Vladimir Put/in na zaplněném stadionu v Lužnikách citoval Písmo svaté o obětování života za bližního svého ve válce proti nacismu! Obrovská oslava 8. výročí sjednocení Krymu s Ruskem se proměnila do konceptuální přípravy Ruska na mnohem hrozivější konflikt, který čeká Evropu v případě, že NATO vstoupí na U/krajinu!

Začínají zaznívat výzvy na vyslání vojsk NATO na U/krajinu pod hlavičkou mírových misí, což by vedlo nevyhnutelně k vojenskému střetu s Ruskou armádou a k vypuknutí 3. světové války!

Ruský prezident Vladimir Pu/tin v pátek 18. března 2022 vystoupil v Moskvě na stadionu v Lužnikách s projevem k 8. výročí referenda o sjednocení Krymu s Ruskem. Na zaplněném stadionu si lidé vyslechli projev, který sice byl formální oslavou výročí připojení Krymu k Rusku, ale zazněly v něm věci s mohutným a poněkud hrozivým přesahem, až mi trochu zatrnulo.

Vladimir P/utin citoval z Písma svatého o obětování života za bližního svého jako nejvyšší formu lásky, přičemž toto vztáhl na probíhající boje na U/krajině. Demonstrace jednoty lidu na stadionu byla impozantní, i když státní televize provedla obrovskou chybu a předčasně utnula Putinův projev a pustila vlasteneckou písničku Olega Gazmanova, která měla zaznít až po skončení projevu.

Tento kix pouze ukazuje na nervozitu a vypjaté nervy v Rusku, protože mnoho Rusů tuší, že Totální válka Západu proti Rusku se nemusí omezit pouze na nacifikovanou Uk/rajinu. Ten nacismus se valí z celého Západu. A je proto potřeba lidi povzbudit. Proto ten stadion.

To je jistě potřebná součást politiky a válečného úsilí, protože Rusko je postaveno na hrdinech a příbězích o bohatýrech, jenže konceptuální gramotnost je mrcha, která zkazí kdejakou radost nebo pěknou chvilku či iluzi. Podle nejen mého názoru, ale i podle názoru ruských novinářů, byl projev válečným proslovem před začátkem Velké války. Uk/rajina v těchto dnech je naprosté nic v porovnání s tím, co se na nás valí a co se blíží.

Abyste rozuměli, denacifikaci by potřebovala celá Evropa včetně USA. Ten obrovský tlak protiruské nenávisti pochází z indoktrinace západního obyvatelstva za celých posledních 30 let. Je to proces vycházející přímo z 1. priority řízení a tento nacismus přetavený do rusofobie je natlakovaný a připravený ke spuštění kdykoliv, kdy se Rusko začne aktivně bránit.

Rusko až dosud více jak 30 let ustupovalo a ustupovalo, zatímco NATO se rozšiřovalo a rozšiřovalo, a to stále více a více směrem k ruským hranicím.

Celý text a video ZDE:

https://aeronet.news/video-vladimir-putin-na-zaplnenem-stadionu-v-luznikach-citoval-pismo-svate-o-obetovani-zivota-za-blizniho-sveho-ve-valce-proti-nacismu-obrovska-oslava-8-vyroci-sjednoceni-krymu-s-ruskem/