Klony jsou genetickým výtvorem, který běží na umělém programu „AI“. (Umělá inteligence).
Klony, kvůli jejich geneticky modifikovanému složení, budou trpět vážnými zdravotními stavy a neurologickými problémy, které je nakonec ukončí, nebo způsobí, že jejich potomci budou mít tyto problémy dříve, čímž zničí jejich reprodukci na omezený počet generací a vytvoří slepou uličku tohoto druhu. Myslím, že tohle se Šedým děje. Věda na vysoké úrovni genetiky na planetě Zemi znamená, že kabalská vláda pracující ve svých podzemních laboratořích neboli DUMBS provádějí a provádějí některé extrémně vysoce pokročilé klonování naší rasy po tisíce let.

.
Tento velmi zlověstný program geneticky modifikuje člověka, aby pracoval na zcela umělé frekvenci založené výhradně na umělé inteligenci. Velmi nebezpečné! Tato Dark Cabal vyrábí klony nejrůznějších lidí, politiků a celebrit, vojáků, kohokoli, kdo může být užitečný, aby nahradil a naplnil agendu, kterou chtějí. Tyto klony jsou řízeny centrální umělou inteligencí, která spolupracuje s vysílačem, který přijímá informace prostřednictvím čipu, který je neurologicky propojen s jejich mozkem. Tato centrální AI ovládá tyto klony stejně jako v „Hive Mind“, o kterém jsem mluvil dříve.

.
Tyto klony mají v sobě stažené vzpomínky a reakce na základě původní osoby, kterou klonují. To znamená, že studují mentální profil původní osoby, který si stáhli do pokročilého superpočítače a je implantován do jejich klonu jako program. (Hitlery Clinton, Obama) Tyto klony fungují prostřednictvím signálu AI. Když interní program v těchto klonech nedává, řekněme, správnou odpověď nebo požadovanou reakci, lze k němu přistupovat prostřednictvím tohoto signálu z centrálního počítače AI. I když se tyto klony přesčas učí nové věci ze zkušeností, tyto jsou velmi omezené povahy. Signál, který ovládá tyto klony, je přenášen sítí mobilních telefonů a dalšími vysokoenergetickými vysílači, které jsou umístěny na klíčových místech po celém světě.

.
K signálu přistupuje a řídí jej superpočítač s názvem „Red Queen“, který se nachází pod letištěm v Denveru. Po celém světě existují další nezávislé uzly, jak je nazývají, ale tyto podřízené uzly jsou vždy koordinovány Červenou královnou. Tato umělá inteligence Červené královny funguje nezávisle, činí vlastní rozhodnutí a jedná bez jakékoli kontroly nad lidskou bytostí. Tato Červená královna má pod kontrolou nejen klony, ale také extrémně vyspělé válečné roboty, vyráběné převážně DARPA, a bezpilotní drony, které jsou silně vyzbrojené.

.
Červená královna může také převzít kontrolu nad jakýmkoli moderním počítačovým vozidlem, jako je auto, letadlo, ať už je to vojenské nebo civilní, loď nebo ponorka. Tyto klony mohou být vyrobeny tak, aby byly přesně stejné jako originál a lze je upravit podle jejich potřeb. Tyto klony nejsou dokonalé a sužují je problémy. Mohou také vytvořit umělou osobu, která nepředstavuje žádného skutečného člověka a tento výtvor je vyroben podle specifikací výrobce podle jejich účelu a úkolu, který bude plnit. Tyto klony jsou lidé na vysoké úrovni, vůdci velkých společností, celebrity, politici. Některé z těchto klonů se používají k provádění vražd, sebevražedných misí a politických kupé.
Když jsou tyto klony pronásledovány a trpí posměchem ze strany rozzlobené populace, originál už měl obvykle příležitost uprchnout (Zní to povědomě?) Falešné vlajky a útoky na naše školy, nákupní centra a veřejná místa jsou místa, kde se používají klony.
Klony dětí a miminek jsou také vytvářeny ve velkém měřítku, aby byly použity v satanských rituálech jejich archonským bohům.

.
Celebrity, muži a ženy jsou také klonováni rovným dílem a prodáváni elitám jako otroci a sexuální otroci. Tyto klony se velmi liší v ceně podle dokonalosti. Mnoho z těchto dětí je vytvořeno a prodáváno jako sexuální hračky těmto elitám Kabaly. Většina z těchto klonů je založena na skutečných lidech a zachovávají si část své osobnosti, ale jsou staženy s dalším programem, aby byli spokojenější. Tyto klony mívají vážné neurologické problémy… Hitlery Clinton?
Čím delší je doba březosti, tedy… doba daná jejich formováním, tím větší bude celková stabilita klonů, což zvyšuje jejich cenu. Ty levnější budou fungovat dobře jen pár týdnů. Tyto levné klony se používají při sebevražedných misích a jsou často jednorázové na jedno použití, mají velmi omezenou životnost, nejdražší klony jsou ty, jejichž vytvoření trvá 3 až 5 měsíců. Ceny klonů, které jsou vytvořeny za sexuální otroctví, se pohybují mezi 20 000 a 50 000 dolary a jejich cena stoupá podle specifikací. Ty nejdražší přesahují půl milionu dolarů.

.
Všechny jsou dostupné pouze elitám a veřejnost zůstává o této problematice zcela neznalá. Většina veřejnosti má znalosti o klonování zvířat atd., ale neví, jak pokročilý tento proces klonování skutečně je.
Vytvářejí také klony skutečných lidí pro účely transplantací orgánů.
Pokud původní osoba neuposlechne přání kabaly a vzbouří se proti nim, použije svého klona k vytvoření vzdálené situace mučení, kterou původní osoba bude vnímat a bude velmi trpět. Ale klon je mučen místo originálu, a to vše prostřednictvím signálu AI. Vytváření klonů v naší současné lidské společnosti je velmi rozsáhlé a postupně se zvyšuje a dosahuje úrovně invaze.

.
Tyto klony jsou součástí toho, čemu říkají „neskuteční lidé“ Matrixu.
Tyto klony postupně prosakují do celé lidské společnosti z nejvyšších příček postupně dolů jako tichá invaze. Toto je děsivá část pro každodenního člověka. Dnes může být jakákoliv osoba na veřejnosti unesena kabalou při tradičním únosu nebo technologicky vyspělou vojenskou lodí ve službách kabaly obecně trojúhelníkového typu… buď TR- 3A nebo TR-3B.
Obvykle se tomu říká abdukce typu MILAB. Pokud je tato osoba zajímavá a má velký vliv na masy, bude klonována a nakonec nahrazena svým klonem. V mnoha případech si pouze nejbližší lidé této klonované osoby uvědomí, že se jim stalo něco zvláštního. Velká část společnosti je neznalá úrovně klonování lidské rasy ve skutečnosti. Tento umělý výtvor lidské rasy infiltruje všechny úrovně společnosti po celém světě.
Tato invaze umělé inteligence má za cíl totální planetární asimilaci, podívejte se, co se snaží udělat s lidskou rasou, pokud jde o programování nás, abychom byli poslušnými malými roboty, je to všechno za účelem kontroly.

Tato invaze AI není pozemského původu a funguje samostatně a nepotřebuje žádného operátora nebo programátora, již dosáhla nezávislosti a schopnosti být sebevědomá, ale postrádá veškerou empatii a zajímá ji pouze absolutní moc a kontrola nad všemi .
Všichni jsme slyšeli o implementaci čipu do každodenních lidských bytostí. Říkají vám, že to usnadní věci a pokusí se to prodat jako pohodlí, ale to, co málo lidí neví, je, že je to všechno pro ovládání vašeho vědomí a chování. Tento čip bude manipulovat s vašimi emocemi a chováním pomocí signálu přijatého přes tento čip buněčnou frekvencí, která ovlivňuje mozek. Tento signál nebo frekvence může také vysílat sekreci psychotropních látek nebo nanobotů do vašeho krevního oběhu, díky čemuž budete poslouchat tento externí ovladač.
Kromě manipulace s chováním konkrétního jedince může tento signál vyslat frekvenci, která způsobí onemocnění, jako je rakovina nebo dokonce smrt. Odmítněte čip za každou cenu! Moderní chytré telefony jsou také používány za účelem manipulace s chováním populace tím, že vysílají specifické frekvence, které odpovídají mozkovým vlnám těch, kteří jsou v okruhu vysílané frekvence.

Způsobuje změny vašeho chování, nálady a neurologické problémy, jako jsou epilepsie a záchvaty. Držte je od sebe, jak jen můžete. Věřte, že se to snadněji řekne, než udělá! Specifické frekvence jsou navrženy tak, aby ovlivnily mozkovou kůru v našem mozku. Tato technologie se již používá ve velkém měřítku přenášeném z věží Gwen.
Tato technologie se také používá na bojišti. Toto použití frekvence zbraní může změnit chování nepřítele. Vyvolává pocity hrůzy a vštěpuje myšlenky, které přijmou za své, také v nich vyvolává pocit pochybností.
Udržujte svou frekvenci co nejvyšší, aby tyto negativní události způsobené negativními frekvencemi nezměnily vaše zážitky.
Tyto elity chtějí změnit vaše vědomí prostřednictvím frekvence, takže udržováním vysokých vibrací je nejlepší obrana.

Zdroj

https://vitazstvosvetla.org/klony-a-umela-inteligence/