýcarskem:

2. Velmi rychle se pohybující UFO:

3. UFO nad Wichitou, Kansas 1/2023:

4. UFO nad Mexickým zálivem 12/2020:

5. Podobná plavidla pozorovaná nad Aljaškou a Kolumbií:

Pamatujte si, že koláč na vašem stole je mnohem důležitější než „koláč“ na nebi.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/konec-hry-se-blizi-chazarska-mafie-vytahuje-kartu-falesne-invaze/