Zneuctěná bývalá arizonská ministryně zahraničí a gubernátorská volební zlodějka Katie Hobbsová je na základně Guantánamo od 28. září a obviněná z velezrady bude v polovině listopadu postavena před vojenský soud, řekl zdroj z JAGu pro Real Raw News.

Internet byl 26. září plný fám a teorií poté, co Hobbsová nevysvětlitelně zmizela a úřadující guvernérkou byla jmenována státní zástupkyně Kimberly Yeeová. Několik alternativních zpravodajských kanálů tvrdilo, že Hobbsová byla státním senátem „obviněna“ z činnosti souvisejících se spiknutím s mexickým drogovým kartelem, zatímco jiné tvrdily, že Hobbsovou zatkla armáda a přivedla ji do GITMO. Dokonce i upadlá FOX News zpochybňovala Hobbsové záhadné zmizení. Média Deep State naopak rychle vyvrátila tvrzení o zmizení a prohlásila, že Hobbsová je naživu a v pořádku a že se setkala se zločincem Alexandrem Mayorkasem v D.C. Věděli jsme, že je to lež, protože Mayorkas se v době údajné schůzky skrýval ve Varšavě v Polsku.

Příběhy o Hobbsové, které se donesly do GITMO, vzbudily zájem RRN, protože jen zřídka se dozvídáme příběhy o tom, jak se Deep Staters rychle dostali do zálivu Guantanamo. Naše první dotazy se zdroji z GITMO, kanceláří JAG v Pensacole, Camp Pendletonu a Fort Braggu se setkaly s nerozhodnými vrtochy: „Nemohu ani potvrdit, ani vyvrátit“, „V tuto chvíli bez komentáře“, „O tom jsem nikdy neslyšel“, „Odkud máte tu informaci?“ a „Pokud máme něco, o co bychom se podělili, dáme vám vědět.“

Mlhavé odpovědi jsou zmatené RRN; naše zdroje obvykle dodávají přímé odpovědi. Pokud Deep Stater potkal nevyhnutelný osud – například oprátka – řeknou nám to. Pokud nemají Deep Statera ve vazbě, řeknou nám to také. Připusťme, že to bylo matoucí.

Více matoucí bylo, že Hobbsová se zázračně objevila v Arizoně později toho týdne. FOX News stáhl svůj příběh a ostatní média označila osoby, které propagovaly zmizení, za konspirační teoretiky Q-Tardu.

Nicméně jsme dál naléhali na zdroje, aby nám odpověděly definitivně, ale ony odpovídaly vyhýbavě – až jsme nakonec 23. října obdrželi konkrétní odpověď. „Ano, Hobbs je v táboře Delta a čeká na soud,“ řekl RRN pobočník generálního soudce štábu.

Řekl, že jag vyšetřovatelé 26. září nedramaticky zatkli „podivně samolibou“ Hobbsovou, když kráčela ke svému autu před guvernérskou kanceláří ve Phoenixu. Ozbrojení vyšetřovatelé přistoupili k lakonické Hobbsové a obvinili ji z velezrady, volebního podvodu a spiknutí za účelem vraždy. Hobbsová byla údajně přízračně tichá a natahovala ruce, jako by chtěla být spoutána.

„Důvod, proč jsme byli tak tajnůstkářští ohledně toho, jestli ji máme, nebo ne, je ten, že i když jsme Hobbsovou měli, nebyli jsme si absolutně jistí, že ji máme,“ řekl náš zdroj.

Na GITMO 29. září Hobbsová poprvé otevřela ústa a vyšetřovatelům řekla, že není Katie Hobbsová. V té době už podstoupila lékařské vyšetření/krevní testy (neočkovaná) a snímání otisků prstů. Neměla protetickou masku, nepodstoupila kosmetickou operaci a indikátory klonování se ukázaly jako negativní.

„Podle všeho jsme Hobbsovou měli. A pak je zpátky na pódiu ve Phoenixu. Takže víme, že (Deep State) používají klony a tělesné dvojníky, ale nemysleli jsme si, že budou schopni vytáhnout jednu z poličky tak rychle. A chtěli jsme se ujistit, že Hobbsová, kterou máme, je skutečně pravá Hobbsová, bez ohledu na to, jakou hru si myslela, že hraje,“ řekl náš zdroj.

Dodal, že Hobbsová prošla tolika zobrazovacími testy, že je zázrak, že nezáří ve tmě.

„Nyní jsme si stoprocentně jistí, že Hobbsovou máme. Také jsme identifikovali jednoho dvojníka, který se za ni v Arizoně vydával,“ řekl zdroj.

Nicméně Hobbsová ve vazbě stále tvrdí, že Hobbsová není.

Na otázku, jaké důkazy JAG před tribunálem předloží, odpověděl: „Nemohu předem specifikovat, ale budou svědecké výpovědi, videodůkazy volebního podvodu a admirál prokáže, že Hobbsová zosnovala neúspěšné spiknutí vraždy na objednávku proti Kari Lakeové.“

https://realrawnews.com/2023/10/yes-katie-hobbs-is-at-gitmo-awaiting-a-military-tribunal/