Klony z Deep State existují podle klonujícího vědce z Deep State, kterého začátkem ledna zatkly americké speciální jednotky. Odvezly jej do utajeného úkrytu k dlouhému výslechu. Pouhé tři roky, jakmile opustí dozrávací komory a jsou alespoň týden před vypršením lhůty odvolány do rekultivačního střediska.

Zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe řekl agentuře Real Raw News, že vojenští vyšetřovatelé začali 49letého vědce narozeného v Německu, nyní identifikovaného jako Harald Kraus, vyslýchat ihned po jeho zatčení. Zdrženlivý Kraus odmítl odpovídat na otázky poté, co mu bylo řečeno, že může spolupracovat nebo stanout před vojenským tribunálem se stoprocentní úspěšností odsouzení za poslední dva roky.

Předtím vyšetřovatelé používali jemnou komunikaci, když se snažili Krause přesvědčit, aby prozradil místo pobytu klonovacích center ve Spojených státech. Popsali Krause jako inteligentního, ale také bázlivého a křehkého a obávali se, že by ho nátlak mohl zlomit – jen ne tak, jak chtěli. Slíbili mu ochranu před odplatou Deep State a řekli, že pokud ho pustí na ulici, Deep State ho určitě zabije, protože ví, že je v rukou oddílu White Hat americké armády.

„Pokud vás propustíme, dávám vám 24 hodin, pravděpodobně méně, než vás najdou. I když nám nic neřeknete, budou předpokládat, že jsme vás zlomili, budou předpokládat, že jste mluvil. My jsme tady ti hodní. Když budete mít štěstí, zabijí vás rychle, bezbolestně, ale vaši šéfové nejsou známí tím, že by byli milosrdní,“ řekl údajně jeden z vyšetřovatelů Krausovi.

To byla mírná taktika, uvedl náš zdroj.

Kraus dostal královské zacházení – kvalitní jídlo vařené na míru jeho požadované stravě a dostatek času na zotavení mezi izochodovými výslechy.  Zůstal v pokoji s postelí místo cely s vratkým, nepohodlným lůžkem. Vyšetřovatelé doufali, že jejich štědrost vyvolá přiznání. Ale Kraus, tvrdohlavý a viditelně ustrašený ze svých bývalých zaměstnavatelů, stále odpovídal na otázky rozhořčeným pokrčením ramen a proklamacemi „Já opravdu nic nevím“.

Jeho pohodlná amnézie pokračovala i v březnu a frustrovala vyšetřovatele, kteří mu prokázali veškerou možnou zdvořilost a vytrvale se snažili získat si jeho důvěru laskavými činy.

V polovině března Kraus přestal jíst a vyšetřovatelům řekl, že zajetí způsobuje deprese a že ho přešla chuť k jídlu. Řekl, že se mu stýská po domově, ne po práci, ale po manželce a dvanáctiletém synovi, kteří žili v německém Hamburku.

Vyšetřovatelé našli mezeru.

„Celý dobu jsme neměli ani ponětí, že ten chlap má ženu a dítě pořád v Německu,“ řekl zdroj v kanceláři generála Smithe. „Vyšetřovatelům řekl, že žijí v Německu, protože manželka pečuje na částečný úvazek o nemocnou matku a on je neviděl už rok, když ho naposled navštívili v Bostonu. Vyšetřovatelé tedy zprvu usoudili, že možná lže, hraje na soucitnou kartu a tak, ale později podle řeči těla a postoje vydedukovali, že nejspíš mluví pravdu. A toho využili ve svůj prospěch.“

Vyšetřovatelé zesílili svou taktiku a řekli Krausovi, že jedině přes ně se znovu uvidí se svou rodinou.

„Víte přece, že jdou i po rodinách a přátelích,“ řekl vyšetřovatel Krausovi. „To, že vaše žena a syn jsou v zámoří, neznamená, že jsou v bezpečí, a pokud se vrátí do USA a budou vás hledat, protože jste se jim neozval, věřte mi, budou v ohrožení. Lidé, pro které jste pracoval – vy nevíte, čeho jsou schopni, Haralde, vy to prostě nevíte.“

Spolupráce bude opětovaná, řekl vyšetřovatel a dodal, že Hlubinný stát je věrolomný, neúnavný protivník, jehož touha po pomstě nakonec dovede své původce zla ke Krausově rodině.

Kraus se zlomil. Mezi vzlyky vyšetřovatelům řekl, že Deep State rozškatulkoval své klonovací operace tak, že vědci v jednom zařízení neznají ani umístění, ani zaměstnance v jiných laboratořích. Viděl zprávy, řekl, které narážely na existenci dvanácti domácích klonovacích laboratoří kromě té, ve které pracoval v Missouri. Když trval na tom, že si nevšímá, čí klony Deep State zplodil v různých laboratořích, vyšetřovatelé ho požádali, aby šel na detektor lži, s čímž souhlasil.

Když byl Kraus napojen na detektor lži, řekl, že klony mají „životnost“ jen tři roky, a proto Deep State chová více kopií stejných osob. Řekl, že rychlé zrání přichází s neřešitelným vedlejším efektem: nezvratným rozpadem nervových drah.

U lidí mozek vyčistí nevyužité dráhy procesem zvaným synaptické prořezávání; pokaždé, když se naučíme něco nového, změní se struktura našeho mozku; vytvoří se nové nervové dráhy (synapse jsou vytvořeny, aby uchovaly a získávaly tyto nové informace.)

Klony, řekl Kraus, přestávají po třech letech tvořit nové dráhy a existující dráhy shnijí a způsobují psychózu ještě před smrtí.

Každý klon, dodal, má za levým uchem implantovaný subdermální mikročip. Slouží jako sledovací zařízení GPS a přijímač, přes který může Deep State vydat „příkaz k odvolání“ před datem expirace klonu.

„Také řekl, že čip umožňuje Deep State monitorovat celkový zdravotní stav klonu,“ řekl zdroj.

Kraus vysvětlil, že odvolané klony se rozpustí v kyselině a nahradí se jinou napodobeninou člověka, kterého zobrazují na veřejnosti, a tvrdil, že nyní zničená laboratoř v Missouri vydala tři kopie Josepha R. Bidena v letech 2012-2022.

Kraus řekl, že věří, ale bohužel nemůže dokázat, že Obama nechal zabít skutečného Bidena.

Náš zdroj prozradil, že Kraus prošel čtyřmi zkouškami na detektoru lži.

Na otázku, co se s Krausem stane, odpověděl: „Je jasné, že ho nemůžeme nechat jít. Hlubinný stát ho nenechá žít a my máme oprávněné důvody držet ho v případě nutnosti na neurčito. Spáchal zločiny proti národu a lidstvu. A možná nám toho řekne víc.“

https://realrawnews.com/2023/04/deep-state-clones-expire-after-three-years-cloning-scientist-tells-military/