Je mi jasné, že spousta lidí nemůže vědět, kdo jsou lidé z Aliance, o které zde byla již mnohokrát řeč. Také zkratky jako RV nebo GCR jsou pro nezasvěcené vcelku nicneříkající. Zaznamenala jsem na toto téma dotazy také v komentářích, proto jsem se rozhodla sepsat krátký článek s vysvětlením, o co tu vlastně jde a KOHO zprávy vám zde předkládám.

Aliance

Aliance je aliance lidí z povrchu, kteří nám zde, uvnitř planety, pomáhají, aby se neuskutečnil plán temných sil a abychom konečně mohli vstoupit do zlatého věku. Je jich zde přesně 144 000, někteří jsou infiltrováni mezi námi, aniž byste o nich věděli, jiní zase pracují na odklízení Kabaly a zavádění nového finančního systému. Jejich plán je přinést lidem žijícím v Matrixu změnu plynule. Aby odhalení pravdy a nástup zlatého věku nezpůsobil lidem šok a všeobecný chaos. Kdyby tento proces neprobíhal postupně, násilný a rychlý přechod by přivodil smrt spoustě lidí. Přivodil by jim infarkt či nenávratné nervové zhroucení s trvalými následky. Není možné zastavit rychlovak z 450 km/h na 20 metrech. Tomu se právě Aliance snaží zabránit.

S Aliancí spolupracuje ruský prezident Vladimír Putin i současný prezident USA Donald Trump. O Trumpovi se toho napíše mnoho, ale málokdo skutečně ví, za jaký tým Trump opravdu kope. Donald naštěstí nemá zájem o to, aby byla rozpoutána atomová válka. Atomovými válkami skončilo všech 5 předchozích Matrixů, ale tenhle je poslední a rozhodující. Proto temné síly povolili 144 000 bytostí světla, převážně z povrchu planety Země, aby nám přišli na pomoc. Proč by něco takového dělali? Aby dokázali, že jsou lepší. Že nějací pomocníčci z povrchu planety jim plány nezmaří. Přepočítali se, Aliance úspěšně likviduje Kabalu a zatýkání korumpovaných bankéřů, pedofilů a zlosynů tohoto světa probíhá na denním bázi.

Máme vyhráno? Nacházíme se sice na konci času, kdy se definitivně rozhodne, kdo bude vítězem, ale ještě není všem dnům konec. Zbývá ještě dorazit Deep state, jehož eliminace zatím není úplná. My všichni, kteří jsme se narodili do této doby, se můžeme svým dílem přičinit o to, jaký bude výsledek této války. Zda vyhrají stroje nebo lidstvo. Jak? Věděním…protože ve vědění je síla. Když o něčem víte, můžete s tím něco udělat. Pokud žijete v iluzi, jste manipulovatelní a zranitelní. Jakou pilulku si vyberete, to záleží pouze na vás, ale vzhledem k tomu, že čtete tyto řádky, asi tuším, jakou volbu byste učinili….

RV

Zkratka RV znamená revaluation, párkrát jsem tento anglický výraz uvedla v závorkách, avšak domnívám se, že potřebuje hlubší vysvětlení. V češtině tento výraz znamená revalvace a používá se především v ekonomii (revalvace měny). Internet tento pojem definuje takto:

  1. Navýšení nominálního (úředně stanoveného) měnového kurzu jedné měny vůči ostatním měnám v systému fixních kurzů – jedná se o administrativní pohyb kurzu měny často vynucený okolnostmi.
  2. Původně zvýšení zlatého obsahu (krytí) měnové jednotky.

Jedná se o zvýšení směnného kurzu měny.

Aliance a RV  

RV v kontextu plánů Aliance znamená0 „revalvaci/zhodnocení“ mezinárodně uznávaných měn ve vztahu k novému zlatému standardu, který bude znovu zaveden k řešení globální dluhové krize. Operace se uskuteční tiše prostřednictvím mezinárodní smlouvy a brzy na to bude zavedení tohoto nového systému oznámeno. V procesu revalvace všech mezinárodních měn však bude existovat pár měn, které budou obnoveny (obnovena jejich bývalá hodnota) a/nebo budou vyřešeny nesrovnalosti v jejich obchodovatelné hodnotě. To znamená, že bude několik „prvotních měn“, které značně upraví tvorbu cen, což pro investory, kteří jsou si nadcházející globální měnové obnovy (GCR) vědomi, vytvoří dramatické arbitrážní možnosti. K těmto prvotním měnám patří afghánský afghání (AFA), indonéská rupie (IDR), vietnamský dong (VND), íránský riál (IRR), irácký dinár (IQD) a zimbabwský dolar (ZWD).

GCR

Zkratka GCR znamená Global Currency Reset neboli Globální měnový reset. Tedy zrušení stávajícího kolabujícího finančního systému a zavedení zcela nového.

 

Zdroj článku: https://tadesco.org/aliance-zac-za-ni-stoji-znamena-rv-gcr-vysvetleni-dulezitych-pojmu/