LSD

Američtí a němečtí vědci, spolupracující se CIA…poté s armádou…začali vyvíjet všechny možné metody ovládání mysli.

LSD, byl objeven v Sandoz Laboratories, Basilej, Švýcarsko, v roce 1939 Albert Hoffman.

Americká armáda se o LSD pro účely výslechů začala zajímat v roce 1950. Po květnu 1956 až do roku 1975 US Army Intelligence a U.S. Chemical Corps experimentovaly s halucinogenními drogami.

CIA a armáda utratily 26 milionů dolarů za „testování“ LSD s kódovým označením EA 1729 a dalších chemických látek. Smlouvy byly uzavřeny do čtyřiceti osmi různých institucí na testování. C_A byl součástí těchto projektů. Svou účast zatajili tím, že uzavřeli smlouvy s různými vysokými školami, nemocnicemi, věznicemi, psychiatrickými léčebnami a soukromými nadacemi.

HUDBA 60. let:

„California Dreamin” od The Mamas and The Papas byla velkým hitem na začátku roku 1967. Píseň vyjadřovala, že Kalifornie je vřelé a moderní místo, kam se může každý vydat, aby se od toho všeho dostal.

Píseň „San Francisco“ (s textem „Jestli jedete do San Francisca, nezapomeňte nosit květinu ve vlasech“) také přispěla ke kalifornské mystice. Píseň nazpíval Scott McKenzie a napsal John Phillips, který byl také členem The Mamas a The Papas.

John Philips, Scott McKenzie a Cass Elliot (také z Mamas a The Papas) všichni vystudovali George Washington High School v Alexandrii ve Virginii. Tato střední škola byla jen šest mil od Pentagonu. Hádej, kdo ještě chodil na tu střední?…Jim Morrison.

Všichni tito čtyři zpěváci…John Phillips, Cass Elliot, Scott McKenzie a Jim Morrison žili nejen blízko sebe poblíž Pentagonu v Alexandrii, ale všichni se na konci 60. let stali velkými postavami kalifornské hippie hudební scény.

Ve stejném časovém období v roce 1967 byly rádiové vlny zaplaveny plážovou párty hudbou Dennise Wilsona a The Beach Boys. Tyto písně oslavovaly kalifornské počasí, surfování, pláže, kulturu a lidi.

Dennis Wilson z The Beach Boys žil a dělal hudbu s Charlesem Mansonem, Susan Atkins a dalšími dívkami z „Manson Family“.

Díky těm písním na kalifornskou tematiku od The Mamas and The Papas a The Beach Boys to vypadalo, že všechny vaše problémy by byly pryč, kdybyste se mohli dostat do Kalifornie.

Jim Morrison se seznámil s Charlesem Mansonem přes jejich společné známé… Dennis Wilson, zpěvák The Beach Boys. Navíc, hudební producent The Beach Boys-Terry Melcher, spolu s Jimem Morrisonem a Charlesem Mansonem, se všichni společně poflakovali na ranči Spahn v kopcích nad Los Angeles.

Zatímco Dennis Wilson z The Beach Boys žil s Mansonem a jeho doprovodem v Los Angeles v roce 1968, Wilsonův kolega z kapely Mike Love z The Beach Boys žil s The Beatles v transcendentální meditační směsi v Indii.

Mike Love pak pomohl The Beatles vytvořit ‘Back in the USSR’…což byla pocta Beatles písni The Beach Boys ‘Surfin U.S.A. Na stejném albu Beatles je píseň „Helter Skelter“. Tato píseň by se stala ústřední melodií The Manson Murders.

Byli všichni tito hudebníci a jejich spojení s Mansonem… náhoda, nebo to bylo plánované?

Distribuce těchto drog je později vysledována k organizacím spojeným se Spookem, jako jsou The Merry Pranksters, Hells Angels, The Esalen Institute, Stanford University, a ke slavným průkopníkům LSD…Tim Leary a Ken Kesey.

Popový festival v Monterey v roce 1967 a akce Summer of Love v San Franciscu v roce 1967 upevnily image Kalifornie jako místa, kde se oddává sexu a drogám.

Bylo hnutí „mír a láska“/protiválečné/protiprůvanové“ uneseno kabalou a nahrazeno hnutím, které místo toho charakterizovali jako synonymum „sexu a drog ničících mysl?

Dva roky předtím, než došlo k vraždám Mansona, se v roce 1967 konal Monterey Pop Festival na výstavišti na námořní základně Fort Ord v Monterey v Kalifornii.

Tento festival organizovali Dennis Wilson, Cass Elliot. a další.

Festival zahrnoval masovou distribuci neuvěřitelných množství LSD, marihuany a dalších drog.

Proč byl Monterey Pop Festival pořádaný Fort Ord? Protože to sponzorovalo vojenské zpravodajství. Monterey Pop Festival byl psychologický operační černošský projekt, stejně jako Altamont a Woodstock. Byla to cvičení v psychologické válce, která měla Ameriku znechutit.

Byli zpěváci na tomto festivalu…všichni spojeni s Mansonem…a texty jejich písní…předem naplánované? Myslím, že když budete spojovat tečky, pravděpodobně dojdete ke stejné odpovědi jako já…ano.

Verze, kterou jsme dostali o vraždách Mansona:

Večer 9. srpna 1969 došlo na Cielo Drive 10050 v Beverly Hills k prvním 5 vraždám, později označeným jako „The Manson Murders“. Další 2 oběti byly nalezeny následující den 10. srpna v části Las Feliz v Los Angeles. Tito byli známí jako “La Bianca” vraždy.

Charles Manson a jeho „rodina“, která se skládala z 5 mužů a 5 žen. Hlavními postavami byli Tex Watson a Manson Girls…Leslie Van Heuten, Linda Kasabien, Patricia Krenwinkle, Susan „Sadie“ Atkins. 8 z 11 členů Mansonovy rodiny bylo odsouzeno za vraždu.

Spojení C-I-A a vojenské rozvědky:

Pak máme spojení s vojenskou zpravodajskou službou s mnoha hudebníky, kteří lákali lidi na festivaly, a také s „údajnými oběťmi“ vražd Mansona:

Plukovník Paul James Tate, otec Sharon Tateové, byl ACS/I asistentem náčelníka štábu pro zpravodajské služby (ACS/I) na velitelství protivzdušné obrany Sixth Region Army v The Presidio/Ft. Baker v San Franciscu. Armádní zpravodajství = strašidlová divize = psychologické operace.

George Morrison, otec Jima Morrisona (zpěvák The Doors), byl kontraadmirál v námořnictvu. Byl zapletený s falešnou vlajkou Tonkinského zálivu.

Otcové Sharon Tate a Jima Morrisona spolu pracovali na stejné základně v San Franciscu, která byla v centru válečného úsilí ve Vietnamu.

Rodiče Johna Phillipse a Scotta McKenzieho (Mamas & Papas) spolupracovali ve vojenské rozvědce v Pentagonu/Defense Intelligence Agency v Alexandrii ve Virginii.

Matka Scotta McKenzieho byla osobní poradkyní ministra obrany, generála George C Marshalla… vrchního velitele U.S. armády a šéfa obranného zpravodajství.

Toto oddělení vytváří psychologické operace.

Otec Johna Philipse byl důstojníkem námořní pěchoty.

Tento datový bod bylo těžké najít… Skutečný otec Charlese Mansona, Walker Scott, byl také plukovníkem vojenské rozvědky. Mansonův nevlastní bratr Walker Scott, Jr. byl také plukovník, umístěný na Sampson AFB v New Yorku.

Jay Sebring (jedna z obětí údajných z první noci) byl v Navy Intelligence. Předpokládá se, že jeho salon byl pravděpodobně frontou pro C-I-A.

Matka Abigail Folger byla v C-I-A nebo alespoň byla zastáncem jejich antihippie akcí.

Angela Lansbury měla rodinné pouto ke Klaunům v Americe. Její dcera byla jednou z „Manson Girls“.

Spahn Ranch, starý westernový film, byl prý semeništěm uprchlíků a mladistvých delikventů.

Ve skutečnosti se věří, že Spahn Ranch byl místem, které Strašidla používali k zakládání svých paštik a provozování svých operací.

Charles Manson byl viděn řídit červené ferrari v červenci 1969. Pravděpodobně Abigail Folger. Manson a Folger napojeni na Himálajskou nadaci – fronta C_A.

Plukovník Tate také spolupracoval s plukovníkem Michaelem Aquinem, který vedl 7. skupinu psychologických operací.

Plukovník Aquino se stýkal s Mansonovou dívkou Susan Atkinsovou na okultních setkáních v domě Antona LaVeye.

HERCI/HEREČKY:

Známé herečky z “vražd”…

-Sharon Tate…byla v Údolí panenek a Rosemary’s Baby

-Jay Sebring…Sharonin bratranec…a „oběť“ z jedné noci byl v Batman a Mondo Hollywood

-Susan Atkins (jedna z Mansonových dívek) pracovala na Broadwayi v San Franciscu s Carol Foda.

-Charles Manson (viz str. 83 tohoto článku: http://mileswmathis.com/tate.pdf

Byl to herec. Mansonovo skutečné jméno bylo Charles Maddux

-Lynette „Squeaky“ Fromme získala na střední škole ceny za drama.

V dokumentu Mathis je mnoho datových bodů, které zpochybňují, že k vraždám Mansona došlo. Je to dlouhý dokument, ale stojí za přečtení.

„Smrt prasatům“ a „Helter Skelter“ mohly být záměrně namalovány na stěny, aby zahájily „rasovou válku“.

ZÁVĚRY:

Z prezentací Tavistock, MK Ultra a OJ Simpson víme, že sociální inženýrství, ovládání mysli a falšování jsou všechno věci, které naše vláda… konkrétně naše zpravodajské komunity… dokáže na nás použít k prosazování své agendy.

V 60. letech, kdy bylo velké protiválečné hnutí v plném proudu, se velmi znepokojený Deep State obával, že se jejich válečná agenda rozpadne. Deep State byl vždy o penězích a víme, že financují obě strany války. Protiválečné/protiprůvanové hnutí ohrožovalo jejich stroj na vydělávání peněz. Co kdyby sociálně vytvořili plán, který by odvrátil příliv od protiválečného hnutí a přivedl tyto „zmatené“ dospívající a mladé dospělé zpět domů k jejich matkám a otcům?

  Víme, že v experimentech MK Ultra inteligence a vojenské komunity experimentovaly s technikami vymývání mozků, včetně drog, které mění mysl, jako je LSD.

Víme, že mnoho z těchto experimentů se odehrálo na vojenských základnách nebo v jejich blízkosti.

Co když byla „hippie“ kultura a hudba, která k ní doprovázela, vyrobena tak, aby „protiválečnému“ hnutí dala černé oko?

Co kdyby hudba a festivaly na Monterey Pop Festival a Altamont povzbudily rozčarované, protiválečné 18leté lidi, aby „vyrazili na cestu a vydali se ven? Přijeďte do Kalifornie. Je to bezpečné. Lidé budou mírní. Je teplo. Je to “zamilovanost”.

A když se tam jednou dostali, co když špatná kyselina, kterou nasadily strašidelné pobočky jako Hells Angels a Merry Pranksters, vytvořila šílenou a nekontrolovatelnou Ameriku?

Pak k tomu přidejte…dojde k prvním kultovním vraždám v historii z rukou těchto nevychovaných „hippies“.

Vraždy měly některé znaky jako proces s OJ Simpsonem, jako… zabití nevinné krásné blondýny.

Krátce poté, co se staly Mansonovy vraždy, se hnutí Hippie se skřípěním zastavilo. Bylo to, jako by plán na zastavení protiválečného hnutí vyšel.

Ať už k vraždám Mansona došlo, nebo ne… bylo tam mnoho značek, které obsahovaly otisky prstů zpravodajských agentur. Stačí se podívat na seznam hráčů ve vraždách a jejich vazby na Strašidla. Vždycky jsem říkal: “NEJSOU ŽÁDNÉ NÁHODY!!”

Miles Mathis došel k závěru, že Manson nebyl placka, ale jen placený herec, který nikdy nebyl ve vězení. Na podporu tohoto tvrzení poskytuje dostatek informací.

Jedna věc je jistá… byli jsme znovu a znovu podvedeni podlými aktéry v naší vládě. Doufejme, že když se ponoříme do těchto témat, již nebudeme oběťmi, protože budeme schopni rychle identifikovat vzorce a nenaletíme dalšímu z jejich podvodů!

Zdroj:

https://t.me/QMartinCornel/7229