Trumpův Výkonný příkaz se zaměřuje na Deep State a otevírá dveře úplnému odhalení

21. prosince se v USA stalo něco velmi zásadního, když byl přijat „Výkonný příkaz prezidenta Donalda Trumpa blokující majetek osob zapojených do závažného porušování lidských práv nebo korupce“. Příkaz vyhlásil stav národní nouze týkající se lidských práv, korupce a pojmenoval konkrétní jednotlivce a organizace, kterým budou zmrazeny bankovní účty a majetek bez ohledu na to, kde ve světě ke zneužívání došlo.

Zatímco mainstreamová média Trumpovo výkonné nařízení do značné míry ignorovala, alternativní média mu věnují velkou pozornost. Mnozí si všimli, že výkonný řád je mnohem důležitější než to, co se zdá být na povrchu. Spíše než zmrazení finančních zdrojů cizích občanů spojených s ruskou sférou vlivu, jak se na první pohled zdá, je skutečně zaměřeno na příslušníky „hlubokého státu“ (alias Cabal nebo Illuminati), kteří se podíleli na obchodování s lidmi , pedofilie a systémově korupci na celé planetě.

Význam výkonného nařízení je velmi otevřený, pokud jde o to, jak mezinárodní korupce a porušování lidských práv ohrožují národní bezpečnost USA:

Já, DONALD J. TRUMP, prezident Spojených států amerických, zjišťuji, že prevalence a závažnost porušování lidských práv a korupce, které mají svůj zdroj, zcela nebo z velké části, mimo Spojené státy, například ty, které jsou spáchány nebo řízeny osobami uvedenými v příloze tohoto príkazu dosáhly takového rozsahu a závažnosti, že ohrožují stabilitu mezinárodních politických a ekonomických systémů … Spojené státy se snaží uvalit hmatatelné a významné důsledky na ty, kteří se dopouštějí závažného porušování lidských práv nebo se zabývají korupcí , jakož i k ochraně finančního systému Spojených států před zneužíváním stejnými osobami.

Proto určuji, že závažné zneužívání lidských práv a korupce na celém světě představují neobvyklou a mimořádnou hrozbu pro národní bezpečnost, zahraniční politiku a ekonomiku Spojených států, a tímto vyhlašuji národní nouzovou situaci, jak se s touto hrozbou vypořádat.

Jeho příloha identifikuje klíčové jednotlivce a organizace, z nichž několik je jasně spojeno s Ruskem. Výkonné nařízení je spojeno se zákonem Global Magnitsky Human Rights Accountability Act, který vzešel z vraždy prominentního disidenta, který odhalil porušování lidských práv a korupci v Rusku.

Toto propojení může snadno vést čtenáře k falešnému přesvědčení, že Exekutivní příkaz je určen výhradně k tomu, aby se zaměřil na zkorumpované ruské úředníky a korupci a porušování lidských práv ze strany zemí v ruské sféře vlivu.

Přesto, jak zdůrazňuje řada alternativních mediálních zdrojů, Trumpův exekutivní příkaz výrazně překračuje ruskou sféru vlivu. Skutečně se zaměřuje na Deep State a plní svůj slib z kampaně z roku 2016 „vypustit bažinu“.

Například Jim Stone, novinář na volné noze, píše:

Výkonný rozkaz je prezentován jako národní nouzová situace hned na začátku. Nejprve to zní, jako by šel za cizinci, kteří jsou na konci jmenováni přímo v příloze. To není to, co to je. První část Příkazu jen upevňuje druhou část příkazu, aby se zabránilo americkým zločincům v útěku do cizích zemí a podpoře cizinci.

Abych to shrnul:

Žádný z účastníků bažiny nemůže přijmout pomoc jiného účastníka bažiny při útěku … Obchodníci s dětmi a další porušování lidských práv jsou zahrnuti, jsou zde zahrnuty krádež a zneužívání vládních prostředků, všechny položky jsou kryty pro cizince a občany USA, všechny cizince, kteří mají majetek v USA, kteří udělali cokoli proti USA za účelem podpory americké bažiny, budou jim veškerá aktiva zabavena, každému, kdo poruší cokoli v tomto výkonném nařízení, bude zajištěn jejich majetek …

Anonymní informátor pod pseudonymem MegaAnon říká, že výkonný řád vedl k tomu, že se mnoho mocných členů Deep State probudilo bez finančních prostředků.

Hádej co? Finance Swampu ZMRZLY, zatímco všichni minulou noc spali, všichni.
Budou to pro ně LOOOOOONG vánoční prázdniny … všichni byli zlomení před východem slunce…

To se týká dětí/lidí, drog, zbraní, munice, zbraní hromadného ničení/chemikálií/uranu, orgánů atd.
Pokud teď chcete vědět, kdo se v naší bažině probudil se zmrazenými účty, nadacemi, „charitativními organizacemi“, vedlejšími společnostmi a organizacemi shell org/LLC atd., Podívejte se do seznamu v příloze…

Výkonný řád a jazyk, který používá, skutečně znamenají významnou událost. Jednoduše to znamená přenos politické moci z Hlubokého státu na americkou armádu, pokud jde o to, kdo skutečně ovládá americkou republiku.

Není žádným tajemstvím, že se Donald Trump obklopil vysokými vojenskými důstojníky, kteří sdílejí jeho touhu „vypustit bažinu“. Jeho náčelník štábu John Kelly je čtyřhvězdičkový generál USMC v důchodu; jeho ministr obrany James Mattis je také čtyřhvězdičkový generál USMC v důchodu; jeho poradce pro národní bezpečnost James McMaster je aktivní tříhvězdičkový generál americké armády; jeho vedoucí Národní bezpečnostní agentury Mike Rogers je aktivní čtyřhvězdičkový admirál námořnictva; vedoucí tajné služby Randolph Alles je bývalý hvězdný generál námořní pěchoty; a seznam pokračuje.

Role admirála Mikea Rogerse je obzvláště významná, protože koncem roku 2016 prolomil řady s americkou zpravodajskou komunitou, aby varoval Trumpa před snahou Deep State podkopat a dokonce mu zabránit ve vstupu do moci špehováním jeho přechodového týmu. Zatímco Trump byl zvoleným prezidentem, Rogers cestoval 17. listopadu 2016 do Trump Tower, aby ho varoval před plány Deep State.

Následující den Washington Post informoval o doporučení zpravodajské komunity a Pentagonu v říjnu 2016 vyhodit Rogerse. Ředitel národní zpravodajské služby prezidenta Obamy James Clapper a ministr obrany Ashton Carter údajně nebyli spokojeni s Rogersovým výkonem, včetně jeho návštěvy Trumpa:

V tahu, který byl pro vojenského důstojníka zjevně bezprecedentní, cestoval Rogers bez upozornění nadřízených do New Yorku, aby se s Trumpem setkal ve čtvrtek v Trump Tower. Podle úředníků, kteří hovořili pod podmínkou anonymity, aby diskutovali o interních personálních záležitostech, to způsobilo zděšení na vyšších úrovních správy.

Ředitel CIA John Brennon byl klíčovým hráčem ve snaze odstranit Rogerse, jak ukazuje příběh Washington Post, který je tradičním oficiálním zpravodajstvím propagujícím zájmy CIA. K jeho cti je, že prezident Obama proti Rogersovi nezakročil.

Nyní více než rok po těchto manévrech v zadní fázi zůstává Rogers v čele NSA, který bedlivě sleduje globální aktivity Deep State a radí Trumpovi a jeho týmu národní bezpečnosti.

To bylo zvláště významné, když šlo o Ústřední zpravodajskou agenturu, která je dlouhodobě klíčovou americkou institucí při financování a prosazování vůle Hlubokého státu.

Zejména divize CIA pro tajné služby a kontrarozvědka byly nástrojem při vytváření neoficiálního „černého rozpočtu“ na financování vysoce utajovaných projektů a operací již od vzniku CIA v roce 1947.

Tyto dvě větve CIA jsou již dlouho tajnými vymahači Deep State, jak nejlépe ilustruje Kennedyho vražda. James Jesus Angleton, vedoucí kanceláře kontrarozvědky CIA, hrál přímou roli, zatímco Richard Helms (zástupce ředitele plánování) poskytl operaci skrytou podporu.

Trumpovo povýšení bývalého kongresmana Mikea Pompea na ředitele CIA mělo za cíl dostat CIA pod přímou prezidentskou pravomoc. Pompeo však byl účinně vyloučen z uplatňování jakékoli skutečné moci nad tajnými operacemi CIA. Pomaleův vyváženější přístup k americko-ruským vztahům mu vynesl nepřátelství temných skupin CIA.

Situace se dramaticky změnila v sobotu 18. listopadu, kdy nad sídlem CIA v Langley ve Virginii přelétla řada helikoptér USMC. Bývalý agent FBI Hal Turner prostřednictvím důvěryhodných zdrojů potvrdil, že helikoptéry „bzučely“ na velitelství CIA zhruba 30 minut.

Úmysl byl jasný, USMC vyhrožovala divizi tajných služeb CIA, aby se dostala do Trumpovy administrativy nebo jinak. Není to poprvé, co zastrašil americký prezident CIA a vyhrožoval, že proti ní uvolní americkou armádu.

V roce 1958 prezident Eisenhower pohrozil CIA zařízením  Area 51 v Nevadě invazí americké armády umístěné v Coloradu, pokud tam CIA plně nezveřejní všechny své klasifikované programy. Ve videorozhovoru z května 2013 bývalý pracovník CIA prozradil, jak slyšel, co Eisenhower řekl jeho šéfovi, aby předal tajemnému výboru MJ-12 odpovědnému za zařízení Area 51, pro které CIA zajišťovala operační zabezpečení.

Nejjasnějším znakem toho, že CIA je nyní pevně pod Trumpovou kontrolou, je prezident Putin, který poděkoval prezidentovi Trumpovi a Pompeovi za zmaření plánovaného teroristického útoku proti prominentní petrohradské katedrále. Tisková zpráva Kremlu ze 17. prosince uvedla:

Vladimir Putin poděkoval Donaldu Trumpovi za informace předané americkou Ústřední zpravodajskou službou (CIA), které pomohly zadržet teroristy, kteří plánovali zahájit výbuchy v kazaňské katedrále v Petrohradě a na dalších veřejných místech ve městě. Informace získané od CIA stačily k nalezení a zadržení zločinců.

Ruský prezident požádal prezidenta USA, aby vyjádřil své uznání řediteli Ústřední zpravodajské služby a agentům amerických zpravodajských služeb, kteří tyto informace obdrželi.

Je bezprecedentní, aby ruská hlava státu veřejně poděkovala CIA. Základní zpráva byla jasná, CIA byla nyní pod kontrolou White Hats v americkém národním bezpečnostním systému a Putin byl velmi vděčný.

Toho, čeho jsme svědky s Trumpovým výkonným nařízením z 21. prosince, je závěrečný akt dobře promyšleného plánu na odstavení Deep State, „odvodnění bažiny“ a znovunastolení přímé prezidentské autority nad americkým národním bezpečnostním systémem. Účinně jsme svědky předání skutečné moci z Deep State americké armádě prostřednictvím Donalda Trumpa jako vrchního velitele.

Na výkonném nařízení je zvláště pozoruhodné, že tento přenos síly probíhá potichu v zákulisí s malou hlavní pozorností. Klíčové postavy Deep State zjišťují, že jejich globální finanční zdroje jsou zmrazené, a jsou tajně zadržováni prostřednictvím zapečetěných obvinění, která nyní mají celosvětový dopad díky Trumpovu výkonnému nařízení.

Do konce listopadu bylo alternativními novináři jako Hal Turner sledováno více než čtyři tisíce zapečetěných federálních obvinění. Mnoho z nich vymáhají pracovníci Velitelství speciálních operací, kteří obcházejí planetu a zatýkají klíčové postavy Deep State.

To vše vede k otázce, co to všechno znamená pro sedm desetiletí trvající potlačování pravdy ohledně mimozemského života a technologií, existenci odtržené německé kolonie v Antarktidě a existenci několika tajných vesmírných programů?

 

Způsob, jakým bylo výkonné nařízení vytvořeno pro konkrétní cíl, a tiše se prosazuje, je, že americká armáda chce udržet většinu z toho, co se děje, mimo veřejný zájem. Primárním důvodem je jednoznačně minimalizace narušení politického systému USA během přenosu moci.

Jakmile bude proces převodu dokončen, můžeme očekávat, že budou zveřejněna některá zapečetěná obvinění a Trump veřejně vyhlásí vítězství ve své snaze „vypustit bažinu“. Můžeme očekávat mnoho neočekávaných odchodů do důchodu obžalovaných jednotlivců, kteří v současné době uzavírají dohody a prosí o propuštění z vězení. Jedinci zapojení do nejhanebnějších případů porušování lidských práv, jako je obchodování s dětmi, budou velmi pravděpodobně veřejně odhaleni a souzeni.

Jak se proces přenosu energie pohybuje vpřed, můžeme očekávat, že bude odhaleno více pravdy o tajných vesmírných programech, Antarktidě a mimozemském životě. Na základě toho, jak se americká armáda vypořádává s klíčovými postavami Deep State, lze předpovědět, že odhalení bude probíhat postupným způsobem, který nenaruší sociální strukturu USA a stabilitu globálního společenství.

Zveřejnění je nevyhnutelné, ale vzhledem k tomu, že americká armáda má nyní stále více na starosti americký konec procesu, k odhalení pravděpodobně dojde v sérii postupných kroků, které vyvrcholí rozsáhlými změnami po celé planetě jako pokročilé technologie zahrnující energii nulového bodu, antigravitační pohon a holografické hojení jsou strategicky uvolňovány.

Přestože odstranění Hlubokého státu a jeho korozivního globálního vlivu prostřednictvím porušování lidských práv a korupce je vítaným vývojem, nadměrný vliv zákulisí americké armády na Trumpovu administrativu je z dlouhodobého hlediska důvodem k obavám. Předvídatelně zveřejnění, ke kterému dojde po zbytek Trumpovy administrativy, bude podporovat zájmy národní bezpečnosti USA z velké části definované prostřednictvím vojenského myšlení.

Největší smutek prezidenta Eisenhowera nad tím, jak byly v USA řízeny utajované projekty zahrnující pokročilé technologie, byl ten, že nadměrné utajení vyřadilo ty nejlepší lidi z rozhodovacího procesu. Pouze úplné zveřejnění zabrání vzniku podobného problému v budoucnosti, kdy vzniká nový hluboký stát, kterému dominují vojenské zájmy, s kontrolou nad pokročilými technologiemi, které používá k ovládnutí zbytku lidstva.

Úplné odhalení je zásadní pro lidstvo přecházející z ostrovní planety ovládané buď zločineckými syndikáty, nebo vojenským smýšlením, do informovanější mírumilovné planetární společnosti hodné stát se plnoprávným členem galaktické komunity.

Zdroj:

https://exopolitics.org/trump-executive-order-targets-deep-state-opens-door-to-full-disclosure/

Tajné prezidentské memorandum vydané za účelem odtajnění technologií proti stárnutí a bezplatných energií

Podle oznamovatele tajných vesmírných programů Coreyho Goodea vydal prezident Donald Trump krátce po své inauguraci 20. ledna vysoce utajované memorandum nařizující vydání skupiny utajovaných patentů týkajících se stárnutí a zdraví spolu s technologiemi volné energie. Přísně tajné memorandum bylo zasláno ministerstvu obrany a zpravodajské komunitě a vzhledem ke svému klasifikačnímu statusu nebude přístupné hlavním médiím pro podávání zpráv.

Informace obdržené od Gooda pocházejí od vysokého představitele meziagenturního tajného vesmírného programu zahrnujícího USAF, NRO, NSA, DIA, který popisuje jako tajný vesmírný program vojenského průmyslového komplexu (MIC-SSP). Úředník, kterému říká „Sigmund“, vyšetřuje tvrzení Good a v tomto procesu provádí „výměnu informací“ s Goodem (viz část první).

16. března mě Good informoval o svých pokračujících setkáních se Sigmundem a/nebo jeho dvěma podřízenými. Informace poskytnuté společností Goodem byly původně určeny k vydání v článku „Endgame III“, jako pokračování populárního článku a videa Endgame II. Vzhledem k naléhavosti okamžitého zveřejnění těchto informací mi však byly předány, abych je dostal hned.

Na jednom ze svých „setkání“ se Sigmundem (a/nebo jeho podřízenými) na konci ledna bylo Goodovi řečeno, že Trump vydal prezidentské memorandum o odtajnění více než 1 000 patentů ze skupiny více než 5 000. Většina z 1 000 patentů se zabývá technologiemi proti stárnutí a navrácení zdraví, přesto se některé zabývají i materiální vědou a biochemií a některé zahrnují vynálezy volné energie.

Tyto technologie jsou široce používány v řadě tajných vesmírných programů a patenty, které se jimi zabývají, byly potlačeny na základě nařízení národní bezpečnosti. USPTO vydal federální předpisy, které upravují klasifikaci patentů na základě národní bezpečnosti a následně jejich odepření široké veřejnosti:

[Kdykoli] zveřejnění nebo představí vynález zveřejněním přihlášky nebo udělením patentu je podle názoru vedoucího zainteresované vládní agentury určeno jako škodlivé pro národní bezpečnost, komisař pro patenty na Úřadu pro patenty a ochranné známky USA (USPTO) musí vydat příkaz k utajení a zadržet udělení patentu na dobu, kterou vyžaduje národní zájem. Patent nebude na přihlášku vydán, dokud bude platit příkaz o utajení. Pokud je na mezinárodní přihlášku aplikován příkaz k utajení, nebude žádost postoupena Mezinárodnímu úřadu, pokud je příkaz k utajení v platnosti.

Pokud subjekt ministerstva obrany nebo člen zpravodajské komunity považují patent za hrozbu pro národní bezpečnost, pak komisař pro patenty vydá příkaz k utajení, který zabrání veřejnému vydání patentu.

Aktuální počet patentů, které byly klasifikovány, je přibližně 5700 podle amerického patentového a značkového úřadu (USPTO), který odpovídá informacím poskytnutým společností Good společností Sigmund.

Zdroj:

https://fas.org/sgp/othergov/invention/stats.html

 

 

 

 

 

Jak ukazuje výše uvedená tabulka, počet tajných patentů, které jsou každoročně odtajněny, je v průměru zhruba 0,5 procenta ročně.

Good se dozvěděl, že Pentagon a zpravodajské služby řekly Trumpovi, že jejich uvolnění bude trvat 10 let, ale Trump jim řekl, aby to zvládli do dvou až tří let.

Důkazy o tom, že Trump udělal odvážný krok k co nejrychlejšímu odtajnění tajných patentů, lze nalézt v jeho inauguračním projevu. Ke konci svého projevu Trump pronesl jednu větu, která obsahovala jeho nejrozvinutější vizi budoucnosti pro Ameriku a její občany, která by vyplynula z druhu odtajnění, o kterém bylo řečeno Memorandum Goode.

Trump řekl: Stojíme u zrodu nového tisíciletí, připraveni odemknout tajemství vesmíru, osvobodit Zemi od utrpení nemocí a využít energie, průmyslová odvětví a technologie budoucnosti.

Pokud se Trumpovi podaří v následujících dvou až třech letech odtajnit přes 1000 z nich, představovalo by to 20% z celkového počtu. To by byl ohromující průměrný roční nárůst až o 2000 procent oproti předchozím rokům.

Trumpovo tajné memorandum ministerstvu obrany a zpravodajské komunitě má nakonec za cíl, aby komisař pro patenty, kterým je v současnosti Drew Hirshfeld, zrušil příkazy k utajení vydané jeho předchůdci na 1000 patentů označených k odtajnění.

Kromě toho sledování záznamů USPTO o nařízeních o utajení zrušených pro rok 2017 nabídne konkrétní způsob, jak ověřit, že Trump takové memorandum skutečně vydal.

Podle Goodeho většina tajných patentů nařídila odtajnění obchodu s anti-aging a zdravím. Zejména řekl, že technologie telomer je velmi pokročilá v klasifikovaných projektech a může umožnit zdravou reprodukci buněk bez stárnutí a nemocí.

To je v souladu s tvrzeními leteckého inženýra ve výslužbě Williama Tompkinse, který říká, že na začátku roku 2016 mu úředníci námořnictva řekli, že technologie proti stárnutí budou vydány do dvou let.

Tompkins se podílel na původním firemním vývoji technologií proti stárnutí během svého působení jako systémový inženýr v TRW v letech 1967 až 1971. Tyto technologie byly následně použity v tajných vesmírných programech, které rutinně využívají personál pro programy „20 let a zpět“, které Goode a další oznamovatelé tvrdí, že byli podrobeni.

Patenty na tyto technologie vyvinuté ve společnosti TRW jsou pravděpodobně součástí 1000 patentů označených pro odtajnění podle Trumpova memoranda. Tompkins dále identifikoval sídlo San Diega ve Scripps Research Institute jako silně zapojené do studia technologií proti stárnutí a bude významným hráčem při uvolňování těchto utajovaných technologií veřejnosti.

Podpora svědectví Gooda a Tompkinse ohledně klasifikovaných technologií proti stárnutí pochází od genetiků, kteří nedávno veřejně identifikovali geny, které řídí proces stárnutí. V ohromujících experimentech, jejichž výsledky byly zveřejněny v recenzovaných vědeckých časopisech, genetici prokázali, že byli schopni zvrátit proces stárnutí na různé stupně úspěchu.

Vedoucím genetickým vědcem ve veřejně oznámených studiích zvrácení věku je Dr. David Sinclair, který v rozhovoru v listopadu 2014 diskutoval o výsledcích svých genetických experimentů, které byly poprvé provedeny na myších:

Objevili jsme geny, které řídí, jak tělo bojuje proti stárnutí, a tyto geny, pokud je zapnete správným způsobem, mohou mít velmi silné účinky, dokonce i zvrátit stárnutí – alespoň u myší zatím … Krmili jsme je molekulou tomu se říká NMN a toto stárnutí zcela zvrátilo během pouhého týdne léčby ve svalu a nyní se snažíme zvrátit všechny aspekty stárnutí, pokud je to možné.

Odtajnění patentů proti stárnutí by znamenalo revoluci v lékařském a zdravotnickém průmyslu, který již významně zasáhl do porozumění a zvrácení procesu stárnutí.

Dalším odvětvím, které by podle Trumpova tajného memoranda přineslo revoluci, je energetický sektor. Odtajnění vynálezů volné energie by znamenalo revoluci v automobilovém a leteckém průmyslu a soukromým odvětvím, jako je SpaceX, by usnadnilo vývoj daleko efektivnějších a vyspělejších technologií vesmírného pohonu.

A co je nejdůležitější, uvolňování vynálezů volné energie účinně ukončí moc a vliv ropného průmyslu. V překvapivém případě synchronicity zemřel 20. března ve věku 101 let jeden z největších stoupenců ropné lobby David Rockefeller. Rockefeller byl známý zejména svou neochvějnou podporou zachování statusu quo utajení.

Důležitost Trumpova memoranda Pentagonu a zpravodajské komunitě pro odtajnění tajných patentů nelze podceňovat kvůli revolučním změnám, které by to zavedlo. Opozice vůči takovým změnám pomáhá vysvětlit zvěsti, že Trump by nesměl převzít úřad prezidenta navzdory výsledek voleb 2016.

Podle informací, které Goode obdržel od Sigmunda, měl být Trump zavražděn před nebo během své prezidentské inaugurace. Pentagon však v reakci pohrozil zahájením otevřeného vojenského převratu, pokud by byl Trump zavražděn.

Zejména CIA, NSA a ministerstvo pro vnitřní bezpečnost (DHS) byly varovány, že budou obklopeni americkým vojenským personálem a že špičkoví představitelé CIA, NSA a DHS skončí zatčeni za usnadnění atentátu.

Goode odhaduje, že přibližně 80% personálu těchto civilních zpravodajských agentur je ovládáno Cabal – Deep State -zatímco přibližně 50% FBI je pod kontrolou „bílých klobouku“. Bylo mu řečeno, že tyto agentury odmítají pořádat stejné briefingy jako za prezidenta Reaganovi (viz část 1) o MIC SSP a hrstce cizích skupin, které jsou jim známy.

Blížící se odtajnění více než tisíce tajných patentů Trumpovi zjevně pomůže uspět v revitalizaci amerického výrobního průmyslu a zajištění milionů pracovních míst. Zdá se, že vydání těchto patentů je načasováno tak, aby se shodovalo s blížícími se odhaleními objevů v Antarktidě, kde byly údajně objeveny pokročilé technologie a které budou mít také revoluční dopad na řadu hlavních průmyslových odvětví.

Pokračování v části 3. Klikněte zde pro část 1.

Mnohokrát děkuji Coreymu Goodovi .

Zdroj:

https://exopolitics.org/secret-presidential-memo-anti-aging-free-energy/